WODA BYDGOSKA - 1600M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
119
Wystartowało/ Started:
94
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
94
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.7km | 1.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MPianka0.7km1.3kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MACNER Michał 125MTP KORMORAN OLSZTYNBIELSKO-BIAŁAM161M 1tak00:08:1500:15:4100:19:17.0000:19:17.00 12:035
2SZCZEPAŃSKI Kacper 168MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM162M 2tak00:08:1600:15:4300:19:22.6000:19:22.60+00:00:0512:065
3DEMBSKI Patryk 85BYDGOSZCZM163M 3tak00:08:4700:16:4500:20:45.6000:20:45.60+00:01:2812:584.6
4ZACHOSZCZ Paulina 188OLSZTYNK201K 100:10:2500:18:4900:23:02.0500:23:02.05+00:03:4514:234.2
5WÓJTOWICZ Gabriela 186MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNK202K 2tak00:10:2300:24:18.1500:24:18.15+00:05:0115:114
6BAŁABUCH Krystian 72AZS AGH KRAKÓWBRZESKOM201M 400:11:0000:20:1500:24:51.7500:24:51.75+00:05:3415:313.9
7KRASICKI Artur 117DELFIN INOWROCŁAWBYDGOSZCZM202M 500:11:3400:21:1900:26:02.3000:26:02.30+00:06:4516:163.7
8ŻYLEWICZ Mateusz 190DREAM TRI TEAMGDAŃSKM203M 6tak00:11:1600:21:2500:26:25.9500:26:25.95+00:07:0816:303.6
9RADCZUK Marcin 146DERAM TRI TEAMTUCHOMM301M 7tak00:11:4800:26:59.4000:26:59.40+00:07:4216:513.6
10NIENARTOWICZ Bartosz 132TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM302M 8tak00:12:1600:22:2700:27:29.8500:27:29.85+00:08:1217:103.5
11STASZKIEWICZ Radosław 163STASHKY TEAMBYDGOSZCZM401M 9tak00:12:4000:22:4600:27:39.6500:27:39.65+00:08:2217:163.5
12PELC Marcin 139BYDGOSZCZM303M 10tak00:12:5700:22:4700:27:45.2000:27:45.20+00:08:2817:203.5
13GUMMER Andrzej 95ATOSBYDGOSZCZM304M 11tak00:12:3800:22:5500:27:50.3000:27:50.30+00:08:3317:233.4
14HERMELIN Wojciech 97KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM305M 12tak00:12:4700:23:3800:28:51.4500:28:51.45+00:09:3418:013.3
15MICHALSKI Wiktor 129OPTYK NA GDAŃSKIEJBYDGOSZCZM306M 13tak00:13:0700:24:5700:30:43.1000:30:43.10+00:11:2619:113.1
16RONKIEWICZ Bartosz 150SPORT FACTORYBYDGOSZCZM307M 14tak00:13:5000:25:2300:30:47.6000:30:47.60+00:11:3019:143.1
17MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 128AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402M 1500:13:5900:25:4000:31:19.3000:31:19.30+00:12:0219:343.1
18STASZKIEWICZ Jakub 164STASHKY TEAMBYDGOSZCZM164M 1600:15:1500:27:0000:32:14.0000:32:14.00+00:12:5720:083
19BRUSKA Joanna 75BYDGOSZCZK203K 3tak00:15:3900:26:4200:32:18.8000:32:18.80+00:13:0120:113
20RUTKOWSKI Radosław 152MASTIFF WEARBYDGOSZCZM204M 1700:15:0300:26:5200:32:34.9500:32:34.95+00:13:1720:212.9
21TOMKOWIAK Tomasz 174SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM205M 18tak00:14:5500:26:4900:32:51.8500:32:51.85+00:13:3420:312.9
22CZAJKOWSKI Zbyszek 81BYDGOSZCZM403M 19tak00:15:3700:27:1500:32:54.0000:32:54.00+00:13:3720:332.9
23KOSTYRA Agnieszka 113TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃK204K 400:15:4500:27:1300:32:54.4500:32:54.45+00:13:3720:332.9
24WAWRZYNIAK Maciej 179NIGDYZASTARZYNAHARDCOREBYDGOSZCZM308M 20tak00:14:1900:26:5500:33:13.7500:33:13.75+00:13:5620:452.9
25JAGODZIŃSKI Karol 101CHODZIEŻM206M 2100:16:0200:27:3400:33:17.0500:33:17.05+00:14:0020:482.9
26ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 124TEAMOCHALBYDGOSZCZM309M 2200:15:3300:27:4300:33:58.3500:33:58.35+00:14:4121:132.8
27SIMINSKA Zuzanna 154BYDGOSZCZK205K 500:15:4100:27:5300:34:06.0500:34:06.05+00:14:4921:182.8
28KANIK Tomasz 105BYDGOSZCZM3010M 23tak00:17:0600:28:5700:34:43.1000:34:43.10+00:15:2621:412.8
29MOLENDA Patrycja 130KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK206K 6tak00:15:4500:28:2200:34:47.7000:34:47.70+00:15:3021:442.8
30SOBCZAK Witold 156KB SZAMOTUŁY/ 12 TRI.PL/ VEGE RUNNERSPOZNAŃM404M 24tak00:16:3800:28:5400:34:48.8000:34:48.80+00:15:3121:452.8
31ŚWIERCZYŃSKI Marcin 172TO TYLKO TRIATHLON / ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM3011M 25tak00:16:1200:28:5100:34:51.3000:34:51.30+00:15:3421:462.8
32PATHEMORE Ann 138BYDGOSZCZK301K 7no wetsuit00:16:3800:28:4800:34:54.4000:34:54.40+00:15:3721:482.8
33KOWALIKOWSKI Daniel 114CHOJNICEM207M 26tak00:16:5300:29:0400:34:56.4500:34:56.45+00:15:3921:502.7
34KAŁAMAJA Jakub 103BYDGOSZCZM208M 27tak00:17:1400:29:1200:34:57.3500:34:57.35+00:15:4021:502.7
35STEFANIAK Leszek 165DREAM TRI TEAMGDAŃSKM405M 28tak00:16:5900:28:5400:35:02.3000:35:02.30+00:15:4521:532.7
36RÓŻAŃSKI Kamil 1513GRAVITYBYDGOSZCZM3012M 29tak00:16:5400:35:12.4000:35:12.40+00:15:5522:002.7
37SOBOCIŃSKI Mateusz 158OSTROMECKOM209M 30tak00:16:4200:29:1500:35:15.7500:35:15.75+00:15:5822:012.7
38ŁAZ Kamil 123RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3013M 31tak00:16:3900:29:1900:35:20.4500:35:20.45+00:16:0322:052.7
39WAWRZYNIAK Michał 178SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMSOLEC KUJAWSKIM3014M 32tak00:17:1400:29:3200:35:36.4000:35:36.40+00:16:1922:152.7
40KANIA Szymon 104BYDGOSZCZM3015M 33tak00:14:4400:29:0400:36:04.8000:36:04.80+00:16:4722:322.7
41TOMASZEWSKI Jordan 173TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3016M 34tak00:17:1900:29:5900:36:21.7500:36:21.75+00:17:0422:432.6
42JABŁOŃSKI Marcin 100KRYSPORTTEAMBYDGOSZCZM406M 35tak00:17:4100:36:28.3500:36:28.35+00:17:1122:472.6
43TYBURSKI Błażej 176SMP SWIMMINGPOZNAŃM3017M 36tak00:17:1900:30:0500:36:29.4000:36:29.40+00:17:1222:482.6
44OCHENDAL Maciej 135TRISPACEBYDGOSZCZM3018M 37tak00:17:3900:30:3100:36:45.3000:36:45.30+00:17:2822:582.6
45BIAŁKOWSKI Daniel 73WOPRBYDGOSZCZM3019M 3800:17:4700:31:1200:37:58.1000:37:58.10+00:18:4123:432.5
46SIEŃSKI Jacek 153RUN BYDGOSZCZNIEMCZM501M 39tak00:19:1400:32:1000:38:56.4500:38:56.45+00:19:3924:202.5
47PORZYCH Rafał 143RAFSON.TVNIEMCZM165M 40tak00:18:4100:32:1800:39:11.1000:39:11.10+00:19:5424:292.5
48KOWALSKI Adrian 115BYDGOSKA IZBA LEKARSKADĄBROWA GÓRNICZAM2010M 41tak00:19:4400:32:5900:39:16.1000:39:16.10+00:19:5924:322.4
49CIEŚLUK Piotr 79SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM3020M 42tak00:19:4100:33:0800:39:24.3500:39:24.35+00:20:0724:372.4
50MALECKI Zbyszek 126OSIELSKOM3021M 43tak00:19:2900:33:1600:39:24.3500:39:24.35+00:20:0724:372.4
51WOŹNIAKOWSKA Agata 185RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK302K 8tak00:19:3100:32:4600:39:26.2000:39:26.20+00:20:0924:382.4
52PIESIK Dawid 141BYDGOSZCZM2011M 44tak00:19:1600:32:5700:39:53.3500:39:53.35+00:20:3624:552.4
53ŻABOWSKI Marek 189TRISPACEBYDGOSZCZM3022M 45tak00:18:0800:32:5300:40:28.0000:40:28.00+00:21:1125:172.4
54MALICKI Ryszard 127SPONSOR SAMOISTNYBYDGOSZCZM407M 46tak00:19:3800:34:0400:41:10.3500:41:10.35+00:21:5325:432.3
55PORADA Wujek 142WUJEK PORADABYDGOSZCZM408M 47tak00:20:0700:34:2000:41:17.9000:41:17.90+00:22:0025:482.3
56NOWAK Paweł 133KCYNIAM502M 48tak00:19:5900:34:2300:41:38.2500:41:38.25+00:22:2126:012.3
57CIUPA Jarosław 80BYDGOSZCZM409M 49tak00:22:3700:35:5900:42:44.2000:42:44.20+00:23:2726:422.2
58WOJDOWSKA Magdalena 183MARKIK207K 9tak00:20:2600:35:5400:43:47.8000:43:47.80+00:24:3027:212.2
59GRĄZKA Ewa 93BYDGOSZCZK208K 1000:21:1500:36:2300:44:02.7000:44:02.70+00:24:4527:312.2
60RIVAT Emmanuel 149BIALE BLOTAM3023M 50tak00:21:1200:36:2800:44:04.4000:44:04.40+00:24:4727:322.2
61KUTOWSKI Przemysław 120PRUSZCZM4010M 51tak00:22:3300:37:0200:44:07.4000:44:07.40+00:24:5027:342.2
62BINDEK Łukasz 74KĘSOWOM3024M 5200:20:3800:36:1400:44:08.0000:44:08.00+00:24:5127:352.2
63ANTKOWIAK Bartosz 71TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2012M 53tak00:20:2400:36:3300:44:11.1000:44:11.10+00:24:5427:362.2
64SPRYSZYŃSKI Michał 160ATOS POLAND GDCBYDGOSZCZM2013M 54tak00:22:1900:36:4800:44:12.2500:44:12.25+00:24:5527:372.2
65SZULAKOWSKI Tomasz 170KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM4011M 55tak00:21:1800:36:5600:44:38.5500:44:38.55+00:25:2127:532.2
66SKRZYPCZYK Andrzej 155ZAMOŚĆM4012M 56tak00:22:0100:37:2400:44:48.5000:44:48.50+00:25:3128:002.1
67NURKIEWICZ Jarosław 134KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM4013M 57tak00:21:5300:37:5000:45:05.9000:45:05.90+00:25:4828:102.1
68GORGOL Tomasz 92LP500BYDGOSZCZM3025M 58tak00:22:2900:37:5900:45:20.3000:45:20.30+00:26:0328:202.1
69SZATKOWSKI Marcin 167EMPIK SCHOOL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2014M 59tak00:22:1200:37:2400:45:32.1000:45:32.10+00:26:1528:272.1
70WŁODARCZAK Tomasz 182BYDGOSZCZM4014M 60tak00:21:5400:37:3700:45:32.9000:45:32.90+00:26:1528:272.1
71KAZUBOWSKI Jacek 10750PLUSBIAŁE BŁOTAM503M 61tak00:21:5800:37:5100:45:39.5500:45:39.55+00:26:2228:312.1
72HAIZE Tomek 96AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM3026M 6200:22:2300:37:4800:45:43.1000:45:43.10+00:26:2628:342.1
73RAKOWSKI Piotr 147BYDGOSKIE REGIONALNE KOŁO STOWARZYSZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJBYDGOSZCZM601M 63tak00:21:0100:37:2000:45:48.9000:45:48.90+00:26:3128:372.1
74PRZEWŁOCKI Jakub 144BYDGOSZCZM3027M 64tak00:22:0800:38:0100:45:56.8500:45:56.85+00:26:3928:422.1
75WOLSKI Marek 184BYDGOSZCZM3028M 65tak00:23:0400:38:4100:46:00.8500:46:00.85+00:26:4328:452.1
76KOJRO Mateusz 110KOJRO 4 TEAMBYDGOSZCZM166M 6600:23:4200:38:5400:46:21.1000:46:21.10+00:27:0428:582.1
77KUBIŃSKA Małgorzata 119OSIELSKOK501K 11tak00:25:4700:41:0700:48:30.3000:48:30.30+00:29:1330:182
78WĘGRZYNSKI Potr 181SPORT DLA ZDROWIABYDGOSZCZM4015M 67tak00:23:4600:40:2600:48:36.9000:48:36.90+00:29:1930:222
79DOŁKOWSKI Grzegorz 86NIEMCZM602M 68tak00:25:5700:41:3000:49:09.2000:49:09.20+00:29:5230:432
80HETEL Beata 99BYDGOSZCZK303K 12tak00:26:3900:41:4700:49:20.4500:49:20.45+00:30:0330:501.9
81PRZEWŁOCKI Sławomir 145BYDGOSZCZM504M 69tak00:24:2900:41:3700:50:09.5000:50:09.50+00:30:5231:201.9
82KANTORSKI Zbysław 106COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM505M 70tak00:26:3300:43:2700:51:32.2000:51:32.20+00:32:1532:121.9
83WĘGIELEWSKI Szymon 180BYDGOSZCZM3029M 7100:26:2000:43:0900:51:39.9500:51:39.95+00:32:2232:161.9
84PALIŃSKI Grzegorz 137BYDGOSZCZM3030M 7200:26:3300:43:5900:52:51.6000:52:51.60+00:33:3433:011.8
85KORALEWSKI Dominik 112TORUŃM3031M 73tak00:24:2300:43:3400:53:09.0000:53:09.00+00:33:5233:131.8
86OTRĘBSKI Leszek 136BYDGOSZCZM2015M 7400:29:1700:44:4700:53:41.4000:53:41.40+00:34:2433:331.8
87SZRAJDA Marcin 169BYDGOSZCZM3032M 75tak00:29:4400:45:5100:53:43.5000:53:43.50+00:34:2633:341.8
88KWIATKOWSKI Jakub 121BYDGOSZCZM2016M 76tak00:28:1800:44:5000:54:17.2000:54:17.20+00:35:0033:551.8
89KOPYŁOWSKI Tomasz 111RACIĄŻEKM3033M 77tak00:28:1700:46:3700:55:22.0500:55:22.05+00:36:0534:361.7
90DOMARACKI Wojciech 87BYDGOSZCZM3034M 7800:29:2800:47:1200:56:17.8500:56:17.85+00:37:0035:101.7
91TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra 175OLADENTALBYDGOSZCZK401K 13tak00:30:3100:48:2900:57:22.4000:57:22.40+00:38:0535:511.7
92DZIEL Michał 90WIEWIÓRCZYNM2017M 79tak00:34:5700:51:2200:59:53.5000:59:53.50+00:40:3637:251.6
93NIEDBALSKI Grzegorz 131RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM506M 8000:44:4201:03:22.2001:03:22.20+00:44:0539:361.5
94STADNIKOV Tomasz 161CSAIU TORUŃTORUŃM3035M 8100:42:1701:01:4701:06:34.8501:06:34.85+00:47:1741:361.4
Znaleziono 94 wynik(ów)