XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. VI DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2009

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
0.6 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
59
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
59
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KVI - Dziewczynki 2009 | KVI - Chłopcy 2009

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1METERA Franek 633WARSZAWAKVI - Chłopcy 20091M 100:00:0100:02:21.5500:02:23.00 3:5615.2
2RAK Maciej 641WARSZAWAKVI - Chłopcy 20092M 200:00:0200:02:21.0000:02:23.10+00:00:003:5515.3
3SURMIAK Jan 650WARSZAWAKVI - Chłopcy 20093M 300:00:0100:02:22.6000:02:23.60+00:00:003:5615.2
4WIECZORKOWSKI Mateusz 660WARSZAWAKVI - Chłopcy 20094M 400:00:0100:02:23.4000:02:24.85+00:00:013:5815.1
5KIEWRA Karolina 622AZS AWF Warszawa / Naprzód MłocinyWARSZAWAKVI - Dziewczynki 20091K 100:00:0100:02:25.7000:02:26.85+00:00:034:0114.9
6SZYMAŃSKI Igor 654SP257WARSZAWAKVI - Chłopcy 20095M 500:00:0100:02:27.3500:02:28.80+00:00:054:0514.7
7PIEROŻAK Wiktor 638WARSZAWAKVI - Chłopcy 20096M 600:00:0100:02:27.6000:02:29.10+00:00:064:0614.6
8SURMIAK Stanisław 649WARSZAWAKVI - Chłopcy 20097M 700:00:0100:02:31.5500:02:33.30+00:00:104:1314.2
9WOJDA Stanisław 662WARSZAWAKVI - Chłopcy 20098M 800:00:0000:02:33.8000:02:34.40+00:00:114:1614
10SKLEPIŃSKI Franek 646WARSZAWAKVI - Chłopcy 20099M 900:00:0200:02:32.8500:02:34.90+00:00:114:1314.2
11PYŚK Jakub 640WARSZAWAKVI - Chłopcy 200910M 1000:00:0000:02:36.4500:02:36.45+00:00:134:2013.8
12SZKODA-AMANOWICZ Kaja 652SP110WARSZAWAKVI - Dziewczynki 20092K 200:00:0000:02:35.8000:02:36.75+00:00:134:2013.8
13BORKOWSKI Makary 609WARSZAWAKVI - Chłopcy 200911M 1100:00:0100:02:42.5500:02:44.10+00:00:214:3113.3
14PIETRZYK Jan 639sp257 WarszawaWARSZAWAKVI - Chłopcy 200912M 1200:00:0000:02:43.6000:02:44.45+00:00:214:3313.2
15ZYGMUNT Wiktor 665WARSZAWAKVI - Chłopcy 200913M 1300:00:0200:02:42.8000:02:45.00+00:00:224:3113.3
16BEREZIŃSKI Borys 606WARSZAWAKVI - Chłopcy 200914M 1400:00:0100:02:43.6000:02:45.15+00:00:224:3313.2
17UCIESZYŃSKI Antonina Ucieszyńska 659AWFWARSZAWAKVI - Dziewczynki 20093K 300:00:0000:02:45.6000:02:45.60+00:00:224:3513.1
18CZARNECKA Hanna 614TARCHOSFIRYWARSZAWAKVI - Dziewczynki 20094K 400:00:0100:02:43.9500:02:45.90+00:00:224:3313.2
19KIEWRA Grzegorz 623AZS AWF Warszawa / Naprzód MłocinyWARSZAWAKVI - Chłopcy 200915M 1500:00:0100:02:45.3500:02:46.55+00:00:234:3513.1
20BOROWIECKI Antoni 610WARSZAWAKVI - Chłopcy 200916M 1600:00:0100:02:45.7000:02:47.45+00:00:244:3613
21KOZŁOWSKI Marcin 629WARSZAWAKVI - Chłopcy 200917M 1700:00:0000:02:48.2000:02:49.05+00:00:264:4112.8
22RESZKA Tymoteusz 642SP 257WARSZAWAKVI - Chłopcy 200918M 1800:00:0200:02:49.2500:02:51.75+00:00:284:4112.8
23SOKULSKI Ignacy 648WARSZAWAKVI - Chłopcy 200919M 1900:00:0200:02:49.7500:02:52.55+00:00:294:4312.7
24BARTNICKA Oliwia 604WARSZAWAKVI - Dziewczynki 20095K 500:00:0000:02:54.4000:02:54.40+00:00:314:5012.4
25KNYCH Krzysztof 625WARSZAWAKVI - Chłopcy 200920M 2000:00:0100:02:53.3500:02:54.50+00:00:314:4812.5
26RYNKIEWICZ Marysia 643WARSZAWAKVI - Dziewczynki 20096K 600:00:0200:02:54.0500:02:57.00+00:00:344:5112.3
27DZIUDA Justyna 616WARSZAWAKVI - Dziewczynki 20097K 700:00:0200:02:55.1500:02:57.40+00:00:344:5112.3
28CIBORSKI Bruno 612Bruno teamWARSZAWAKVI - Chłopcy 200921M 2100:00:0200:02:54.9000:02:57.75+00:00:344:5112.3
29SZYMAŃSKA Wiktoria 653WARSZAWAKVI - Dziewczynki 20098K 800:00:0000:03:00.3000:03:00.30+00:00:375:0012
30TREMELET Jan 657SP355WARSZAWAKVI - Chłopcy 200922M 2200:00:0200:02:57.9500:03:00.35+00:00:374:5612.1
31STYKOWSKA Wiktoria 667TARCHOSFIRYWARSZAWAKVI - Dziewczynki 20099K 900:00:0000:03:00.6500:03:00.65+00:00:375:0012
32KRZYŻANOWSKI Artur 631WARSZAWAKVI - Chłopcy 200923M 2300:00:0200:03:04.3500:03:06.40+00:00:435:0611.7
33BATKO-BOCHEŃSKI Jerzy 605Sp 257WARTOKVI - Chłopcy 200924M 2400:00:0100:03:05.5500:03:06.80+00:00:435:0811.7
34DŁUTOWSKI Oskar 615WARSZAWAKVI - Chłopcy 200925M 2500:00:0100:03:05.7000:03:07.65+00:00:445:1011.6
35SZYMAŃSKI Patryk 655SP257WARSZAWAKVI - Chłopcy 200926M 2600:00:0100:03:07.0500:03:08.60+00:00:455:1111.6
36HAJDAROWICZ Wiktor 617WARSZAWAKVI - Chłopcy 200927M 2700:00:0100:03:08.4000:03:10.15+00:00:475:1511.4
37JÓŹWIAK Damian 619WARSZAWAKVI - Chłopcy 200928M 2800:00:0000:03:09.8500:03:10.50+00:00:475:1611.4
38KAMIŃSKI Paweł 621WARSZAWAKVI - Chłopcy 200929M 2900:00:0200:03:11.8000:03:14.35+00:00:515:2011.3
39SOBCZYK Jan 647WARSZAWAKVI - Chłopcy 200930M 3000:00:0000:03:18.4000:03:18.40+00:00:555:3010.9
40HRYSZKO Lena 618SP 257WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200910K 1000:00:0200:03:19.3500:03:21.45+00:00:585:3110.9
41NOWAK Alicja 634WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200911K 1100:00:0200:03:19.8000:03:22.15+00:00:595:3310.8
42KOPER Konstanty 627SP 257 klasa 4CWARSZAWAKVI - Chłopcy 200931M 3100:00:0200:03:24.9500:03:27.80+00:01:045:4110.5
43KLEJNA Ksawery 624SP nr 344WARSZAWAKVI - Chłopcy 200932M 3200:00:0100:03:26.5000:03:28.25+00:01:055:4510.4
44KAMIŃSKA Joanna 620WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200912K 1200:00:0300:03:26.6500:03:29.65+00:01:065:4310.5
45ADAMOWICZ Dominik 600WARSZAWAKVI - Chłopcy 200933M 3300:00:0000:03:30.3500:03:31.00+00:01:085:5110.2
46BALCERZAK Maja 603LEGIONOWOKVI - Dziewczynki 200913K 1300:00:0200:03:30.3500:03:33.10+00:01:105:5110.2
47SKALSKI Paweł 645WARSZAWAKVI - Chłopcy 200934M 3400:00:0300:03:32.9000:03:36.15+00:01:135:5510.1
48WOJCIECHOWSKI Maciej 661WARSZAWAKVI - Chłopcy 200935M 3500:00:0200:03:34.7500:03:37.40+00:01:145:5810
49BUŚKO Krzysztof 611SP 298WARSZAWAKVI - Chłopcy 200936M 3600:00:0000:03:44.4500:03:44.45+00:01:216:139.6
50WOSIK Antoni 663Szkoła pod. 298WARSZAWAKVI - Chłopcy 200937M 3700:00:0100:03:48.4500:03:49.70+00:01:266:209.5
51NIEWIHDOWSKI Tymon 668SP 257WARSZAWAKVI - Chłopcy 200938M 3800:00:0200:03:49.9500:03:52.30+00:01:296:239.4
52ORECKI Adam 635WARSZAWAKVI - Chłopcy 200939M 3900:00:0100:03:51.3000:03:52.90+00:01:296:259.4
53SYGNOWSKA Konrad 651szkola 110WARSZAWAKVI - Chłopcy 200940M 4000:00:0100:03:55.2500:03:56.85+00:01:336:319.2
54MANIEWSKI Szymon 632SP356WARSZAWAKVI - Chłopcy 200941M 4100:00:0300:04:03.0000:04:06.00+00:01:436:458.9
55MAREK Łukasz 666WARSZAWAKVI - Chłopcy 200942M 4200:00:0200:04:05.3500:04:08.30+00:01:456:508.8
56BOGDAN Dawid 608WARSZAWAKVI - Chłopcy 200943M 4300:00:0200:04:17.1000:04:19.85+00:01:567:088.4
57SIKORSKA Karolina 644WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200914K 1400:00:0200:04:22.1500:04:24.40+00:02:017:168.2
58ARCISZEWSKA Izabela 602WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200915K 1500:00:0200:04:40.9500:04:43.70+00:02:207:487.7
59ARCISZEWSKA Weronika 601WARSZAWAKVI - Dziewczynki 200916K 1600:00:0300:04:59.8000:05:02.90+00:02:398:187.2
Znaleziono 59 wynik(ów)