X ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
X ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-10-08
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 279
Wystartowało : 224
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 224
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIKOŃCZYK Miłosz 1001TS WISŁA KRAKÓWKRAKÓWM201M 100:00:0001:07:49.8001:07:49.80 4:5012,4
2TRACZ Łukasz 1226TRENINGFIZJO/AQUAREHRZESZÓWM301M 200:00:0001:13:11.2001:13:11.20+00:05:215:1311,5
3ZĄBIK Marek 1227GODOWAM302M 300:00:0001:13:59.5001:13:59.50+00:06:095:1711,4
4ŻŁOBECKI Piotr 1102DANIEL WOSIK TERVEL TEAMŚWIĘTOMARZM401M 400:00:0001:16:35.6001:16:35.60+00:08:455:2811,0
5PĘKALA Łukasz 1012POZNAŃM303M 500:00:0001:16:37.4001:16:37.40+00:08:475:2811,0
6TRACZ Paulina 1225BUFF/THENORTHFACE/TRENINGFIZJORZESZÓWK301K 100:00:0001:16:58.6501:16:58.65+00:09:085:2910,9
7BUSZ Jacek 1028STAJNIA BALONA/OLD SCHOOL TRIAL RUNNINGRZESZOWM304M 600:00:0001:19:32.3001:19:32.30+00:11:425:4010,6
8BOLECHOWSKA Dominika 1256ALPIN SPORT TEAMRABKA ZDRÓJK401K 200:00:0001:21:51.9001:21:51.90+00:14:025:5010,3
9JEDLIŃSKI Norbert 1206BRZEŹNICAM202M 700:00:0001:21:54.6501:21:54.65+00:14:045:5110,3
10WRONECKA Emilia 1196ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK302K 300:00:0001:24:29.6001:24:29.60+00:16:396:029,9
11ŚWIĄDER Mirosław 1148RUNPASSION.PLKOLBUDYM501M 800:00:0001:24:36.7001:24:36.70+00:16:466:029,9
12WÓJCIK Józef 1195CHEŁM BIEGACHEŁMM502M 900:00:0001:24:49.3001:24:49.30+00:16:596:039,9
13JANDZIŚ Wiesław 1220AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM402M 1000:00:0001:24:50.5001:24:50.50+00:17:006:039,9
14SOKOŁOWSKI Marek 1151ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM503M 1100:00:0001:25:00.3001:25:00.30+00:17:106:049,9
15ZAWADZKI Marcin 1209SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM305M 1200:00:0001:25:03.0001:25:03.00+00:17:136:049,9
16BODZIOCH Grzegorz 1178GORLICEM403M 1300:00:0001:25:05.7001:25:05.70+00:17:156:049,9
17PĘKALA Kamila 1011BIEGAJ ZE SŁAWKIEMPOZNAŃK201K 400:00:0001:25:11.3001:25:11.30+00:17:216:059,9
18ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1230LOKOMOTIV MAJDANKRAKÓWM404M 1400:00:0001:26:23.7001:26:23.70+00:18:336:109,7
19LATUSEK Daniel 1223ZAGÓRZM306M 1500:00:0001:27:02.2001:27:02.20+00:19:126:139,7
20PYRZAK Jacek 1045RZESZÓWM405M 1600:00:0001:27:27.2501:27:27.25+00:19:376:149,6
21SHABLEI Volodymyr 1167BIELSKO-BIAŁAM307M 1700:00:0001:28:16.5501:28:16.55+00:20:266:189,5
22STACH Tomasz 1171BIEGAJĄCA_RODZINKANOWOSIELCEM406M 1800:00:0001:28:23.3501:28:23.35+00:20:336:189,5
23BRODA Sławomir 1253BOALOBRZEGIM407M 1900:00:0001:28:27.7001:28:27.70+00:20:376:199,5
24HERMANIUK Tomasz 1131TAURUS RZESZÓWRUDNA WIELKAM408M 2000:00:0001:29:30.8001:29:30.80+00:21:416:239,4
25KOPIENIAK Emil 1200TRĄBIKIZĄBKIM308M 2100:00:0001:29:53.5001:29:53.50+00:22:036:259,3
26PAŹDZIOCH Kacper 1169KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM203M 2200:00:0001:30:07.7001:30:07.70+00:22:176:269,3
27MAZURKIEWICZ Tomasz 1136SANOKM504M 2300:00:0001:30:12.5001:30:12.50+00:22:226:269,3
28RAK Wojciech 1147SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM309M 2400:00:0001:30:27.0501:30:27.05+00:22:376:279,3
29FALKOWSKI Piotr 1257KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM505M 2500:00:0001:30:34.5501:30:34.55+00:22:446:289,3
30BEŚKA Michał 1130SPRINT GORZYCEGORZYCEM3010M 2600:00:0001:31:56.1501:31:56.15+00:24:066:349,1
31KORŻYK Marek 1157CZARNA DOLNAM409M 2700:00:0001:32:29.0001:32:29.00+00:24:396:369,1
32WOŹNIAK Janusz 1013PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM506M 2800:00:0001:32:32.9001:32:32.90+00:24:436:369,1
33WĄSIK Łukasz 1118SANOKM3011M 2900:00:0001:33:23.9501:33:23.95+00:25:346:409,0
34MŁODZIK Anna 1244ANDRYCHÓWK303K 500:00:0001:33:25.9001:33:25.90+00:25:366:409,0
35ŚLIWIŃSKI Andrzej 1120MIECHÓWM601M 3000:00:0001:33:38.7501:33:38.75+00:25:486:419,0
36ŁYCZKO Anna 1218STOBIERNAK304K 600:00:0001:33:42.4001:33:42.40+00:25:526:419,0
37PRUS Tomasz 1158RAKSZAWAM4010M 3100:00:0001:33:43.9501:33:43.95+00:25:546:419,0
38JAGIEŁŁO Katarzyna 1165BIEGAJACE ZĄBKIZĄBKIK402K 700:00:0001:33:58.7501:33:58.75+00:26:086:428,9
39BANCERZ Szymon 1105TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIM204M 3200:00:0001:34:28.2501:34:28.25+00:26:386:448,9
40GRABSKA Ewa 1233SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK305K 800:00:0001:34:31.7001:34:31.70+00:26:416:458,9
41BUSZ Monika 1029KAŃCZUGAK306K 900:00:0001:34:46.0501:34:46.05+00:26:566:468,9
42WRÓBEL Jakub 1208WADOWICEM3012M 3300:00:0001:34:50.2501:34:50.25+00:27:006:468,9
43MROCZEK Dawid 1054RZESZOWM205M 3400:00:0001:34:55.9001:34:55.90+00:27:066:468,8
44SCHWITALLA Adrian 1243SIECHNICEM4011M 3500:00:0001:34:58.1001:34:58.10+00:27:086:478,8
45ZYGMUNT Paweł 1155GIEDLAROWAM4012M 3600:00:0001:35:04.0001:35:04.00+00:27:146:478,8
46LATUSEK Joanna 1224ZAGÓRZK307K 1000:00:0001:35:08.2001:35:08.20+00:27:186:478,8
47SZWAGRZYK Marcin 1234SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM3013M 3700:00:0001:35:40.9001:35:40.90+00:27:516:508,8
48TARNAWSKI Jakub 1258WOLOPATOLOKRAKÓWM507M 3800:00:0001:36:09.4501:36:09.45+00:28:196:528,7
49GAŁUSZKA Tomasz 1217SKITUROWE BIESZCZADYSANOKM4013M 3900:00:0001:36:40.2001:36:40.20+00:28:506:548,7
50MALEC Marcin 1037OSTRÓW MAZOWIECKAM206M 4000:00:0001:36:41.4001:36:41.40+00:28:516:548,7
51ROŚCIŃSKI Franciszek 5330SAMOTNY-WILKSANOKM508M 4100:00:0001:36:44.4501:36:44.45+00:28:546:548,7
52KRZYŻOWSKI Hubert 1184MSZANA DOLNAM4014M 4200:00:0001:36:59.0501:36:59.05+00:29:096:558,7
53PANASIUK Sergej 5333OTKRZEŹNIKKOVELM4015M 4300:00:0001:37:00.9001:37:00.90+00:29:116:558,7
54STACH Jacek 1156OLCHOWAM4016M 4400:00:0001:38:04.1001:38:04.10+00:30:147:008,6
55NIEMCZUK Robert 1239CISNAM4017M 4500:00:0001:39:10.7501:39:10.75+00:31:207:058,5
56ŻYREK Jarosław 1092RYPIN RYSIANKA TEAMCISIECM3014M 4600:00:0001:39:16.6001:39:16.60+00:31:267:058,5
57KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 1186WATAHACHRZANÓWM4018M 4700:00:0001:39:25.4501:39:25.45+00:31:357:068,4
58KRYNICKI Jakub 1238GALICJA CISNACISNAM3015M 4800:00:0001:39:46.1001:39:46.10+00:31:567:078,4
59TWARDOWSKI Bartosz 1144IWIERZYCEM4019M 4900:00:0001:40:11.4001:40:11.40+00:32:217:098,4
60GELIOS Maciej 1065KAMIEŃ KRAJEŃSKIM3016M 5000:00:0001:40:31.3501:40:31.35+00:32:417:108,4
61SALA Paweł 1185MIZUNO TURBACZ TEAMTENCZYNM4020M 5100:00:0001:42:03.2001:42:03.20+00:34:137:178,2
62ORZECHOWSKI Maciej 1140KOLBUSZOWA DOLNAM207M 5200:00:0001:43:33.4001:43:33.40+00:35:437:238,1
63LATUSEK Katarzyna 1228ZAGÓRZK202K 1100:00:0001:43:34.3501:43:34.35+00:35:447:238,1
64DRĄŻEK Sławomir 1232FAJSŁAWICEM509M 5300:00:0001:43:49.6001:43:49.60+00:35:597:248,1
65OLSZYK Tadeusz 1062MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM602M 5400:00:0001:45:33.1501:45:33.15+00:37:437:328,0
66PELA Tomasz 1254ŁUBIANKAM208M 5500:00:0001:45:39.4001:45:39.40+00:37:497:328,0
67JANAS Marian 1251BALIGRÓDM603M 5600:00:0001:46:24.1501:46:24.15+00:38:347:367,9
68NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 1134BIEGAMBOLUBIĘSANOKK403K 1200:00:0001:46:30.6001:46:30.60+00:38:407:367,9
69PALIŚ Przemysław 1119KRAKÓWM3017M 5700:00:0001:46:48.3501:46:48.35+00:38:587:377,9
70PYRZAK Karolina 1043NIECHOBRZK203K 1300:00:0001:46:56.3001:46:56.30+00:39:067:387,9
71DRZEWIECKI Jakub 1128LUBLINM3018M 5800:00:0001:46:58.2501:46:58.25+00:39:087:387,9
72NICIEJA Anna 1019KRAKÓWK404K 1400:00:0001:47:18.2501:47:18.25+00:39:287:397,8
73MAJDYŚ Wojciech 1018KRAKÓWM4021M 5900:00:0001:47:18.4501:47:18.45+00:39:287:397,8
74KĘDZIOR Katarzyna 1121LEŚNA BIEGUNKARZESZÓWK405K 1500:00:0001:47:42.7001:47:42.70+00:39:527:417,8
75MANGILI Alberto 1083ŚLEDZIEJOWICEM4022M 6000:00:0001:47:42.9001:47:42.90+00:39:537:417,8
76DYJAK Agnieszka 1103ORŁYK204K 1600:00:0001:47:46.9001:47:46.90+00:39:577:417,8
77ADAMCZYK Kamil 1010WAWRZEŃCZYCEM3019M 6100:00:0001:48:48.3001:48:48.30+00:40:587:467,7
78GRABARCZYK Ilona 1060LESZNOK406K 1700:00:0001:48:51.7501:48:51.75+00:41:017:467,7
79KONDZIOŁA Krzysztof 1210STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM3020M 6200:00:0001:49:04.5501:49:04.55+00:41:147:477,7
80SUCHOJAD Małgorzata 1139GUMIGUTAPAJHIWOLONDYNK407K 1800:00:0001:49:22.9001:49:22.90+00:41:337:487,7
81WYSOCKA Iwona 1050BEKATEAMLEŻAJSKK308K 1900:00:0001:49:27.9501:49:27.95+00:41:387:497,7
82WYSOCKI Bartosz 1051BEKATEAMLEŻAJSKM4023M 6300:00:0001:49:28.7001:49:28.70+00:41:387:497,7
83GRANOS Sławomir 1229BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM5010M 6400:00:0001:49:44.6501:49:44.65+00:41:547:507,7
84MAJEWSKA Fabiana 1213GOSTYŃK205K 2000:00:0001:50:08.2501:50:08.25+00:42:187:527,6
85BOBYK Paweł 1143SANOK BIEGASANOKM4024M 6500:00:0001:50:09.1001:50:09.10+00:42:197:527,6
86DUDEK Marcin 1211LEŚNA BIEGUNKASIEDLISKAM4025M 6600:00:0001:50:14.5501:50:14.55+00:42:247:527,6
87DZIADUS Marcin 1183JAROSŁAWM3021M 6700:00:0001:50:42.8001:50:42.80+00:42:537:547,6
88JEZIERSKI Kamil 1255GALVALINO ŁÓDŹŁÓDŹM209M 6800:00:0001:50:49.4501:50:49.45+00:42:597:547,6
89ORŁOWSKA Wiesława 1096GRABÓWK601K 2100:00:0001:51:18.1501:51:18.15+00:43:287:577,5
90BROŻYNA Magda 1097WARSZAWAK408K 2200:00:0001:51:24.7001:51:24.70+00:43:347:577,5
91MAGER Bartosz 1222RZESZÓWM4026M 6900:00:0001:52:13.1501:52:13.15+00:44:238:007,5
92GANCARZ Barbara 1071PSTRĄGOWAK309K 2300:00:0001:52:52.6001:52:52.60+00:45:028:037,4
93PIERZCHAŁA Anna 1085JAWORZNOK409K 2400:00:0001:53:31.7501:53:31.75+00:45:418:067,4
94STEFANIAK Marcin 1104DĄBRÓWKAM4027M 7000:00:0001:54:19.3501:54:19.35+00:46:298:097,3
95KLUCZYŃSKA Honorata 1081ZABRZEK4010K 2500:00:0001:54:25.7501:54:25.75+00:46:358:107,3
96KUBALA Alicja 1098KALISZK4011K 2600:00:0001:54:33.4001:54:33.40+00:46:438:107,3
97KOVALSKA Anastasiia 1237SANOKK3010K 2700:00:0001:54:43.7501:54:43.75+00:46:538:117,3
98PUDŁO Rita 1111SANOKK206K 2800:00:0001:54:50.6501:54:50.65+00:47:008:127,3
99PUDŁO Marcin 1110SANOKM4028M 7100:00:0001:55:00.8501:55:00.85+00:47:118:127,3
100BLAŽEVIČIUS Tomas 1123PRUSZKÓWM4029M 7200:00:0001:55:09.8001:55:09.80+00:47:208:137,3
101PINTSCHER Paulina 1259EXPRESSMAPRABKA-ZDRÓJK3011K 2900:00:0001:55:51.0501:55:51.05+00:48:018:167,3
102SPORNIAK Krzysztof 1149TARGOWISKAM3022M 7300:00:0001:55:52.6001:55:52.60+00:48:028:167,2
103SWIERK Jakub 1248LIBERA REGIA CIVITASPRZEMYŚLM4030M 7400:00:0001:55:58.5001:55:58.50+00:48:088:177,2
104MEGGER Iwona 1025IRON TEAMKŁODAWAK4012K 3000:00:0001:56:11.4001:56:11.40+00:48:218:177,2
105BANAJSKI Damian 1080WARSZAWAM3023M 7500:00:0001:56:18.1001:56:18.10+00:48:288:187,2
106STRZYŻEWSKI Arkadiusz 1017GÓRA BIEGAGÓRA KALWARIAM4031M 7600:00:0001:56:43.0501:56:43.05+00:48:538:207,2
107ŁASZKIEWICZ Piotr 1035ATHLETICS TEAM PRUSICEBRZEŻNOM604M 7700:00:0001:56:48.9501:56:48.95+00:48:598:207,2
108GRZECHYNKA Agnieszka 1049GO PUBLICKRAKÓWK3012K 3100:00:0001:56:53.9001:56:53.90+00:49:048:207,2
109ZYGMUNT Monika 1115GIEDLAROWAK501K 3200:00:0001:56:54.2501:56:54.25+00:49:048:217,2
110TUCZAPSKI Artur 1214COMTATRZESZÓWM605M 7800:00:0001:57:03.0501:57:03.05+00:49:138:217,2
111TUCZAPSKA Maria 1215COMTATRZESZÓWK4013K 3300:00:0001:57:03.2001:57:03.20+00:49:138:217,2
112LEŃ Jakub 5331RZESZÓWM4032M 7900:00:0001:57:33.1001:57:33.10+00:49:438:237,1
113PASZKO Wojciech 1068CHEŁM BIEGACHEŁMM4033M 8000:00:0001:57:40.7001:57:40.70+00:49:508:247,1
114GULCZYŃSKA Beata 1006POGÓRZEK3013K 3400:00:0001:57:52.9501:57:52.95+00:50:038:257,1
115CZABAN Katarzyna 1044KULAM SIĘ JAK GUMIKLYJZYKATOWICEK3014K 3500:00:0001:58:05.8001:58:05.80+00:50:168:267,1
116WIĘSEK Natalia 1061KOSZALINK207K 3600:00:0001:58:23.1501:58:23.15+00:50:338:277,1
117DOBROWOLSKI Lukasz 1090WARSZAWAM5011M 8100:00:0001:58:26.0001:58:26.00+00:50:368:277,1
118POŁAWSKA Ewa 1182WARSZAWAK3015K 3700:00:0001:58:37.7001:58:37.70+00:50:478:287,1
119ZEMŁA Piotr 1150GLIWICEM5012M 8200:00:0001:58:51.5501:58:51.55+00:51:018:297,1
120MAKUCH Agnieszka 1141WARSZAWAK4014K 3800:00:0001:58:52.1001:58:52.10+00:51:028:297,1
121WANAT Barbara 1048FOREVER BUSINESS TEAMLUBENIAK4015K 3900:00:0001:59:22.4501:59:22.45+00:51:328:317,0
122PROTSIV Katarzyna 1204WARSZAWAK3016K 4000:00:0001:59:27.1001:59:27.10+00:51:378:317,0
123PROTSIV Jarosław 1203WARSZAWAM3024M 8300:00:0001:59:27.3501:59:27.35+00:51:378:317,0
124BORKOWSKI Artur 1236TECHNO ŚWIRY CZACHA DYMIWARSZAWAM3025M 8400:00:0001:59:46.5001:59:46.50+00:51:568:337,0
125JANKOWSKI Michał 1082TRAWNIKIM5013M 8500:00:0002:00:16.7002:00:16.70+00:52:268:357,0
126CHMIELEWSKA Monika 1181EAZYMUT.PLWARSZAWAK4016K 4100:00:0002:00:37.4502:00:37.45+00:52:478:367,0
127BECHTA Katarzyna 1246BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK208K 4200:00:0002:00:43.8002:00:43.80+00:52:548:377,0
128MALINOWSKA Katarzyna 1142WARSZAWAK4017K 4300:00:0002:00:52.4002:00:52.40+00:53:028:386,9
129AUGUSTOWSKA Izabela 1095KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK4018K 4400:00:0002:01:13.1502:01:13.15+00:53:238:396,9
130BOROŃSKA Joanna 1221JAWORZNOK4019K 4500:00:0002:01:19.3002:01:19.30+00:53:298:396,9
131WOJEWÓDZKA Agnieszka 1168WASILKÓWK4020K 4600:00:0002:01:32.5002:01:32.50+00:53:428:406,9
132WÓJCIK Barbara 1235TECHNO ŚWIRY CZACHA DYMIWARSZAWAK3017K 4700:00:0002:01:47.7002:01:47.70+00:53:578:416,9
133SALA Anna 1159WARSZAWAK3018K 4800:00:0002:02:37.8502:02:37.85+00:54:488:456,9
134KICIŃSKI Piotr 1117WARSZAWAM4034M 8600:00:0002:02:46.3002:02:46.30+00:54:568:466,8
135HERMANIUK Iwona 1132TAURUS RZESZÓWRUDNA WIELKAK4021K 4900:00:0002:03:18.1002:03:18.10+00:55:288:486,8
136MAGER Olga 1093RZESZÓWK4022K 5000:00:0002:03:18.2002:03:18.20+00:55:288:486,8
137TUREK Michal 1193ROCHE RUNNERSNOWA IWICZNAM4035M 8700:00:0002:03:30.1002:03:30.10+00:55:408:496,8
138KĘDZIOR Justyna 1091WIĄZOWNICAK3019K 5100:00:0002:04:04.3502:04:04.35+00:56:148:516,8
139KOWALSKI Krzysztof 1245PRZEMYŚLM2010M 8800:00:0002:04:39.8002:04:39.80+00:56:508:546,7
140NOWAKOWSKA Magdalena 1066WARSZAWAK209K 5200:00:0002:04:46.2502:04:46.25+00:56:568:546,7
141KACZMARSKI Wojciech 1135WARSZAWAM5014M 8900:00:0002:04:51.6002:04:51.60+00:57:018:556,7
142KRAMKOWSKA Agnieszka 1198ROCHE RUNNERSWARSZAWAK3020K 5300:00:0002:04:51.7502:04:51.75+00:57:018:556,7
143MISIEK Marcin 1212KIELCEM5015M 9000:00:0002:05:40.8502:05:40.85+00:57:518:586,7
144RABCZEWSKA Elżbieta 1137MKS MECHANIK WŁODAWASUSZNOK502K 5400:00:0002:05:52.6002:05:52.60+00:58:028:596,7
145PUZOŃ Jan 1192IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAUSTROŃM3026M 9100:00:0002:06:27.9002:06:27.90+00:58:389:016,6
146ADACH-SOSNOWSKA Magdalena 1074RASZYNK4023K 5500:00:0002:06:42.4002:06:42.40+00:58:529:036,6
147WALUK Paweł 1067WARSZAWAM2011M 9200:00:0002:06:47.4002:06:47.40+00:58:579:036,6
148FILIPOWSKA Anna 1113LEŻAJSKK4024K 5600:00:0002:07:29.3502:07:29.35+00:59:399:066,6
149GRUDZIECKI Mirosław 1249WARSZAWAM3027M 9300:00:0002:08:19.9502:08:19.95+01:00:309:096,5
150GÓRA Anna 1160FIZJOKULTURAWARSZAWAK3021K 5700:00:0002:09:21.3002:09:21.30+01:01:319:146,5
151SYMA Jakub 1059ROZTOKI DOLNEM2012M 9400:00:0002:09:37.9502:09:37.95+01:01:489:156,5
152RYŻYŃSKI Tomasz 1075CHEŁMCHEŁMM4036M 9500:00:0002:09:57.3002:09:57.30+01:02:079:166,5
153LEŚNIEWSKI Tomek 1108BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4037M 9600:00:0002:10:14.9002:10:14.90+01:02:259:186,4
154CHILIŃSKA Edyta 1038ŁOMŻAK3022K 5800:00:0002:12:07.4502:12:07.45+01:04:179:266,4
155KUSTRA Kamil 1191RZESZÓWM3028M 9700:00:0002:12:08.8502:12:08.85+01:04:199:266,4
156STEPANIUK Joanna 1127BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEK503K 5900:00:0002:12:30.4002:12:30.40+01:04:409:276,3
157WINIARSKA-BISZCZAN Anna 1126BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEK4025K 6000:00:0002:12:30.5002:12:30.50+01:04:409:276,3
158RUDZIŃSKA-PIECYK Julita 1087SŁONECZKOWARSZAWAK3023K 6100:00:0002:14:21.4502:14:21.45+01:06:319:356,3
159RZĘDZIAN Beata 1027ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK3024K 6200:00:0002:14:28.8502:14:28.85+01:06:399:366,2
160ZEMŁA Dorota 1015GLIWICEK2010K 6300:00:0002:14:41.0502:14:41.05+01:06:519:376,2
161ANDRASZ Paweł 1205PRZEMYŚLM2013M 9800:00:0002:15:20.6002:15:20.60+01:07:309:406,2
162GABRYŚ Jakub 1106WARSZAWAM5016M 9900:00:0002:15:24.0502:15:24.05+01:07:349:406,2
163RAK Michał 1180BOGUCHWALAM2014M 10000:00:0002:16:35.6002:16:35.60+01:08:459:456,2
164RYŻYŃSKA Agnieszka 1076CHEŁM BIEGACHEŁMK4026K 6400:00:0002:17:20.0002:17:20.00+01:09:309:486,1
165RUTKOWSKI Rafał 1122OBIEGUWKAWARSZAWAM2015M 10100:00:0002:17:44.0002:17:44.00+01:09:549:506,1
166TWARDUŚ Leszek 1161TARNOWIECM4038M 10200:00:0002:17:58.9502:17:58.95+01:10:099:516,1
167MOCZYŃSKA Joanna 1034CHMIELÓWK3025K 6500:00:0002:18:37.3502:18:37.35+01:10:479:546,1
168WACŁAWEK Marta 1005POWER TRAININGPIASTÓWK4027K 6600:00:0002:19:06.9502:19:06.95+01:11:179:566,0
169WOŹNIAK Lidia 1014PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK504K 6700:00:0002:19:52.4002:19:52.40+01:12:029:596,0
170BŁOŃSKI Maciej 1008WARSZAWAM3029M 10300:00:0002:20:34.2002:20:34.20+01:12:4410:026,0
171PYSZKO Janusz 1146GO HARD OR GO HOMERZESZÓWM3030M 10400:00:0002:20:53.5002:20:53.50+01:13:0310:036,0
172PASIEKA Agnieszka 1247ODRZYKOŃK4028K 6800:00:0002:21:04.2002:21:04.20+01:13:1410:046,0
173KACZMARCZYK Dorota 1154ZRĘCINK505K 6900:00:0002:21:04.3502:21:04.35+01:13:1410:046,0
174KILJAN Anna 1020OLSZTYNK3026K 7000:00:0002:21:34.9002:21:34.90+01:13:4510:065,9
175KUR Barbara 1021WARSZAWAK3027K 7100:00:0002:22:44.8002:22:44.80+01:14:5510:115,9
176NAJDER Maciej 1070GRÒJECM3031M 10500:00:0002:23:41.6002:23:41.60+01:15:5110:155,8
177BANCERZ Jolanta 1099TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIK4029K 7200:00:0002:24:00.2502:24:00.25+01:16:1010:175,8
178JANDZIŚ Ewa 1219AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK4030K 7300:00:0002:24:41.4502:24:41.45+01:16:5110:205,8
179CHMIEL-ŁOIŃSKA Monika 1073DAM RADĘKRASNYSTAWK4031K 7400:00:0002:24:44.7502:24:44.75+01:16:5410:205,8
180KOJDER Anna 1112DĘBNOK4032K 7500:00:0002:25:35.5002:25:35.50+01:17:4510:235,8
181CZERNECKA Julia 1152GŁOGOCZÓWK2011K 7600:00:0002:25:56.2002:25:56.20+01:18:0610:255,8
182DOBOSZ Damian 1170KRAKÓWM2016M 10600:00:0002:25:56.6002:25:56.60+01:18:0610:255,8
183KOGUT Katarzyna 1177SII RUNNING TEAMRZESZÓWK3028K 7700:00:0002:28:00.2002:28:00.20+01:20:1010:345,7
184JEDLIŃSKA Izabela 1207BRZEŹNICAK4033K 7800:00:0002:29:01.1002:29:01.10+01:21:1110:385,6
185KULA Lidia 1116CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIEK4034K 7900:00:0002:29:19.2002:29:19.20+01:21:2910:395,6
186OLSZEWSKA Ewa 1039BS ŁĘCZNAKOLONIA STARA WIEŚK3029K 8000:00:0002:29:21.1502:29:21.15+01:21:3110:405,6
187CZAPLA Andrzej 1055CHEŁMM606M 10700:00:0002:29:21.3002:29:21.30+01:21:3110:405,6
188MARCINIAK Barbara 1114RADOMNO BIEGAPUSTKIK4035K 8100:00:0002:36:44.6002:36:44.60+01:28:5411:115,4
189ŻERO Stanisław 1190WARSZAWAM2017M 10800:00:0002:37:40.7002:37:40.70+01:29:5011:155,3
190KOBOS Beata 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3030K 8200:00:0002:39:02.9502:39:02.95+01:31:1311:215,3
191POPIS Justyna 1166IZBICAK4036K 8300:00:0002:42:38.3502:42:38.35+01:34:4811:375,2
192LOBA Jerzy 1174LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM607M 10900:00:0002:43:57.0502:43:57.05+01:36:0711:425,1
193JAKUBIEC Justyna 1201JASTKÓWK506K 8400:00:0002:45:52.0002:45:52.00+01:38:0211:505,1
194JAKUBIEC Tomasz 1202JASTKOWM5017M 11000:00:0002:45:52.2002:45:52.20+01:38:0211:505,1
195RAK Dorota 1179BOGUCHWALAK602K 8500:00:0002:47:57.2502:47:57.25+01:40:0711:595,0
196GOTOWIEC Bogumiła 1173BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZK4037K 8600:00:0002:48:14.0002:48:14.00+01:40:2412:015,0
197MILEWSKI Konrad 1188KODA ROBOTY ZIEMNEMROZYM3032M 11100:00:0002:55:32.6502:55:32.65+01:47:4212:324,8
198MICHALAK Aleksandra 1032BEŁCHATÓWK4038K 8700:00:0002:59:26.0002:59:26.00+01:51:3612:494,7
199WOJTCZAK Marta 1026GRÓJECK2012K 8800:00:0002:59:51.0002:59:51.00+01:52:0112:504,7
200BĄCZEK Krzysztof 1260GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM4039M 11200:00:0003:00:32.5503:00:32.55+01:52:4212:534,7
201JABŁOŃSKI Kazimierz 1199SPRINTER PRĄDYPRĄDYM608M 11300:00:0003:02:05.3503:02:05.35+01:54:1513:004,6
202WRÓBEL Barbara 2360CISNA GÓRĄCISNAK2013K 8900:00:0003:03:28.1503:03:28.15+01:55:3813:064,6
203KSOBIECH Marcin 1072WARSZAWAM4040M 11400:00:0003:04:42.2003:04:42.20+01:56:5213:114,5
204KALER Karolina 1064WARSZAWAK4039K 9000:00:0003:06:16.8003:06:16.80+01:58:2713:184,5
205TESCHE Basia 1242NOWA IWICZNAK4040K 9100:00:0003:08:28.0503:08:28.05+02:00:3813:274,5
206TESCHE Tomasz 1241NOWA IWICZNAM4041M 11500:00:0003:08:29.5003:08:29.50+02:00:3913:274,5
207SKARBOWSKA Izabela 1089RAK'N'ROLLWARSZAWAK4041K 9200:00:0003:09:10.8503:09:10.85+02:01:2113:304,4
208WOJCIECHOWSKA Violetta 1100TARTARIAKALISZK507K 9300:00:0003:11:30.4503:11:30.45+02:03:4013:404,4
209SIEWIERSKA Iga 1031BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW KLUB NORDIC WALKINGBEŁCHATÓWK2014K 9400:00:0003:13:29.9003:13:29.90+02:05:4013:494,3
210PASIEKA Magda 1041OSP NAKŁO NAD NOTECIĄDRZEWIANOWOK4042K 9500:00:0003:13:54.8003:13:54.80+02:06:0513:514,3
211KLINIKOWSKA Bogusia 1042PEPŁOWOK4043K 9600:00:0003:13:55.0503:13:55.05+02:06:0513:514,3
212KOLASA Anna 1176SII RUNNING TEAMJAROSŁAWK3031K 9700:00:0003:18:09.4503:18:09.45+02:10:1914:094,2
212SIEWIERSKA Urszula 1030BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW KLUB NORDIC WALKINGBEŁCHATÓWK4044K 9700:00:0003:18:09.4503:18:09.45+02:10:1914:094,2
214LIPIŃSKI Łukasz 1056AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM3033M 11600:00:0003:18:30.6003:18:30.60+02:10:4014:104,2
215GORCZYCA Angelika 1172ŁAŃCUTK2015K 9900:00:0003:30:55.0003:30:55.00+02:23:0515:034,0
215KOZAK Mateusz 1175ŁAŃCUTM3034M 11700:00:0003:30:55.0003:30:55.00+02:23:0515:034,0
217CHOJNACKI Rafał 1187WARSZAWAM2018M 11800:00:0003:31:35.6003:31:35.60+02:23:4515:064,0
218URBAŃSKI Mikołaj 1022WARSZAWAM2019M 11900:00:0003:31:35.9003:31:35.90+02:23:4615:064,0
219REY Patryk 1088REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM2020M 12000:00:0003:36:50.9003:36:50.90+02:29:0115:293,9
220REY Andrzej 1046REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM4042M 12100:00:0003:36:52.0503:36:52.05+02:29:0215:293,9
221BARYGA Mateusz 1250ATLAS RUN TEAMBUSKO ZDRÓJM4043M 12200:00:0003:48:46.9503:48:46.95+02:40:5716:203,7
222PAKOSIŃSKI Krzysztof 1252BUSKO ZDRÓJM4044M 12300:00:0003:48:47.3003:48:47.30+02:40:5716:203,7
223GÓRA Kamil 1162FIZJOKULTURAWARSZAWAM3035M 12400:00:0004:06:35.1504:06:35.15+02:58:4517:363,4
224KUMAR Kristina 1231SANOKK2016K 10000:00:0004:24:43.3504:24:43.35+03:16:5318:543,2
Znaleziono 224 wynik(ów)