XXIX BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko, LZS Nowy Dwór, Zespół Szkół w Ostromecku, Urząd Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej, Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS w Toruniu
Data : 2016-10-09
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 197
Wystartowało : 169
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 169
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/Mmieszkaniec gminy OstromeckoCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZEZIŃSKI Błażej 194WKS Śląsk WrocławBYDGOSZCZM201M 100:00:0000:21:50.5000:21:50.50 2:5420,6
2GOSIEWSKI Krzysztof 182LKS OstromeckoM Open1M 200:00:0000:22:11.9000:22:11.90+00:00:212:5720,3
3KOTŁOWSKI Bartosz 161LKS OstromeckoOSTROMECKOM202M 300:00:0000:22:42.6000:22:42.60+00:00:523:0119,8
4MUSIIAŁCHENKO Dmyłro 186Biegacz RawiczM203M 400:00:0000:22:47.8000:22:47.80+00:00:573:0219,8
5FRYDRYCHOWSKI Piotr 41KS TEAM RUN GdańskKLECZEWM204M 500:00:0000:24:14.5000:24:14.50+00:02:243:1318,6
6TUCZYŃSKI Sylwester 23Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM205M 600:00:0000:24:56.4000:24:56.40+00:03:053:1918,0
7OCHAL Olga 195Prefbet Śniadowo Łomża Team OchalK301K 100:00:0000:25:10.2500:25:10.25+00:03:193:2117,9
8CHĘTNIK Rafał 179LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM301M 700:00:0000:25:28.5000:25:28.50+00:03:383:2317,7
9BUŚ Szymon 31LKS OstromeckoOSTROMECKOM206M 800:00:0000:25:31.5000:25:31.50+00:03:413:2417,6
10MIKA Oskar 187KB ŁapkaBYDGOSZCZM302M 900:00:0000:25:31.9000:25:31.90+00:03:413:2417,6
11MUSIAŁ Michał 88BYDGOSZCZM401M 1000:00:0000:25:33.2500:25:33.25+00:03:423:2417,6
12GLUGLA Mariusz 93The Runners ŚwiecieŚWIECIEM303M 1100:00:0000:25:42.5000:25:42.50+00:03:523:2517,5
13SZENK Marta 66BYDGOSZCZK302K 200:00:0000:25:47.8000:25:47.80+00:03:573:2617,5
14JARAKOWSKI Andrzej 198BRODNICAM207M 1200:00:0000:25:55.0500:25:55.05+00:04:043:2717,4
15STANKIEWICZ Błażej 193LKS OstromeckoBYDGOSZCZM402M 1300:00:0000:25:59.0500:25:59.05+00:04:083:2717,3
16ŚLIWIŃSKI Łukasz 199Bogmar OstromeckoOSTROMECKOM304M 1400:00:0000:26:47.9500:26:47.95+00:04:573:3416,8
17SZYSZKA Mariusz 89Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM305M 1500:00:0000:26:51.0000:26:51.00+00:05:003:3416,8
18RETECKI Krzysztof 34BOGMAR / PRESTO OSTROMECKOOSTROMECKOM403M 1600:00:0000:26:59.4500:26:59.45+00:05:083:3516,7
19JAGODZIŃSKI Mateusz 24Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM208M 1700:00:0000:27:08.1000:27:08.10+00:05:173:3716,6
20ARSENIUK Anna 94T. S. Opatrunki ToruńGÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAK303K 300:00:0000:27:26.5000:27:26.50+00:05:363:3916,4
21ŁUCZAK Paweł 157TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404M 1800:00:0000:27:46.4500:27:46.45+00:05:553:4216,2
22PACZKOWSKI Jacek 59Sport i Rekreacja MogilnoSTRZELNOM501M 1900:00:0000:27:55.3000:27:55.30+00:06:043:4316,1
23SIKUT Arkadiusz 28TORUŃM405M 2000:00:0000:28:13.2500:28:13.25+00:06:223:4515,9
24STRABEL Łukasz 92LukasBYDGOSZCZM209M 2100:00:0000:28:29.6000:28:29.60+00:06:393:4715,8
25CZUK Marek 85TORUŃM601M 2200:00:0000:28:35.8500:28:35.85+00:06:453:4815,7
26KRZYWDZIŃSKI Dominik 91UKB SzubinGĄBINM161M 2300:00:0000:28:44.3000:28:44.30+00:06:533:4915,7
27HALINIAK Filip 39DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM191M 2400:00:0000:29:37.0500:29:37.05+00:07:463:5615,2
28ŚMIGLEWSKI Aleksander 14lks OstromeckoOSTROMECKOM192M 2500:00:0000:29:43.1000:29:43.10+00:07:523:5715,1
29PAWŁOWSKI Radosław 9JFTC SUZIELONKAM406M 2600:00:0000:30:22.4000:30:22.40+00:08:314:0214,8
30KRUSZEWSKI Tadeusz 98DĄBROWA CHEŁMINSKAM407M 2700:00:0000:30:36.5000:30:36.50+00:08:464:0414,7
31BAZAK Cezary 127CDiS SZBYDGOSZCZM502M 2800:00:0000:31:01.5500:31:01.55+00:09:114:0814,5
32DEMBKOWSKI Ryszard 156old snakeTORUNM602M 2900:00:0000:31:03.5000:31:03.50+00:09:134:0814,5
33PUZACZ Dawid 142WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM306M 3000:00:0000:31:11.0000:31:11.00+00:09:204:0914,4
34TRZCIŃSKI Franciszek 107SiR STARTCHEŁMNOM503M 3100:00:0000:31:16.1000:31:16.10+00:09:254:1014,4
35KALISZ Andrzej TTCCHELMZAM504M 3200:00:0000:31:24.6500:31:24.65+00:09:344:1114,3
36MITRĘGA Daria 79BUDYŃK201K 400:00:0000:31:26.7500:31:26.75+00:09:364:1114,3
37JANUS Dawid 75The Runners ŚwiecieŚWIECIEM2010M 3300:00:0000:31:27.7000:31:27.70+00:09:374:1114,3
38GZYL Mikolaj 128Janusze triathlonu 'Exodus' TeamBYDGOSZCZM307M 3400:00:0000:31:30.3000:31:30.30+00:09:394:1214,3
39GRAMZA Rafał 248M2011M 3500:00:0000:31:31.3000:31:31.30+00:09:404:1214,3
40GURNA Jolanta 108SiR STARTBYDGOSZCZK501K 500:00:0000:31:47.0500:31:47.05+00:09:564:1414,2
41LIPOWSKI Jakub 174LKS Dąbrowa ChełmińskaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM162M 3600:00:0000:32:03.6000:32:03.60+00:10:134:1614,0
42LEBA Rafał 11522 ODNDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM308M 3700:00:0000:32:08.1000:32:08.10+00:10:174:1714,0
43PALMOWSKA Klaudia 162UNISŁAWK191K 600:00:0000:32:10.6500:32:10.65+00:10:204:1714,0
44DYMEK Sławomir 76BYDGOSZCZM309M 3800:00:0000:32:12.0500:32:12.05+00:10:214:1714,0
45OWCZARSKI Krzysztof 150BYDGOSZCZM3010M 3900:00:0000:32:27.5500:32:27.55+00:10:374:1913,9
46BRATEK Andrzej 133TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM505M 4000:00:0000:32:40.3000:32:40.30+00:10:494:2113,8
47PALACZ Wioletta 138BYDGOSZCZK304K 700:00:0000:32:40.6000:32:40.60+00:10:504:2113,8
48JAROCKA Beata 190DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3011M 4100:00:0000:32:42.7000:32:42.70+00:10:524:2113,8
49BAGROWSKI Marek 96UMK COLLEGIUM-MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO 45M506M 4200:00:0000:32:49.5500:32:49.55+00:10:594:2213,7
50KARNOWSKI Sebastian 51CZEMLEWOM3012M 4300:00:0000:33:02.1000:33:02.10+00:11:114:2413,6
51KOCINIEWSKI Jacek 44LKS JanowoJANOWOM408M 4400:00:0000:33:04.1000:33:04.10+00:11:134:2413,6
52DUTKOWSKI Tomasz 153MMPJ TEAMLUBAWKAM3013M 4500:00:0000:33:06.8000:33:06.80+00:11:164:2413,6
53URBAŃSKI Daniel 144PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZM409M 4600:00:0000:33:10.4000:33:10.40+00:11:194:2513,6
54KLINIKOWSKI Jacek 101KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4010M 4700:00:0000:33:13.2500:33:13.25+00:11:224:2513,5
55NOWICKI Aleksander 60KSKPZPNSOLEC KUJAWSKIM4011M 4800:00:0000:33:21.3500:33:21.35+00:11:304:2613,5
56MROZEK Mikołaj 184FORDONM163M 4900:00:0000:33:25.5000:33:25.50+00:11:354:2713,5
57SIKORA Antoni 192PNIEWYM603M 5000:00:0000:33:27.2500:33:27.25+00:11:364:2713,5
58RUTKOWSKI Tomasz 122DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4012M 5100:00:0000:33:32.8000:33:32.80+00:11:424:2813,4
59ZAGOŻDŻON Piotr 84RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4013M 5200:00:0000:33:35.9000:33:35.90+00:11:454:2813,4
60KOCINIEWSKI Bartłomiej 43LKS JanowoJANOWOM2012M 5300:00:0000:33:38.2000:33:38.20+00:11:474:2913,4
61SYROCKI Michał 81WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3014M 5400:00:0000:33:40.8000:33:40.80+00:11:504:2913,4
62CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 119BYDGOSZCZK401K 800:00:0000:33:41.3000:33:41.30+00:11:504:2913,4
63NOWICKI Błażej 55GRUDZIĄDZM193M 5500:00:0000:33:44.4000:33:44.40+00:11:534:2913,3
64BIZOŃ Michał 175BYDGOSZCZM3015M 5600:00:0000:33:46.2000:33:46.20+00:11:554:3013,3
65ŚCIBAK Wojciech 77JFTC SUBYDGOSZCZM3016M 5700:00:0000:33:48.4000:33:48.40+00:11:574:3013,3
66KOHUTEK Artur 148DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4014M 5800:00:0000:33:49.8000:33:49.80+00:11:594:3013,3
67RASZLIŃSKA Mariola 53BYDGOSZCZK402K 900:00:0000:33:52.8500:33:52.85+00:12:024:3013,3
68KOCINIEWSKI Jakub 45LKS JanowoJANOWOM164M 5900:00:0000:33:59.1000:33:59.10+00:12:084:3113,2
69GORGOL Tomasz 83RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3017M 6000:00:0000:33:59.3000:33:59.30+00:12:084:3113,2
70RZEMEK Sławomir 112RUN BYDGOSZCZGZINM3018M 6100:00:0000:34:01.2000:34:01.20+00:12:104:3213,2
71PERLIK Grzegorz 8BYDGOSZCZM604M 6200:00:0000:34:02.9500:34:02.95+00:12:124:3213,2
72LUZAK Mirosław 15MWiK BydgoszczBYDGOSZCZM507M 6300:00:0000:34:11.0000:34:11.00+00:12:204:3313,2
73KOCINIEWSKI Łuasz 90LKS JanowoJANOWOM165M 6400:00:0000:34:38.2500:34:38.25+00:12:474:3713,0
74BIEŃKOWSKI Tomasz 117BYDGOSZCZM605M 6500:00:0000:34:48.9000:34:48.90+00:12:584:3812,9
75WIŚNIEWSKI Janusz 12Carbon Team TorunTORUŃM4015M 6600:00:0000:34:57.8500:34:57.85+00:13:074:3912,9
76GIERSZEWSKA Grażyna 16BYDGOSZCZK403K 1000:00:0000:35:00.4000:35:00.40+00:13:094:4012,9
77OLSZEWSKI Leszek 188M4016M 6700:00:0000:35:11.1500:35:11.15+00:13:204:4112,8
78ROSIAK Jarosław 5414BYDGOSZCZM4017M 6800:00:0000:35:14.0000:35:14.00+00:13:234:4112,8
79SKIBIŃSKI Jarosław 178M4018M 6900:00:0000:35:14.7500:35:14.75+00:13:244:4112,8
80SZYDŁO Sławomir 132MMPJ TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4019M 7000:00:0000:35:16.2000:35:16.20+00:13:254:4212,8
81NAWROCKI Jarosław 78BYDGOSZCZM4020M 7100:00:0000:35:20.1000:35:20.10+00:13:294:4212,7
82BIELEC Wojciech 140SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM3019M 7200:00:0000:35:35.9000:35:35.90+00:13:454:4412,6
83STARSZAK Seweryn 37DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM166M 7300:00:0000:35:46.0500:35:46.05+00:13:554:4612,6
84RYMARKIEWICZ Małgorzata 120BYDGOSZCZK305K 1100:00:0000:35:46.5500:35:46.55+00:13:564:4612,6
85BINKOWSKI Cezary 72bogmar ostromeckoOSTROMECKOM4021M 7400:00:0000:35:54.5000:35:54.50+00:14:044:4712,5
86STARSZAK Paweł 36DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3020M 7500:00:0000:35:57.4000:35:57.40+00:14:064:4712,5
87MAJEWSKI Robert 180CZARŻEM2013M 7600:00:0000:35:58.3000:35:58.30+00:14:074:4712,5
88KURBIEL Aleksandra 173OSTROŁĘKAK202K 1200:00:0000:35:58.5000:35:58.50+00:14:084:4712,5
89OSIECKI Grzegorz 17612-220 KISIELICEM606M 7700:00:0000:36:05.8000:36:05.80+00:14:154:4812,5
90RYBKA Ilona 131973BYDGOSZCZK404K 1300:00:0000:36:08.0000:36:08.00+00:14:174:4912,5
91HALINIAK Dominik 40DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM194M 7800:00:0000:36:08.1500:36:08.15+00:14:174:4912,5
92SOSIŃSKA Izabela 19DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK306K 1400:00:0000:36:28.2000:36:28.20+00:14:374:5112,3
93KUZIOŁA Łukasz 152OSTROMECKOM3021M 7900:00:0000:36:45.5500:36:45.55+00:14:554:5412,2
94RUTKOWSKI Szymon 121BrakSTRZYŻAWAM167M 8000:00:0000:36:48.3000:36:48.30+00:14:574:5412,2
95BANACH Grzegorz 25WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM508M 8100:00:0000:36:51.5500:36:51.55+00:15:014:5412,2
96HALINIAK Jakub 38DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM168M 8200:00:0000:37:13.0500:37:13.05+00:15:224:5712,1
97CHORZĘPA Bogusław 56RunnINGBYDGOSZCZM3022M 8300:00:0000:37:24.5500:37:24.55+00:15:344:5912,0
98SOBOCIŃSKI Kamil 136Taurus-Technic TeamDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3023M 8400:00:0000:37:27.0000:37:27.00+00:15:364:5912,0
99ZIELNIK Józef 249NAKŁOM607M 8500:00:0000:37:29.7500:37:29.75+00:15:394:5912,0
100FALKOWSKI Ireneusz 52BrakBYDGOSZCZM509M 8600:00:0000:37:35.2500:37:35.25+00:15:445:0012,0
101KOWALCZYK Robert 177LKS OstromeckoOSTROMECKOM4022M 8700:00:0000:37:37.9000:37:37.90+00:15:475:0012,0
102SZCZYGIEŁ Michał 64BYDGOSZCZM3024M 8800:00:0000:37:38.7500:37:38.75+00:15:485:0112,0
103KRYŚ Jacek 48NOWY DWÓRM5010M 8900:00:0000:37:41.2500:37:41.25+00:15:505:0111,9
104KOCINIEWSKI Marcin 42LKS JanowoCZARŻEM3025M 9000:00:0000:37:45.5000:37:45.50+00:15:555:0211,9
105GUCZAISKI Sławomir 171M4023M 9100:00:0000:38:03.2000:38:03.20+00:16:125:0411,8
106GADOMSKA Maria 97RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK601K 1500:00:0000:38:07.3000:38:07.30+00:16:165:0411,8
107DZIEDZIC Agnieszka 105UNISŁAWK307K 1600:00:0000:38:11.7500:38:11.75+00:16:215:0511,8
108SYCZUK Grzegorz 70STRZYŻAWAM4024M 9200:00:0000:38:23.5000:38:23.50+00:16:335:0711,7
109GROTT Bartłomiej 67BYDGOSZCZM3026M 9300:00:0000:38:23.7000:38:23.70+00:16:335:0711,7
110MANISZEWSKI Zbigniew 74UNISŁAWM608M 9400:00:0000:38:52.7000:38:52.70+00:17:025:1011,6
111SOSIŃSKI Paweł 20DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3027M 9500:00:0000:38:54.1000:38:54.10+00:17:035:1111,6
112WITT Wojciech 57BYDGOSZCZM3028M 9600:00:0000:39:03.5000:39:03.50+00:17:135:1211,5
113SADURSKA Agnieszka 129DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK203K 1700:00:0000:39:06.3500:39:06.35+00:17:155:1211,5
114LUZAK Magdalena 131BYDGOSZCZK204K 1800:00:0000:39:09.2000:39:09.20+00:17:185:1311,5
115ENGEL Grzegorz 32CZARŻEM4025M 9700:00:0000:39:19.2000:39:19.20+00:17:285:1411,4
116ENGEL Leszek 33BYDGOSZCZM4026M 9800:00:0000:39:20.2000:39:20.20+00:17:295:1411,4
117SADURSKI Wiesław 130DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5011M 9900:00:0000:39:22.5500:39:22.55+00:17:325:1411,4
118KRYSZTOFIAK Robert 7BRZOZAM4027M 10000:00:0000:39:23.5500:39:23.55+00:17:335:1511,4
119KWIATKOWSKA Beata 151The Runners ŚwiecieŚWIECIEK308K 1900:00:0000:39:24.9500:39:24.95+00:17:345:1511,4
120BLEJA Krystian 2PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZM3029M 10100:00:0000:39:25.4000:39:25.40+00:17:345:1511,4
121KARBOWNIK Mateusz 95Bogmar OstromeckoOSTROMECKOM2014M 10200:00:0000:39:30.9000:39:30.90+00:17:405:1611,4
122WOŁOSZYN Kazimierz 183Rowerowa Brzoza/Brzoza BiegaBYDGOSZCZM5012M 10300:00:0000:39:32.9000:39:32.90+00:17:425:1611,4
123HERMANOWSKI Łukasz 185RunbustersBYDGOSZCZM3030M 10400:00:0000:39:36.8000:39:36.80+00:17:465:1611,4
124ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 109ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM5013M 10500:00:0000:39:46.8000:39:46.80+00:17:565:1811,3
125RÓŻAŃSKI Karol 116T5ETORUNM3031M 10600:00:0000:40:11.2500:40:11.25+00:18:205:2111,2
126GANCKOWSKI Piotr 100BYDGOSZCZM5014M 10700:00:0000:40:31.7500:40:31.75+00:18:415:2411,1
127BIELEC Anna 141MKS SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZK205K 2000:00:0000:40:33.6500:40:33.65+00:18:435:2411,1
128DZIEDZIC Marcin 106UNISŁAWM3032M 10800:00:0000:40:34.6500:40:34.65+00:18:445:2411,1
129BIELEC Michał 139MKS SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM3033M 10900:00:0000:40:35.2000:40:35.20+00:18:445:2411,1
130LIPOWSKA Agnieszka 123DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK309K 2100:00:0000:40:41.4000:40:41.40+00:18:505:2511,1
131PYTLIK Agnieszka 35BYDGOSZCZK206K 2200:00:0000:40:48.5500:40:48.55+00:18:585:2611,0
132BORZYSZKOWSKI Grzegorz 18Stary FordonBYDGOSZCZM3034M 11000:00:0000:40:48.7000:40:48.70+00:18:585:2611,0
133OLEKSY Ilona 63BYDGOSZCZK3010K 2300:00:0000:40:52.5500:40:52.55+00:19:025:2611,0
134MROZEK Rafał 73CZARŻEM4028M 11100:00:0000:40:56.9500:40:56.95+00:19:065:2711,0
135CZYŻAK Joanna 17RUN BYDGOSZCZNOWY DWÓRK405K 2400:00:0000:41:02.5000:41:02.50+00:19:125:2811,0
136UCIŃSKI Edward 65TTKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM609M 11200:00:0000:41:11.8000:41:11.80+00:19:215:2910,9
137SZULERECKI Marcin 58GTWPAPOWO TORUŃSKIEM3035M 11300:00:0000:41:17.2000:41:17.20+00:19:265:3010,9
138KALISZEWSKI Sławomir 49BIAŁE BŁOTAM3036M 11400:00:0000:41:24.7000:41:24.70+00:19:345:3110,9
139KRUSZEWSKA Weronika 99DĄBROWA CHEŁMINSKAK161K 2500:00:0000:41:33.3000:41:33.30+00:19:425:3210,8
140MIKUŁA Tomasz 22GORDON RUNSZUBINM3037M 11500:00:0000:41:39.0500:41:39.05+00:19:485:3310,8
141STRUTYŃSKI Włodzimierz 6NiezrzeszonyTORUŃM5015M 11600:00:0000:41:43.0000:41:43.00+00:19:525:3310,8
142WILK Krzysztof 145BOLUMINEKM6010M 11700:00:0000:42:37.0000:42:37.00+00:20:465:4010,6
143MAJEWICZ Sylwia 110BYDGOSZCZK207K 2600:00:0000:42:41.3500:42:41.35+00:20:505:4110,5
144GORGOL Renata 82RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK406K 2700:00:0000:42:55.4500:42:55.45+00:21:045:4310,5
145LUBOWIECKA Julia 196OSTOMECKOK162K 2800:00:0000:43:16.2500:43:16.25+00:21:255:4610,4
146LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 197OSTROMECKOK3011K 2900:00:0000:43:26.6500:43:26.65+00:21:365:4710,4
147KUK Bartłomiej 167LKS OstromeckoOSTROMECKOM169M 11800:00:0000:43:38.4500:43:38.45+00:21:475:4910,3
148JASKUŁA Marcin 61BYDGOSZCZM2015M 11900:00:0000:43:46.2000:43:46.20+00:21:555:5010,3
149MAJEWICZ Violetta 111BYDGOSZCZK502K 3000:00:0000:44:22.7500:44:22.75+00:22:325:5410,1
150RYMARKIEWICZ Sławomir 5BYDGOSZCZM4029M 12000:00:0000:44:26.7000:44:26.70+00:22:365:5510,1
151KARASZEWSKI Slawomir 21ROZANKOWOM3038M 12100:00:0000:44:32.8500:44:32.85+00:22:425:5610,1
152WICHTOWSKA Ewa 165OSTROMECKOK3012K 3100:00:0000:44:34.2000:44:34.20+00:22:435:5610,1
153TUPTANOWSKI Przemysław 135WELD-line TeamŁOCHOWOM3039M 12200:00:0000:45:04.4500:45:04.45+00:23:136:0010,0
154SKORA-TUPTANOWSKA Monika 159WELD-line TeamŁOCHOWOK3013K 3200:00:0000:45:04.8000:45:04.80+00:23:146:0010,0
155ŁOŚ Katarzyna 86ZAMOŚĆK503K 3300:00:0000:45:28.7000:45:28.70+00:23:386:039,9
156ŁOŚ Dariusz 87ZAMOŚĆM5016M 12300:00:0000:45:28.7500:45:28.75+00:23:386:039,9
157ŚLIWIŃSKI Bogdan 200LKS OstromeckoOSTROMECKOM6011M 12400:00:0000:45:29.6000:45:29.60+00:23:396:039,9
158WINIECKA Beata 71BYDGOSZCZK407K 3400:00:0000:45:29.7000:45:29.70+00:23:396:039,9
159SYSOŁ Joanna 134DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK192K 3500:00:0000:45:52.5000:45:52.50+00:24:026:069,8
160ANDERSOHN Piotr 189AWKS PITIKOSTROMECKOM3040M 12500:00:0000:47:05.3000:47:05.30+00:25:146:169,6
161SZTUBECKI Jacek 4OSTROMECKOM4030M 12600:00:0000:47:11.5000:47:11.50+00:25:216:179,5
162SZTUBECKA Małgorzata 3OSTROMECKOK408K 3600:00:0000:47:11.6000:47:11.60+00:25:216:179,5
163ROZMARYNOWICZ Anna 160DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3014K 3700:00:0000:48:29.8500:48:29.85+00:26:396:279,3
164KOSIŁO Tadeusz 80RUNBUSTERSBYDGOSZCZM5017M 12700:00:0000:48:31.4000:48:31.40+00:26:406:289,3
165KALISZEWSKI Wojciech 50BIAŁE BŁOTAM3041M 12800:00:0000:48:57.1000:48:57.10+00:27:066:319,2
166KAPELIŃSKI Adam 191AWKS PITIKBYDGOSZCZM3042M 12900:00:0000:49:17.9000:49:17.90+00:27:276:349,1
167ANGIEL Władysław 181M701M 13000:00:0000:50:04.0000:50:04.00+00:28:136:409,0
168KUK Sylwia 163OSROMECKOK3015K 3800:00:0000:51:10.0500:51:10.05+00:29:196:498,8
169KUBACKA Aleksandra 154TORUŃK208K 3900:00:0000:56:45.9500:56:45.95+00:34:557:347,9
Znaleziono 169 wynik(ów)