XII FESTIWAL SPORTOWO-TURYSTYCZNY - NORDIC WALKING 6,5 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2018-09-23
Miejsce/ Place:
Przyłęki-Brzoza
Dystans/ Distance:
6,5 km
Zgłoszonych/ Registered:
99
Wystartowało/ Started:
83
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K35 | M35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TRZCIŃSKI Franciszek 513SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM46-551M 100:00:0300:39:39.2000:39:42.85 7:557.6
2WOROCH Roman 563POLKOWICEDOPIEWOM56+1M 200:00:0300:39:41.3500:39:45.05+00:00:027:567.6
3RADOMSKI Marcin 529BIEGAM W SFETSZEPŁOCKM36-451M 300:00:0300:41:00.2000:41:03.65+00:01:218:127.3
4MUCHA Marcin 526BATRUNERSPAWŁÓWEKM36-452M 400:00:0300:41:50.8000:41:54.30+00:02:118:227.2
5NOWAK Grzegorz 512PIECHCINM36-453M 500:00:0300:42:12.1500:42:15.75+00:02:328:267.1
6BARANOWSKI Romuald 528DYNAMICPŁOCKM46-552M 600:00:0300:42:31.2500:42:34.95+00:02:528:307.1
7KUBIAK Jakub 587ŻNINM351M 700:00:0400:42:45.9500:42:50.80+00:03:068:337
8JASIŁEK Przemysław 543RADAWNICAM36-454M 800:00:0500:42:49.3500:42:54.60+00:03:108:337
9MIELECKA Agnieszka 548KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK46-551K 100:00:0400:42:58.3500:43:02.60+00:03:198:357
10KĘDZIERSKI Arkadiusz 577KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM36-455M 900:00:0300:43:01.6500:43:05.30+00:03:228:367
11SZYMAŃSKI Zbigniew 530RYNARZEWOM56+2M 1000:00:0300:43:05.1000:43:08.85+00:03:258:377
12KĘDZIERSKA Agnieszka 576KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK36-451K 200:00:0300:43:17.6500:43:20.95+00:03:388:396.9
13TRZCIŃSKI Eugeniusz 535BYDGOSZCZM56+3M 1100:00:0300:43:26.0000:43:29.05+00:03:468:416.9
14KOLBERG Kamila 578KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK36-452K 300:00:0500:43:39.7500:43:45.20+00:04:008:446.9
15ZWOLENKIEWICZ Joanna 547KS SOKÓŁ GĄSAWAGASAWAK46-552K 400:00:0500:45:03.5500:45:08.70+00:05:249:006.7
16WERNER Czesław 537PZLA MASTERSMALANÓWM56+4M 1200:00:0200:45:13.2000:45:16.05+00:05:349:026.6
17JÓŹWIAK Marianna 579SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK36-453K 500:00:0300:45:19.7000:45:23.60+00:05:409:046.6
18WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 518BYDGOSZCZM352M 1300:00:0700:47:01.1500:47:08.70+00:07:219:246.4
19WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 516BYDGOSZCZK351K 600:00:0500:47:03.1500:47:08.45+00:07:239:246.4
20BAGNIEWSKA Małgorzata 585TRYSZCZYNK352K 700:00:0600:47:44.0500:47:51.00+00:08:049:336.3
21MOŻDŻEŃ Barbara 562GNIEZNOK56+1K 800:00:0300:48:12.9000:48:16.20+00:08:339:386.2
22CIESIELSKI Krzysztof 507FAST WALKERGNIEZNOM56+5M 1400:00:0500:48:15.7000:48:21.10+00:08:369:396.2
23POTRZEBOWSKA Agata 559DEAFBYDGOSZCZK353K 900:00:0600:48:17.1500:48:23.95+00:08:379:396.2
24POTRZEBOWSKI Marek 560DEAFBYDGOSZCZM353M 1500:00:0700:48:44.7500:48:52.00+00:09:059:456.2
25KWIATKOWSKA Elżbieta 523BYDGOSZCZK46-553K 1000:00:0400:48:54.0500:48:59.00+00:09:149:476.1
26GÓRNIAK Julia 520GÓRZYSKOWO TEAMBYDGOSZCZK354K 1100:00:0700:48:54.2000:49:02.05+00:09:159:476.1
27SZYMAŃSKA Halina 531RYNARZEWOK56+2K 1200:00:0500:49:02.8500:49:08.40+00:09:239:486.1
28WERNER Ewa 538TEAM WERNERMALANÓWK46-554K 1300:00:0300:49:09.3000:49:13.25+00:09:309:506.1
29KRIGER Roman 532ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM56+6M 1600:00:0400:49:16.2000:49:21.05+00:09:379:516.1
30NOWIŃSKI Jarosław 170BYDGOSZCZM36-456M 1700:00:0600:49:39.0000:49:45.55+00:09:599:556
31WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 511BYDGOSZCZK355K 1400:00:0400:49:45.2500:49:50.05+00:10:069:576
32WIADERSKI Wojciech 536ELBLĄGM56+7M 1800:00:1200:49:45.7500:49:58.40+00:10:069:576
33JASIŁEK Kama 561RADAWNICAK356K 1500:00:0400:49:46.7000:49:50.85+00:10:079:576
34KOZIOŁ Magdalena 515BYDGOSZCZK357K 1600:00:0500:49:46.7000:49:52.10+00:10:079:576
35JÓŹWIAK Łukasz 581SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM46-553M 1900:00:0700:50:32.2000:50:39.55+00:10:5310:065.9
36KUBIAK Andrzej 500BRZOZAM46-554M 2000:00:0600:51:10.8500:51:17.05+00:11:3110:145.9
37KOWALCZYK Magdalena 554SZUBINK358K 1700:00:1400:51:23.4000:51:37.75+00:11:4410:165.8
38GROCHALA Michał 557BYDGOSZCZM354M 2100:00:1300:51:24.1500:51:37.75+00:11:4410:165.8
39PIETRZAK Kamila 534PAKOŚĆK359K 1800:00:0900:51:32.1500:51:41.35+00:11:5210:185.8
40DAROSZEWSKA Krystyna 586WŁOCŁAWEKK56+3K 1900:00:0600:51:42.7000:51:49.25+00:12:0310:205.8
41GRACZYKOWSKA Anna 527OPTYK INOWROCLAWINOWROCLAWK3510K 2000:00:1100:52:32.0500:52:43.15+00:12:5210:305.7
42URBANOWICZ Dariusz 525BIAŁE BŁOTAM46-555M 2200:00:1300:52:36.9000:52:50.00+00:12:5710:315.7
43KUBIAK Wojciech 588ŻNINM56+8M 2300:00:0700:52:43.0000:52:50.35+00:13:0310:325.7
44KUBIAK Anna 540KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINK46-555K 2100:00:0600:52:44.0500:52:50.15+00:13:0410:325.7
45RYBAK Katarzyna 514MAŁE RUDYK46-556K 2200:00:1000:52:54.0500:53:04.45+00:13:1410:345.7
46KRYŚKIEWICZ Janina 506ZŁOTÓWK56+4K 2300:00:0600:53:05.9500:53:12.10+00:13:2610:375.6
47MINISZEWSKA Irena 542BYDGOSZCZK36-454K 2400:00:1300:53:22.9500:53:36.65+00:13:4310:405.6
48WOJCIECHOWSKA Katarzyna 539NIEZRZESZONAJANIKOWOK36-455K 2500:00:0900:53:28.0000:53:37.70+00:13:4810:415.6
49BARTOSIŃSKA Irena 589COFFEE TEAMCHEŁMNOK56+5K 2600:00:1100:54:09.1000:54:20.10+00:14:2910:495.5
50WIERZCHŁOSŁAWSKI Marcel 522BRZOZAM355M 2400:00:0700:54:25.1000:54:32.75+00:14:4510:535.5
51BARTOSIŃSKI Mariusz 590COFFEE TEAMCHEŁMNOM56+9M 2500:00:1100:55:02.5000:55:14.35+00:15:2311:005.4
52PERLIK Wiesław 503TADMAXZIELONKAM56+10M 2600:00:1400:55:33.7000:55:48.10+00:15:5411:065.4
53JĘDRA Ewa 555SPINARIO SP. Z O.O.ZŁOTNIKIK36-456K 2700:00:0400:55:42.5000:55:47.40+00:16:0311:085.4
54KUPER Mariusz 517GÓRZYSKOWO TEAMBYDGOSZCZM36-457M 2700:00:0800:55:48.5000:55:56.95+00:16:0911:095.4
55HADOWSKA Anna 521IKSI INOWROCŁAWJACEWOK56+6K 2800:00:1600:56:45.7000:57:01.75+00:17:0611:215.3
56KUPER Justyna 519GÓRZYSKOWO TEAMBYDGOSZCZK3511K 2900:00:0900:56:52.5000:57:01.70+00:17:1311:225.3
57WIŚNIEWSKA Elżbieta 549OLIMPINK46-557K 3000:00:1000:57:22.8500:57:33.15+00:17:4311:285.2
58WIADERSKA Grażyna 508ELBLĄGK56+7K 3100:00:0400:57:28.9000:57:33.45+00:17:4911:295.2
59PIETRZAK Halina 533PAKOŚĆK36-457K 3200:00:1000:57:36.7000:57:47.10+00:17:5711:315.2
60KICIŃSKA Mariola 509BIAŁE BŁOTAK46-558K 3300:00:0600:58:02.2000:58:08.50+00:18:2311:365.2
61KICIŃSKI Marian 510BIAŁE BŁOTAM56+11M 2800:00:0600:58:02.5500:58:08.70+00:18:2311:365.2
62BIERYT Joanna 504POLI-FAXUL. BOCZNA 10BYDGOSZCZK46-559K 3400:00:1300:58:33.3500:58:46.45+00:18:5411:425.1
63ANDRYSZAK Karolina 583#TEAMFARFALLABYDGOSZCZK36-458K 3500:00:0501:00:10.0501:00:15.70+00:20:3012:025
64SAPA Stefania 545BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK46-5510K 3600:00:1101:00:28.7501:00:40.65+00:20:4912:055
65SAPA Dariusz 544BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM46-556M 2900:00:1101:00:28.9001:00:40.65+00:20:4912:055
66JÓŹWIAK Dominik 580SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM356M 3000:00:0701:00:41.6001:00:49.35+00:21:0212:084.9
67WIERZCHOSŁAWSKA Ewa 524BRZOZAK46-5511K 3700:00:0801:01:30.1001:01:38.25+00:21:5012:184.9
68MILACHOWSKA Agnieszka 505NOWINYK3512K 3800:00:0601:05:59.5001:06:05.65+00:26:2013:114.5
69ZIELIŃSKA Dorota 573BYDGOSZCZK36-459K 3900:00:0901:06:32.6001:06:41.65+00:26:5313:184.5
70BOŃDOS Katarzyna 582BYDGOSZCZK46-5512K 4000:00:0701:06:33.4001:06:41.15+00:26:5413:184.5
71GUSOWSKA Ala 553BRZOZAK46-5513K 4100:00:1001:06:35.2501:06:45.35+00:26:5613:194.5
72DĘBSKA Urszula 556KGWSUCHRZEWOK56+8K 4200:00:1501:06:41.1001:06:56.55+00:27:0113:204.5
73KORCZAK Grażyna 566KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+9K 4300:00:0801:06:43.3001:06:52.25+00:27:0413:204.5
74KORCZAK Tadeusz 567KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAM56+12M 3100:00:0801:06:43.7001:06:52.20+00:27:0413:204.5
75SŁODKA Bożena 570KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+10K 4400:00:0801:06:46.7501:06:55.65+00:27:0713:214.5
76CYZIO Urszula 574BYDGOSZCZK56+11K 4500:00:0801:06:48.6501:06:57.40+00:27:0913:214.5
77PAWŁOWSKI Waldemar 550ROWEROWA BRZOZAZAMOŚĆM56+13M 3200:00:1501:10:48.3001:11:03.85+00:31:0914:094.2
78JÓZEFOWICZ Aleksandra 565KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+12K 4600:00:1001:11:58.4501:12:08.55+00:32:1914:234.2
79KWIATKOWSKA Bożena 575KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+13K 4700:00:0901:11:58.8001:12:08.35+00:32:1914:234.2
80SOBOLEWSKA Bernadeta 571KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+14K 4800:00:1101:15:21.9001:15:33.15+00:35:4215:044
81SIUDZIŃSKA Genowefa 572KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+15K 4900:00:1201:19:50.3501:20:03.00+00:40:1115:583.8
82MATUSZEWSKA Krystyna 568KLUB SENIORA W BRZOZIEBRZOZAK56+16K 5000:00:1201:19:50.8001:20:03.45+00:40:1115:583.8
83PIES Misiek 584  100:00:20   
Znaleziono 83 wynik(ów)