XXVIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
LKS Ostromecko
Data/ Date:
2015-10-11
Miejsce/ Place:
Ostromecko
Dystans/ Distance:
7,5 km
Zgłoszonych/ Registered:
238
Wystartowało/ Started:
215
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
215
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K16 | M16 | Mieszkańcy gminy ogólna | kobiety open | Mieszkańcy gminy kobiety | Mieszkańcy gminy mężczyźni | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ZBLEWSKI Tadeusz 2134 RUN TEAM BYTÓWBYTÓWM301M 100:21:56.9000:21:56.90 2:5520.5
2MOUVA Bniface 222MACHAKOSM302M 200:21:58.5500:21:58.55+00:00:012:5520.5
3GOSIEWSKI Krzysztof 205LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM201M 300:22:00.0000:22:00.00+00:00:032:5620.5
4KOTŁOWSKI Bartosz 206LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM202M 400:22:27.6000:22:27.60+00:00:302:5920
5DANIELSEN Vegard 226AZS CM UMKBYDGOSZCZM203M 500:23:02.8000:23:02.80+00:01:053:0419.5
6WILIGALSKI Bartosz 186KM TRUCHCIK ŁUBIANKAPIGŻAM204M 600:23:59.3000:23:59.30+00:02:023:1118.8
7DERDOWSKI Michał 119LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZMIROTKIM205M 700:24:11.8000:24:11.80+00:02:143:1318.6
8TUCZYŃSKI Sylwester 50BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM206M 800:24:52.4500:24:52.45+00:02:553:1818.1
9JARANOWSKI Andrzej 132MUKL BRODNICABRODNICAM207M 900:25:09.1000:25:09.10+00:03:123:2117.9
10GLUGLA Mariusz 199THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM303M 1000:25:25.1000:25:25.10+00:03:283:2317.7
11BRZEZIŃSKA Aleksandra 180BYDGOSZCZK201K 100:25:28.7500:25:28.75+00:03:313:2317.7
12BUŚ Szymon 69LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM208M 1100:25:58.5000:25:58.50+00:04:013:2717.3
13DYATLOWA Yulia 214ICE-MAT TEAM OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKIK202K 200:26:15.8500:26:15.85+00:04:183:3017.1
14SZENK Marta 134BYDGOSZCZK301K 300:26:17.0500:26:17.05+00:04:203:3017.1
15KLEMAŃSKI Marcin 104THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM304M 1200:26:32.0500:26:32.05+00:04:353:3217
16KULPA Paulina 202SPORT ZDROWIE KONDYCJA PIOTR SZEWCZUKŚWIECIEK203K 400:27:09.7500:27:09.75+00:05:123:3716.6
17ŚLIWIŃSKI Łukasz 1BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM305M 1300:27:26.8000:27:26.80+00:05:293:3916.4
18RETECKI Krzysztof 10OSTROMECKOM401M 1400:27:26.9000:27:26.90+00:05:303:3916.4
19BASA Jacek 53LIUKS KRUSZWICAKRUSZWICAM306M 1500:27:37.2000:27:37.20+00:05:403:4016.3
20KUBIAK Tomasz 61T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM402M 1600:27:47.3000:27:47.30+00:05:503:4216.2
21GRALAK Marcin 48NIEZRZESZONYINOWROCŁAWM307M 1700:27:49.8500:27:49.85+00:05:523:4216.2
22ARSENIUK Anna 212T.S.OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK302K 500:27:50.5000:27:50.50+00:05:533:4216.2
23ŁATA Marcin 224AZS CM UMKKRAKÓWM209M 1800:27:55.6000:27:55.60+00:05:583:4316.1
24SZYSZKA Mariusz 1534RUN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 1900:27:57.1500:27:57.15+00:06:003:4316.1
25ŚWIĘCICKI Wojciech 74AWKS PITIKBYDGOSZCZM309M 2000:28:07.7000:28:07.70+00:06:103:4416
26STANKIEWICZ Błażej 201LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM403M 2100:28:15.1000:28:15.10+00:06:183:4615.9
27ŁUCZAK Paweł 97TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404M 2200:28:32.4500:28:32.45+00:06:353:4815.8
28JANUS Dawid 159ŚWIECIEM2010M 2300:28:54.9500:28:54.95+00:06:583:5115.6
29OLSZEWSKI Adam 209KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIECM501M 2400:28:55.5000:28:55.50+00:06:583:5115.6
30SMYKOWSKI Marcin 192BILBYDGOSZCZM405M 2500:29:07.2000:29:07.20+00:07:103:5215.5
31WOJCIECHOWSKA Elżbieta 220T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOPAKOŚĆK303K 600:29:12.3000:29:12.30+00:07:153:5315.4
32SZOPIŃSKI Rafał 130BYDGOSZCZM3010M 2600:29:31.0000:29:31.00+00:07:343:5615.2
33KOWALIK Marcin 218BYDGOSZCZM3011M 2700:29:32.2000:29:32.20+00:07:353:5615.2
34TUCHOLSKI Bartłomiej 144BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2011M 2800:29:37.6500:29:37.65+00:07:403:5615.2
35MAJEWSKI Paweł 300FORDONIAKBYDGOSZCZM3012M 2900:29:50.4000:29:50.40+00:07:533:5815.1
36ŚMIGLEWSKI Aleksander 52LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM191M 3000:29:51.5000:29:51.50+00:07:543:5815.1
37PAWŁOWSKI Radosław 94JFTC SUZIELONKAM406M 3100:29:55.3000:29:55.30+00:07:583:5915
38HALINIAK Filip 41BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM161M 3200:30:00.3000:30:00.30+00:08:034:0015
39PIETRZAK Tadeusz 210TKKF ORZEŁ BYDGOSZCZOSTROMECKOM601M 3300:30:01.3000:30:01.30+00:08:044:0015
40URBAŃSKI Andrzej 158OSTROMECKOM407M 3400:30:02.6500:30:02.65+00:08:054:0015
41OLENDER Tomasz 70GRUDZIĄDZM2012M 3500:30:08.4500:30:08.45+00:08:114:0114.9
42MICKIEWICZ Jan 59AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM502M 3600:30:16.1500:30:16.15+00:08:194:0214.9
43LIS Janusz 135TKKF CHEŁMNOGRUDZIĄDZM503M 3700:30:24.4000:30:24.40+00:08:274:0314.8
44DEMBKOWSKI Ryszard 208TTC TORUNTORUŃM602M 3800:30:43.3500:30:43.35+00:08:464:0514.7
45KUŚMIEREK Michał 25GZINM2013M 3900:30:53.4500:30:53.45+00:08:564:0714.6
46MITRĘGA Daria 231RUNNERS TEAM JEŻEWOŚWIECIEK204K 700:31:03.0500:31:03.05+00:09:064:0814.5
47SOBOCIŃSKI Mateusz 211BODMAROSTROMECKOM2014M 4000:31:03.2500:31:03.25+00:09:064:0814.5
48LUZAK Szymon 141RESTAURACJA SPIŻARNIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2015M 4100:31:05.1500:31:05.15+00:09:084:0814.5
49DUTKOWSKI Tomasz 116MMPJLUBAWKAM3013M 4200:31:06.5500:31:06.55+00:09:094:0814.5
50DĘBSKI Adrian 152BYDGOSZCZM2016M 4300:31:10.9000:31:10.90+00:09:144:0914.4
51LEBA Rafał 18NIEZRZESZONYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3014M 4400:31:14.8000:31:14.80+00:09:174:0914.4
52BEREBECKI Roman 182KB LECH RYPINRYPIN 87-500M603M 4500:31:16.7000:31:16.70+00:09:194:1014.4
53ZABROCKI Adam 3OSÓWIECM3015M 4600:31:19.5000:31:19.50+00:09:224:1014.4
54MACIEJEWSKI Zbigniew 33TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM408M 4700:31:22.0000:31:22.00+00:09:254:1014.3
55GZYL Mikolaj 27'EXODUS'BYGDOSZCZM3016M 4800:31:22.6000:31:22.60+00:09:254:1014.3
56WOŹNIAKOWSKA Agata 228RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK304K 800:31:28.7500:31:28.75+00:09:314:1114.3
57LIPOWSKI Jakub 29LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM162M 4900:31:31.6000:31:31.60+00:09:344:1214.3
58PALACZ Wioletta 22BYDGOSZCZK305K 900:31:39.7500:31:39.75+00:09:424:1314.2
59HASS Adam 146BYDGOSZCZM3017M 5000:31:40.0000:31:40.00+00:09:434:1314.2
60LUTOWSKI Wojciech 230TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 5100:31:45.2500:31:45.25+00:09:484:1414.2
61KOCINIEWSKI Jacek 84LKS JANOWOJANOWOM409M 5200:31:53.2000:31:53.20+00:09:564:1514.1
62KOCINIEWSKI Dariusz 78LKS JANOWOJANOWOM4010M 5300:31:53.6000:31:53.60+00:09:564:1514.1
63KRÓL Dariusz 60GNIEZNOM4011M 5400:31:56.8500:31:56.85+00:09:594:1514.1
64KRUSZEWSKI Tadeusz 173NIEZRZESZONYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3019M 5500:32:01.4500:32:01.45+00:10:044:1614.1
65MALICKI Łukasz 86BYDGOSZCZM3020M 5600:32:03.1000:32:03.10+00:10:064:1614
66URBAŃSKI Daniel 54BYDGOSZCZM4012M 5700:32:12.4000:32:12.40+00:10:154:1714
67SOBCZAK Krzysztof 169RUN BDGBYDGOSZCZM3021M 5800:32:14.3000:32:14.30+00:10:174:1714
68TRZCIŃSKI Franciszek 131SIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHEŁMNOM504M 5900:32:17.4500:32:17.45+00:10:204:1813.9
69JANIK Roman 73KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM604M 6000:32:33.3500:32:33.35+00:10:364:2013.8
70SZTEJKA Damian 63BYDGOSZCZM3022M 6100:32:33.6500:32:33.65+00:10:364:2013.8
71PIWOŃSKI Robert 31PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKTORUŃM3023M 6200:32:36.7000:32:36.70+00:10:394:2013.8
72KOHUTEK Artur 174DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4013M 6300:32:45.1500:32:45.15+00:10:484:2213.7
73KOCINIEWSKI Bartłomiej 80LKS JANOWOJANOWOM2017M 6400:32:49.0000:32:49.00+00:10:524:2213.7
74SZYDŁO Sławomir 102MMPJ TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4014M 6500:32:55.9500:32:55.95+00:10:594:2313.7
75SYROCKI Michał 91WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2018M 6600:32:57.6000:32:57.60+00:11:004:2313.7
76KOTŁOWSKI Przemysław 140MKSSP63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3024M 6700:33:03.8000:33:03.80+00:11:064:2413.6
77LEWICKI Krzysztof 121BYDGOSZCZM505M 6800:33:04.8500:33:04.85+00:11:074:2413.6
78LEWICKI Marek 122BYDGOSZCZM192M 6900:33:04.9000:33:04.90+00:11:084:2413.6
79KALA Michał 143ŁABISZYNM3025M 7000:33:05.7500:33:05.75+00:11:084:2413.6
80JAGODZIŃSKI Mateusz 30BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2019M 7100:33:06.7000:33:06.70+00:11:094:2413.6
81LUZAK Mirosław 109MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM506M 7200:33:06.8000:33:06.80+00:11:094:2413.6
82WYSOCKI Jerzy 64BRAKBYDGOSZCZM507M 7300:33:08.7000:33:08.70+00:11:114:2513.6
83ŁATA Maria 225AZS CM UMKKRAKÓWK205K 1000:33:09.5500:33:09.55+00:11:124:2513.6
84SZRAJDA Monika 172OSÓWIECK306K 1100:33:17.7000:33:17.70+00:11:204:2613.5
85KRZYWDZIŃSKI Dominik 227UKB SZUBINSZUBINM163M 7400:33:19.3000:33:19.30+00:11:224:2613.5
86BAZAK Cezary 45CDIS-ZBYDGOSZCZM4015M 7500:33:22.7000:33:22.70+00:11:254:2613.5
87JAROCKA Beata 13NIEZRZESZONADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK307K 1200:33:28.0500:33:28.05+00:11:314:2713.4
88KOCINIEWSKI Franciszek 79LKS JANOWOJANOWOM164M 7600:33:34.3000:33:34.30+00:11:374:2813.4
89GRACZYK-GRZYBOWSKA Ilona 219ACTI-VITBYDGOSZCZK308K 1300:33:36.7500:33:36.75+00:11:394:2813.4
90FAFIK Cezary 207LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM4016M 7700:33:42.5000:33:42.50+00:11:454:2913.4
91CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 44BYDGOSZCZK401K 1400:33:52.2000:33:52.20+00:11:554:3013.3
92KURS Jarosław 150TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM4017M 7800:33:53.0000:33:53.00+00:11:564:3113.3
93SIKORA Antoni 145ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM605M 7900:33:53.5500:33:53.55+00:11:564:3113.3
94CHMURA Krzysztof 147NOWY DWÓRM4018M 8000:33:55.0000:33:55.00+00:11:584:3113.3
95WIECZOREK Łukasz 179WWW.BYTPAK.PLBYDGOSZCZM2020M 8100:33:57.0000:33:57.00+00:12:004:3113.3
96GRAJEWSKI Mateusz 178RUN4FUNŚWIECIEM3026M 8200:34:02.0000:34:02.00+00:12:054:3213.2
97SZTUBECKI Jacek 16OSTROMECKOM4019M 8300:34:02.7000:34:02.70+00:12:054:3213.2
98NAPIERAŁA Leszek 160ŁABISZYNM4020M 8400:34:03.9000:34:03.90+00:12:074:3213.2
99KRANZ Magdalena 129BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK206K 1500:34:04.9000:34:04.90+00:12:084:3213.2
100OBUCHOWICZ Weronika 167SOLEC KUJAWSKIK191K 1600:34:05.6500:34:05.65+00:12:084:3213.2
101MURAS Michał 163BYDGOSZCZM4021M 8500:34:16.1000:34:16.10+00:12:194:3413.1
102WENDA Mateusz 96BYDGOSZCZM2021M 8600:34:23.8000:34:23.80+00:12:264:3513.1
103RUTKOWSKI Tomasz 138LKS OSTROMECKOSTRZYŻAWAM4022M 8700:34:30.4500:34:30.45+00:12:334:3613
104SZTUBECKI Rafał 112LIPNOM4023M 8800:34:41.9500:34:41.95+00:12:454:3713
105DOBRUCHOWSKA Emilia 111TG. SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAW UL. AL. NIEPODLEGŁOŚCI 24/39K402K 1700:34:42.7500:34:42.75+00:12:454:3713
106OSIECKI Grzegorz 105KISIELICEM606M 8900:34:49.1000:34:49.10+00:12:524:3812.9
107ŁUGOWSKI Tomasz 216BILBYDGOSZCZM3027M 9000:35:00.8000:35:00.80+00:13:034:4012.9
108BIEŃKOWSKI Tomasz 49BYDGOSZCZM607M 9100:35:01.3000:35:01.30+00:13:044:4012.9
109WITT Wojciech 197NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM3028M 9200:35:01.6500:35:01.65+00:13:044:4012.9
110KUZIOŁA Łukasz 117OSTROMECKOM3029M 9300:35:03.1500:35:03.15+00:13:064:4012.8
111NOWICKI Błażej 156GRUDZIADZM165M 9400:35:04.9000:35:04.90+00:13:084:4012.8
112ŚCIBAK Wojciech 90JFTC SUBYDGOSZCZM3030M 9500:35:05.5000:35:05.50+00:13:084:4012.8
113GORDON Roman 108BYDGOSZCZM508M 9600:35:06.6500:35:06.65+00:13:094:4012.8
114SOSIŃSKA Izabela 14NIEZRZESZONADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK309K 1800:35:06.8500:35:06.85+00:13:094:4012.8
115RAJCZYK Wiktoria 198BYDGOSZCZK3010K 1900:35:09.0000:35:09.00+00:13:124:4112.8
116RYMARKIEWICZ Małgorzata 170WII TEAMBYDGOSZCZK3011K 2000:35:12.6500:35:12.65+00:13:154:4112.8
117ŚLIWIŃSKI Mariusz 234CZEMLEWOM2022M 9700:35:18.4500:35:18.45+00:13:214:4212.7
118STĘPIEŃ Tomasz 162SF BYDGJARUŻYNM4024M 9800:35:22.6000:35:22.60+00:13:254:4212.7
119KOZERA Sebastian 190BYDGOSZCZM3031M 9900:35:26.7000:35:26.70+00:13:294:4312.7
120PERLIK Grzegorz 65MIAŁEM SZCZĘŚCIE...BYDGOSZCZM608M 10000:35:31.0000:35:31.00+00:13:344:4412.7
121RZEMEK Sławomir 103ERZETGZINM3032M 10100:35:36.4500:35:36.45+00:13:394:4412.6
122BANACH Grzegorz 34WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM509M 10200:35:37.0000:35:37.00+00:13:404:4412.6
123BŁAŻEJCZYK Łukasz 93OSTROMECKOM3033M 10300:35:46.8500:35:46.85+00:13:494:4612.6
124KOCINIEWSKI Marcin 76LKS JANOWOCZARŻEM3034M 10400:35:49.0000:35:49.00+00:13:524:4612.6
125SKIBIŃSKI Jarosław 223KOPANINOZŁOTORIAM4025M 10500:35:49.7500:35:49.75+00:13:524:4612.6
126KOCINIEWSKI Jakub 85LKS JANOWOJANOWOM166M 10600:35:55.4500:35:55.45+00:13:584:4712.5
127ZNAJMIECKI Marcin 99BYDGOSZCZM2023M 10700:35:57.9000:35:57.90+00:14:014:4712.5
128JENDRZEJCZAK Karol 100BYDGOSZCZM4026M 10800:36:04.1500:36:04.15+00:14:074:4812.5
129BIELEC Wojciech 166BYDGOSZCZM3035M 10900:36:04.3000:36:04.30+00:14:074:4812.5
130SZTUBECKA Agnieszka 113LIPNOK403K 2100:36:08.5000:36:08.50+00:14:114:4912.5
131ANDERSOHN Piotr 164AWKS PITIKBYDGOSZCZM3036M 11000:36:14.2000:36:14.20+00:14:174:4912.4
132OWCZARSKI Krzysztof 196BYDGOSZCZM3037M 11100:36:18.4000:36:18.40+00:14:214:5012.4
133PODBIELSKA Alina 32KM UMK TORUŃTORUŃK404K 2200:36:19.2000:36:19.20+00:14:224:5012.4
134BIERNACKI Bartosz 181BYDGOSZCZM3038M 11200:36:22.8000:36:22.80+00:14:254:5012.4
135BUKOWSKI Krzysztof 168BEZKLUBOWIECINOWROCŁAWM4027M 11300:36:30.3000:36:30.30+00:14:334:5212.3
136KUBOWICZ Piotr 120BYDGOSZCZM4028M 11400:36:35.0000:36:35.00+00:14:384:5212.3
137RAUT Wiesław 183BYDGOSZCZM609M 11500:36:42.7000:36:42.70+00:14:454:5312.3
138GRUBICH Arkadiusz 12NIEMCZM3039M 11600:36:45.7500:36:45.75+00:14:484:5412.2
139HALINIAK Dominik 38BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM193M 11700:36:56.3000:36:56.30+00:14:594:5512.2
140RÓŻAŃSKI Jakub 184GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘTORUŃM2024M 11800:36:59.6500:36:59.65+00:15:024:5512.2
141STARSZAK Paweł 127DĄBROWACHEŁMIŃSKAM3040M 11900:37:10.4000:37:10.40+00:15:134:5712.1
142ROSIAK Jaroslaw 187NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM4029M 12000:37:10.4500:37:10.45+00:15:134:5712.1
143KURBIEL Aleksandra 92WARSZAWAK207K 2300:37:10.7500:37:10.75+00:15:134:5712.1
144GADOMSKA Maria 57BYDGOSZCZK601K 2400:37:12.3500:37:12.35+00:15:154:5712.1
145KRYŚ Jacek 128NOWY DWÓRM5010M 12100:37:14.9000:37:14.90+00:15:184:5712.1
146GRYLEWICZ Tomasz 154RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3041M 12200:37:18.0500:37:18.05+00:15:214:5812.1
147HALINIAK Bartosz 40BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM194M 12300:37:21.7000:37:21.70+00:15:244:5812
148OLSZEWSKI Marek 297FORDONIAKBYDGOSZCZM3042M 12400:37:34.9000:37:34.90+00:15:385:0012
149KOWALSKI Remigiusz 298FORDONIAKBYDGOSZCZM3043M 12500:37:35.0000:37:35.00+00:15:385:0012
150BAFIA Piotr 77BYDGOSZCZM2025M 12600:37:38.0000:37:38.00+00:15:415:0112
151DZIEDZIC Agnieszka 21UNISŁAWK3012K 2500:37:41.8500:37:41.85+00:15:445:0111.9
152GROTT Bartłomiej 115RUN VOLEXBYDGOSZCZM3044M 12700:37:48.6500:37:48.65+00:15:515:0211.9
153GÓRECKI Łukasz 17BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM3045M 12800:37:52.1000:37:52.10+00:15:555:0211.9
154KRÓL Zbigniew 221BYDGOSZCZM4030M 12900:38:01.4000:38:01.40+00:16:045:0411.8
155BAGROWSKI Marek 19NIEZRZESZONY RATOWNIK MEDYCZYJANOWOM5011M 13000:38:03.9500:38:03.95+00:16:075:0411.8
156NOWACKI Michał 114MARCONKOWOM3046M 13100:38:04.7500:38:04.75+00:16:075:0411.8
157WILK Krzysztof 233BOLUMINEKM6010M 13200:38:25.7000:38:25.70+00:16:285:0711.7
158FALKOWSKI Ireneusz 139BRAKBYDGOSZCZM5012M 13300:38:29.7000:38:29.70+00:16:325:0711.7
159DZIEDZIC Marcin 20UNISŁAWM3047M 13400:38:38.8000:38:38.80+00:16:415:0911.6
160OLENDER Bartłomiej 299FORDONIAKBYDGOSZCZM3048M 13500:38:38.8500:38:38.85+00:16:415:0911.6
161PAŁCZYŃSKA Beata 55BOLUMINK208K 2600:38:44.4000:38:44.40+00:16:475:0911.6
162TUPAJKA Tomasz 157BYDGOSZCZM4031M 13600:38:48.4000:38:48.40+00:16:515:1011.6
163UCIŃSKI Edward 98TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM6011M 13700:38:52.0000:38:52.00+00:16:555:1011.6
164MACIEJEWSKI Mateusz 2INOWROCŁAWM2026M 13800:38:54.9000:38:54.90+00:16:585:1111.6
165KLÓSKA Jarosław 87ANKA ADAŚ KAMILKA :)NIEMCZM3049M 13900:39:06.3000:39:06.30+00:17:095:1211.5
166MROZEK Rafał 81CZARŻEM4032M 14000:39:08.2500:39:08.25+00:17:115:1311.5
167HALINIAK Jakub 42BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM167M 14100:39:09.9000:39:09.90+00:17:135:1311.5
168HALINIAK Andrzej 37BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5013M 14200:39:10.0000:39:10.00+00:17:135:1311.5
169SADURSKI Wiesław 232OTOWICEM5014M 14300:39:20.0500:39:20.05+00:17:235:1411.4
170WISNIEWSKI Włodzimierz 136TORUŃM5015M 14400:39:22.4500:39:22.45+00:17:255:1411.4
171BOSIACKI Mateusz 137RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2027M 14500:39:24.8500:39:24.85+00:17:275:1511.4
172MAZUROWSKI Robert 106IŁAWAM3050M 14600:39:30.7000:39:30.70+00:17:335:1611.4
173BIELEC Michał 165BYDGOSZCZM3051M 14700:39:46.1000:39:46.10+00:17:495:1811.3
174MAĆKOWIAK Magdalena 8BYDGOSZCZK209K 2700:39:52.5500:39:52.55+00:17:555:1811.3
175ZAMIATOWSKA Kinga 71RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3013K 2800:40:06.0000:40:06.00+00:18:095:2011.2
176BLEJA Krystian 5PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3052M 14800:40:06.3500:40:06.35+00:18:095:2011.2
177KOSIEDOWSKI Miłosz 123OSTROMECKOM2028M 14900:40:07.1500:40:07.15+00:18:105:2011.2
178LUZAK Magdalena 155BYDGOSZCZK2010K 2900:40:46.6000:40:46.60+00:18:495:2611
179PAWSKI Marcin 83NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM3053M 15000:40:53.0000:40:53.00+00:18:565:2711
180PAWSKA Elżbieta 82NIEZRZESZONABYDGOSZCZK3014K 3000:40:53.8500:40:53.85+00:18:565:2711
181STĘPIEŃ Bogdan 9NOWY DWÓRM3054M 15100:41:03.6500:41:03.65+00:19:065:2811
182KARBOWNIK Marcin 229LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2029M 15200:41:03.7000:41:03.70+00:19:065:2811
183RÓŻAŃSKI Karol 124GTWPAPOWO TORUŃSKIEM3055M 15300:41:06.7000:41:06.70+00:19:095:2810.9
184NIKOŁAJEW Monika 66BYDGOSZCZK3015K 3100:41:17.0000:41:17.00+00:19:205:3010.9
185SZULERECKI Marcin 185GTWPAPOWO TORUŃSKIEM3056M 15400:41:27.4500:41:27.45+00:19:305:3110.9
186CZYŻAK Joanna 56RUN BYDGOSZCZNOWY DWÓRK405K 3200:41:39.4000:41:39.40+00:19:425:3310.8
187BORZYSZKOWSKI Grzegorz 43STARY FORDONBYDGOSZCZM3057M 15500:41:46.8500:41:46.85+00:19:495:3410.8
188TUPTANOWSKI Przemysław 142WELD-LINE SPORT TEAMBYDGOSZCZM3058M 15600:42:00.7500:42:00.75+00:20:035:3610.7
189GRYŃ-MAŚLIJ Katarzyna 215BYDGOSZCZK3016K 3300:42:14.6500:42:14.65+00:20:175:3710.7
190SOSIŃSKI Paweł 67DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3059M 15700:42:15.8000:42:15.80+00:20:185:3810.7
191GANCKOWSKI Piotr 68BYDGOSZCZM5016M 15800:42:19.7500:42:19.75+00:20:225:3810.6
192SIMINSKI Wojciech 51AWKS PITIKBYDGOSZCZM3060M 15900:42:25.1000:42:25.10+00:20:285:3910.6
193KARBOWNIK Mateusz 89BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2030M 16000:42:27.2500:42:27.25+00:20:305:3910.6
194LUBOWIECKA Julia 204OSTROMECKOK161K 3400:42:41.8000:42:41.80+00:20:445:4110.5
195MIKUŁA Tomasz 7RUN GORDONRYNARZEWOM3061M 16100:42:45.6000:42:45.60+00:20:485:4210.5
196KUZIOŁA Sylwia 203OSTROMECKOK3017K 3500:42:57.3500:42:57.35+00:21:005:4310.5
197ZAWADZKA Małgorzata 126DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 3600:43:05.7000:43:05.70+00:21:085:4410.4
198BARANOWSKI Damian 151BYDGOSZCZM3062M 16200:43:06.0000:43:06.00+00:21:095:4410.4
199BURKIEWICZ Paulina 194GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘOSTRÓDAK2011K 3700:43:22.7000:43:22.70+00:21:255:4610.4
200SZTEJKA Jolanta 62BYDGOSZCZK3019K 3800:43:23.6000:43:23.60+00:21:265:4710.4
201RĘPALSKA Izabela 4BIAŁE BŁOTAK3020K 3900:43:37.3500:43:37.35+00:21:405:4810.3
202ŁOŚ Katarzyna 24ZAMOŚĆK501K 4000:44:10.1000:44:10.10+00:22:135:5310.2
203ŁOŚ Dariusz 23ZAMOŚĆM5017M 16300:44:10.4000:44:10.40+00:22:135:5310.2
204BRZEZINSKA Daniela 39BYDGOSZCZK2012K 4100:44:15.6000:44:15.60+00:22:185:5410.2
205KOHUTEK Violetta 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK406K 4200:44:22.0000:44:22.00+00:22:255:5410.1
206RYMARKIEWICZ Sławomir 75BYDGOSZCZM3063M 16400:44:25.4500:44:25.45+00:22:285:5510.1
207CORREA Andrew 35AUCKLANDM2031M 16500:45:50.6500:45:50.65+00:23:536:069.8
208BUŚ Jagoda 36OSTROMECKOK2013K 4300:45:50.6500:45:50.65+00:23:536:069.8
209ANGIEL Władysław 191TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6012M 16600:46:21.4000:46:21.40+00:24:246:109.7
210CHMURA Maciej 148NOWY DWÓRM168M 16700:46:42.0000:46:42.00+00:24:456:139.6
211BULIŃSKA Zuzanna 11STRZYŻAWAK407K 4400:46:42.7500:46:42.75+00:24:456:139.6
212KALISZEWSKI Slawomir 188NIEZRZESZONYBIAŁE BŁOTAM3064M 16800:46:45.4000:46:45.40+00:24:486:149.6
213STAROŃ Monika 101BYDGOSZCZK3021K 4500:49:13.4000:49:13.40+00:27:166:339.1
214KALISZEWSKI Wojciech 189NIEZRZESZONYBIALE BŁOTAM3065M 16900:50:15.1500:50:15.15+00:28:186:429
215MAŁAWA Kasia 149BYDGOSZCZK2014K 4600:54:57.4000:54:57.40+00:33:007:198.2
Znaleziono 215 wynik(ów)