XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. VIII DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2005

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
1.0 km
Zgłoszonych:
67
Wystartowało:
56
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
56
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DZIUDA Dawid 810WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20051M 100:00:0100:03:13.6500:03:14.65 3:1318.7
2DANILCZUK Bartosz 806WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20052M 200:00:0100:03:13.5500:03:15.00+00:00:003:1418.6
3GALIŃSKA Eliza 813UKS Filipides TeresinPRUSZKÓWKVIII - Dziewczynki 2006-20051K 100:00:0100:03:15.1500:03:16.45+00:00:013:1518.5
4KLECZEWSKI Piotr 823UKS FilipidesWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20053M 300:00:0100:03:18.3000:03:19.55+00:00:043:1818.2
5FIJAŁKOWSKI Oliwier 811WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20054M 400:00:0300:03:22.7000:03:25.95+00:00:113:2217.8
6SZEWCZYK Szymon 850WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20055M 500:00:0100:03:25.2000:03:26.30+00:00:113:2517.6
7KOWALCZYK Wojciech 827KS SpójniaWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20056M 600:00:0200:03:32.6000:03:34.65+00:00:203:3217
8WOLIŃSKI Dominik 859WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20057M 700:00:0100:03:37.9000:03:39.10+00:00:243:3816.5
9JACZEWSKI Paweł 861KVIII - Chłopcy 2006-20058M 800:00:0100:03:38.4000:03:39.70+00:00:253:3816.5
10SADOWSKI Jan 848UKS Diamond Athletics BiałołękaWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-20059M 900:00:0200:03:43.8500:03:46.50+00:00:313:4416.1
11KRZYŻANOWSKI Bartosz 830WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200510M 1000:00:0100:03:45.1500:03:46.90+00:00:323:4516
12RUCIŃSKI Piotr 846WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200511M 1100:00:0200:03:45.0500:03:47.70+00:00:333:4516
13DANILUK Jan 807WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200512M 1200:00:0000:03:47.8500:03:47.85+00:00:333:4715.9
14PIRASZEWSKI Krzysztof 841SP 110WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200513M 1300:00:0100:03:54.2000:03:55.80+00:00:413:5415.4
15WAWRZYNKIEWICZ Szymon 855WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200514M 1400:00:0100:03:54.3000:03:55.90+00:00:413:5415.4
16CZARNECKI Filip 805TARCHOSFIRYWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200515M 1500:00:0200:04:01.8500:04:04.50+00:00:494:0214.9
17WEŁPA Jakub 856WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200516M 1600:00:0200:04:03.3000:04:06.00+00:00:514:0414.8
18POLIŃSKI Jan 842SP nr257WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200517M 1700:00:0200:04:12.3500:04:14.45+00:00:594:1214.3
19ŚPIEWAK Aleksander 852WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200518M 1800:00:0300:04:12.0000:04:15.65+00:01:014:1214.3
20POWAŁKA Kaja 844JABŁONNAKVIII - Dziewczynki 2006-20052K 200:00:0200:04:13.4500:04:15.85+00:01:014:1314.2
21KAROS Sara 821SP 112WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20053K 300:00:0100:04:14.7000:04:16.10+00:01:014:1514.1
22GRABOWSKI Franciszek 815JacekBiega Running TeamWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200519M 1900:00:0100:04:19.5000:04:21.00+00:01:064:2013.8
23KOBYLARCZYK Klara 824WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20054K 400:00:0200:04:19.3000:04:21.70+00:01:074:1913.9
24OŹDZIŃSKA Szymon 839Uks Diamond Atlethics BiałołękaWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200520M 2000:00:0100:04:21.5000:04:23.30+00:01:084:2213.7
25OSTROWSKI Tomasz 838SP 342 warszawaWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200521M 2100:00:0000:04:23.4500:04:23.45+00:01:084:2313.7
26MIEDZŃSKI Adrian 835LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza KusocińskiegoWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200522M 2200:00:0300:04:22.8000:04:26.35+00:01:114:2313.7
27ZIEMBA Oliwier 860WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200523M 2300:00:0300:04:25.3500:04:28.95+00:01:144:2513.6
28BULIRA Stanisław 802WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200524M 2400:00:0100:04:29.7500:04:31.05+00:01:164:3013.3
29KOBYLARCZYK Kornelia 825WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20055K 500:00:0200:04:32.1500:04:34.25+00:01:194:3213.2
30KOZŁOWSKI Dominik 829WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)KVIII - Chłopcy 2006-200525M 2500:00:0000:04:35.6500:04:35.65+00:01:214:3513.1
31KURIATA Michał 831WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200526M 2600:00:0200:04:34.3000:04:37.25+00:01:224:3513.1
32BARTOSZEK Oliwia 801WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20056K 600:00:0200:04:35.4500:04:38.10+00:01:234:3613
33FILIPKOWSKI Piotr 812WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200527M 2700:00:0300:04:37.1500:04:40.55+00:01:254:3713
34ANTOSIK Igor 862SP 257WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200528M 2800:00:0200:04:39.9000:04:41.95+00:01:274:3912.9
35WAS Maja 854WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20057K 700:00:0100:04:40.3000:04:42.15+00:01:274:4112.8
36HEROK Marta 817WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-20058K 800:00:0100:04:42.0500:04:43.90+00:01:294:4212.8
37ŁATKOWSKA Alicja 832Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWKVIII - Dziewczynki 2006-20059K 900:00:0200:04:42.8500:04:45.00+00:01:304:4312.7
38DROZDOWSKI Kamil 809SP257WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200529M 2900:00:0200:04:48.1000:04:50.50+00:01:354:4812.5
39GOMOWSKI Karol 814WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200530M 3000:00:0000:04:51.7500:04:51.75+00:01:374:5112.4
40LECH Weronika 866KVIII - Dziewczynki 2006-200510K 1000:00:0200:04:53.3000:04:56.15+00:01:414:5412.2
41ROGUSKA Marta 845WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200511K 1100:00:0300:04:57.1500:05:00.55+00:01:454:5712.1
42OKOŁO-KUŁAK Barbara 836SP 110WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200512K 1200:00:0200:04:59.0000:05:01.10+00:01:464:5912
43MARKIEWICZ Filip 834WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200531M 3100:00:0000:05:03.5500:05:03.55+00:01:485:0311.9
44GROCHOWSKI Dominik 816SP 110 WarszawaWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200532M 3200:00:0200:05:07.9500:05:10.00+00:01:555:0811.7
45POWAŁKA Nikola 843JABŁONNAKVIII - Dziewczynki 2006-200513K 1300:00:0200:05:22.5000:05:25.15+00:02:105:2311.1
46KOPIER Zuzanna 826WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200514K 1400:00:0100:05:38.9000:05:40.75+00:02:265:3910.6
47WILCZEK Zuzanna 857SP 257WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200515K 1500:00:0100:05:40.2000:05:42.10+00:02:275:4110.6
48HULEJ Anna 818WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200516K 1600:00:0400:05:44.1500:05:48.40+00:02:335:4410.5
49CHRYNIEWICZ Julia 804-WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200517K 1700:00:0300:05:51.4500:05:54.70+00:02:405:5110.3
50KARPOWICZ Piotr 822WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200533M 3300:00:0300:05:51.7000:05:54.85+00:02:405:5110.3
51KACZMAREK Natalia 820-WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200518K 1800:00:0300:06:00.9500:06:04.60+00:02:496:0110
52KOWALSKI Jakub 828WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200534M 3400:00:0300:06:48.5000:06:51.60+00:03:366:488.8
53KOŁODZIEJ Halina 864WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200519K 1900:00:0200:07:09.7500:07:12.55+00:03:577:108.4
54DROZDA Hanna 865WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2006-200520K 2000:00:0200:07:10.5000:07:12.90+00:03:587:108.4
55WIŚNIEWSKI Amadeusz 858WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200535M 3500:00:0400:07:52.7000:07:56.70+00:04:427:527.6
56OLENDER Krystian 837WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2006-200536M 3600:00:0300:07:53.4000:07:57.30+00:04:427:547.6
Znaleziono 56 wynik(ów)