XXIII BIEG ŚWIĘCÓW

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2019-05-18
Miejsce:
Sławno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
280
Wystartowało:
228
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
228
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.07km | 3.38km | 6.69km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Święc | M-Święc | K-Gmina | K-Miasto | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-Powiat | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.07km3.38km6.69kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DĄBROWSKI Przemysław 26AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM-Open1M 100:00:1200:10:4900:21:4200:32:46.55 3:1618.3
2DRWAL Piotr 30USB USTKAUSTKAM-401M 200:00:1400:11:0200:22:0000:33:06.55+00:00:203:1818.1
3WIRKUS Łukasz 279LKB IM.BRACI PETKSZCZECINEKM-Open2M 300:00:1400:11:0400:22:1700:33:38.65+00:00:523:2117.8
4WITKOWSKI Mateusz 256JW 1223KOSZALINM-Open3M 400:00:1300:11:0400:22:3400:34:23.10+00:01:363:2617.5
5ORZECHOWSKI Kamil 167TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open4M 500:00:1500:11:3900:23:2300:34:50.30+00:02:033:2917.2
6RYBARCZYK Jan 201ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-501M 600:00:1500:11:3900:23:2200:35:05.15+00:02:183:3017.1
7PERLIK Tomasz 173MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open5M 700:00:1500:11:3800:23:2300:35:38.05+00:02:513:3316.8
8BURZYŃSKI Aleksander 19TADMOT HURTOWNIA MOTORYZACYJNASŁUPSKM-402M 800:00:1400:12:0300:24:0300:36:17.90+00:03:313:3716.5
9WILCZEWSKI Krzysztof 252KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open6M 900:00:1500:12:1600:24:4500:37:29.10+00:04:423:4416
10ZWOLSKI Andrzej 266ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-502M 1000:00:1400:12:0300:25:1400:37:43.35+00:04:563:4615.9
11JAKUBEK Patryk 58ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open7M 1100:00:1500:12:3800:25:1400:37:53.10+00:05:063:4715.8
12WIRKUS Antonina 278MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open1K 100:00:1500:12:3800:25:1400:37:53.10+00:05:063:4715.8
13MIERZWA Witold 144DARŁOWOM-403M 1200:00:1800:12:3700:25:2600:38:25.90+00:05:393:5015.6
14KRYCZKA Stanisław 106MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-503M 1300:00:1600:12:3200:25:2300:38:28.90+00:05:423:5015.6
15RUDNIKOWSKI Maciej 196DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-404M 1400:00:1600:12:5400:26:0400:39:11.05+00:06:243:5515.3
16GLAZIK Dariusz 43ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-405M 1500:00:1600:13:1800:26:3600:39:42.65+00:06:563:5815.1
17WEGNER Przemysław 242USTKAM-406M 1600:00:1900:13:2600:26:3900:39:52.35+00:07:053:5915.1
18KRUKOWSKI Błażej 103KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-407M 1700:00:2000:13:3400:26:5600:40:42.65+00:07:564:0414.7
19KOZA Kamil 99CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Open8M 1800:00:1800:13:3300:27:0500:40:56.45+00:08:094:0514.7
20OLESZCZUK Dominik 163SZCZECINM-Open9M 1900:00:2100:13:0100:26:3300:40:56.75+00:08:104:0514.7
21RYBA Paweł 199USB USTKAGRABNOM-408M 2000:00:1900:13:4900:27:3000:41:01.60+00:08:154:0614.6
22PŁAZA Ryszard 180DARŁOWOM-409M 2100:00:1900:13:2200:27:0600:41:01.95+00:08:154:0614.6
23JABŁOŃSKI Tomasz 57KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4010M 2200:00:1500:13:1800:27:1600:41:04.55+00:08:184:0614.6
24ROSIAK Damian 194KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open10M 2300:00:1700:13:0100:27:0900:41:14.85+00:08:284:0714.6
25RYGIELSKI Arkadiusz 204SŁAWNOM-Open11M 2400:00:1800:13:2000:27:2800:41:47.20+00:09:004:1014.4
26MANIKOWSKI Przemysław 132BORZYTUCHOMM-4011M 2500:00:2500:14:1900:28:0500:41:51.90+00:09:054:1114.3
27MŁYNARCZYK Zbigniew 146SŁUPSKM-Open12M 2600:00:2200:14:0500:28:0500:42:04.95+00:09:184:1214.3
28NAGÓREK Krzysztof 153TUPOT USTKASŁUPSKM-601M 2700:00:1900:13:5200:27:5200:42:11.55+00:09:254:1314.2
29GAŁKOWSKI Dariusz 38SŁAWSKOM-504M 2800:00:1400:13:2800:27:5000:42:23.90+00:09:374:1414.2
30PĘKAŁA Piotr 175KOSZALINM-4012M 2900:00:2600:14:1500:28:3400:42:33.95+00:09:474:1514.1
31KURKUL Janek 112KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-Open13M 3000:00:1900:13:2200:28:3500:42:34.05+00:09:474:1514.1
32WĘSIERSKI Krystian 245DRUTEXBYTÓWM-Open14M 3100:00:2100:14:0500:28:2600:42:39.80+00:09:534:1514.1
33WIKTOROWICZ Sławomir 250JW 1223 /BLOGKOSZALINM-4013M 3200:00:1600:13:1300:27:2100:42:40.40+00:09:534:1614.1
34TŁUSTEK Łukasz 230KB BRYZA POSTOMINORUSINOWOM-Open15M 3300:00:1800:13:5100:28:2000:42:40.90+00:09:544:1614.1
35WĘGRZYN Rafał 244SŁUPSKM-4014M 3400:00:2100:14:0300:28:1700:42:45.55+00:09:594:1614
36MATYSIAK Katarzyna 139FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-Open2K 200:00:1600:13:5200:28:2300:42:48.65+00:10:024:1614
37BENTKOWSKA Natalia 10PRĄDOCINK-Open3K 300:00:1800:14:1600:28:4200:42:53.85+00:10:074:1714
38BRZOZOWSKI Piotr 105AKTYWNI POTOMINOSŁAWNOM-Open16M 3500:00:1900:14:0800:28:4100:43:08.95+00:10:224:1813.9
39KRAWCZUK Szymon 101DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM-Open17M 3600:00:2000:14:0100:28:3500:43:20.85+00:10:344:2013.8
40WILUSZ Krzysztof 254STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open18M 3700:00:1900:14:1200:28:4600:43:25.70+00:10:394:2013.8
41ŻYLICZ Paweł 269STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-Open19M 3800:00:1800:13:4600:28:3500:43:42.75+00:10:564:2213.7
42JANKOWSKI Grzegorz 59ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4015M 3900:00:1700:14:0900:29:0700:43:57.50+00:11:104:2313.7
43RYBICKI Andrzej 202KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWOM-Open20M 4000:00:1800:14:4000:29:3600:44:01.55+00:11:154:2413.6
44KUCHAREK Marcin 107STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4016M 4100:00:2000:14:3600:29:3200:44:14.10+00:11:274:2513.6
45WASZAK Karol 241KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-Open21M 4200:00:2300:14:2000:29:1900:44:26.15+00:11:394:2613.5
46OLESZEK Jerzy 164SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-4017M 4300:00:1900:14:4300:29:3700:44:29.10+00:11:424:2613.5
47KOPLIN Maciej 90SŁAWNOM-Open22M 4400:00:1800:14:0100:29:0200:44:32.95+00:11:464:2713.5
48ROSIAK Jacek 195SŁUPSKM-4018M 4500:00:2500:14:4100:29:3600:44:41.95+00:11:554:2813.4
49ANTOSIK Grzegorz 6KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-4019M 4600:00:1900:14:1000:29:2000:44:49.25+00:12:024:2813.4
50WÓJCICKI Grzegorz 259KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open23M 4700:00:1500:13:5800:30:0500:45:00.15+00:12:134:3013.3
51ŻURAWIK Piotr 268KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4020M 4800:00:2200:14:4000:29:4500:45:05.60+00:12:194:3013.3
52NIECKARZ Krzysztof 156KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open24M 4900:00:2000:14:4000:29:5100:45:06.20+00:12:194:3013.3
53NOWAK Jacek 158BOLESZEWOM-505M 5000:00:2300:14:3100:29:5800:45:15.95+00:12:294:3113.3
54RUTKOWSKI Ryszard 198KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM-506M 5100:00:2100:14:4800:30:0400:45:18.55+00:12:324:3113.2
55KAMELSKI Piotr 274KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4021M 5200:00:1900:14:3400:29:5100:45:21.25+00:12:344:3213.2
56SZCZEPANIAK Jacek 219LUB WYBIERZ Z LISTYKĘPICEM-507M 5300:00:2400:14:2600:29:5400:45:23.00+00:12:364:3213.2
57BAKALARZ Adam 8REHA OMTDARŁOWOM-Open25M 5400:00:2400:14:5400:30:2400:45:26.80+00:12:404:3213.2
58CHORĄŻY Karolina 22LEO-TEAMKOSZALINK-Open4K 400:00:2100:15:0100:30:0700:45:30.75+00:12:444:3313.2
59KUŁAKOWSKI Dawid 110TKKF KOSZALINKOSZALINM-4022M 5500:00:2000:14:4500:29:5900:45:32.50+00:12:454:3313.2
60KACHLICKI Kamil 66KOSZALINM-4023M 5600:00:2300:15:1800:30:3200:45:44.55+00:12:584:3413.1
61STRUŚ Artur 215KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-508M 5700:00:2500:15:0700:30:2100:45:49.35+00:13:024:3413.1
62MATUSZYŃSKI Mirosław 138KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-4024M 5800:00:2800:15:0900:30:2000:45:52.45+00:13:054:3513.1
63SALAMONIK Piotr 205SŁUPSKM-509M 5900:00:1900:14:5600:30:2000:46:03.60+00:13:174:3613
64NIECKARZ Monika 155KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open5K 500:00:1900:14:5100:30:2200:46:05.20+00:13:184:3613
65PROTASEWICZ Andrzej 183KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4025M 6000:00:1700:15:3700:31:0700:46:15.10+00:13:284:3713
66TOMCZAK Dominik 231NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4026M 6100:00:2000:15:1900:30:5100:46:24.00+00:13:374:3812.9
67KLUCZEWSKA Emilia 82RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open6K 600:00:3100:15:4200:31:0800:46:29.95+00:13:434:3812.9
68TURCZYN Tomasz 236'DZIENNIK SŁAWIEŃSKI'SŁAWNOM-4027M 6200:00:1700:14:1400:29:5600:46:32.85+00:13:464:3912.9
69FIERKA Tomasz 33KLUB 42.2 LĘBORKLĘBORKM-Open26M 6300:00:2300:15:0900:30:5000:46:38.65+00:13:524:3912.9
70TREDER Marian 233ŁOSINOM-5010M 6400:00:2500:15:2400:31:0100:46:40.75+00:13:544:4012.9
71SKOCZYŃSKA Renata 207USB USTKAUSTKAK-Open7K 700:00:1700:15:1800:30:5900:46:45.30+00:13:584:4012.8
72GAWEŁ Zbigniew 41POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-602M 6500:00:2400:15:4200:31:2000:46:59.95+00:14:134:4112.8
73OLSZAR Grzegorz 165DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-Open27M 6600:00:2500:14:5600:30:5000:47:14.50+00:14:274:4312.7
74WIELGAT Łukasz 249KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-Open28M 6700:00:2400:14:4900:30:2900:47:15.70+00:14:294:4312.7
75GOSTOMCZYK Krzysztof 44KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4028M 6800:00:1600:14:5000:31:0000:47:15.95+00:14:294:4312.7
76NOWICKI Mateusz 161CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-Open29M 6900:00:3700:16:1000:31:5000:47:19.10+00:14:324:4312.7
77BAJTEK Przemysław 277KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open30M 7000:00:3000:15:1100:30:4100:47:26.90+00:14:404:4412.6
78JAROSZEWICZ Barbara 61SŁUPSKK-Open8K 800:00:3000:15:1000:31:1200:47:30.55+00:14:444:4512.6
79URBANIAK Szymon 239CSSP KOSZALINWRZEŚNICAM-Open31M 7100:00:2900:15:0200:31:0700:47:32.60+00:14:464:4512.6
80HERMAN Karina 54SŁUPSKK-401K 900:00:2200:15:5400:31:4900:47:35.75+00:14:494:4512.6
81DERLIŃSKI Adam 27TORNADO KOSZALINKOSZALINM-4029M 7200:00:2400:15:4000:31:3100:47:38.85+00:14:524:4512.6
82SOMINKA Andrzej 210SSB (SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWOM-5011M 7300:00:2900:15:1700:31:2500:47:45.75+00:14:594:4612.6
83LUDWIKOWSKI Marek 124DZIERŻĘCINM-Open32M 7400:00:2900:15:4700:31:5100:47:50.20+00:15:034:4712.5
84KACZMAREK Marta 67KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open9K 1000:00:2200:15:2100:31:2900:47:50.25+00:15:034:4712.5
85BONISŁAWSKI Jarosław 13KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open33M 7500:00:4200:15:2500:31:2600:48:01.15+00:15:144:4812.5
86KAŚNICKA Tamara 76POTĘGOWOK-402K 1100:00:2800:16:1200:32:1600:48:09.05+00:15:224:4812.5
87HORBACZ Grzegorz 56SŁUPSKM-4030M 7600:00:3000:16:1600:32:3900:48:16.80+00:15:304:4912.4
88STRZELECKI Zbigniew 216KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-603M 7700:00:2800:15:5500:31:5300:48:19.10+00:15:324:4912.4
89LEMAŃSKA Katarzyna 117USB USTKAUSTKAK-Open10K 1200:00:2200:15:3600:32:0100:48:22.05+00:15:354:5012.4
90KLEBBA Artur 80DRUTEXBYTÓWM-4031M 7800:00:2600:15:3500:31:4300:48:30.20+00:15:434:5112.4
91GUZIK Piotr 48SŁUPSKM-Open34M 7900:00:2800:15:3800:32:0600:48:41.45+00:15:544:5212.3
92LIPNIEWICZ Paweł 123LIPNE MUMIEKOSZALINM-Open35M 8000:00:3000:15:5700:32:2400:48:41.55+00:15:554:5212.3
93ORLOWSKI Maciej 166DARŁOWOM-Open36M 8100:00:2800:16:1000:32:1000:48:43.70+00:15:574:5212.3
94LEWANDOWSKA Beata 120STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-403K 1300:00:2100:15:3600:31:5100:48:48.55+00:16:024:5212.3
95KAZIMIERCZAK Leszek 77CSSP KOSZALINKOSZALINM-Open37M 8200:00:2900:16:1200:32:4100:48:57.00+00:16:104:5312.3
96KULCZYK Katarzyna 109KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-Open11K 1400:00:2000:16:0300:32:2200:49:01.95+00:16:154:5412.2
97ANTOSIAK Grzegorz 4DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open38M 8300:00:3100:15:2000:31:4900:49:06.65+00:16:204:5412.2
98SZEWCZYK Wioletta 220ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAK-404K 1500:00:2800:15:4600:32:3200:49:08.50+00:16:214:5412.2
99ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM-4032M 8400:00:3100:15:5600:32:4300:49:23.85+00:16:374:5612.1
100GAJEK Artur 34KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4033M 8500:00:2900:16:0900:32:2900:49:26.35+00:16:394:5612.1
101MAREK Piotr 134DARŁOWOM-4034M 8600:00:3200:16:4500:33:2700:49:31.85+00:16:454:5712.1
102RASZPLA Radosław 191BBLKOSZALINM-4035M 8700:00:2200:15:4400:32:4300:49:37.30+00:16:504:5712.1
103PODLAK Piotr 182USTKAM-Open39M 8800:00:2900:16:1100:32:5500:49:40.35+00:16:534:5812.1
104RUTKOWSKI Artur 197KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM-Open40M 8900:00:2300:16:0600:32:4300:49:40.55+00:16:544:5812.1
105HANN Grzegorz 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4036M 9000:00:2200:16:0500:32:5600:49:42.55+00:16:564:5812.1
106NIWIŃSKI Grzegorz 157TUPOT USTKAUSTKAM-604M 9100:00:4200:16:3500:33:1000:49:54.75+00:17:084:5912
107ART Kamila 7NIEMICAK-Open12K 1600:00:4000:17:1500:33:3600:49:55.90+00:17:094:5912
108BUKOWSKI Bartosz 18SŁAWNOM-Open41M 9200:00:2900:15:4500:32:3100:50:02.30+00:17:155:0012
109BOROWIEC Mariusz 14KOŁOBRZEGM-4037M 9300:00:4000:17:1100:33:5400:50:04.20+00:17:175:0012
110KĘSIK Agnieszka 79ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open13K 1700:00:2600:16:0400:32:4800:50:06.20+00:17:195:0012
111KARGUL Jacek 73NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4038M 9400:00:3400:16:2000:32:5900:50:06.85+00:17:205:0012
112KARAŚ Radosław 72NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open42M 9500:00:3500:16:0600:32:3900:50:07.00+00:17:205:0012
113JOCHYM Mariusz 65WKURW_TEAMROSNOWOM-Open43M 9600:00:3600:16:4200:33:3300:50:10.80+00:17:245:0112
114MARKIEWICZ Barbara 136SŁUPSKK-Open14K 1800:00:1900:15:3100:32:1900:50:12.10+00:17:255:0112
115DRULIK-HOŁUB Marta 29TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 1900:00:2300:16:1400:33:0200:50:15.25+00:17:285:0111.9
116MOTYKOWSKA Ksenia 149KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open15K 2000:00:2300:16:0900:33:0100:50:28.75+00:17:425:0211.9
117SZYMAŃSKI Mateusz 224MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open44M 9700:00:3100:17:1100:33:5500:50:30.95+00:17:445:0311.9
118WENCŁAWSKI Michał 243DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open45M 9800:00:3100:17:0000:33:5000:50:32.30+00:17:455:0311.9
119KANIOWSKI Jacek 71W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-4039M 9900:00:3500:16:2300:33:1400:50:35.55+00:17:495:0311.9
120ZĘBALA Dariusz 263DRUTEXBYTÓWM-4040M 10000:00:2600:16:1900:33:3100:50:46.45+00:17:595:0411.8
121LASKA Agnieszka 116MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK-406K 2100:00:3000:16:3000:33:4400:50:55.00+00:18:085:0511.8
122BARYŁA Tomasz 9GDYNIAM-4041M 10100:00:2900:16:1300:33:2200:51:07.05+00:18:205:0611.7
123DRZEWIECKA Justyna 31DARŁOWOK-Open16K 2200:00:2500:16:2800:33:5300:51:10.75+00:18:245:0711.7
124SPOLSKA Weronika 211SŁUPSKK-Open17K 2300:00:3600:17:1600:34:1900:51:10.90+00:18:245:0711.7
125OLECHNOWICZ Zbigniew 162TUPOT USTKASŁUPSKM-70+1M 10200:00:2300:16:4200:33:5600:51:28.45+00:18:415:0811.7
126KOS Krystian 93CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM-Open46M 10300:00:3600:17:2200:34:2200:51:34.70+00:18:485:0911.6
127NAGÓRNY Sławomir 154SŁAWNOM-5012M 10400:00:1700:15:5300:33:2600:51:35.15+00:18:485:0911.6
128PIĄTKOWSKI Michał 176CZARNI SŁUPSKSŁUPSKM-Open47M 10500:00:2900:16:5000:34:1100:51:38.80+00:18:525:0911.6
129MIKINKA Magdalena 145SŁAWNOK-Open18K 2400:00:3000:16:5200:34:2200:51:39.15+00:18:525:0911.6
130PRYZWAN Karolina 186RUSKOK-Open19K 2500:00:3300:17:1700:34:2400:51:44.45+00:18:575:1011.6
131DERLIŃSKI Jacek 28AKADEMIA POMORSKASŁAWNOM-Open48M 10600:00:3000:16:0700:33:5300:51:44.70+00:18:585:1011.6
132ZARZYCKI Dariusz 261W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-4042M 10700:00:3600:16:4800:34:1800:51:51.00+00:19:045:1111.6
133ZARZYCKA Izabela 260W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-407K 2600:00:3600:16:4800:34:1800:51:51.20+00:19:045:1111.6
134HARBUTIAK Monika 52ŻYJ Z ENERGIĄCISOWOK-Open20K 2700:00:3000:16:5600:34:3300:51:54.00+00:19:075:1111.6
135SZYMAŃSKI Tomasz 225SŁUPSKM-4043M 10800:00:3500:16:3400:33:5400:51:57.35+00:19:105:1111.5
136JAWORSKI Robert 62KB BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-4044M 10900:00:2200:16:1700:33:4800:52:06.10+00:19:195:1211.5
137KASPROWICZ Sebastian 75JW 3411MRZEŻYNOM-Open49M 11000:00:3900:17:1500:34:3700:52:10.30+00:19:235:1311.5
138KOWALSKI Krzysztof 96STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-605M 11100:00:3300:17:4500:35:0500:52:19.30+00:19:325:1311.5
139NOWAK Marek 159DARŁOWOM-Open50M 11200:00:4000:17:3300:35:1100:52:25.55+00:19:395:1411.4
140JĘDRUSZCZAK Izabela 64SŁAWNOK-408K 2800:00:2600:17:0800:34:4200:52:30.60+00:19:445:1511.4
141STANIASZEK Bogusław 212TUPOT USTKAGŁOBINOM-606M 11300:00:3800:18:3500:35:4200:52:33.60+00:19:475:1511.4
142KOWALCZYK Piotr 95FOR-REST-RUNKOSZALINM-Open51M 11400:00:3600:17:0400:34:3900:52:36.85+00:19:505:1511.4
143NOWAK Wioleta 160DARŁOWOK-Open21K 2900:00:4000:17:3300:35:1000:52:44.80+00:19:585:1611.4
144KOPOWSKA Beata 91SŁAWNOK-Open22K 3000:00:2500:16:5800:34:4200:52:45.85+00:19:595:1611.4
145RYCHLIŃSKI Damian 203WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open52M 11500:00:3600:17:4600:35:2300:52:50.25+00:20:035:1711.4
146ZIELIŃSKA Marzena 264DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-409K 3100:00:2700:17:4900:35:3200:52:53.65+00:20:075:1711.3
147HAŁKA Arkadiusz 49TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4045M 11600:00:3800:17:1900:35:0000:53:03.95+00:20:175:1811.3
148TYRKA Emil 238KĘPICEM-Open53M 11700:00:2800:17:1300:34:5100:53:13.15+00:20:265:1911.3
149TYRKA Małgorzata 237KĘPICEK-Open23K 3200:00:2700:17:1300:34:5000:53:13.30+00:20:265:1911.3
150PAWLIK Krystian 168USTKAUSTKAM-Open54M 11800:00:2700:16:1300:34:4300:53:17.40+00:20:305:1911.3
151TELESIEWICZ Henryk 229KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-70+2M 11900:00:2300:16:4800:34:4100:53:21.65+00:20:355:2011.2
152KONKEL Joanna 88MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK-501K 3300:00:3100:17:2400:35:1000:53:21.90+00:20:355:2011.2
153RATAJCZYK Monika 192SŁUPSKK-Open24K 3400:00:3800:17:5500:35:3400:53:31.60+00:20:455:2111.2
154GÓRSKI Michał 45DĄBKIM-Open55M 12000:00:2400:16:4100:35:0000:53:50.00+00:21:035:2311.1
155ŁAKOMSKA Wanda 126ŁAKOMSCY NA BIEGANIE!SŁUPSKK-601K 3500:00:2200:17:3200:35:2700:53:51.85+00:21:055:2311.1
156KOT Daniel 94KOT TEAMSŁUPSKM-4046M 12100:00:3600:18:1100:35:4300:53:52.85+00:21:065:2311.1
157REDLAK Tomasz 193SŁUPSKM-4047M 12200:00:2800:17:1200:35:2400:53:54.95+00:21:085:2311.1
158MALINOWSKI Adam 130MKS ŚWIĘC SŁAWNOPOMIŁOWOM-607M 12300:00:3200:17:5800:35:5700:53:58.65+00:21:125:2311.1
159KOŁODZIEJCZYK Danuta 85BIESOWICEK-502K 3600:00:2700:17:2100:35:2100:53:58.80+00:21:125:2311.1
160SZYSZKOWSKI Tomasz 228KOSZALINM-Open56M 12400:00:2700:17:4000:35:4000:54:00.15+00:21:135:2411.1
161GAŁKOWSKA Patrycja 36KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-Open25K 3700:00:3100:17:4400:35:3100:54:00.70+00:21:145:2411.1
162KAMIŃSKI Tomasz 70JW 1223KOSZALINM-4048M 12500:00:3300:17:1100:35:4800:54:07.35+00:21:205:2411.1
163GAŁECKI Jacek 35TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM-5013M 12600:00:2400:17:1400:35:5200:54:23.70+00:21:375:2611
164WITKOWSKI Krzysztof 257MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM-5014M 12700:00:3800:18:2700:36:2000:54:26.10+00:21:395:2611
165PELA Hanna 170USB USTKAWODNICAK-4010K 3800:00:2500:17:3500:35:5500:54:27.50+00:21:405:2611
166HAŁAJKO Magdalena 280KOSZALINK-Open26K 3900:00:2700:17:1200:35:2900:54:28.35+00:21:415:2611
167WILCZYŃSKI Piotr 253JEZIERZYCEM-Open57M 12800:00:2600:17:1300:35:4500:54:29.35+00:21:425:2611
168KACZMAREK Krzysztof 68SŁAWNOM-Open58M 12900:00:2700:17:1000:35:5100:54:38.75+00:21:525:2711
169KULAWIŃSKI Marek 108KOŁOBRZEGM-4049M 13000:00:4100:18:0300:36:1800:54:57.80+00:22:115:2910.9
170BRODACKA Katarzyna 15SŁUPSKK-Open27K 4000:00:2900:17:0700:35:5100:55:00.25+00:22:135:3010.9
171LEWANDOWSKA Maria 121W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open28K 4100:00:3200:18:1100:36:3400:55:04.00+00:22:175:3010.9
172GARNCAREK Paweł 40ŚWIESZYNOM-Open59M 13100:00:3700:18:3000:37:0500:55:21.95+00:22:355:3210.8
173ANTOSIK Grażyna 5KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOŻUKOWOK-Open29K 4200:00:3100:18:0500:36:4400:55:36.40+00:22:495:3310.8
174MROZIK Joanna 150SŁUPSKK-Open30K 4300:00:2700:18:0100:36:5300:55:45.20+00:22:585:3410.8
175ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-4050M 13200:00:2800:17:2500:36:0300:55:48.90+00:23:025:3410.8
176JAROSZEWICZ Mirek 60SŁUPSKM-4051M 13300:00:3700:18:1000:37:0200:56:00.05+00:23:135:3610.7
177CHUDY Henryk 23KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWSKOM-608M 13400:00:2400:17:2600:36:0900:56:05.15+00:23:185:3610.7
178KOZA Joanna 98USB USTKAUSTKAK-Open31K 4400:00:2600:18:4100:37:1300:56:14.00+00:23:275:3710.7
179SUCHANOWSKI Zygmunt 217RESPECT LOTYŃLOTYŃM-5015M 13500:00:2900:17:3400:36:2000:56:17.10+00:23:305:3710.7
180LEŚNIEWSKI Bartosz 119JW 3411SŁAWNOM-Open60M 13600:00:3900:17:4300:36:5100:56:29.20+00:23:425:3810.6
181PRUSZAK Aneta 185RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open32K 4500:00:3100:17:3600:36:4700:56:33.80+00:23:475:3910.6
182KRASIŃSKI Witold 100KOSZALINM-4052M 13700:00:3500:17:0900:36:3900:56:43.20+00:23:565:4010.6
183PUŚCIAN Krzysztof 189SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4053M 13800:00:3800:17:5900:38:0100:56:43.55+00:23:575:4010.6
184KOWALSKI Bartosz 97SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-4054M 13900:00:3900:18:3600:37:3900:56:48.20+00:24:015:4010.6
185ZAWADA Andrzej 262WODNICAM-5016M 14000:00:2800:15:3700:34:0800:57:16.05+00:24:295:4310.5
186WOŹNIAK Dariusz 258WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-4055M 14100:00:1600:18:0000:37:2500:57:20.30+00:24:335:4410.5
187WITKOWSKI Dawid 255SŁAWNOM-Open61M 14200:00:3800:18:4900:37:2600:57:29.40+00:24:425:4410.4
188STEFANOWSKI Kamil 213SŁAWNOM-Open62M 14300:00:3900:18:3600:37:5700:57:41.85+00:24:555:4610.4
189GLISZCZYŃSKI Łukasz 222ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open63M 14400:00:2600:16:4800:37:2200:57:44.20+00:24:575:4610.4
190KOROLCZUK Karolina 92SŁAWNOK-Open33K 4600:00:4000:18:1600:37:3600:57:44.45+00:24:575:4610.4
191SZYMBORSKI Wojciech 271SŁAWNOM-Open64M 14500:00:4100:19:3800:38:5200:57:44.55+00:24:585:4610.4
192RASZPLA Ilona 190CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4011K 4700:00:3600:19:3200:38:2500:57:50.60+00:25:045:4710.4
193MIELNICZEK Janusz 143SŁAWNOM-4056M 14600:00:4100:19:3900:38:5300:57:55.15+00:25:085:4710.4
194KLEJDYSZ Beata 81SŁUPSKK-4012K 4800:00:2800:18:1700:37:4900:57:59.00+00:25:125:4710.3
195BRZOSTOWSKA Ewa 16KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOK-4013K 4900:00:3200:18:2600:37:5100:58:05.05+00:25:185:4810.3
196KRUSZYNSKI Stanisław 104DARŁOWSKIE CHARTY,KLUBMORSÓWDARŁOWOM-5017M 14700:00:3300:19:0100:38:2700:58:08.70+00:25:225:4810.3
197ORDAK Iwona 37SAM SOBIESTARY JAROSŁAWK-4014K 5000:00:3500:19:0200:38:2800:58:08.85+00:25:225:4810.3
198MAJ Agnieszka 128SŁAWNOK-4015K 5100:00:2900:18:4200:38:1400:58:10.45+00:25:235:4910.3
199MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 148DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-4016K 5200:00:3200:18:5600:38:5000:58:26.95+00:25:405:5010.3
200SZYMCZEWSKI Szymon 227SŁAWNOM-Open65M 14800:00:3800:17:2700:37:2800:58:36.05+00:25:495:5110.2
201KAZIMIEROWICZ Radosław 78VTT KOSZALINKOSZALINM-Open66M 14900:00:3800:18:1400:38:0700:58:40.75+00:25:545:5210.2
202KOCIOŁEK Robert 84SŁUPSKM-5018M 15000:00:2800:17:4900:38:3900:58:48.25+00:26:015:5210.2
203WIKTOROWICZ Małgorzata 251CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4017K 5300:00:3500:19:3300:39:0800:59:05.15+00:26:185:5410.2
204BIERNAT Karolina 276SŁAWNOK-Open34K 5400:00:3600:17:5800:38:0200:59:08.95+00:26:225:5410.1
205MICHALIK Agnieszka 142KŁOSK-Open35K 5500:00:3400:19:1800:39:2100:59:17.10+00:26:305:5510.1
206SZWEDA Mateusz 223KOSZALINM-Open67M 15100:00:3500:19:1600:39:1900:59:20.15+00:26:335:5610.1
207KARNICKI Zygmunt 74TKKF KOSZALINKOSZALINM-609M 15200:00:3000:18:5400:39:0600:59:44.75+00:26:585:5810
208LEWANDOWSKI Adam 122W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open68M 15300:00:3200:18:1100:39:2201:00:39.05+00:27:526:039.9
209SZYMAŃSKI Patryk 226SŁUPSKM-Open69M 15400:00:3400:19:1600:39:1901:00:51.70+00:28:056:059.9
210PRZYBYŁ Krzysztof 187KOSZALINM-Open70M 15500:00:3500:19:1800:39:1901:00:51.85+00:28:056:059.9
211CHAMERA Tomasz 21KOSZALINM-4057M 15600:00:3300:19:1800:39:2001:00:51.95+00:28:056:059.9
212RYBA Anna 200USB USTKAGRABNOK-4018K 5600:00:2600:18:5800:39:3601:00:53.10+00:28:066:059.9
213MARIAK Adrian 135SŁAWNOM-Open71M 15700:00:4100:18:5700:39:4001:01:07.75+00:28:216:069.8
214KOMAR Agnieszka 86KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open36K 5700:00:3500:19:5400:40:4701:01:25.10+00:28:386:089.8
215MEGGER Agata 272ŻYJ Z ENERGIĄSIEMIANICEK-4019K 5800:00:3400:20:0400:40:5201:02:06.35+00:29:196:129.7
216GARBADZKA Agata 39CISOWOK-Open37K 5900:00:3500:19:3500:40:5401:02:24.65+00:29:386:149.6
217LACHOWICZ Joanna 115SŁAWNOK-Open38K 6000:00:4000:21:3700:42:4701:03:02.55+00:30:166:189.5
218ADAMCZYK Michalina 1SŁAWNOK-Open39K 6100:00:4000:21:3800:42:4701:03:02.85+00:30:166:189.5
219KURCZYK Elżbieta 111SŁAWNOK-4020K 6200:00:4000:21:3800:42:4701:03:02.95+00:30:166:189.5
220WACHHOLZ Beata 240KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-4021K 6300:00:3600:19:4100:41:0701:03:15.50+00:30:286:199.5
221TWOREK Józef 273SŁAWNOM-5019M 15800:00:3800:20:5900:42:0101:03:48.45+00:31:016:229.4
222MARCZAK Małgorzata 133ŻELKOWOK-503K 6400:00:3000:19:4900:41:3601:03:56.45+00:31:096:239.4
223PROTASEWICZ Renata 184KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open40K 6500:00:4000:21:1100:42:5901:04:35.35+00:31:486:279.3
224HELLER Zdzisław 53NIEZRZESZONYKOSZALINM-6010M 15900:00:3800:21:1100:42:5901:04:35.60+00:31:496:279.3
225SUŁEK Dorota 218KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK-Open41K 6600:00:3000:19:4800:42:2101:05:25.15+00:32:386:329.2
226MICHALAK Wojciech 141MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM-4058M 16000:00:4300:21:1400:44:1401:07:24.50+00:34:376:448.9
227PEŁKA Iwona 171KOSZALINK-504K 6700:00:3900:22:1900:44:4001:08:12.35+00:35:256:498.8
228ŻUKOWSKI Władysław 267SŁAWNOM-6011M 16100:00:4300:22:5300:46:0001:09:23.75+00:36:376:568.6
Znaleziono 228 wynik(ów)