WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-19
Miejsce:
Wągrowiec
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
89
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
76
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1HELWICH Stefan 232KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 100:15:4000:32:0600:48:3101:04:43.85 6:289,3
2POLKOWSKI Piotr 292NW CZŁAPSKI TEAMM30-391M 200:16:0000:32:1400:48:2701:04:52.35+00:00:086:299,2
3POŁUBIAK Paweł 265SIECINOM30-392M 300:16:0300:32:2400:48:4801:04:56.85+00:00:136:299,2
4KNITTER Tomasz 239BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 400:15:4900:32:3200:49:1601:05:25.25+00:00:416:329,2
5MARCZAK Tomasz 250ALEKSANDRIA IM18-292M 500:15:4200:32:1100:48:5801:05:33.65+00:00:496:339,2
6MIELECKA Agnieszka 251KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-591K 100:15:5200:32:3400:49:3301:06:23.20+00:01:396:389,0
7CZŁAPSKI Krzysztof 224NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 600:16:2400:33:1100:50:3601:08:00.65+00:03:166:488,8
8KLIMCZAK Adam 238GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-592M 700:16:3800:34:0900:51:3001:08:44.30+00:04:006:528,7
9RADECKI Artur 269CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-593M 800:16:1400:33:3300:51:1401:09:06.25+00:04:226:548,7
10KUŚMIEREK Jan 244BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM50-594M 900:16:5700:34:1800:51:5501:09:20.40+00:04:366:568,7
11SANIUK Edward 271FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 1000:17:0600:34:4300:52:4401:10:15.00+00:05:317:018,5
12BARTOSIEWICZ Łukasz 215PSISKO & KOCISKO TEAMGDAŃSKM30-393M 1100:17:4700:35:2500:53:0801:10:53.40+00:06:097:058,5
13KROMSKI Paweł 89NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-595M 1200:17:0100:34:5100:53:0601:11:30.15+00:06:467:098,4
14KUŚMIEREK Patryk 245BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1300:17:4100:35:3800:53:4001:11:30.50+00:06:467:098,4
15PRZYBYSZ Grzegorz 268POPOWO KOŚCIELNEM30-394M 1400:16:5100:34:4700:53:0301:11:38.35+00:06:547:098,4
16SZYMAŃSKI Stefan 278XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTOW W DYWITACHKIEŹLINYM70+2M 1500:17:3200:35:3200:53:5801:12:27.90+00:07:447:148,3
17GODZIŃSKI Paweł 230BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-491M 1600:17:3100:35:4400:54:0301:12:32.00+00:07:487:158,3
18CIESIELSKI Jan 221TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-492M 1700:17:2900:35:4700:54:2101:12:38.10+00:07:547:158,3
19GOŁĘBIEWSKI Edward 47MARSZ PO ZDROWIEPOBIEDZISKAM70+3M 1800:17:2200:35:4300:54:2801:12:57.65+00:08:137:178,2
20STANISLAWSKI Jan 165MARSZ PO ZDROWIEPOZNANM60-692M 1900:17:0900:35:3500:54:3401:13:38.90+00:08:557:218,1
21OLSZAŃSKI Karol 128FEAR THE RETURNKRAKÓWM40-493M 2000:16:5700:35:3300:54:2501:13:49.10+00:09:057:228,1
22CHOLEWIŃSKI Wojciech 216HERNIK TEAMMUROWANA GOŚLINAM50-596M 2100:17:1300:35:3800:54:5501:14:12.60+00:09:287:258,1
23RUDAWSKI Maciej 270WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-395M 2200:17:5800:36:3600:55:2201:14:13.30+00:09:297:258,1
24CIACIUCH Agnieszka 219AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK18-291K 200:18:1000:36:4500:55:4101:14:26.25+00:09:427:268,1
25CHUDZIŃSKI Andrzej 218K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+4M 2300:18:1700:36:5100:55:4701:14:30.45+00:09:467:278,1
26JÓŹWIAK Marianna 233SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-491K 300:18:1000:36:5100:55:4201:14:34.30+00:09:507:278,0
27FRANCZAK Małgorzata 227NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-292K 400:18:1800:36:5800:55:5701:14:34.80+00:09:507:278,0
28NETKOWSKI Wojciech 255PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-693M 2400:18:0000:36:4600:56:0101:14:46.30+00:10:027:288,0
29PRZYBYŁEK Marysia 267MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-492K 500:18:0500:37:0300:56:1301:14:58.65+00:10:147:298,0
30OCYSEK Zygmunt 257STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+5M 2500:18:2900:37:1700:56:0701:15:07.25+00:10:237:308,0
31MARCHWICKI Przemysław 249NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSADYM60-694M 2600:18:2500:37:0300:56:0701:15:13.85+00:10:307:318,0
32SZYMAŃSKI Jacek 277DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-597M 2700:17:3800:36:0100:55:2801:15:25.50+00:10:417:328,0
33WALESZKO Andrzej 283PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM40-494M 28100:18:3400:37:2900:56:3701:15:46.65+00:11:027:347,9
34MUSIATOWICZ Aleksandra 253PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-592K 600:18:1800:37:0900:56:2801:15:53.15+00:11:097:357,9
35KANIEWSKI Łukasz 237AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM30-396M 2900:18:1800:37:2900:56:4701:15:59.35+00:11:157:357,9
36KANIEWSKA Alicja 236AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-391K 700:18:1900:37:1800:56:3201:16:10.85+00:11:277:377,9
37CIESIELSKI Krzysztof 222FAST WALKERGNIEZNOM60-695M 3000:18:3300:37:4500:57:1101:16:37.80+00:11:537:397,8
38ŁOPIŃSKI Aleksy 247DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+6M 3100:18:3300:37:3000:56:4401:16:43.05+00:11:597:407,8
39SIERACKA Katarzyna 272LESZNO :)LESZNOK50-593K 800:17:5900:36:5700:56:4201:17:00.50+00:12:167:427,8
40FRANCZAK Dariusz 228NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-598M 3200:18:4300:38:1000:57:5201:17:29.55+00:12:457:447,7
41POLAK Łukasz 263OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM30-397M 3300:18:5600:38:2300:58:1201:18:10.05+00:13:267:497,7
42STAWNIAK Karol 274KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+7M 3400:18:2600:37:5600:58:0101:18:13.05+00:13:297:497,7
43KACZMAREK Jarek 234SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-599M 3500:19:0000:38:3700:58:2301:18:20.35+00:13:367:507,7
44ŁUKASIK Michał 248TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-696M 3600:18:4400:38:3200:58:3501:18:21.80+00:13:377:507,7
45GAŁOWSKA Agnieszka 229INPOWERWĄGROWIECK40-493K 900:19:0100:38:1000:57:4501:18:40.20+00:13:567:527,6
46FICEK Łukasz 225AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM30-398M 3700:19:2700:39:3300:59:2201:19:01.60+00:14:177:547,6
47GWAREK Anita 231PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-494K 1000:19:0500:38:5100:59:0701:19:16.95+00:14:337:557,6
48PAWŁOWSKI Roman 262WĄGROWIECM50-5910M 3800:19:0900:39:0100:59:1601:19:27.35+00:14:437:567,6
49WALCZAK Grzegorz 282UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM40-495M 3900:19:4600:39:5401:00:0701:20:19.05+00:15:358:017,5
50KRUSZKA Arleta 241MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-594K 1100:19:4100:39:5501:00:1201:20:19.90+00:15:368:017,5
51FRANCZAK Anna 226NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 1200:19:3600:39:3301:00:0501:20:39.30+00:15:558:047,4
52POSTAREMCZAK Ewelina 266KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK30-392K 1300:19:5400:40:2501:00:5201:21:10.00+00:16:268:077,4
53WALESZKO Anna 284PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-495K 1400:19:3200:40:2501:00:5501:21:24.35+00:16:408:087,4
54CIESIELSKA Renata 220TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-496K 1500:19:5800:40:2501:01:0301:21:45.90+00:17:028:107,3
55STOLARSKA Danuta 275SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-691K 1600:20:1800:40:5101:01:2601:21:48.55+00:17:048:107,3
56DOROTA Pietrzak 293NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDK40-497K 1700:19:4300:40:2601:01:1901:22:08.10+00:17:248:127,3
57BACHANEK Katarzyna 212TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-596K 1800:20:0400:40:4701:02:1701:23:53.85+00:19:108:237,2
58WNEK Ewa 286KŁODZKOK60-692K 1900:19:5200:40:4501:02:1001:24:04.80+00:19:208:247,1
59KACZMAREK Zofia 235SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-597K 2000:19:5300:40:3801:02:0301:24:06.05+00:19:228:247,1
60EWERTOWSKA Ewa 31NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-598K 2100:19:5800:41:0101:02:3201:24:12.85+00:19:298:257,1
61URANTÓWKA Henryk 281N/ZSKWIERZYNAM70+8M 4000:20:0900:41:1001:02:4701:24:54.20+00:20:108:297,1
62CHOLEWKA Jolanta 217MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-693K 2200:20:3300:41:4601:03:3501:25:34.75+00:20:508:337,0
63ŻBIKOWSKA Małgorzata 289TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-599K 2300:20:5800:42:3201:04:0101:25:55.80+00:21:118:357,0
64OMARSKA Grażyna 259PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-694K 2400:21:0200:42:3301:04:2301:26:00.90+00:21:178:367,0
65TURZYŃSKA-STOPA Maria 280BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-695K 2500:20:5700:42:4401:04:3401:26:10.90+00:21:278:377,0
66WĄTROBA Sebastian 285BEL MARE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM40-496M 4100:20:4300:42:4201:05:1601:27:56.05+00:23:128:476,8
67LUBAŃSKI Tomasz 246SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-697M 4200:20:5800:42:5501:05:2401:28:16.75+00:23:328:496,8
68POLOWIEC Alina 264AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK50-5910K 2600:21:4100:44:0701:06:5501:29:56.35+00:25:128:596,7
69HOFFMANN Waldemar 279100 KM NA 100-LECIE SZKOŁY!WĄGROWIECM50-5911M 4300:21:5700:45:5401:09:4001:30:25.70+00:25:419:026,6
70ZAJĄC Beata 287FEAR THE RETURNKRAKÓWK18-293K 2700:21:5400:45:0201:08:5701:32:18.30+00:27:349:136,5
71SKAŁBANIA Ewelina 273BUDZISZEWKOK40-498K 2800:22:3300:46:3001:10:2301:34:37.40+00:29:539:276,3
72KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 90STADION ŚLĄSKIKOZIEGŁOWYK60-696K 2900:23:1100:46:4801:10:5001:35:14.25+00:30:309:316,3
73STACHOWICZ Joanna 164BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-393K 3000:22:5700:46:3601:11:1701:36:02.60+00:31:189:366,2
74BACDORF Alicja 211GRODZISK MAZOWIECKIK60-697K 3100:23:4900:48:3101:13:5901:39:51.75+00:35:079:596,0
75OWCZAREK Henryka 260MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+1K 3200:24:4100:49:3601:15:1301:40:13.80+00:35:2910:016,0
76MÓRAWSKI Sławomir 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5912M 4400:24:0400:49:2201:16:1501:43:50.55+00:39:0610:235,8
77PASZKIET Karolina 261KLUB BIEGAJACY WĄGROWIECWĄGROWIECK40-499K 33100:22:4600:46:45+00:14:409:216,4
78ZIELIŃSKA Lidia 290KLUB BIEGAJACY WĄGROWIECWĄGROWIECK40-4910K 34100:23:2700:47:26+00:15:219:296,3
79KUCZYŃSKI Włodzimierz 242NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-698M 45100:22:2700:55:40+00:23:3411:085,4
Znaleziono 79 wynik(ów)