WODA BYDGOSKA 2016 - 2800 M

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
2.8 km
Zgłoszonych/ Registered:
100
Wystartowało/ Started:
72
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
72
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPiankaCzas
netto
2.8km
Czas
brutto
2.8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIELOWSKI Krzysztof 66MTP KORMORANOLSZTYNM201pianka00:38:30.0000:38:30.00 13:454.4
2KUBKOWSKI Bartłomiej 46MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNM202pianka00:38:32.6500:38:32.65+00:00:0213:454.4
3OSSES Arkadiusz 64POZNAŃM203pianka00:38:50.6000:38:50.60+00:00:2013:524.3
4BURSKA Justyna 8AZS UWM OLSZTYNKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK20100:41:38.3000:41:38.30+00:03:0814:524
5CZERNIAK Monika 18MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNK202pianka00:41:55.7000:41:55.70+00:03:2514:584
6WÓJTOWICZ Gabriela 95KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNK20300:43:40.7500:43:40.75+00:05:1015:353.8
7MONCZAK Grzegorz 61ONE MAN TEAMPOZNAŃM40100:47:56.0500:47:56.05+00:09:2617:073.5
8WIATER Krzysztof 93UKS G8 BIELANY/PROGRESSHORNÓWEKM402pianka00:49:32.8500:49:32.85+00:11:0217:413.4
9KRASICKI Artur 43DELFIN INOWROCLAWBYDGOSZCZM20400:51:12.4000:51:12.40+00:12:4218:173.3
10BARANOWSKI Roman 4BRAKBYDGOSZCZM403pianka00:55:04.3500:55:04.35+00:16:3419:403.1
11SPYCHALSKI Tomasz 79RYNARZEWOM301pianka00:56:03.1500:56:03.15+00:17:3320:013
12MALICKI Łukasz 59WWW.MALMEDIA.PLBYDGOSZCZM302pianka00:58:39.3000:58:39.30+00:20:0920:562.9
13BANACH Jan 3KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM205pianka00:58:41.0000:58:41.00+00:20:1120:572.9
14KUNDE Tomasz 49BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM206pianka00:59:37.9000:59:37.90+00:21:0721:172.8
15CIEPŁOWSKI Robert 14IPA BYDGOSZCZ/ALJIOT.PLBYDGOSZCZM303pianka00:59:39.3000:59:39.30+00:21:0921:182.8
16LISIECKI Paweł 55KIRPUS TEAM KACZORYKACZORYM304pianka01:00:56.1001:00:56.10+00:22:2621:452.8
17KLAFETKA Michał 38KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM207pianka01:01:55.7501:01:55.75+00:23:2522:062.7
18GRALIK Jedrzej 27BYDGOSKIE OKONIE PRO LIFEBYDGOSZCZM208pianka01:03:58.8001:03:58.80+00:25:2822:502.6
19LENDZIAN Jacek 52TEAM 'ONE MAN' OLSZTYNOLSZTYNM404pianka01:04:19.7501:04:19.75+00:25:4922:582.6
20WYPYCH Marcin 96KIRPUS TEAM KACZORYJEZIORKIM405pianka01:04:21.6001:04:21.60+00:25:5122:582.6
21KWAPISZ Przemysław 51TSUNAMISOPOTM406pianka01:04:43.9001:04:43.90+00:26:1323:062.6
22ZIELIŃSKI Nicolas 98TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM209pianka01:05:42.7001:05:42.70+00:27:1223:272.6
23ROZMUS Marcin 73TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPIŁAM305pianka01:05:47.3001:05:47.30+00:27:1723:292.6
24DOMERACKI Rafał 19STOWARZYSZENIE 'KORONY OCEANÓW'INOWROCŁAWM30601:07:52.5001:07:52.50+00:29:2224:142.5
25OLECHNOWICZ Tomasz 63SM BUDOWLANIBYDGOSZCZM40701:08:27.7001:08:27.70+00:29:5724:262.5
26PIERUCKI Bartosz 67TRISPACEBYDGOSZCZM307pianka01:08:31.0001:08:31.00+00:30:0124:282.5
27RUCIŃSKI Marcin 74TRIATHLON BARCINBARCIN WIEŚM408pianka01:08:46.3501:08:46.35+00:30:1624:332.4
28RUTKOWSKI Radosław 75PERŁA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201001:09:06.5001:09:06.50+00:30:3624:402.4
29KUNDE Adam 50BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM501pianka01:09:10.1001:09:10.10+00:30:4024:422.4
30GOLOMBEK Piotr 25GRUDZIĄDZM409pianka01:09:42.3501:09:42.35+00:31:1224:532.4
31BACZYŃSKI Łukasz 2ORCHOWOM308pianka01:10:17.6001:10:17.60+00:31:4725:062.4
32SUDOŁ Piotr 83PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM309pianka01:11:16.8001:11:16.80+00:32:4625:272.4
33KLIMEK Paweł 39PERŁA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201101:11:47.1001:11:47.10+00:33:1725:382.3
34KANIK Tomasz 37BYDGOSZCZM3010pianka01:11:50.7501:11:50.75+00:33:2025:392.3
35CEBULARZ Marcin 9WRZEŚNIAM4010pianka01:12:44.2001:12:44.20+00:34:1425:582.3
36KÜBLER Remigiusz 47TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM2012pianka01:12:50.2501:12:50.25+00:34:2026:002.3
37ZIEMKIEWICZ Wojciech 100ŁOCHOWOM3011pianka01:13:51.6001:13:51.60+00:35:2126:222.3
38KANCLERZEWSKI Stanisław 34BRAKŁOCHOWOM4011pianka01:13:52.1001:13:52.10+00:35:2226:222.3
39DZEDZEJ Bartłomiej 21KK ASTORIABYDGOSZCZM301201:15:46.1001:15:46.10+00:37:1627:032.2
40CHMIELEWICZ Paweł 10BYDGOSZCZM3013pianka01:16:09.1001:16:09.10+00:37:3927:112.2
41LEWANDOWSKI Marcin 53PERŁA BYDGOSZCZ/TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM4012pianka01:17:10.5001:17:10.50+00:38:4027:332.2
42KRYZIA Grzegorz 45DĄBROWA GÓRNICZAM401301:19:25.3501:19:25.35+00:40:5528:212.1
43GOZIMIRSKI Adam 26MASAZNATELEFON.PLBYDGOSZCZM3014pianka01:19:48.6001:19:48.60+00:41:1828:302.1
44KONIAIEV Volodymyr 41KLB' KREMEN'UKRAINEM3015pianka01:21:17.7501:21:17.75+00:42:4729:012.1
45KUCHCZYŃSKI Michał 48SOPOTM4014pianka01:21:31.5501:21:31.55+00:43:0129:062.1
46ROKICKI Paweł 1WARSZAWAM50201:21:34.8501:21:34.85+00:43:0429:072.1
47SOBCZAK Szymon 78WARSZAWAM3016pianka01:22:17.1001:22:17.10+00:43:4729:232
48LUTKOWSKI Dariusz 57AUTO DOKTORBYDGOSZCZM4015pianka01:23:49.6001:23:49.60+00:45:1929:562
49CHMIELEWICZ Jacek 11BYDGOSZCZM4016pianka01:23:51.2501:23:51.25+00:45:2129:562
50OSTROMĘCKI Waldemar 65#JRG3BYDGOSZCZM4017pianka01:24:43.8501:24:43.85+00:46:1330:152
51PRZYGODA Michał 69UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM16101:30:09.3501:30:09.35+00:51:3932:111.9
52GACKOWSKI Artur 23BYDGOSZCZM401801:31:07.9501:31:07.95+00:52:3732:321.8
53KAŁASKA Krzysztof 33CHETOR TEAMCHEŁMŻAM3017pianka01:31:21.1001:31:21.10+00:52:5132:371.8
54KLIMKIEWICZ Dariusz 40BBB TRIPRZYŁĘKIM4019pianka01:33:33.0001:33:33.00+00:55:0333:241.8
55KRÓL Grzegorz 44FABRYKA TRIATHLONU SZCZECINSZCZECINM3018pianka01:34:06.4001:34:06.40+00:55:3633:361.8
56NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 62BYDGOSZCZM2013pianka01:34:30.0001:34:30.00+00:56:0033:451.8
57SIMINSKA Beata 77BYDGOSZCZK301pianka01:35:04.3501:35:04.35+00:56:3433:571.8
58BUBACZ Leszek 7OSIR SOLEC KUJAWSKIBYDGOSZCZM60+101:35:06.1501:35:06.15+00:56:3633:571.8
59JANIKOWSKA Awa 31BYDGOSZCZK204pianka01:35:43.8001:35:43.80+00:57:1334:111.8
60RADECKI Michał 70TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM201401:40:08.2001:40:08.20+01:01:3835:451.7
61DYBOWSKI Krzysztof 20BRAKBYDGOSZCZM503pianka01:41:40.8501:41:40.85+01:03:1036:181.7
62KONIECZNY Roman 42OSIR SOLEC KUJAWSKIBYDGOSZCZM50401:44:50.5001:44:50.50+01:06:2037:261.6
63SIENKIEWICZ Artur 76BYDGOSKASZOSA.PLBYDGOSZCZM301901:45:18.9001:45:18.90+01:06:4837:361.6
64SZATKIEWICZ Adam 86BYDGOSZCZM60+201:45:50.7501:45:50.75+01:07:2037:471.6
65SZCZECIŃSKI Łukasz 88BYDGOSZCZM3020pianka01:49:48.8001:49:48.80+01:11:1839:121.5
66CHMIELEWSKI Włodzimierz 12MASTERS ASTORIABYDGOSZCZM60+301:50:42.1001:50:42.10+01:12:1239:321.5
67SZATKOWSKI Marcin 87RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM2015pianka01:50:59.4501:50:59.45+01:12:2939:381.5
68STĘPNIAK Jan 82SPORTPOTRANSPLANTACJI.PLWRZEŚNIAM2016pianka01:51:13.2501:51:13.25+01:12:4339:431.5
69STASZEWSKI Adam 80DOBRCZM3021pianka01:54:15.3001:54:15.30+01:15:4540:481.5
70ŁYSAK Sebastian 58BYDGOSZCZM402001:56:14.1001:56:14.10+01:17:4441:301.4
71STELMACH Agata 81RYTELK20502:00:26.1002:00:26.10+01:21:5643:001.4
72POPIENIUK Zbigniew 68KOLBUDYM60+4pianka02:00:58.1002:00:58.10+01:22:2843:121.4
Znaleziono 72 wynik(ów)