X METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - DYSTANS RODZINNY 10 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
36
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
26
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZULC Jarosław
SZULC Jakub
2SZULCTEAMPRZYŁĘKIOpen1K 100:00:0100:26:02.5500:26:04.00 2:3623
2ROHDE Michał
ROHDE Łukasz
ROHDE Piotr
29ROHDEBYDGOSZCZOpen2M 100:00:0200:31:25.2500:31:28.00+00:05:223:0819.1
3WOŹNIAK Marcin
WOŹNIAK Szymon
36WOŹNIAKI BIKE TEAMWARSZAWAOpen3M 200:00:0400:32:01.7500:32:06.00+00:05:593:1218.7
4TAFELSKI Marcin
TAFELSKI Maciej
27JANUSZE MTBNIWYOpen4M 300:00:0300:32:28.1000:32:32.00+00:06:253:1418.5
5WANIOREK Renata
WANIOREK Jan
34RODZINAWILCZEOpen5K 200:00:2200:35:52.2000:36:15.00+00:09:493:3516.7
6GLAZEWSKI Slawomir
GLAZEWSKI Marcel
31GLAZEWSCYBIALE BLOTAOpen6M 400:00:0200:36:07.8500:36:10.00+00:10:053:3616.6
7FOJUTOWSKI Sławek
FOJUTOWSKA Hanna
FOJUTOWSKI Filip
FOJUTOWSKI Jan
DULIŃSKI Bartek
11DREAM TEAMBYDGOSZCZOpen7M 500:00:1600:36:17.7000:36:34.00+00:10:153:3716.5
8BUSZKA Remigiusz
BUSZKA Michał
21SPINBIKETORUŃOpen8M 600:00:0800:36:28.0000:36:36.00+00:10:253:3816.5
9JAROSZEWSKI Wojciech
JAROSZEWSKA Maria
30DEEP FORESTTRYSZCZYNOpen9M 700:00:1000:36:54.2500:37:05.00+00:10:513:4116.3
10JAWORSKI Marcin
JAWORSKI Marcel
20JAVORYSOLEC KUJAWSKIOpen10M 800:00:0000:37:04.0000:37:04.00+00:11:013:4216.2
11CHODUR Agnieszka
WIELGOSZ Jakub
33WIELGOSZÓWBYDGOSZCZOpen11K 300:00:0300:37:27.8500:37:31.00+00:11:253:4416
12MATUSZEWSKI Janusz
MATUSZEWSKA Zuzanna
19MIKA TEAMKOBYLARNIAOpen12M 900:00:0700:38:24.3000:38:32.00+00:12:213:5015.6
13BETHKE Krzysztof
KUCHCIAK Jakub
22BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZOpen13M 1000:00:2500:40:21.4500:40:47.00+00:14:184:0214.9
14OSIŃSKI Adam
OSIŃSKI Filip
14OSINKIBYDGOSZCZOpen14M 1100:00:0600:40:42.5500:40:49.00+00:14:404:0414.7
15KAWALERSKI Krzysztof
KAWALERSKI Konrad
1N BIKE ACADEMY/KAWALERSKI TEAMNIEMCZOpen15M 1200:00:3100:43:33.8500:44:05.00+00:17:314:2113.8
16DOBROWOLSKI Jarosław
DOBROWOLSKI Szymon
13TEAM DOBROWOLSCY™BYDGOSZCZOpen16M 1300:00:2400:44:07.8500:44:32.00+00:18:054:2413.6
17JAWORSKI Michał
JAWORSKA Magdalena
JAWORSKI Nikodem
6JAWORSCYPRUSZCZOpen17M 1400:00:2800:44:14.2500:44:43.00+00:18:114:2513.6
18BRYNSKA Ewa
BRYNSKA Weronika
23BRYNSCYRADOMOpen18K 400:00:3500:44:54.7000:45:30.00+00:18:524:2913.4
19BIENIEK Ewa
BIENIEK Natalia
BIENIEK Krzysztof
32BIENIEKBYDGOSZCZOpen19K 500:00:1900:45:08.4500:45:28.00+00:19:054:3013.3
20WITKOWSKI Dariusz
ZUZA WITKOWSKA Anna
WITKOWSKI Paweł
4KTRBYDGOSZCZOpen20M 1500:00:3100:48:12.3500:48:44.00+00:22:094:4912.4
21GALIKOWSKI Bartosz
GALIKOWSKI Igor
9GALIKIBYDGOSZCZOpen21M 1600:00:1500:53:08.4500:53:24.00+00:27:055:1811.3
22AFELT Luiza
AFELT Piotr
8AFELTBYDGOSZCZOpen22K 600:00:1300:55:11.2000:55:25.00+00:29:085:3110.9
23ROGUSZCZAK Monika
ROGUSZCZAK Jaś
18JAK JUŻ MUSIMY, TO POJEDZIEMYBIAŁE BŁOTAOpen23K 700:00:2100:56:33.3500:56:55.00+00:30:305:3910.6
24KLUNEK Maciej
KUNK Patrycja
KLUNEK Wiktoria
3K.K.K. TEAMBYDGOSZCZOpen24M 1700:00:3501:02:17.8501:02:53.00+00:36:156:139.6
25SKOPOWSKI Krzysztof
SKOPOWSKI Filip
SKOPOWSKI Michał
17SKOPOWSCYBYDGOSZCZOpen25M 1800:00:3301:13:13.6501:13:47.00+00:47:117:198.2
26GIMIŃSKI Mariusz
KOZŁOWSKA Magdalena
GIMIŃSKI Romek
28GIMIŃSCYSZKOCJAOpen26M 1900:00:0901:15:23.6001:15:33.00+00:49:217:328
27PIEKUT Wlodzimierz
PIEKUT Mateusz
35FARMINGWHEELSOSTROMECKOOpen27M 2000:00:06   
28GOTOWICZ Mariusz
GOTOWICZ Maciej
5MM GOTOWICZBYDGOSZCZOpen28M 2100:00:24   
Znaleziono 28 wynik(ów)