WODA BYDGOSKA - 2800M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
2.8 km
Zgłoszonych/ Registered:
71
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
56
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPianka2.5kmCzas
netto
2.8km
Czas
brutto
2.8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1URBANIAK Jan 64KS WARTA POZNAŃPOZNAŃM201tak00:33:4500:37:25.7000:37:25.70 13:214.5
2KUBKOWSKI Bartłomiej 30MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNM202tak00:33:4700:37:29.9000:37:29.90+00:00:0413:234.5
3ZACHOSZCZ Joanna 67AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNK201tak00:33:4700:37:33.7000:37:33.70+00:00:0813:244.5
4BAKUNIAK Hanna 3KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK202tak00:39:2000:43:34.7000:43:34.70+00:06:0915:333.9
5PARADOWSKA Kinga 46MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK161tak00:40:3400:44:40.1000:44:40.10+00:07:1415:573.8
6PIELOWSKA Monika 48OLSZTYNK203tak00:40:3800:45:05.8000:45:05.80+00:07:4016:063.7
7MUSZYŃSKI Jakub 42MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZWĄGROWIECM16100:40:4800:45:31.0000:45:31.00+00:08:0516:153.7
8MONCZAK Grzegorz 41ONE MAN TEAMPOZNAŃ - DASZEWICEM40100:44:2900:48:59.9000:48:59.90+00:11:3417:293.4
9RUDZIŃSKI Maciej 53UKS AURUS URSYNÓWTORUŃM20300:44:5900:49:55.3500:49:55.35+00:12:2917:493.4
10SPYCHALSKI Tomasz 58WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOM301tak00:49:2700:54:03.2000:54:03.20+00:16:3719:183.1
11MALICKI Łukasz 37KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302tak00:49:3000:54:23.1500:54:23.15+00:16:5719:253.1
12DEMBIŃSKI Marek 14WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃM402tak00:49:3900:54:27.8000:54:27.80+00:17:0219:263.1
13NOWICKI Mateusz 43BYDGOSZCZM204tak00:49:3300:54:31.0500:54:31.05+00:17:0519:283.1
14PLUTA Gniewomir 50UKS TRS SUSZBYDGOSZCZM303tak00:54:1900:59:22.3000:59:22.30+00:21:5621:122.8
15KALINOWSKI Krzysztof 23DREAM TRI TEAMGDAŃSKM403tak00:54:2400:59:25.5500:59:25.55+00:21:5921:132.8
16KUNDE Tomasz 32BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM205tak00:54:4901:00:10.7501:00:10.75+00:22:4521:292.8
17BANACH Jan 4KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM206tak00:55:0801:00:10.8501:00:10.85+00:22:4521:292.8
18CIEPŁOWSKI Robert 13BYDOSZCZM404tak00:55:2401:00:27.7001:00:27.70+00:23:0221:352.8
19BOGUSZ Waldemar 7TCZEWM501tak00:57:0201:02:34.3501:02:34.35+00:25:0822:202.7
20LUBAS Maciej 36BYDGOSZCZM304tak00:57:3101:02:42.8001:02:42.80+00:25:1722:232.7
21ZIELIŃSKI Nicolas 69OLIMPIASPORT.PL / TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM207tak00:57:2601:02:59.2001:02:59.20+00:25:3322:292.7
22WYPYCH Marcin 66JEZIORKIM405tak00:57:3001:03:17.8501:03:17.85+00:25:5222:362.7
23WIĘCKOWSKI Dariusz 65AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM305tak00:56:5401:03:42.0501:03:42.05+00:26:1622:452.6
24SOKOŁOWSKA Hanna 57KUŹNIA TRIATHLONUBYDGOSZCZK501tak00:58:4301:04:20.2501:04:20.25+00:26:5422:582.6
25BACZYŃSKI Łukasz 2ORCHOWOM306tak00:59:0801:04:22.9001:04:22.90+00:26:5722:592.6
26KOLWICZ Damian 26BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM307tak00:59:1601:05:14.0501:05:14.05+00:27:4823:172.6
27KWAPISZ Przemysław 34TSUNAMI TRISOPOTM406tak00:59:2401:05:18.3501:05:18.35+00:27:5223:192.6
28ZAJĄC Maciej 68DREAM TRI TEAMGDAŃSKM308tak01:00:5501:06:27.7501:06:27.75+00:29:0223:432.5
29PILC Maciej 49DRES I LACZKIPOZNAŃM30901:01:1901:07:15.4501:07:15.45+00:29:4924:012.5
30DOMERACKI Rafał 16STOWARZYSZENIE 'KORONY OCEANÓW'INOWROCŁAWM301001:03:2401:09:42.8001:09:42.80+00:32:1724:532.4
31SOBAŃSKI Jarosław 56KRAULISTA.PLZIELONA GORAM301101:04:1201:09:51.9501:09:51.95+00:32:2624:562.4
32KLIMEK Paweł 24BYDGOSZCZM20801:04:3001:10:30.0501:10:30.05+00:33:0425:102.4
33OLDENBURG Tim 45POZNANM3012wetsuit01:05:1001:11:30.8501:11:30.85+00:34:0525:322.3
34PASCHKE Roman 47SHIPCUPGDYNIAM3013tak01:06:3301:12:23.2001:12:23.20+00:34:5725:512.3
35MŁYNARCZYK Filip 39EZAGDAŃSKM407tak01:07:2501:14:03.6001:14:03.60+00:36:3726:262.3
36CEBULARZ Marcin 12TRIATHLON TEAM WRZEŚNIAWRZEŚNIAM408tak01:08:4901:14:40.5001:14:40.50+00:37:1426:402.3
37BUBACZ Arkadiusz 9ADOPRZYŁĘKIM409tak01:08:4101:14:49.5501:14:49.55+00:37:2326:432.2
38GRALIK Jedrzej 20BYDGOSKIE OKONIE PRO- LIFEBYDGOSZCZM209tak01:09:1901:14:57.9001:14:57.90+00:37:3226:462.2
39KUNDE Adam 33BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLINIKIM502tak01:08:4401:15:08.1001:15:08.10+00:37:4226:502.2
40KOCZOROWSKA Klaudia 25BONA FIDE FIZJOTERAPIAGDAŃSKK30101:09:5501:16:01.4001:16:01.40+00:38:3527:082.2
41MOLENDA Tomasz 40BYDGOSZCZM3014tak01:10:0601:16:21.2001:16:21.20+00:38:5527:162.2
42MALICKI Filip 38NIEMCZM162tak01:09:4801:16:21.5001:16:21.50+00:38:5527:162.2
43DINULET Calin 15BYDGOSZCZM301501:10:2701:16:37.1001:16:37.10+00:39:1127:212.2
44JANAS Bartek 22KIRITSU TEAMTORUŃM3016tak01:10:4001:16:43.0501:16:43.05+00:39:1727:232.2
45BYRTEK Grzegorz 11CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4010tak01:11:1901:17:37.8501:17:37.85+00:40:1227:432.2
46RYMER Jakub 54KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3017tak01:10:5901:17:54.6501:17:54.65+00:40:2827:492.2
47ZIELIŃSKI Maciej 70BYDGOSZCZM3018tak01:11:0901:18:15.9001:18:15.90+00:40:5027:562.1
48KONIAIEV Volodymyr 27RUN BYDGOSZCZKREMENCHUKM3019tak01:19:14.0001:19:14.00+00:41:4828:172.1
49PORADA Marek 51WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃM503tak01:13:3001:19:45.4501:19:45.45+00:42:1928:282.1
50KRYSIAK Kuba 28TRIWAWAWARSZAWAM2010tak01:12:5401:19:54.0501:19:54.05+00:42:2828:322.1
51OGRODNIK Bogusław 44POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM50401:17:0301:23:22.9501:23:22.95+00:45:5729:462
52PREUSS Daniel 52ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4011tak01:15:5701:23:35.2001:23:35.20+00:46:0929:512
53BOŁTUĆ Małgorzata 8POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWK30201:17:4001:25:06.6501:25:06.65+00:47:4030:232
54HEROLD Jakub 98BYDGOSZCZM3020tak01:18:0701:25:45.1001:25:45.10+00:48:1930:372
55DZEDZEJ Bartłomiej 17ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302101:23:0001:29:51.6001:29:51.60+00:52:2532:051.9
56BUBACZ Leszek. 10O,SIR SOLEC KUJAWSKIBYDGOSZCZM60101:30:2101:36:21.1001:36:21.10+00:58:5534:241.7
Znaleziono 56 wynik(ów)