X METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
30 km
Zgłoszonych/ Registered:
479
Wystartowało/ Started:
362
Nie ukończyło/ Not finished:
7
Ukończyło/ Finished:
355
Na trasie/ On track:
6

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaCzas startu/Start time19.4kmCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RUCZYŃSKI Radosław 418HYDROPRESS MTB TEAM ELBLĄGELBLĄGM41M 1Hydropress MTB Team Elbląg00:00:0000:48:5801:16:24.4001:16:24.40 2:3223.6
2BETHKE Sławomir 35TRISPACEBYDGOSZCZM21M 2Trispace00:00:0000:48:5901:16:25.0501:16:25.05+00:00:002:3223.6
3NAMYSŁ Łukasz 192NIKOŚBIKEKOZIEGŁOWYM31M 3NIKOŚBIKE00:00:0000:50:0101:17:44.2501:17:44.25+00:01:192:3523.2
4PAWŁOWSKI Stanisław 161LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM42M 4Lumac Like Bike WTR Włocławek00:00:0000:51:4301:20:16.6501:20:16.65+00:03:522:4022.4
5RUCZYŃSKI Arkadiusz 411HYDROPRESS MTB TEAMELBLĄGM43M 5Hydropress MTB Team Elbląg00:00:0000:51:4401:20:57.6501:20:57.65+00:04:332:4122.2
6BIŃCZAK Arkadiusz 407CYKLO KWIDZYNKWIDZYN 82-500M44M 6CYKLO KWIDZYN00:00:0000:52:4901:21:17.3501:21:17.35+00:04:522:4222.1
7BRUSKI Szymon 442KSR KOŚCIERZYNADZIEMIANYM22M 7KSR Kościerzyna00:00:0000:52:4601:22:17.7501:22:17.75+00:05:532:4421.9
8CHODKIEWICZ Tomasz 153GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM45M 8Garden Flora MTB team00:00:0000:53:4701:22:26.1501:22:26.15+00:06:012:4421.8
9RZANNY Wojciech 317LTM MASTERS TEAMGRUDZIĄDZM46M 9LTM Masters Team00:08:0600:54:4201:22:31.9501:30:38.85+00:06:072:4521.8
10SPRENGLEWSKI Janusz 57BYDGOSZCZM47M 1000:08:1000:54:3701:22:37.4001:30:47.95+00:06:132:4521.8
11KALISZEWSKI Mariusz 107SZAFRANKIM48M 1100:00:0000:53:4701:22:56.0501:22:56.05+00:06:312:4521.7
12DORNIAK Sebastian 281GARDEN FLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM49M 12Garden Flora MTB team00:00:0000:53:4701:22:56.4501:22:56.45+00:06:322:4521.7
13BRATKOWSKI Jacek 170MROZBIKE.PLBYDGOSZCZM410M 13Mrozbike.pl00:08:0100:54:2801:23:25.7001:31:27.05+00:07:012:4621.6
14CZECHOWSKI Dawid 3762004BYDGOSZCZM11M 14N-Bike Academy00:02:0100:53:1401:23:32.7001:25:33.75+00:07:082:4721.5
15ROSIŃSKI Przemysław 424TRISPACE / SISUZIELONKAM411M 15Trispace / SISU00:00:0000:54:3901:24:03.9501:24:03.95+00:07:392:4821.4
16JARZĄBEK Tomasz 476M51M 16Eurobike 00:00:0000:50:4501:24:13.3501:24:13.35+00:07:482:4821.4
17KORZENIOWSKI Dawid 446HYDROPRESS MTB TEAM ELBLĄGELBLĄGM32M 17Hydropress MTB Team Elbląg00:00:0000:54:2301:24:26.0501:24:26.05+00:08:012:4821.3
18OLECH Jacek 381MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM412M 18MTB ELDAR ŚWIECIE00:08:0100:54:0901:24:36.2001:32:38.10+00:08:112:4921.3
19WENDERLICH Paweł 390BRAKLIPNOM33M 19Brak00:06:0500:55:0201:24:36.8501:30:42.20+00:08:122:4921.3
20RADTKE Pawel 261SISU OWB TEAMWTELNOM34M 20SISU - OWB team00:06:0600:55:0101:24:45.9001:30:52.15+00:08:212:4921.2
21KONKEL Bartosz 29BYDGOSZCZM35M 2100:06:3500:55:5801:24:49.2501:31:24.80+00:08:242:4921.2
22SERGIEL Damian 154SISU OWB TEAMBYDGOSZCZM413M 22SISU - OWB team00:08:1300:56:2001:24:51.9501:33:05.65+00:08:272:4921.2
23PRZYBYLAK Michał 461POZNAŃM23M 2300:04:0600:55:2801:25:13.0501:29:19.20+00:08:482:5021.1
24CHRZĄSZCZ Michał 406SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM24M 24SISU - OWB team00:04:0100:55:3301:25:35.3001:29:37.05+00:09:102:5121
25DORSCH Filip 102NBIKEAKADEMYBYDGOSZCZM12M 25N-Bike Academy00:02:0100:54:3001:25:38.5001:27:39.95+00:09:142:5121
26RYDZEWSKI Sławomir 21NOWA WIEŚ WIELKAM36M 2600:06:2500:56:1901:26:08.4501:32:34.40+00:09:442:5220.9
27WYSOCKI Maciej 158KRÓLOWIE LASUSOLEC KUJAWSKIM25M 27Królowie Lasu00:04:0600:56:4501:26:34.2501:30:40.30+00:10:092:5320.8
28KULPIŃSKI Sławomir 19988-100M26M 2800:04:0300:57:4201:26:39.1001:30:42.95+00:10:142:5320.8
29GOŚCINIAK Michał 453BYDGOSZCZM37M 293Gravity00:00:0000:56:3901:26:45.7001:26:45.70+00:10:212:5320.7
30PIOTRZKIEWICZ Dariusz 433SISU-OWB TEAMLUBICZ GÓRNYM414M 30SISU - OWB team00:00:0000:56:1301:26:49.6501:26:49.65+00:10:252:5320.7
31ŁOBODA Piotr 180JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM38M 31JW 1515 Bydgoszcz00:06:0600:56:2401:26:53.3001:32:59.95+00:10:282:5320.7
32KRZEMKOWSKI Wojciech 209BYDGOSZCZM39M 3200:06:0300:56:4601:26:58.3501:33:01.35+00:10:332:5320.7
33GRUBBA Marek 128MROZBIKE.PLKORONOWOM310M 33Mrozbike.pl00:06:0100:56:5501:27:22.7501:33:24.25+00:10:582:5420.6
34KUROWSKI Kamil 703GRAVITYBYDGOSZCZM311M 343Gravity00:00:0000:55:5701:27:28.6501:27:28.65+00:11:042:5420.6
35STREK Marek 365BRAKLIPNOM415M 35brak00:08:0800:57:2701:27:55.2501:36:03.70+00:11:302:5520.5
36DUDA Grzegorz 174NOKOŚBIKEKOZIEGŁOWYM416M 36NIKOŚBIKE00:00:0000:56:3001:28:15.3501:28:15.35+00:11:502:5620.4
37KOWALKOWSKI Daniel 467M27M 3700:04:0100:58:0101:28:46.0501:32:47.75+00:12:212:5720.3
38KITKOWSKI Maciej 247N-BIKE ACADEMYOSIELSKOM13M 38N-Bike Academy00:02:0300:57:3201:28:46.9001:30:50.70+00:12:222:5720.3
39ŁYSK Tymon 9M14M 39N-Bike Academy00:02:0300:57:3201:28:54.3001:30:57.95+00:12:292:5720.2
40GĘCKI Remigiusz 474GOLUB-DOBRZYŃM28M 40GTR Golub Dobrzyń00:04:0100:57:4201:28:55.1501:32:56.85+00:12:302:5720.2
41HELMIN Robert 86CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM417M 41CYKLO BYDGOSZCZ00:08:2900:59:1801:29:07.5501:37:36.85+00:12:432:5820.2
42ĆWIKŁA Sławomir 456NAKŁOM418M 42Ja tylko do bufetu00:08:1800:58:5001:29:30.9501:37:49.70+00:13:062:5920.1
43PYSZORA Ireneusz 148LTM MASTERS TEAMGRUDZIĄDZM52M 43LTM Masters Team00:08:1100:58:5601:29:36.6001:37:47.65+00:13:122:5920.1
44MATUSZEWSKI Krzysztof 304LTM MASTERS TEAMGRUDZIĄDZM61M 44LTM Masters Team00:10:1600:59:2601:29:40.7501:39:57.20+00:13:162:5920.1
45GAŁGAŃSKI Krzysztof 39OSIELSKOM419M 4500:08:0500:59:0101:29:53.7501:37:59.60+00:13:292:5920
46TYLICKI Marek 443TYLPOLSOLEC KUJAWSKIM420M 46TYLPOL00:08:3100:58:3701:29:54.1501:38:25.20+00:13:292:5920
47KOZŁOWSKI Marek 441KS SZOSA ŻNINŻNINM421M 47Ks Szosa Żnin00:08:1700:59:5701:30:08.7001:38:25.80+00:13:443:0020
48TONDERYS Wojciech 400NAKŁO NAD NOTECIĄM29M 4800:04:0900:57:4901:30:08.9501:34:18.35+00:13:443:0020
49GALINSKI Marcin 301TUCHOLAM312M 4900:06:0900:58:4801:30:12.3501:36:22.15+00:13:473:0020
50CHLEBOWICZ Marcin 462M313M 503Gravity00:00:0000:58:0701:30:24.9501:30:24.95+00:14:003:0019.9
51REINHOLZ Dariusz 292MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM15M 51MTB ELDAR ŚWIECIE00:02:0100:59:5801:30:25.9501:32:27.60+00:14:013:0019.9
52WICHOWSKI Mateusz 290TTC BERETTA TORUŃTORUŃM16M 52TTC Beretta Toruń00:02:0100:59:4701:30:26.6501:32:28.00+00:14:023:0019.9
53TROJANOWSKI Łukasz 243ŚWIECIEM17M 5300:02:0300:59:2301:30:30.4001:32:33.65+00:14:063:0119.9
54SUCHOŃ Marek 323WATTBIKEBYDGOSZCZM422M 54wattbike00:08:0601:00:1101:30:33.4501:38:39.80+00:14:093:0119.9
55MIKULSKA Malgorzata 447NBIKEACADEMYNIEMCZK11K 1N-Bike Academy00:02:0200:59:1801:30:58.6501:33:01.45+00:14:343:0119.8
56PIETRZAKOWSKI Patryk 248LADYSI TEAMBYDGOSZCZM314M 55LadySi Team00:06:0800:59:5301:31:07.1001:37:15.40+00:14:423:0219.8
57BUDZIŃSKI Tomasz 353CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM423M 56CYKLO BYDGOSZCZ00:08:0701:00:2001:31:15.6001:39:23.10+00:14:513:0219.7
58OLSZEWSKI Patryk 252BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM315M 57BikeBoys.pl CadMario Team00:06:0500:58:5101:31:18.4501:37:23.80+00:14:543:0219.7
59GAWĘCKI Marcin 45785-122, BYDGOSZCZM424M 58SISU - OWB team00:08:1601:00:0101:31:24.9501:39:41.90+00:15:003:0219.7
60CHEŁMINIAK Tomasz 214BARCINBARCINM425M 59Barcin00:08:1201:00:2101:31:28.9001:39:41.25+00:15:043:0219.7
61IGNASZAK Robert 188KLUB KOLARSTWA WDA ŚWIECIEŚWIECIEM426M 60Klub Kolarski Wda Świecie00:08:0901:00:2301:31:30.5001:39:39.95+00:15:063:0319.7
62ORSZT Jarosław 231BYDGOSZCZM427M 6100:08:5601:00:2001:32:01.4001:40:57.85+00:15:373:0419.6
63MICHALSKI Michał 289BYDGOSZCZM316M 6200:06:0900:59:5301:32:04.9501:38:14.30+00:15:403:0419.5
64KRUPIŃSKI Mateusz 1113GRAVITYBYDGOSZCZM317M 633Gravity00:06:3101:01:1501:32:06.0001:38:37.75+00:15:413:0419.5
65WICHOWSKI Krzysztof 287TTC BERETTA TORUŃTORUŃM318M 64TTC Beretta Toruń00:06:2801:00:0401:32:13.2001:38:42.10+00:15:483:0419.5
66PACHCIAREK Rafał 228K-R-ABIAŁE BŁOTAM319M 65K-R-A00:06:3500:59:4301:32:16.6001:38:52.10+00:15:523:0419.5
67TOMECKI Teodor 412IRON MAX TEAMNIWYM320M 66Iron Max Team00:06:1401:00:2001:32:16.7501:38:31.35+00:15:523:0419.5
68KOWALSKI Maciej 95BYDGOSZCZM321M 6700:06:1101:00:5101:32:56.0001:39:07.55+00:16:313:0519.4
69GIERSZEWSKI Łukasz 473M322M 683Gravity00:06:3001:01:1001:33:07.2501:39:37.75+00:16:423:0619.3
70ROMPALSKI Dariusz 114KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM428M 69Klub Kolarski Wda Świecie00:08:0100:59:3801:33:08.9501:41:10.70+00:16:443:0619.3
71DERUS Daniel 298JASTRZĘBI LASBYDGOSZCZM429M 70Jastrzębi Las00:08:1901:01:5501:33:17.0001:41:36.65+00:16:523:0619.3
72MELWIŃSKI Sławomir 83BYDGOSZCZM323M 7100:06:0300:58:2601:33:30.0501:39:33.95+00:17:053:0719.3
73HEINRICH Paweł 183BYDGOSZCZM324M 7200:06:1001:00:5101:33:30.4001:39:40.50+00:17:063:0719.3
74WIŚNIEWSKI Zbigniew 20ROWEROWA BRZOZAOLIMPINM53M 73Rowerowa Brzoza00:10:0301:03:1601:34:01.3501:44:05.25+00:17:363:0819.1
75KIELICH Krzysztof 277BRAK86-005 KRUSZYN KRAJEŃSKIM325M 74brak00:06:0001:00:3401:34:02.5501:40:03.50+00:17:383:0819.1
76ZIÓŁKOWSKI Krystian 91BYDGOSZCZM430M 7500:08:1301:01:5601:34:03.0001:42:16.70+00:17:383:0819.1
77CHOJNACKI Krzysztof 346RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM54M 76RUN BYDGOSZCZ00:10:0701:02:0301:34:03.3001:44:10.90+00:17:383:0819.1
78RZEPKA Miłosz 414STOMIL TRENINGGRUDZIĄDZM326M 77Stomil Trening00:06:2601:00:0701:34:15.3001:40:42.20+00:17:503:0819.1
79POWALISZ Dariusz 71BYDGOSZCZM431M 7800:08:1501:01:4601:34:16.6501:42:32.30+00:17:523:0819.1
80JASIŃSKI Sławomir 339INPOSTBYDGOSZCZM327M 79Inpost00:08:3901:03:1301:35:09.5501:43:48.55+00:18:453:1018.9
81FIEGEL Wojciech 37BYDGOSZCZM432M 8000:08:1501:03:2501:35:29.5001:43:45.25+00:19:053:1118.8
82MEJSNER-HERMELIN Monika 437KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK31K 2Kancelaria HMM00:06:0001:35:45.6501:41:46.45+00:19:213:1118.8
83ZAKROCKI Ronald 127SISU - OWB TEAMBYDGOSZCZM433M 81SISU - OWB team00:08:1701:02:4201:35:48.2501:44:05.55+00:19:233:1118.8
84JASINKI Arkadiusz 396RNEW.PL TEAMBYDGOSZCZM328M 82Rnew.pl Team00:08:3801:03:1401:36:12.4001:44:50.45+00:19:483:1218.7
85FURMANIAK Łukasz 336KS SZOSA ŻNINPIECHCINM329M 83Ks Szosa Żnin00:06:1001:02:1901:36:32.0001:42:42.35+00:20:073:1318.6
86KOSTRZEWSKI Tomasz 147BYDGOSZCZM330M 8400:06:3801:02:4101:36:35.9001:43:14.30+00:20:113:1318.6
87KRZEŚNIAK Roman 246BART MTB TEAMŚWIECIEM331M 85BART MTB TEAM00:06:0601:02:0901:36:46.8501:42:53.75+00:20:223:1318.6
88DOLNY Marcin 429BYDGOSZCZM434M 8600:08:1701:04:2601:36:50.1001:45:07.45+00:20:253:1318.6
89KRZYŻELEWSKA-SUŚ Anna 8K41K 3Bydzia Power Bike Team00:08:1201:03:3701:36:53.5001:45:05.70+00:20:293:1318.6
90LANGNER Kamil 322KAMLANBYDGOSZCZM332M 87kamlan00:06:2601:02:3801:36:55.7501:43:22.45+00:20:313:1318.6
91WYSMOLIŃSKI Łukasz 413BYDGOSZCZM333M 8800:06:3801:02:3701:36:58.8001:43:37.40+00:20:343:1318.6
92ORNOWSKI Marcin 41BYDGOSZCZM435M 8900:09:5201:05:2801:37:13.1501:47:06.00+00:20:483:1418.5
93PIENIĄŻEK Dawid 262PAPOWO BISKUPIEM210M 9000:04:0901:03:1701:37:19.8501:41:29.25+00:20:553:1418.5
94OLSZEWSKI Piotr 269BYDGOSZCZM334M 9100:06:0401:03:1001:37:32.4501:43:37.20+00:21:083:1518.5
95DEBA Bartłomiej 256NAKŁO NAD NOTECIĄM211M 9200:04:0601:03:1301:37:37.8001:41:44.05+00:21:133:1518.4
96KOCIKOWSKI Rafał 363KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM436M 93Klub Kolarski Wda Świecie00:08:2001:04:2001:37:38.9501:45:59.55+00:21:143:1518.4
97KOTLENGA Krzysztof 389NIEMCZM335M 9400:07:2901:03:0401:37:39.0501:45:08.60+00:21:143:1518.4
98ZUPA Wojciech 110BYDGOSZCZM55M 95SISU - OWB team00:00:0000:57:1801:37:44.4501:37:44.45+00:21:203:1518.4
99WRÓBEL Sebastian 345CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM437M 96CYKLO BYDGOSZCZ00:08:0801:04:4401:37:46.5501:45:55.40+00:21:223:1518.4
100LICA Szymon 195SISU OWB - TEAMBYDGOSZCZM212M 97SISU - OWB team00:04:0201:03:0601:37:49.9501:41:52.75+00:21:253:1518.4
101CZUK Marek 212TORUŃM62M 9800:10:2501:04:3601:37:52.4501:48:17.80+00:21:283:1518.4
102STERNIK Piotr 196BYDGOSZCZM213M 9900:04:1001:04:0501:38:13.3001:42:23.40+00:21:483:1618.3
103FIEDOREK Piotr 79CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM336M 100CYKLO BYDGOSZCZ00:07:1001:05:5201:38:33.3501:45:43.45+00:22:083:1718.3
104NOWACZYK Bartosz 46BYDGOSZCZM337M 10100:06:3801:04:5801:38:35.2501:45:14.05+00:22:103:1718.3
105KOPACZ Radosław 13285-122, BYDGOSZCZM338M 10200:06:0301:03:2601:38:36.7001:44:40.35+00:22:123:1718.3
106PANKOWSKI Przemysław 207HARPAGANY Z KUJAWBYDGOSZCZM438M 103Harpagany z Kujaw00:08:2101:04:4001:38:59.2001:47:21.05+00:22:343:1818.2
107SZULC Jarosław 264PANPRZYŁĘKIM339M 104Pan00:06:4001:04:3801:39:00.2501:45:40.35+00:22:353:1818.2
108JESIONOWSKI Mariusz 18MTB ELDAR ŚWIECIEWYSPIAŃSKIEGO 38M439M 105MTB ELDAR ŚWIECIE00:08:2601:04:5901:39:30.4501:47:56.80+00:23:063:1918.1
109GRONOWSKI Michal 52THE RUNNERS ŚWIECIE86-100 ŚWIECIEM440M 106The Runners Świecie00:08:0901:04:3501:39:34.1001:47:43.20+00:23:093:1918.1
110CENKIER Julian 302SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM441M 107SISU - OWB team00:08:1501:04:3301:39:34.9501:47:50.55+00:23:103:1918.1
111JEDRKIEWICZ Grzegorz 399PANBYDGOSZCZM340M 108Pan00:06:1101:03:1201:39:55.5501:46:07.40+00:23:313:1918
112REINHOLZ Marian 97MARIAN REINHOLZŚWIECIE TERESPOL POMORSKIM442M 109Marian Reinholz00:08:0301:05:3201:39:59.5501:48:02.65+00:23:353:1918
113BARYŁA Piotr 208KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM341M 110Klub Kolarski Wda Świecie00:06:0701:03:5301:40:07.9001:46:15.75+00:23:433:2018
114DERDA Rafał 383BYDGOSZCZM56M 11100:10:0501:06:2701:40:28.6501:50:34.35+00:24:043:2017.9
115GRUBSKI Rafał 44GARDENFLORA MTB TEAMŻOŁĘDOWOM342M 112Garden Flora MTB team00:06:1201:05:5901:40:30.3001:46:43.00+00:24:053:2117.9
116KARWACKI Paweł 421TRISPACE/SOLANOZIELONKAM343M 113Trispace/Solano00:06:1001:05:5601:40:35.6501:46:46.45+00:24:113:2117.9
117JUREK Sławomir 84RAK TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM57M 114RAK TEAM BYDGOSZCZ00:10:1801:05:3101:40:47.1501:51:05.90+00:24:223:2117.9
118REINHOLZ Tomasz 387TERESPOL POMORSKIM18M 11500:02:0301:05:1301:40:50.2001:42:53.60+00:24:253:2117.9
119FIGAT Radosław 308BYDGOSZCZM443M 11600:08:4701:06:5501:41:08.7001:49:56.00+00:24:443:2217.8
120KASTRAU Tomasz 177BYDGOSZCZM344M 11700:08:4501:05:0401:41:28.1001:50:13.95+00:25:033:2217.7
121KRUCZKOWSKI Piotr 452M58M 118KRYSPORT TEAM00:10:0901:04:5701:41:28.1501:51:38.10+00:25:033:2217.7
122LEKTARSKI Krzysztof 217POMARŃCZARNIAPOZNAŃM63M 119Pomarńczarnia00:10:0801:06:5101:41:37.2001:51:46.15+00:25:123:2317.7
123DEJA Tomasz 123BYDGOSZCZM444M 12000:08:4601:07:0101:41:41.7001:50:28.65+00:25:173:2317.7
124DONURSKI Franciszek 468BYDGOSZCZM19M 121MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:02:0401:03:5901:41:50.7001:43:55.30+00:25:263:2317.7
125MATCZAK Paweł 358CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM214M 122CYKLO BYDGOSZCZ00:04:0201:07:4001:42:03.0501:46:05.45+00:25:383:2417.6
126DORSCH Dariusz 104NBIKEAKADEMYBYDGOSZCZM445M 123N-Bike Academy00:08:3201:42:06.2501:50:38.80+00:25:413:2417.6
127MALIK Juliusz 349NIKOŚBIKEKOZIEGŁOWYM446M 124NIKOŚBIKE00:08:0401:08:2901:42:10.9001:50:15.50+00:25:463:2417.6
128AFELT Jarosław 182BYDGOSZCZM345M 12500:07:0401:06:1101:42:23.1501:49:27.40+00:25:583:2417.6
129JAWORSKI Tomasz 417JAWORYSULNOWOM346M 126JAWORY00:06:3301:06:4801:42:29.3501:49:03.15+00:26:043:2517.6
130WOŹNICKI Witold 402GKKG SATPOL62-270 KŁECKOM59M 127GKKG Satpol00:10:0801:08:0001:42:36.7501:52:44.75+00:26:123:2517.5
131PRZYBYSZEWSKI Piotr 2586-050 SOLEC KUJAWSKIM447M 12800:08:2301:08:0401:42:42.7001:51:06.10+00:26:183:2517.5
132PŁOSZYŃSKI Bartłomiej 283BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM110M 129BikeBoys.pl CadMario Team00:02:0401:06:3701:42:45.7001:44:50.00+00:26:213:2517.5
133ANDRZEJEWSKI Adam 116K-R-ABYDGOSZCZM448M 130K-R-A00:08:4701:09:0701:42:48.0501:51:35.60+00:26:233:2517.5
134GUMMER Andrzej 3883GRAVITYBYDGOSZCZM347M 1313Gravity00:06:5901:08:5801:42:50.1501:49:49.65+00:26:253:2517.5
135MAROSZCZYK Marek 223BYDGOSZCZM510M 13200:10:0601:07:4201:43:08.3001:53:14.40+00:26:433:2617.5
136DEKOWSKI Bartosz 36BYDGOSZCZM348M 13300:06:1501:07:2301:43:09.9001:49:25.55+00:26:453:2617.4
137SZCZEPANIAK Tomasz 47BYDGOSZCZM349M 13400:06:4401:08:4901:43:15.9501:50:00.50+00:26:513:2617.4
138BŁAŻEJCZAK Marcin 274WOLNY STRZELECBYDGOSZCZM449M 135WOLNY STRZELEC00:08:1201:07:5501:43:22.7501:51:35.00+00:26:583:2617.4
139STASIŁOWICZ Jacek 430SZCZURDECHA TEAMMUROWANIECM450M 136Szczur Decha Team00:15:0501:08:3301:43:28.8001:58:33.85+00:27:043:2617.4
140SZCZERBA Maciej 136FORTRIFIVENIEMCZM451M 137forTRIfive00:08:2001:04:5601:43:29.3001:51:49.45+00:27:043:2617.4
141STEFAŃSKI Robert 355BYDGOSZCZM452M 13800:09:0301:09:1901:43:34.4501:52:38.00+00:27:103:2717.4
142JANIAK Sławomir 366ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM453M 139Zgrupka Luboń00:08:0801:43:42.5501:51:51.00+00:27:183:2717.4
143KOŹMIŃSKI Dariusz 32887-800 WŁOCŁAWEKM511M 14000:10:0401:02:0601:43:48.4501:53:52.80+00:27:243:2717.3
144JAŃCZAK Krzysztof 426FITSERWIS MTB TEAMNIEMCZM454M 141Fitserwis MTB Team00:08:2501:08:0701:43:49.6001:52:14.85+00:27:253:2717.3
145MAROSZCZYK Maciej 117GDAŃSKM215M 14200:04:1101:08:3201:43:55.0501:48:06.05+00:27:303:2717.3
146CZERWIŃSKI Paweł 267BYDGOSZCZM350M 14300:07:3201:09:2801:44:07.9001:51:40.20+00:27:433:2817.3
147WEŁNITZ Piotr 89POZNAŃM455M 14400:09:1401:06:1601:44:09.6001:53:23.60+00:27:453:2817.3
148WOJCIECHOWSKI Krzysztof 185JANIKOWOJANIKOWOM456M 145Janikowo00:08:3001:09:0801:44:11.1501:52:41.15+00:27:463:2817.3
149RYŁKO Ernest 234BULL W NOGACHBYDGOSZCZM457M 146Bull w nogach00:08:4501:09:0601:44:24.1001:53:10.05+00:27:593:2817.2
150ZDROJEWSKI Marcin 439POLSKA85-796 BYDGOSZCZM351M 147Polska00:07:1101:08:3201:44:27.8501:51:39.50+00:28:033:2817.2
151BOROWSKI Łukasz 249LADYSI TEAMBYDGOSZCZM352M 148LadySi Team00:06:0801:07:4201:44:28.2501:50:36.55+00:28:033:2817.2
152BRYNSKI Bartek 351RADOMM512M 14900:10:2101:09:1401:45:14.7501:55:36.65+00:28:503:3017.1
153KUCZYŃSKI Adam 253WLOCŁAWEKM513M 15000:10:1301:09:1101:45:30.5001:55:44.45+00:29:063:3117.1
154DOLECKI Tomasz 40FUNBIKE TORUŃTORUŃM458M 151Funbike Toruń00:08:1001:07:4401:45:33.1001:53:43.60+00:29:083:3117.1
155DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław 466M459M 15200:10:1001:10:2001:46:22.1501:56:32.70+00:29:573:3216.9
156GŁODOWSKI Rafał 124BYDGOSZCZM460M 15300:08:3401:10:2601:46:25.6501:55:00.45+00:30:013:3216.9
157LISON Mariusz 348JASTRZĘBI LASBYDGOSZCZM514M 154Jastrzębi Las00:10:1801:09:0201:46:32.4501:56:50.65+00:30:083:3316.9
158KNAPIŃSKI Rafał 258ROWEROWE KORONOWO MTB TEAMKORONOWOM461M 155Rowerowe Koronowo MTB Team00:08:3301:09:2201:46:33.5501:55:06.80+00:30:093:3316.9
159MISZEWSKI Michał 143KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM462M 156Klub Kolarski Wda Świecie00:08:1201:09:1101:46:46.7001:54:59.00+00:30:223:3316.9
160PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 235BROWEROWYBYDGOSZCZK32K 4Browerowy00:06:0601:08:4201:47:01.8001:53:08.20+00:30:373:3416.8
161KRUCZKOWSKI Krystian 451M216M 157KRYSPORT TEAM00:06:1701:09:5401:47:02.8001:53:20.55+00:30:383:3416.8
162SIERADZKI Adam 38INOWROCŁAW TEAM MTBINOWROCŁAWM353M 158Inowrocław Team MTB00:07:2501:13:0301:47:05.3001:54:31.05+00:30:403:3416.8
163KOCHAŃSKI Dariusz 229BUKOWIECM515M 15900:10:0801:08:1901:47:42.4501:57:50.95+00:31:183:3516.7
164ŁUCZAK Krzysztof 31INOWROCŁAW TEAM MTBINOWROCŁAWM463M 160Inowrocław Team MTB00:08:2901:12:2101:48:00.1501:56:29.40+00:31:353:3616.7
165LICA Krzysztof 151SISU OWB TEAMBYDGOSZCZM516M 161SISU - OWB team00:10:1301:14:1501:48:09.9001:58:23.10+00:31:453:3616.6
166JANKOWSKI Damian 251BYDGOSZCZ-FORDONM354M 16200:06:0601:10:4101:48:23.8001:54:29.80+00:31:593:3616.6
167SIEDLECKI Maciej 204BYDGOSZCZM217M 16300:04:0501:08:3601:48:28.7001:52:34.55+00:32:043:3616.6
168ZIELIŃSKI Radosław 28BYDGOSZCZM355M 16400:06:4801:11:0101:48:28.9001:55:17.85+00:32:043:3616.6
169PIECHNA Jarosław 299ŚWIECIEM356M 16500:06:3301:09:5901:48:32.9001:55:06.60+00:32:083:3716.6
170KOZŁOWSKI Rafał F. 222BARCINM464M 16600:08:1801:10:4001:48:33.0501:56:51.75+00:32:083:3716.6
171KANIA Dariusz 125SKSŻNIN 88-400M465M 167SKS00:08:2801:10:3001:48:40.7001:57:09.15+00:32:163:3716.6
172LEWANDOWSKI Robert 294MOTO-SPEC TORUŃTORUŃM357M 168MOTO-SPEC Toruń00:06:1301:11:3201:48:53.7001:55:06.90+00:32:293:3716.5
173SZYMECZKO Łukasz 194BYDGOSZCZM358M 16900:07:0201:09:1401:49:01.9001:56:03.90+00:32:373:3816.5
174GORZECHOWSKI Przemek 68666BYDGOSZCZM466M 17066600:08:2601:09:5501:49:13.1001:57:39.75+00:32:483:3816.5
175MATUSZEWSKA Joanna 318GRUDZIĄDZK42K 500:08:1801:12:1201:49:13.2501:57:31.95+00:32:483:3816.5
176KRAWCZUK Piotr 398TORUŃM359M 17100:06:4501:11:3501:49:30.5001:56:16.25+00:33:063:3916.4
177STĘPNIAK Krzysztof 152OPONEOBYDGOSZCZM467M 172Oponeo00:08:5201:12:2001:49:49.1001:58:41.50+00:33:243:3916.4
178ARNDT Jakub 284BYDGOSZCZM360M 17300:06:2101:06:3801:49:54.8501:56:16.70+00:33:303:3916.4
179BAŁYS Łukasz 278BYDGOSZCZM218M 17400:04:1101:11:4001:50:10.9501:54:21.95+00:33:463:4016.3
180WYSMOLIŃSKI Konrad 337BYDGOSZCZM361M 17500:06:5501:09:3501:50:24.4501:57:20.15+00:34:003:4016.3
181KUBIŚ Piotr 48BYDGOSZCZM362M 17600:07:1801:13:2801:50:29.8001:57:48.35+00:34:053:4116.3
182SZYC Roman 138BYDGOSZCZM468M 17700:08:0701:13:1501:50:37.4501:58:45.25+00:34:133:4116.3
183KOŚCIELAK Maciej 415ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM469M 178ŻANDARMI Z BYDGOSZCZY00:08:1901:15:2301:50:54.2001:59:13.95+00:34:293:4116.2
184WERNER Michał 112GARDENFLORA MTB TEAMŁABISZYNM219M 179Garden Flora MTB team00:04:2301:11:5101:50:57.7501:55:21.05+00:34:333:4116.2
185RUJNER Marek 33KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM517M 180KTR Masa Turystyczna00:10:1601:12:0601:51:00.7502:01:16.90+00:34:363:4216.2
186KOZŁOWSKI Jerzy 285SISU-OWB TEAM89-200 SZUBINM64M 181SISU - OWB team00:10:0501:14:1301:51:11.2002:01:16.60+00:34:463:4216.2
187KULPA Aleksander 331CSU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM363M 182CSU Bydgoszcz00:06:4601:10:4901:51:14.5501:58:01.45+00:34:503:4216.2
188WIŚNIEWSKI Szymon 300TORUŃM111M 18300:10:2501:13:4901:51:20.0002:01:45.45+00:34:553:4216.2
189PÓŁGĘSEK Bartosz 404HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIM364M 184Harpagan Team Bydgoszcz00:07:0601:11:2601:51:21.5501:58:28.50+00:34:573:4216.2
190KITKOWSKI Maciej 245OSIELSKOM470M 18500:08:2201:12:0401:51:25.0501:59:47.05+00:35:003:4216.2
191JARCZEWSKI Michał 241BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM220M 186BikeBoys.pl CadMario Team00:06:1501:09:4901:51:40.6001:57:55.70+00:35:163:4316.1
192PIOTRASZEWSKI Jerzy 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM65M 187Rowerowa Brzoza00:10:1201:12:0601:51:40.8502:01:53.75+00:35:163:4316.1
193ANTCZAK Andrzej 431BYDGOSZCZM365M 18800:09:1501:12:5301:51:49.8502:01:05.70+00:35:253:4316.1
194LIPECKI Tomasz 93BYDGOSZCZM518M 18900:10:2401:15:0901:51:53.3002:02:17.70+00:35:283:4316.1
195DOMAGALSKI Adam 357BYDGOSZCZM366M 19000:06:5201:11:4701:52:19.5501:59:12.30+00:35:553:4416
196KOWALCZEWSKA Joanna 427MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEK43K 6MTB ELDAR ŚWIECIE00:08:2901:15:3201:52:44.4502:01:13.55+00:36:203:4516
197MARIAŃSKA Emilia 369SANIMAR/BYDGOSZCZZAMOSCK44K 7SANIMAR/BYDGOSZCZ00:08:1001:14:2801:52:49.2502:00:59.50+00:36:243:4516
198PIÓRKOWSKI Aleksander 77CARBON TEAM TORUŃTORUŃM519M 191Carbon Team Toruń00:10:1201:15:1601:52:50.3002:03:02.45+00:36:253:4516
199KAPELSKI Jacek 122BYDGOSZCZM471M 19200:08:4801:13:4401:53:19.7502:02:08.30+00:36:553:4615.9
200PEPLIŃSKI Daniel 82BLACKRAM TEAMŚWIECIEM472M 193BlackRam Team00:08:3901:15:1401:53:21.4002:02:01.00+00:36:573:4615.9
201KOWALSKI Oskar 187M112M 194EMDEK00:10:4301:14:4101:53:27.1502:04:11.00+00:37:023:4615.9
202SZYMKOWIAK Paweł 45BYDGOSZCZM367M 19500:06:1101:13:0101:53:49.2502:00:00.85+00:37:243:4715.8
203LEWANDOWSKI Marcin 11585-796 BYDGOSCZM368M 19600:07:1301:13:5901:53:52.6502:01:06.30+00:37:283:4715.8
204ŁAZOWY Jakub 445SZCZUR DECHA TEAMPOZNAŃM473M 197Szczur Decha Team00:15:0701:16:2701:54:04.9002:09:12.00+00:37:403:4815.8
205BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA Joanna 90BYDGOSZCZK45K 800:08:1601:15:3601:54:06.5502:02:23.05+00:37:423:4815.8
206KRAJNIK Wojciech 374CYPISKI TEAMGRUDZIĄDZM369M 198Cypiski Team00:07:0801:13:5401:54:07.4002:01:16.05+00:37:433:4815.8
207CIRUG Artur 73BYDGOSZCZM474M 19900:08:3701:15:1501:54:13.2002:02:50.85+00:37:483:4815.8
208SAJDA Tomasz 428MUROWANIECM475M 20000:08:2701:13:2801:54:19.0002:02:46.95+00:37:543:4815.7
209WOŹNIAK Marcin 455M476M 20100:08:3501:13:4101:54:33.5502:03:09.30+00:38:093:4915.7
210LEWANDOWSKI Paweł 477M370M 202MOGILNO TEAM00:06:4701:14:5001:54:43.8502:01:31.80+00:38:193:4915.7
211RYBAK Mariusz 106TRISPACEMAŁE RUDYM477M 203Trispace00:08:1801:14:5101:54:47.8002:03:06.70+00:38:233:4915.7
212BEDNAREK Tomasz 99BYDGOSZCZM478M 20400:08:4201:17:1401:54:48.7002:03:31.25+00:38:243:4915.7
213NADOLNY Sławek 190PAKOŚCM371M 20500:07:2401:16:2701:54:50.2002:02:14.40+00:38:253:4915.7
214SPLIT Marek 470BYDGOSZCZM479M 20600:08:0401:16:5001:54:58.8502:03:03.25+00:38:343:4915.7
215KUBIAK Filip 242BYDGOSZCZM372M 20700:06:0501:12:0901:55:10.4002:01:15.45+00:38:463:5015.6
216JAMRYCH Marcin 454BYDGOSZCZM373M 208MOGILNO TEAM00:06:5201:15:4701:55:15.7002:02:08.55+00:38:513:5015.6
217SOBIECHOWSKI Andrzej 169BYDGOSZCZM374M 20900:07:2701:16:1801:55:29.6002:02:57.05+00:39:053:5115.6
218NEUNERT Krzysztof 422BYDGOSZCZM375M 21000:06:2901:15:5101:55:40.7502:02:10.35+00:39:163:5115.6
219PAWLAK Krzysztof 220ŁOCHOWOM113M 21100:02:0301:12:0401:56:05.9501:58:09.70+00:39:413:5215.5
220WIZNER Krzysztof 401BEZPARTYJNYKORONOWOM66M 212Bezpartyjny00:10:2301:15:0301:56:14.6002:06:38.50+00:39:503:5215.5
221SIEDLECKI Gerard 189BYDGOSZCZM376M 21300:06:0901:18:2101:56:20.4502:02:29.90+00:39:563:5215.5
222MIKLAS Konrad 186NIEZRZESZONYJANIKOWOM520M 214niezrzeszony00:10:1101:17:5701:56:22.2502:06:33.45+00:39:573:5215.5
223WANIOREK Krzysztof 305PĘDZĄCE DZIKIWILCZEM521M 215Pędzące Dziki00:10:1101:17:1901:56:27.6502:06:39.35+00:40:033:5215.5
224DUTKIEWICZ Michał 273NAKŁO NAD NOTECIĄM221M 21600:04:0401:18:2301:56:33.9002:00:38.60+00:40:093:5315.4
225KANIEWSKI Adam 458BYDGOSZCZM480M 21700:09:3601:15:2601:56:39.4002:06:16.00+00:40:153:5315.4
226OJDOWSKI Krzysztof 184KRUSZYNM377M 21800:06:3001:16:2701:56:40.0502:03:10.85+00:40:153:5315.4
227PABIS Julian 370ŚWIECIEM114M 21900:02:0501:14:3401:56:44.6001:58:49.85+00:40:203:5315.4
228WOLNY Łukasz 392CODEMAX ŁUKASZ WOLNYBYDGOSZCZM222M 220Codemax Łukasz Wolny00:07:3201:15:3901:56:50.3502:04:22.95+00:40:253:5315.4
229RUGE Przemysław 397RYNARZEWOM378M 22100:06:5401:16:3001:56:55.3502:03:49.45+00:40:303:5315.4
230KLASA-LEWANDOWSKA Magdalena 237MOTO-SPEC TORUŃTORUŃK33K 9MOTO-SPEC Toruń00:06:0201:19:0501:57:03.4502:03:05.85+00:40:393:5415.4
231CHOJNACKI Piotr 459BYDGOSZCZM481M 22200:09:5601:15:1901:57:15.0502:07:11.55+00:40:503:5415.4
232MIŚKÓW Ryszard 478M482M 22300:08:3401:17:0301:57:19.7002:05:54.00+00:40:553:5415.3
233SKEMSKI Sławomir 55BYDGOSZCZM379M 22400:06:4101:18:1401:57:26.7502:04:08.15+00:41:023:5415.3
234FABIANOWSKI Krzysztof 359BYDGOSZCZM522M 22500:10:1001:18:5701:57:36.6502:07:46.90+00:41:123:5515.3
235DZIĘGIEL Andrzej 232BYDGOSZCZM67M 22600:10:1401:15:2801:57:37.2502:07:51.50+00:41:123:5515.3
236KOŃCZAK Bartosz 108BYDGOSZCZM380M 22700:08:3201:18:3601:57:59.6002:06:32.55+00:41:353:5615.3
237KOŃCZAK Rafał 126POZNAŃM483M 22800:08:3101:18:3601:58:01.3002:06:32.40+00:41:363:5615.3
238ZUBRYCKI Łukasz 379GALACTICABYDGOSZCZM381M 229Galactica00:06:4901:17:1301:58:21.2502:05:11.05+00:41:563:5615.2
239BUCZYŃSKI Maciej 378BYDGOSZCZM382M 23000:00:0001:19:1801:58:23.0001:58:23.00+00:41:583:5615.2
240TRIEBWASSER Mirosław 377BYDGOSZCZM523M 23100:10:2201:18:0301:58:36.9502:08:59.55+00:42:123:5715.2
241MYK-KOPACZ Agnieszka 131BYDGOSZCZK34K 1000:06:2201:18:4101:58:47.5002:05:10.05+00:42:233:5715.2
242BANICKI Marcin 471BYDGOSZCZM383M 23200:07:0601:16:4101:58:51.9002:05:58.55+00:42:273:5715.1
243MAŁECKI Maciej 193BYDGOSZCZM384M 23300:07:0201:16:5701:59:01.7502:06:04.10+00:42:373:5815.1
244MAŁECKI Tomasz 391TORUŃM484M 23400:08:0301:15:4801:59:03.4002:07:06.65+00:42:393:5815.1
245BYCZYŃSKI Marek 321ŻNINM485M 23500:08:2401:19:2401:59:18.1002:07:42.95+00:42:533:5815.1
246GRZYBOWSKI Mirosław 350BYDGOSZCZM68M 23600:10:2701:17:0101:59:40.5502:10:07.75+00:43:163:5915
247KNAPIK Piotr 282BYDGOSZCZM486M 23700:09:0601:17:4302:00:00.7002:09:07.20+00:43:364:0015
248MELWIŃSKI Kazimierz 213BYDGOSZCZM69M 23800:10:2201:19:4502:00:26.8502:10:49.50+00:44:024:0014.9
249SMOLARCZYK Wojciech 240BYDGOSZCZM487M 23900:08:3901:21:4402:00:46.1002:09:25.85+00:44:214:0114.9
250MAŁKOWSKI Miłosz 382BYDGOSZCZM223M 24000:04:0900:57:5002:01:13.5002:05:22.90+00:44:494:0214.8
251HOLICZKO Mirosław 67JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM524M 241JW 1515 Bydgoszcz00:10:0602:01:19.5002:11:26.00+00:44:554:0214.8
252KAŹMIERSKI Łukasz 162BYDGOSZCZM385M 24200:07:2101:20:4002:01:22.2502:08:43.70+00:44:574:0214.8
253SADURSKI Stanisław 21687-100 TORUŃM525M 24300:10:3001:19:5102:01:23.1502:11:54.10+00:44:584:0214.8
254BIAŁY Dawid 434MĄKOWARSKOM224M 24400:00:0002:01:44.0002:01:44.00+00:45:194:0314.8
255KORALEWSKI Rafał 76BYDGOSZCZM488M 24500:08:2301:19:3702:01:59.7502:10:22.90+00:45:354:0314.8
256KUBICZEK Grzegorz 155JAKNIEJEDZIESZTOSTOISZSOLEC KUJAWSKIM489M 246JakNieJedzieszToStoisz00:08:0201:18:1602:02:32.4002:10:34.95+00:46:084:0514.7
257KOSAKOWSKI Krystian 475BYDGOSZCZM386M 24700:06:3601:19:5102:02:57.3002:09:34.15+00:46:324:0514.6
258CIEŚLAK Radosław 200NOWA WIEŚ WIELKAM387M 24800:06:2801:18:2502:03:01.1502:09:29.45+00:46:364:0614.6
259MATUSZEWSKI Adrian 464ŚWIECIEM490M 249BlackRam Team00:08:3701:21:3402:03:33.8002:12:11.75+00:47:094:0714.6
260ROGUSZCZAK Maciej 297HAROMA TEAMBIAŁE BŁOTAM491M 250HAROMA Team00:08:2501:22:4402:03:36.2502:12:01.25+00:47:114:0714.6
261SZCZEBLEEWSKI Witold 380BULL W NOGACHŁOCHOWOM526M 251Bull w nogach00:10:2001:21:4102:03:50.5002:14:10.80+00:47:264:0714.5
262ZMUDA Waldemar 29386-105 ŚWIECIEM492M 25200:08:5001:19:5802:03:55.0002:12:45.35+00:47:304:0714.5
263LITWIŃCZUK Mariusz 160ŚWIECIEM493M 25300:08:5001:18:2902:03:55.7502:12:46.55+00:47:314:0714.5
264ROTYŃSKI Maciej 472M388M 25400:06:3301:22:3302:04:10.1502:10:44.10+00:47:454:0814.5
265KOWAL Adam 191SKSROZGARTYM494M 255SKS00:08:4902:04:38.0002:13:27.00+00:48:134:0914.4
266KWAŚNICKI Piotr 263GARDENFLORA MTB TEAMKORONOWOM527M 256Garden Flora MTB team00:10:0801:23:2302:04:38.5502:14:47.25+00:48:144:0914.4
267MARKIEWICZ Jakub 319TUCHOLAM225M 25700:07:1901:22:0202:04:40.1502:12:00.10+00:48:154:0914.4
268SKIBA Roman 303JARE TEAMNAKŁO N. NOT.M528M 258JARE TEAM00:10:1701:21:4402:04:51.6502:15:09.55+00:48:274:0914.4
269LULAJ Przemysław 58BYDGOSZCZM495M 25900:08:4201:20:3202:05:22.8002:14:05.65+00:48:584:1014.4
270GLAZIŃSKI Paweł 34ROWEROWE KORONOWO MTB TEAMKORONOWOM389M 260Rowerowe Koronowo MTB Team00:07:0401:23:1202:05:31.5002:12:36.35+00:49:074:1114.3
271NAGOW Michał 139BYDGOSZCZM496M 26100:08:2301:21:5702:06:12.4002:14:35.95+00:49:484:1214.3
272GRZYBOWSKI Tomasz 43BYDGOSZCZM226M 26200:04:0801:20:5202:06:19.6502:10:28.45+00:49:554:1214.2
273GRZYWIŃSKI Jakub 460GOLUB-DOBRZYŃM227M 26300:07:2201:21:3802:06:20.7002:13:43.35+00:49:564:1214.2
274NETZELMANN Tomasz 51ŚWIECIEM497M 26400:08:5101:22:3902:07:21.0002:16:12.65+00:50:564:1414.1
275KONIECKI Jacek 26BYDGOSZCZM498M 26500:08:4401:20:3302:07:21.9502:16:06.10+00:50:574:1414.1
276RYBCZYŃSKI Krzysztof 224POZNAŃ KABATY60-504 POZNAŃM390M 266Poznań Kabaty00:06:5701:23:3502:07:39.9502:14:37.80+00:51:154:1514.1
277JASZAK Grzegorz 88WĄSOSZM499M 26700:08:3501:22:5902:08:05.1502:16:40.50+00:51:404:1614.1
278REPKA Anna 449LUPUS TEAMBYDGOSZCXK46K 11Lupus Team00:08:5001:27:3802:08:39.1002:17:29.10+00:52:144:1714
279KARWICKI Łukasz 315KREJZIROWERDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM391M 268KrejziRower00:06:4701:20:3502:08:51.9002:15:39.85+00:52:274:1714
280BETLEJEWSKI Sebastian 113CINKABYDGOSZCZM392M 269Cinka00:07:1601:23:2802:08:56.9502:16:13.40+00:52:324:1714
281SŁAWIŃSKI Jan 65BYDGOSZCZM610M 27000:10:1701:21:4902:09:01.9502:19:19.85+00:52:374:1813.9
282URBIELEWICZ Rafał 203SOLEC KUJAWSKIM393M 27100:06:0201:23:0002:09:02.6502:15:05.50+00:52:384:1813.9
283AL-DRAWI Joanna 416KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK47K 12Klinika Triathlonu00:10:4301:26:1902:09:03.4502:19:46.50+00:52:394:1813.9
284ZAKRZEWSKI Marcin 373ROWEROWE KORONOWOKORONOWOM228M 272Rowerowe Koronowo MTB Team00:04:0901:22:3602:09:12.3002:13:21.60+00:52:474:1813.9
285SZAFRAŃSKI Grzegorz 74FRANKFURT ODERM4100M 27300:08:3201:24:4002:09:46.0002:18:18.50+00:53:214:1913.9
286KLEPACZEWSKI Arkadiusz 375BYDGOSZCZM394M 27400:06:5701:23:1002:09:49.5502:16:47.10+00:53:254:1913.9
287WACHOWSKI Dominik 344GOLUB-DOBRZYŃM229M 27500:07:2901:22:0402:10:05.7002:17:35.25+00:53:414:2013.8
288KARASEK Cezary 146SKSTORUŃM4101M 276SKS00:08:2701:06:4902:10:32.6502:19:00.20+00:54:084:2113.8
289PÓŁGĘSEK Rafał 403SOLEC KUJAWSKIM4102M 27700:09:0101:27:3702:10:39.2002:19:40.95+00:54:144:2113.8
290GAGAJEK Mikołaj 259BYDGOSZCZM395M 27800:00:0001:26:0802:10:40.1502:10:40.15+00:54:154:2113.8
291MEYER Marek 438BYDGOSZCZM4103M 27900:08:1501:23:0202:10:51.2002:19:06.80+00:54:264:2113.8
292FAŁCZYK Michał 367DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM396M 28000:06:4601:25:5502:10:51.8502:17:37.90+00:54:274:2113.8
293KOŁODZIEJ Piotr 435BYDGOSZCZM397M 28100:07:4201:25:4802:10:56.7502:18:38.95+00:54:324:2113.7
294SKOWROŃSKI Emil 272BYDGOSZCZM230M 28200:04:0701:23:1002:11:18.1502:15:25.20+00:54:534:2213.7
295WONIAKOWSKI Czesław 405BYDGOSZCZM611M 28300:10:3001:27:1502:11:32.1502:22:02.80+00:55:074:2313.7
296JOPEK Tadeusz 332BYDGOSZCZM398M 28400:07:1801:26:1602:11:39.3002:18:57.65+00:55:144:2313.7
297CHOJNACKI Krzysztof 372BYDGOSZCZM4104M 28500:08:0501:27:2202:11:43.3002:19:48.60+00:55:184:2313.7
298ŻERDZIŃSKI Marcin 225BYDGOSZCZM399M 28600:07:1201:23:5602:11:44.2002:18:56.40+00:55:194:2313.7
299KAMIŃSKI Rafał 326BYDGOSZCZM3100M 28700:06:4102:11:59.0502:18:41.00+00:55:344:2413.6
300PIASKOWSKI Filip 364BYDGOSZCZM231M 28800:04:0301:25:4402:12:17.8002:16:21.65+00:55:534:2413.6
301MUSIALSKI Tomek 320BORÓWNOM3101M 28900:06:5801:19:3702:12:25.8002:19:24.45+00:56:014:2413.6
302KRZESZEWSKI Przemysław 368PAKOŚĆM232M 29000:04:0701:28:3502:12:40.8002:16:48.00+00:56:164:2513.6
303PIÓRKOWSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM529M 29100:10:2901:26:2602:13:12.2002:23:41.45+00:56:474:2613.5
304ŚWIECIAK Przemysław 260BYDGOSZCZM4105M 29200:09:1401:27:4102:13:24.7502:22:39.10+00:57:004:2613.5
305HEIDRICH Tadeusz 75KKW ŚWIECIEŚWIECIE 86-100M612M 293KKW Świecie00:10:2201:27:1402:13:52.7502:24:15.25+00:57:284:2713.4
306KOWALSKA Karolina 440BYDGOSZCZK12K 1300:02:0701:27:3402:13:53.1502:16:00.25+00:57:284:2713.4
307OKONIEWICZ Patryk 306GDAŃSKM233M 29400:07:2401:27:0602:13:57.1502:21:22.05+00:57:324:2713.4
308NIKOŁAJCZYK Łukasz 159ŚWIECIEM4106M 29500:08:3901:25:1502:13:59.1502:22:38.75+00:57:344:2713.4
309KNIOŁA Dorota 279GRUDZIĄDZK48K 1400:08:5601:30:0602:14:09.9002:23:06.75+00:57:454:2813.4
310CHILLA Wiktor 119-BYDGOSZCZM4107M 296-00:14:1201:29:4202:14:18.4502:28:31.20+00:57:544:2813.4
311BIAŁY Szymon 393BYDGOSZCZM3102M 29700:07:3801:28:5202:15:09.5002:22:48.45+00:58:454:3013.3
312KORUS Grzegorz 238ŚWIECIEM4108M 29800:08:2501:25:4202:15:18.9002:23:44.80+00:58:544:3013.3
313SZYMAŃSKI Patryk 296BYDGOSZCZM234M 29900:04:0301:29:5402:15:57.7002:20:01.00+00:59:334:3113.2
314KWIATKOWSKA Renata 215BYDGOSZCZK49K 1500:09:2301:28:4002:16:23.6502:25:47.45+00:59:594:3213.2
315KOTKOWSKI Kamil 288JAKNIEJEDZIESZTOSTOISZSOLEC KUJAWSKIM235M 300JakNieJedzieszToStoisz00:04:1201:28:0702:16:44.8502:20:57.25+01:00:204:3313.2
316CZACKOWSKI Sławomir 327GÓRNEWYMIARYM3103M 30100:06:5001:29:0502:17:04.6002:23:54.95+01:00:404:3413.1
317KAŁKA Grzegorz 23985+141 BYDGOSZCZM613M 30200:10:1501:24:4702:17:09.6502:27:25.25+01:00:454:3413.1
318WOJTALIK Leszek 448BYDGOSZCZM530M 30300:10:1501:33:5702:19:13.1502:29:28.50+01:02:484:3812.9
319LIGMAN Katarzyna 72ŚWIECIE N. WISŁĄK51K 1600:10:1901:30:5202:19:31.5002:29:50.55+01:03:074:3912.9
320WIŚNIEWSKI Włodzimierz 295SPCTORUŃM531M 304SPC00:10:2501:32:4102:20:19.1502:30:44.70+01:03:544:4012.8
321STUCZYŃSKI Paweł 280MYMODULO BIKE TEAMBYDGOSZCZM3104M 305myMODULO Bike Team00:06:5401:31:5702:21:09.1002:28:03.60+01:04:444:4212.8
322LECH Marek 419WHM POLSKABYDGOSZCZM3105M 306WHM Polska00:06:0001:31:4002:21:12.9002:27:13.80+01:04:484:4212.7
323WASZAK Kinga 210BYDGOSZCZK21K 1700:06:5501:32:0102:21:29.2002:28:24.90+01:05:044:4212.7
324MIKA Zdzisław 463M614M 30700:10:0801:31:3602:21:30.8502:31:39.10+01:05:064:4312.7
325WAWRZYNIAK Łukasz 221SKULSKM3106M 30800:07:2801:39:2702:22:02.5002:29:30.95+01:05:384:4412.7
326GRABOWSKA Lucyna 394BRZOZA BIEGACIELEK52K 18Brzoza Biega00:10:3401:33:2602:22:06.0002:32:40.65+01:05:414:4412.7
327CZACZYK Rafał 226BYDGOSZCZM4109M 30900:10:2801:29:1902:22:08.1002:32:36.60+01:05:434:4412.7
328GÓRZYŃSKI Przemysław 197BYDGOSZCZM3107M 31000:07:0501:39:5002:22:26.0502:29:31.65+01:06:014:4412.6
329KASIERSKI Grzegorz 450MTB TEAM FITSERWISBYDGOSZCZM615M 311MTB Team FITSERWIS00:10:1601:34:0002:24:07.5502:34:24.40+01:07:434:4812.5
330KUBIAK Mirosław 133BYDGOSZCZM4110M 31200:10:3801:33:1402:25:43.6002:36:22.50+01:09:194:5112.4
331LEWANDOWSKA Mariola 109GRUDZIĄDZK53K 1900:10:1801:36:1302:26:20.6502:36:39.50+01:09:564:5212.3
332PIETRUSZYŃSKI Mariusz 310BKTR TURKOLEBYDGOSZCZM4111M 313BKTR TURKOLE00:08:4001:35:5302:26:20.8502:35:01.40+01:09:564:5212.3
333WYKRZYKOWSKI Andrzej 205KCL2CHEŁMNOM616M 314kcl200:10:3301:37:1102:26:35.1502:37:08.55+01:10:104:5312.3
334NEPELSKI Rafał 134BYDGOSZCZM3108M 31500:10:3801:33:1602:26:43.2502:37:21.75+01:10:184:5312.3
335SKEMSKA Magdalena 56BYDGOSZCZK35K 2000:06:4401:37:1802:26:58.4002:33:42.70+01:10:344:5312.2
336NOWICKI Andrzej 342JASTRZĘBI LASBYDGOSZCZM4112M 316Jastrzębi Las00:08:2101:21:2602:27:13.2002:35:34.40+01:10:484:5412.2
337ARENT Jan 176BYDGOSZCZM532M 31700:10:2701:35:0102:27:42.3502:38:10.00+01:11:174:5512.2
338PIENIĄŻEK Ilona 479FOLGOWOK22K 2100:04:0801:37:1702:28:48.8002:32:57.65+01:12:244:5712.1
339URBANIAK Zbigniew 465BYDGOSZCZM3109M 31800:00:0001:27:3102:30:28.0502:30:28.05+01:14:035:0012
340ADAMCZAK Marta 444ROSNOWOK36K 2200:06:0301:40:2002:31:19.0002:37:22.95+01:14:545:0211.9
341SOBCZYŃSKI Michał 316BYDGOSZCZM3110M 31900:07:1301:11:5702:32:04.9002:39:17.95+01:15:405:0411.8
342SZYMAŃSKA Katarzyna 179TRYSZCZYNK37K 2300:07:1501:36:4702:32:47.5002:40:02.60+01:16:235:0511.8
343POCZTÓŁ Tomasz 409BYDGOSZCZM3111M 32000:06:1401:43:0802:36:34.0002:42:48.95+01:20:095:1311.5
344HAIZA Dawid 22BYDGOSZCZM236M 32100:06:1601:37:1902:37:07.9002:43:23.90+01:20:435:1411.5
345PESZYŃSKA Joanna 420BYDGOSZCZK410K 2400:09:1101:43:3302:37:10.5502:46:21.65+01:20:465:1411.5
346RAMBOWICZ Andrzej 425ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM4113M 322Rowerowa Brzoza00:10:2101:42:0802:37:34.4002:47:55.65+01:21:105:1511.4
347WRÓBEL Marta 360BYLE DO METYBYDGOSZCZK23K 25Byle do mety00:04:0601:43:0902:38:25.5002:42:31.50+01:22:015:1611.4
348IWICKI Rafał 334RESCUE BIKE MTBTORUŃM4114M 323RESCUE BIKE MTB00:08:3601:42:3902:39:31.5502:48:07.90+01:23:075:1911.3
349SZAFRAŃSKI Marek 94BYDGOSZCZM4115M 32400:08:4301:42:5902:39:44.9502:48:28.55+01:23:205:1911.3
350POPIOŁEK Barbara 32988-320 STRZELNOK38K 2600:06:2401:46:2302:44:28.9002:50:52.95+01:28:045:2810.9
351GRZYBOWSKI Marcin 361BYLE DO METYBYDGOSZCZM3112M 325Byle do mety00:06:2101:47:2602:47:24.2502:53:45.65+01:30:595:3410.8
352SNOWACKI Przemysław 385CSU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3113M 326CSU Bydgoszcz00:06:5401:56:0402:58:22.2003:05:16.90+01:41:575:5610.1
353KOCZWARA Katarzyna 201KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK39K 27Klinika Triathlonu00:10:4401:57:1603:00:35.2003:11:20.00+01:44:106:0110
354GRABOWSKI Piotr 395OSOBA PRYWATNACIELEM533M 327osoba prywatna00:10:3702:01:4403:01:51.7503:12:28.85+01:45:276:039.9
355STAŃCZYK Piotr 347BYDGOSZCZM534M 32800:10:1302:03:3803:11:24.0503:21:37.25+01:54:596:229.4
356SOBOTA Jarosław 173ZIELONKAM4116M 32900:00:0000:36:45+1:5331.7
357MICHALSKI Marcin 157PRO-MEDGDAŃSKM3114M 330PRO-MED00:00:0000:38:05+1:5730.6
358IGNATOWSKI Mariusz 202BYDGOSZCZM3115M 33100:06:07   
359BABIŃSKI Maciej 362BYDGOSZCZM3116M 33200:07:01   
360CZERWIAKOWSKI Sebastian 436BYDGOSZCZCM4117M 33300:08:14   
361WOSIEK Andrzej 469BYDGOSZCZM4118M 33400:09:19   
DORSCH Anna 101NBIKEAKADEMYBYDGOSZCZK4N-Bike AcademyDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 362 wynik(ów)