WODA BYDGOSKA 2016 - 650 M

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
0.65 km
Zgłoszonych/ Registered:
268
Wystartowało/ Started:
193
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
192
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPiankaCzas
netto
0.65km
Czas
brutto
0.65km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WINIATOWSKI Patryk 490MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16100:09:28.1000:09:28.10 14:334.1
2PILEWSKI Mikołaj 419BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM201pianka00:09:36.8500:09:36.85+00:00:0814:464.1
3KUBIŃSKI Jakub 368BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM202pianka00:09:44.9000:09:44.90+00:00:1614:584
4NOWICKI Jakub 410MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16200:09:51.8500:09:51.85+00:00:2315:094
5TUROWIEC Adam 476UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM401pianka00:10:00.5000:10:00.50+00:00:3215:233.9
6KASTRAU Tomasz 332BYDGOSZCZM301pianka00:10:00.7500:10:00.75+00:00:3215:233.9
7KRZEWIŃSKI Patryk 362KFCBYDGOSZCZM20300:10:39.9000:10:39.90+00:01:1116:233.7
8KRUSZCZYŃSKA Julia 360W.M BARS GORZÓW WLKPGRUDZIĄDZK16100:10:42.2000:10:42.20+00:01:1416:273.6
9GWIZDAL Michał 321TECHNIKA ZWYCIESTWABYDGOSZCZM20400:10:49.8500:10:49.85+00:01:2116:383.6
10FAC Kacper 297BRAKBYDGOSZCZM20500:11:05.3500:11:05.35+00:01:3717:033.5
11CIĘŻKI Bartosz 278MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20600:11:11.1000:11:11.10+00:01:4317:123.5
12PERTEK Izabela 416BYDGOSZCZK20100:11:14.0000:11:14.00+00:01:4517:163.5
13GUMMER Andrzej 318BYDGOSZCZM30200:11:15.7500:11:15.75+00:01:4717:183.5
14SZOT Mateusz 462WROCŁAWM207pianka00:11:25.7000:11:25.70+00:01:5717:333.4
15CZAJKOWSKI Zbyszek 282BYDGOSZCZM402pianka00:11:31.2500:11:31.25+00:02:0317:433.4
16HERMELIN Wojciech 325BYDGOSZCZM303pianka00:11:51.6000:11:51.60+00:02:2318:133.3
17JURCZYK Justyna 329-BYTOMK20200:11:53.1500:11:53.15+00:02:2518:163.3
18OLSZEWSKI Damian 412KOSZULKISPORTOWE.COMBYDGOSZCZM304pianka00:11:55.0000:11:55.00+00:02:2618:203.3
19KRUCZKOWSKI Jakub 358BYDGOSZCZM16300:12:07.9500:12:07.95+00:02:3918:383.2
20KOWALIKOWSKI Daniel 353TRIFORFUN CHOJNICECHOJNICEM208pianka00:12:13.9500:12:13.95+00:02:4518:473.2
21PIEKARSKI Marek 417RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM403pianka00:12:17.9000:12:17.90+00:02:4918:533.2
22TADZIK Wojtek 469TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM209pianka00:12:18.0500:12:18.05+00:02:4918:553.2
23BENDE Csaba 256AMATEURHÓDMEZŐVÁSÁRHELYM201000:12:20.5000:12:20.50+00:02:5218:583.2
24BARAŃCZYK Andrzej 255BYDGOSZCZM501pianka00:12:23.5500:12:23.55+00:02:5519:033.1
25CZAPIEWSKA Tina 283KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK20300:12:33.2000:12:33.20+00:03:0519:183.1
26ZALEWSKI Kamil 506BYDGOSZCZM201100:12:39.5000:12:39.50+00:03:1119:273.1
27MAGDZIARZ Jakub 389BYDGOSZCZM305pianka00:12:39.7000:12:39.70+00:03:1119:273.1
28BUCZEK Robert 270REKLAMANAPRZYCZEPIE.PLBYDGOSZCZM30600:12:40.4000:12:40.40+00:03:1219:293.1
29MIESZCZYK Dominik 398BYDGOSZCZM16400:12:41.8500:12:41.85+00:03:1319:303.1
30FRĄCKOWSKI Łukasz 302AZS COLLEGIUM MEDICUMBYDGOSZCZM201200:12:47.1000:12:47.10+00:03:1919:403.1
31WEDEL Maciej 486BYDGOSZCZM201300:12:47.9500:12:47.95+00:03:1919:403.1
32KWIATKOWSKI Daniel 371KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM2014pianka00:12:55.4000:12:55.40+00:03:2719:523
33TUBAJA Albert 474KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404pianka00:12:55.7000:12:55.70+00:03:2719:523
34WOLNIKOWSKI Bartłomiej 499BYDGOSZCZM30700:12:58.5500:12:58.55+00:03:3019:563
35PINKOWSKI Kevin 421BYDGOSZCZM16500:13:01.2000:13:01.20+00:03:3320:013
36TOMASZEWSKI Jordan 472BYDGOSZCZM308pianka00:13:02.3500:13:02.35+00:03:3420:033
37BISTRON Alan 264NIEZRZESZONYPŁOŃSKM201500:13:02.6500:13:02.65+00:03:3420:033
38GOŁEMBIEWSKI Marek 127ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM405pianka00:13:08.1000:13:08.10+00:03:4020:123
39CHEBANENKO Yevhen 275BYDGOSZCZM201600:13:12.5000:13:12.50+00:03:4420:183
40ŚLEFARSKI Jacek 466BYDGOSZCZM309pianka00:13:18.1500:13:18.15+00:03:5020:272.9
41JANKOWSKI Łukasz 326JTEAMBYDGPSZCZM3010pianka00:13:20.9000:13:20.90+00:03:5220:302.9
42BOHDANOWICZ Jarosław 266OLIMPIASPORTBYDGOSZCZM502pianka00:13:23.2000:13:23.20+00:03:5520:352.9
43SKORECKI Aleksander 444BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM2017pianka00:13:25.8000:13:25.80+00:03:5720:382.9
44PODKOWIŃSKI Rafał 422BYDGOSZCZM2018pianka00:13:26.4500:13:26.45+00:03:5820:402.9
45GZYL Mikolaj 322JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3011pianka00:13:27.9000:13:27.90+00:03:5920:412.9
46BANACH Dawid 254BYDGOSZCZM201900:13:34.9500:13:34.95+00:04:0620:522.9
47BISKUPSKA Rita 263KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK204pianka00:13:36.1500:13:36.15+00:04:0820:552.9
48RONKIEWICZ Dorota 431SPORT FACTORYBYDGOSZCZK401pianka00:13:46.5500:13:46.55+00:04:1821:102.8
49RUTKOWSKI Tomasz 436BYDGOSZCZM406pianka00:13:47.8000:13:47.80+00:04:1921:122.8
50KIDA Maciej 334LUBACZÓWM3012pianka00:13:52.4000:13:52.40+00:04:2421:202.8
51CHOJNOWSKI Tomasz 276TORUŃM301300:13:54.9500:13:54.95+00:04:2621:232.8
52GRZELCZAK Jakub 317BYDGOSZCZM301400:14:05.2500:14:05.25+00:04:3721:402.8
53KWIATOŃ Michał 373BYDGOSZCZM2020pianka00:14:07.7000:14:07.70+00:04:3921:432.8
54KAŁEK Artur 330BYDGOSZCZM407pianka00:14:08.9000:14:08.90+00:04:4021:442.8
55GÓRSKI Marian 312SOLEC KUJAWSKIM503pianka00:14:10.2000:14:10.20+00:04:4221:472.8
56BIERYT Przemysław 260BYDGOSZCZM2021pianka00:14:12.0000:14:12.00+00:04:4321:502.7
57SCHROEDER Bartosz 442KORONOWOM16600:14:13.5500:14:13.55+00:04:4521:522.7
58SADOWSKI Rafał 441BYDGOSZCZM3015pianka00:14:19.1500:14:19.15+00:04:5122:012.7
59FILIPOWICZ Patrycja 300NIEMCZK20500:14:26.3000:14:26.30+00:04:5822:122.7
60CYWIŃSKI Piotr 279BYDGOSZCZM301600:14:27.4000:14:27.40+00:04:5922:132.7
61KUBIAK Sławomir 366BYDGOSZCZM408pianka00:14:35.8000:14:35.80+00:05:0722:262.7
62ŁOŚ Dariusz 383ZAMOŚĆM504pianka00:14:36.2000:14:36.20+00:05:0822:272.7
63KOTWICA Aleksandra 351BYDGOSZCZK20600:14:38.3500:14:38.35+00:05:1022:302.7
64MAJEWSKI Robert 390RUN PASJABYDGOSZCZM301700:14:40.7000:14:40.70+00:05:1222:332.7
65WRÓBLEWSKI Karol 504SZUBINM202200:14:45.9500:14:45.95+00:05:1722:412.6
66WYSOCKI Jerzy 505CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM505pianka00:14:47.3000:14:47.30+00:05:1922:442.6
67MIKUŁA Grzegorz 400SIARKA TARNOBRZEGBYDGOSZCZM40900:14:49.8500:14:49.85+00:05:2122:472.6
68KONOPACKA Kamila 346MEDI TEAMBYDGOSZCZK40200:14:51.6000:14:51.60+00:05:2322:502.6
69WÓJTOWICZ Marcin 502BYDGOSZCZM301800:14:52.9000:14:52.90+00:05:2422:522.6
70JUREK Krzysztof 516NIEMCZM50600:14:56.7500:14:56.75+00:05:2822:582.6
71ZNANIECKI Wojciech 510BYDGOSZCZM301900:15:09.3000:15:09.30+00:05:4123:182.6
72STRZELECKA Ola 454SOLEC KUJAWSKIK20700:15:10.1000:15:10.10+00:05:4223:202.6
73MATUSZEWSKA Agnieszka 394BYDGOSZCZK301pianka00:15:11.0500:15:11.05+00:05:4223:212.6
74CZAJKOWSKA Małgorzata 281BYDGOSZCZK403pianka00:15:11.7000:15:11.70+00:05:4323:212.6
75FOGT Maciej 301KRUSZYNM3020pianka00:15:14.6500:15:14.65+00:05:4623:262.6
76ZBORAŁA Mateusz 507SZKOŁA JAZDY 'TOMAS'BYDGOSZCZM202300:15:14.9500:15:14.95+00:05:4623:262.6
77SŁAWATYCKI Józef 513BYDGOSZCZM167pianka00:15:19.0500:15:19.05+00:05:5023:332.5
78BUBACZ Arkadiusz 269OLIMPINM302100:15:26.3500:15:26.35+00:05:5823:442.5
79SPRYSZYŃSKI Michał 452BYDGOSZCZM2024pianka00:15:26.4000:15:26.40+00:05:5823:442.5
80LIPIŃSKI Mariusz 380BYDGOSZCZM50700:15:26.7000:15:26.70+00:05:5823:442.5
81STYLO-LASKOWSKA Anita 456BYDGOSZCZK302pianka00:15:28.8500:15:28.85+00:06:0023:472.5
82WAWER Piotr 485BYDGOSZCZM202500:15:29.6000:15:29.60+00:06:0123:492.5
83NITKA Dominika 407BYDGOSZCZK20800:15:31.6500:15:31.65+00:06:0323:522.5
84KRUSIK Aleksandra 359AZS UTPMODRAKOWOK20900:15:31.7500:15:31.75+00:06:0323:522.5
85NURKIEWICZ Jarosław 411BYDGOSZCZM4010pianka00:15:34.0500:15:34.05+00:06:0523:562.5
86RÓŻAŃSKA Jowanka 434BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK40400:15:42.7500:15:42.75+00:06:1424:092.5
87WRÓBLEWSKI Kewin 503BYDGOSZCZM16800:15:43.7000:15:43.70+00:06:1524:102.5
88GÓRECKI Łukasz 311BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM302200:15:43.8000:15:43.80+00:06:1524:102.5
89WENDA Dawid 487SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2026pianka00:15:45.5000:15:45.50+00:06:1724:132.5
90GODZIK Kamil 309BR DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM401100:15:50.5000:15:50.50+00:06:2224:212.5
91KULBAKA Dawid 369BYDGOSZCZM3023pianka00:15:51.0500:15:51.05+00:06:2224:232.5
92REPETA Michał 430BYDGOSZCZM202700:15:53.5500:15:53.55+00:06:2524:262.5
93NOWAK Adrian 409BYDGOSZCZM202800:15:55.7500:15:55.75+00:06:2724:292.5
94NOWACKA Małgorzata 408ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK201000:15:59.9500:15:59.95+00:06:3124:352.4
95KLIMKOWSKI Mateusz 337BYDGOSZCZM2029pianka00:16:00.5500:16:00.55+00:06:3224:362.4
96BIELICKI Waldemar 259KOKO JAMBO I DO PRZODUBYDGOSZCZM203000:16:04.2000:16:04.20+00:06:3624:432.4
97DZIADOŃ Grzegorz 294BYDGOSZCZM401200:16:10.6000:16:10.60+00:06:4224:522.4
98KURDELSKI Kamil 370BYDGOSZCZM203100:16:10.6500:16:10.65+00:06:4224:522.4
99LEWANDOWSKI Oskar 375WOLA WAPOWSKAM203200:16:12.5500:16:12.55+00:06:4424:552.4
100SUDOŁ Jacek 458BYDGOSZCZM3024pianka00:16:18.7000:16:18.70+00:06:5025:042.4
101RAK Agata 426TECHNIKA ZWYCIĘSTWAGDAŃSKK201100:16:21.5000:16:21.50+00:06:5325:092.4
102GACKOWSKI Krzysztof 303BYDGOSZCZM4013pianka00:16:21.5000:16:21.50+00:06:5325:092.4
103SŁUPECKA Dorota 446TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃK2012pianka00:16:30.8000:16:30.80+00:07:0225:232.4
104LIBERA Dawid 378FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3025pianka00:16:31.4500:16:31.45+00:07:0325:242.4
105KOLOSSA Tomasz 343WWW.KOLOSSA.PLBYDGOSZCZM4014pianka00:16:32.4500:16:32.45+00:07:0425:262.4
106KANTORSKI Zbysław 331BYDGOSZCZM508pianka00:16:33.0500:16:33.05+00:07:0425:272.4
107WOJCIECHOWSKA Emilia 494BYDGOSZCZK405pianka00:16:33.2500:16:33.25+00:07:0525:272.4
108WOJCIUK Arkadiusz 497BYDGOSZCZM302600:16:36.4000:16:36.40+00:07:0825:322.3
109TOMALAK Tomasz 471BYDGOSZCZM401500:16:41.0500:16:41.05+00:07:1225:402.3
110WALCZAK Mariusz 480ŻNINM50900:16:48.5000:16:48.50+00:07:2025:502.3
111WŁODARCZAK Tomasz 493BYDGOSZCZM401600:16:48.6000:16:48.60+00:07:2025:502.3
112KUBIŃSKA Małgorzata 367OSIELSKOK50100:16:51.7000:16:51.70+00:07:2325:552.3
113GRYCZKA Grzegorz 316KERAMZYTOWY PIRATPOZNAŃM203300:16:57.4500:16:57.45+00:07:2926:042.3
114MARZECKI Ignacy 393BYDGOSZCZM203400:17:08.4000:17:08.40+00:07:4026:212.3
115KSOBIAK Asia 364BYDGOSZCZK201300:17:13.0000:17:13.00+00:07:4426:292.3
116BIERYT Krzysztof 262POLI-FAXBYDGOSZCZM302700:17:14.8500:17:14.85+00:07:4626:302.3
117MACIEJEWSKA Kamila 385ŚLIMAKI BARCINBARCINK30300:17:15.0000:17:15.00+00:07:4626:322.3
118ZNANIECKI Michał 511BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM401700:17:20.4000:17:20.40+00:07:5226:402.3
119OSOWSKI Michał 415FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM203500:17:21.6500:17:21.65+00:07:5326:412.2
120KOSZEWSKA Agata 348BYDGOSZCZK201400:17:24.7000:17:24.70+00:07:5626:462.2
121KOBUSIŃSKI Grzegorz 342NOWY DWÓR GM. DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM60+100:17:25.8000:17:25.80+00:07:5726:472.2
122KUBALEWSKI Krzysztof 365BYDGOSZCZM203600:17:29.0500:17:29.05+00:08:0026:532.2
123FALCONNET Anna 299TORUŃK304pianka00:17:33.6000:17:33.60+00:08:0527:002.2
124HANCZEWSKA Sonia 323BYDGOSZCZK2015pianka00:17:34.3500:17:34.35+00:08:0627:012.2
125KRAWIEC Patryk 356MAKSYMILIANOWOM16900:17:38.5000:17:38.50+00:08:1027:072.2
126SZRAJDA Marcin 463BYDGOSZCZM3028pianka00:17:47.1000:17:47.10+00:08:1927:212.2
127GACKOWSKI Mikołaj 304BYDGOSZCZM161000:17:48.2500:17:48.25+00:08:2027:232.2
128CZAJA Andrzej 517KIELCEM401800:17:48.6000:17:48.60+00:08:2027:232.2
129PALACZ Grzegorz 515BYDGOSZCZM401900:17:48.9500:17:48.95+00:08:2027:232.2
130MACIEJEWSKA Natalia 384BYDGOSZCZK201600:17:57.2000:17:57.20+00:08:2927:362.2
131TUCZYŃSKI Sylwester 475BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM203700:18:07.2000:18:07.20+00:08:3927:522.2
132WĘGRZYŃSKA Monika 488NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK406pianka00:18:08.2500:18:08.25+00:08:4027:532.2
133ŚWIATOWY Krystian 467BARCINM302900:18:08.6000:18:08.60+00:08:4027:532.2
134WIŚNIEWSKI Włodzimierz 492TORUŃM5010pianka00:18:17.2500:18:17.25+00:08:4928:072.1
135SABACIŃSKI Przemysław 439BYDGOSZCZM303000:18:24.6000:18:24.60+00:08:5628:182.1
136BIERYT Arkadiusz 261AGENCJA REKLAMOWA POLIFAX BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5011pianka00:18:25.5000:18:25.50+00:08:5728:202.1
137WOLNIKOWSKA Iga 498BYDGOSZCZK201700:18:27.1500:18:27.15+00:08:5928:232.1
138CZESZUMSKA Karolina 286BIAŁE BŁOTAK305pianka00:18:27.1500:18:27.15+00:08:5928:232.1
139WOJCIECHOWSKI Jarosław 495BYDGOSZCZM4020pianka00:18:27.8000:18:27.80+00:08:5928:232.1
140SOBEK Dominika 448BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK201800:18:34.2000:18:34.20+00:09:0628:332.1
141GRUBBA Paweł 315BYDGOSZCZM303100:18:36.8000:18:36.80+00:09:0828:362.1
142WOLSKI Marek 500BYDGOSZCZM3032pianka00:18:38.5000:18:38.50+00:09:1028:402.1
143JANOWSKI Krzysztof 327CB 163KRUSZYNM3033pianka00:18:43.8000:18:43.80+00:09:1528:472.1
144MOŁDOCH Filip 402BYDGOSZCZM203800:18:54.6000:18:54.60+00:09:2629:042.1
145SZCZEBLEWSKI Witold 460MOTOTURYSTYKA.COMŁOCHOWOM5012pianka00:19:02.0500:19:02.05+00:09:3329:162
146DZIKOWSKI Arkadiusz 296HDK POLKOWICEBYDGOSZCZM402100:19:02.6500:19:02.65+00:09:3429:162
147GĄSIOROWSKA Anna 306BYDGOSZCZK201900:19:04.2500:19:04.25+00:09:3629:202
148LIBERA Maksymilian 379BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM203900:19:04.8000:19:04.80+00:09:3629:202
149BOLT Katarzyna 267BYDGOSZCZK30600:19:06.7500:19:06.75+00:09:3829:232
150GĄSIOROWSKA Marta 307BYDGOSZCZK202000:19:24.5500:19:24.55+00:09:5629:502
151TWARDOWSKI Wojciech 477RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4022pianka00:19:29.9000:19:29.90+00:10:0129:582
152GUZIŃSKA Klaudia 320BYDGOSZCZK202100:19:30.3000:19:30.30+00:10:0230:002
153WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 491MAKSYMILIANOWOK407pianka00:19:33.9500:19:33.95+00:10:0530:042
154SOKOLOWSKI Tomasz 450BYDGOSZCZM303400:19:34.2000:19:34.20+00:10:0630:062
155KLISZEWSKI Damian 338BYDGOSZCZM4023pianka00:19:37.7000:19:37.70+00:10:0930:102
156NIEDBALSKI Grzegorz 405RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM501300:19:40.2000:19:40.20+00:10:1230:152
157MARCINIAK Andrzej 392POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM60+2pianka00:19:40.6500:19:40.65+00:10:1230:152
158KRZYŻANOWSKI Wojciech 363AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM4024pianka00:19:40.8000:19:40.80+00:10:1230:152
159SKUBISZEWSKI Damian 445ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM204000:19:42.8500:19:42.85+00:10:1430:182
160SADECKA Monika 440BYDGOSZCZK202200:19:43.5000:19:43.50+00:10:1530:202
161MACIEJEWSKI Grzegorz 386BYDGOSZCZM402500:19:51.5000:19:51.50+00:10:2330:322
162RYBKA Henryk 437BYDGOSZCZM60+300:19:55.4500:19:55.45+00:10:2730:382
163KONIECZNY Rafał 345BYDGOSZCZM161100:20:02.8000:20:02.80+00:10:3430:491.9
164BERES Marcin 258BYDGOSZCZM303500:20:03.7000:20:03.70+00:10:3530:501.9
165CZYŻNIKIEWICZ Paweł 287WOOLFIK.PLBYDGOSZCZM204100:20:09.2000:20:09.20+00:10:4131:001.9
166SZMYCIŃSKA Kinia 461KIBICUJEKINIBYDGOSZCZK30700:20:11.4000:20:11.40+00:10:4331:031.9
167MARACH-NEUMANN Monika 391CIELEK30800:20:14.5000:20:14.50+00:10:4631:071.9
168POLAKIEWICZ Dariusz 423KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ86-050 SOLEC KUJAWSKIM5014pianka00:20:16.6000:20:16.60+00:10:4831:101.9
169BURACZEWSKI Roman 274BYDGOSZCZM501500:20:25.0500:20:25.05+00:10:5631:241.9
170MAĆKIEWICZ Mariusz 387TORUŃM303600:20:33.9500:20:33.95+00:11:0531:361.9
171WAŁDOWSKA Natalia 483BYDGOSZCZK202300:20:38.1500:20:38.15+00:11:1031:441.9
172SKIERA Krzysztof 443ROLL&RUN #PODEJMIJWYZWANIEBYDGOSZCZM4026pianka00:20:45.2000:20:45.20+00:11:1731:551.9
173KRAWIEC Mariusz 355MAKSYMILIANOWOM402700:20:49.7500:20:49.75+00:11:2132:011.9
174ROŚ Sławek 432ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WILEKAM204200:20:56.6000:20:56.60+00:11:2832:121.9
175GUZ Jakub 319SILNOM161200:21:04.9500:21:04.95+00:11:3632:241.9
176MAZANOWSKA Ewa 395RUN PASJABYDGOSZCZK30900:21:30.9000:21:30.90+00:12:0233:041.8
177HEJZA-KLIMCZAK Magda 324BYDGOSZCZK3010pianka00:21:44.3500:21:44.35+00:12:1633:261.8
178RÓŻYCKI Marcin 435GOSTYNINM204300:22:02.2500:22:02.25+00:12:3433:531.8
179GÓRALCZYK Kacper 310DZIEMIONNAM204400:22:07.8000:22:07.80+00:12:3934:011.8
180MROTEK Piotr 404BYDGOSZCZM402800:22:09.0000:22:09.00+00:12:4034:041.8
181KORDAS Jacek 347BYDGOSZCZM204500:22:15.5000:22:15.50+00:12:4734:131.8
182WOJCIECHOWSKI Wojciech 496BYDGOSZCZM303700:22:19.9000:22:19.90+00:12:5134:201.7
183KIECA Andrzej 335BYDGOSZCZM402900:22:22.7500:22:22.75+00:12:5434:241.7
184DOMINIK Jakub 289BYDGOSZCZM204600:22:30.1500:22:30.15+00:13:0234:361.7
185KWIATKOWSKI Tomasz 372KAWUESBYDGOSZCZM501600:22:32.8500:22:32.85+00:13:0434:401.7
186TOMCZAK Waldemar 473BYDGOSZCZM4030pianka00:22:41.7500:22:41.75+00:13:1334:531.7
187DOMINIK Piotr 290BYDGOSZCZM403100:23:26.6000:23:26.60+00:13:5836:031.7
188BAGROWSKI Marek 251UMK COLLEGIUM-MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNEPLYWAJANOWO/K DABROWY CHELMINSKIEJM60+400:23:48.0000:23:48.00+00:14:1936:361.6
189ZIENKIEWICZ Krystyna 509BYDGOSZCZK60+100:23:49.0000:23:49.00+00:14:2036:381.6
190FALBA Kuba 298AKTYWNABYDGOSZCZBYDGOSZCZM303800:25:01.9500:25:01.95+00:15:3338:291.6
191SMERLIŃSKI Robert 447AMATORBYDGOSZCZM303900:25:18.4000:25:18.40+00:15:5038:551.5
192MIKOŁAJSKI Krzysztof 399BYDGOSZCZM2047pianka00:25:30.8500:25:30.85+00:16:0239:131.5
ROŻNOWSKI Krzysztof 433WWW.SZPITALESKULAP.PLBYDGOSZCZM50pianka DNF DNF--
Znaleziono 193 wynik(ów)