WAGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 5 KM - KOBIETY

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-19
Miejsce:
Wągrowiec
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
115
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
101
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SPYCHAŁA Marzena 162CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAK50-541K 100:16:5500:34:03.85 6:488,8
2OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 126EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 200:17:0700:34:26.75+00:00:226:538,7
3KĘDZIERSKA Agnieszka 77KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 300:16:5900:34:34.50+00:00:306:558,7
4MAŚLANKA Iwona 109MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 400:17:0500:34:45.60+00:00:416:578,6
5PUSZKARSKA Małgorzata 148GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 500:17:2100:35:20.55+00:01:167:048,5
6TELEGA Małgorzata 178LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNK30-391K 600:17:1800:35:32.85+00:01:297:068,4
7GODZIŃSKA Dorota 46BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-442K 700:17:4100:36:01.90+00:01:587:128,3
8MISZCZAK Sylwia 113KOŁOK30-392K 800:17:5500:36:15.65+00:02:117:158,3
9GRUPIŃSKA Katarzyna 55NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-543K 900:18:0400:36:37.25+00:02:337:198,2
10MALINOWSKA Monika 107LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK40-443K 1000:18:0100:36:38.85+00:02:357:198,2
11JURCZYSZYN Zyta 74CZAPELKI Z CZAPLINKACZAPLINEKK45-493K 1100:18:0800:36:58.10+00:02:547:238,1
12WOJTCZAK Urszula 192CZAPELKI Z CZAPLINKACZAPLINEKK40-444K 1200:18:2000:36:59.35+00:02:557:238,1
13ZIELIŃSKA Jolanta 294GOSiR OsielskoK55-591K 1300:18:0900:37:06.20+00:03:027:258,1
14JÓŹWIAK Marianna 73SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 1400:18:2300:37:16.45+00:03:127:278,0
15JANY Katarzyna 66NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWK30-393K 1500:18:3400:37:17.95+00:03:147:278,0
16GRABOWSKA Bożena 93LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-495K 1600:18:2400:37:32.35+00:03:287:308,0
17DAROSZEWSKA Krystyna 22SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1700:18:5200:37:53.45+00:03:497:347,9
18WITUCKA Karolina 190POZNAŃK-Dzieci1K 1800:18:4100:37:56.25+00:03:527:357,9
19FRANCZAK Małgorzata 36NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1900:18:3600:37:59.50+00:03:557:357,9
20GRYCZKA Majka 56AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-394K 2000:19:1100:38:13.60+00:04:097:387,8
21PIETRUSZEWSKA Agnieszka 136PARAKULOS KOWALKOWALK40-445K 2100:18:5300:38:15.85+00:04:127:397,8
22FELIKSIAK Marzena 32AKTYWNIE W PNIEWACHTUROWOK40-446K 2200:18:5900:38:17.10+00:04:137:397,8
23KRAWCZYK Dorota 88DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-642K 2300:18:5500:38:17.80+00:04:137:397,8
24ADAMCZEWSKA Monika 1AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK18-292K 2400:18:5600:38:20.45+00:04:167:407,8
25STOLTMANN Helena 168BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-643K 2500:18:4600:38:25.00+00:04:217:417,8
26WOROCH Jolanta 194KS METRACO POLKOWICEDOPIWWOK50-544K 2600:18:5100:38:26.55+00:04:227:417,8
27WICHER Jolanta 187NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-496K 2700:19:0400:38:30.70+00:04:267:427,8
28GAŁKOWSKA Elżbieta 41MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 2800:19:0500:38:43.65+00:04:397:447,7
29MROZIK Aleksandra 116BYDGOSZCZK45-497K 2900:19:0900:38:57.40+00:04:537:477,7
30LABENDA Lonia 100NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK50-545K 3000:19:1000:39:05.85+00:05:027:497,7
31GÓRECKA Iwona 49STADION ŚLĄSKIŚWIETOCHŁOWICEK55-592K 3100:19:2500:39:07.60+00:05:037:497,7
32DANA Kazimiera 21KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 3200:19:2400:39:17.30+00:05:137:517,6
33KONIECZNA Zuzanna 85BUDZIEJEWOK45-498K 3300:19:2500:39:18.30+00:05:147:517,6
34MATYJA Anna 110ŚREMCHODZIŚREMK50-546K 3400:19:1900:39:29.80+00:05:257:547,6
35DUDEK Agnieszka 26MARSZ PO ZDROWIEGRANOWOK45-499K 3500:19:4300:39:33.50+00:05:297:547,6
36PAWLICZ Zuzanna 133NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK18-293K 3600:19:5300:39:51.50+00:05:477:587,5
37MORACZEWSKA Angelika 114AKTYWNA KCYNIAKRÓLIKOWOK30-395K 3700:19:3300:39:52.45+00:05:487:587,5
38GDAŃSKA Aneta 43PARAKULOS KOWALKOWALK45-4910K 3800:19:5500:39:58.90+00:05:557:597,5
39GŁÓWKA Izabela 45OBORYGENIWILCZYNK-Jun.1K 3900:20:0000:40:02.30+00:05:588:007,5
40HERNET Iwona 62AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK-Niepełnosprawni(A)1K 4000:20:0600:40:24.95+00:06:218:057,4
41KUCZYŃSKA Anna 96NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK55-593K 4100:19:5400:40:32.15+00:06:288:067,4
42LEGOCKA - WALCZAK Kinga 101UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK45-4911K 4200:20:1600:40:35.40+00:06:318:077,4
43DOLATA Dorota 23NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK55-594K 4300:20:0100:40:41.75+00:06:378:087,4
44STOLARSKA Danuta 167SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-644K 4400:19:5700:40:45.00+00:06:418:097,4
45JĘDRYCZKA Agata 69AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-396K 4500:20:2900:40:53.65+00:06:498:107,3
46GRZECHOWIAK Natalia 58WĄGROWIECK30-397K 4600:20:1300:40:55.85+00:06:528:117,3
47KIETRYS Grażyna 78MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-595K 4700:20:0900:40:57.65+00:06:538:117,3
48GÓRECKA Ewelina 50AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-398K 4800:20:1100:41:00.85+00:06:578:127,3
49FRANCZAK Anna 38NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-547K 4900:20:2600:41:05.00+00:07:018:137,3
50PRZYBYSZ Alicja 145POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci2K 5000:20:2000:41:19.60+00:07:158:167,3
51WRZEŚNIAK Barbara 198PARAKULOS KOWALKOWALK50-548K 5100:20:3200:41:22.75+00:07:188:167,2
52KĘDZIA Jola 76NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIKERZK60-645K 5200:20:2500:41:24.75+00:07:208:177,2
53PAŁUBICKA Malgorzata 131NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK55-596K 5300:20:3200:41:29.45+00:07:258:177,2
54SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena 171WĄGROWIEC NWWĄGROWIECK30-399K 5400:20:4300:41:33.60+00:07:298:187,2
55NIKODEMSKA Bogna 122AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK40-447K 5500:20:5000:41:43.35+00:07:398:207,2
56LUBAŃSKA Leokadia 102SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-597K 5600:21:0800:42:00.70+00:07:568:247,1
57PAWLIK Danuta 206K45-4912K 5700:20:3700:42:01.25+00:07:578:247,1
58ROBIŃSKA Lidia 155AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK45-4913K 5800:21:0900:42:06.35+00:08:028:257,1
59MIKUSIŃSKA Jolanta 111FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-4914K 5900:20:5500:42:13.30+00:08:098:267,1
60KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 75NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-4915K 6000:20:3800:42:20.10+00:08:168:287,1
61KRUGIOŁKA Renata 91AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK30-3910K 6100:20:3700:42:36.85+00:08:338:317,0
62KOMOROWSKA Hanna 82AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-3911K 6200:21:1200:42:39.10+00:08:358:317,0
63GŁÓWKA Kinga 44OBORYGENIWILCZYNK45-4916K 6300:21:0800:42:44.10+00:08:408:327,0
64BRONIECKA Małgorzata 11WĄGROWIECK40-448K 6400:21:0400:42:44.80+00:08:408:327,0
65JAWORSKA Sylwia 68ATOMÓWKIWĄGROWIECK30-3912K 6500:20:3400:42:50.45+00:08:468:347,0
66ANGIELCZYK Małgorzata 3MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-693K 6600:21:2300:42:55.55+00:08:518:357,0
67NOWACZYK Magdalena 123NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWK30-3913K 6700:21:1600:43:07.95+00:09:048:377,0
68NAWROCKA Hanna 120MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-Dzieci3K 6800:21:0700:43:11.35+00:09:078:386,9
69KUŚMIEREK Beata 98BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-449K 6900:21:5100:43:13.70+00:09:098:386,9
70BRODZIŃSKA Ewelina 10SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)1K 7000:21:0700:43:15.00+00:09:118:396,9
71RAJEWSKA Beata 150DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAK40-4410K 7100:21:3300:43:27.25+00:09:238:416,9
72NIEWIADOMSKA Zofia 121SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-646K 7200:21:3300:43:36.50+00:09:328:436,9
73SZYMAŃSKA Lucyna 173XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 7300:21:0200:43:37.30+00:09:338:436,9
74SZYMCZAK Urszula 175DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAK50-549K 7400:21:2500:43:41.75+00:09:378:446,9
75ŚLIWIŃSKA Ewa 176KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5410K 7500:21:2600:43:48.05+00:09:448:456,8
76RABCZEWSKA Aleksandra 156NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK60-647K 7600:21:4900:43:55.00+00:09:518:476,8
77KUBICKA Magda 94NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSKOKIK40-4411K 7700:21:4200:43:56.15+00:09:528:476,8
78JACH Aleksandra 64WAPNOK40-4412K 7800:21:5600:43:58.55+00:09:548:476,8
79PISARSKA Barbara 139NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-5411K 7900:21:4800:43:59.45+00:09:558:486,8
80GAPIŃSKA MICHNIK Magdalena 42ATOMÓWKIWĄGROWIECK30-3914K 8000:21:0600:44:12.95+00:10:098:506,8
81JASIŃSKA Krystyna 67PARAKULOS KOWALKOWALK65-694K 8100:22:0800:44:52.50+00:10:488:586,7
82CZAJA Dorota 17OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK30-3915K 8200:22:3300:45:18.55+00:11:149:036,6
83FICEK Emilia 33AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-3916K 8300:22:4700:45:28.50+00:11:249:056,6
84SZULC Hanna 170MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5412K 84100:22:0400:45:45.10+00:11:419:096,6
85HINEBORG Bogumiła 63KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5413K 8500:22:4300:45:54.95+00:11:519:116,5
86MÓRAWSKA Zdzisława 115TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-598K 8600:23:1000:46:09.00+00:12:059:136,5
87WÓJCIK Irena 196UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK70-741K 8700:22:5900:46:15.90+00:12:129:156,5
88PRACKA Katarzyna 142SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5414K 8800:22:5700:46:21.10+00:12:179:166,5
89DZIUBA Małgorzata 30BUDZIEJEWOK50-5415K 8900:22:3700:46:21.40+00:12:179:166,5
90MALINOWSKA Grażyna 106LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-742K 90100:22:5800:46:39.70+00:12:359:196,4
91ŁOZIŃSKA Krystyna 103NORDIC WALKING LUBASZDĘBEK55-599K 91100:23:1700:46:41.85+00:12:389:206,4
92GÓRSKA Małgorzata 51UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK65-695K 9200:23:0800:46:56.40+00:12:529:236,4
93FICEK Maja 35AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK-Dzieci4K 9300:23:2300:47:41.25+00:13:379:326,3
94FICEK Amelka 34AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK-Dzieci5K 9400:23:2800:47:46.10+00:13:429:336,3
95HAJDYSZ Bernadeta 60NORDIC WALKING LUBASZBOŃCZAK60-648K 9500:23:3900:47:48.05+00:13:449:336,3
96JĘDRYCZKA Maja 70AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK-Dzieci6K 9600:22:3800:48:29.65+00:14:259:426,2
97OGONOWSKA Edyta 125KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5910K 9700:24:1300:48:32.60+00:14:289:426,2
98PROSZOWSKA Aleksandra 144NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4413K 9800:23:2300:48:50.00+00:14:469:466,1
99BOROWIAK Agnieszka 9AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-3917K 9900:24:3200:49:10.25+00:15:069:506,1
100RATAJCZAK Danuta 153GNIEWKOWOK70-743K 10000:24:2400:49:19.05+00:15:159:516,1
101PRZYBYSZ Aleksandra 146POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci7K 10100:24:3500:49:30.10+00:15:269:546,1
Znaleziono 101 wynik(ów)