XXX BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data/ Date:
2017-10-08
Miejsce/ Place:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
310
Wystartowało/ Started:
235
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
235
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe | Mieszkańcy Dąbrowa Chełmińska
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KYEVA Cosmas 301BYDGOSZCZM301M 100:22:25.6000:22:25.60 2:5920.1
2DIDOVODIVIC Dmytro 291MK LUCHESKIVANOFRANKOVSKM302M 200:22:28.1500:22:28.15+00:00:022:5920
3OKSENIUK Sergii 288MK LUCHESKLUCKM303M 300:22:35.8000:22:35.80+00:00:103:0019.9
4YURCHUK Volodymyr 290MK LUCHESKIVANOFRANKOVSKM304M 400:22:52.9500:22:52.95+00:00:273:0219.7
5KOTŁOWSKI Bartosz 265LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 5Tak00:23:37.2000:23:37.20+00:01:113:0819.1
6BLAHODIR Yuriy 305OSTRÓW WLKPM305M 600:24:28.5500:24:28.55+00:02:023:1518.4
7LUTOWSKI Wojciech 234TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM306M 700:25:21.4500:25:21.45+00:02:553:2217.8
8STANKIEWICZ Błażej 296LKS OSTROMECKOM401M 8Tak00:26:00.1000:26:00.10+00:03:343:2817.3
9MOTOCZYŃSKI Wojciech 189TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 900:26:19.6000:26:19.60+00:03:543:3017.1
10JAGODZIŃSKI Mateusz 108BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM202M 1000:26:20.0500:26:20.05+00:03:543:3017.1
11DIDOVODIVIC Olesia 292MK LUCHESKIVANOFRANKOVSKK201K 100:26:36.1500:26:36.15+00:04:103:3216.9
12YURCHUK Oksana 289MK LUCHESKK202K 200:26:38.1500:26:38.15+00:04:123:3316.9
13DIATLOWA Yulia 306RAWICZOSTRÓW WLKPK203K 300:26:40.1000:26:40.10+00:04:143:3316.9
14JANUS Dawid 125THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM308M 1100:26:47.7500:26:47.75+00:04:223:3416.8
15GLUGLA Mariusz 76ŚWIECIEM309M 1200:26:50.4500:26:50.45+00:04:243:3416.8
16SZENK Marta 212BYDGOSZCZK301K 400:26:58.1000:26:58.10+00:04:323:3516.7
17SZYSZKA Mariusz 283SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM3010M 1300:26:58.8500:26:58.85+00:04:333:3516.7
18OKSENIUK Oksana 287MK LUCHESKLUCKK204K 500:27:20.0500:27:20.05+00:04:543:3816.5
19BUŚ Szymon 116LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM203M 14Tak00:27:25.5500:27:25.55+00:04:593:3916.4
20RETECKI Krzysztof 26BOGMAR/PRESTO OSTROMECKOOSTROMECKOM402M 15Yes00:27:50.2000:27:50.20+00:05:243:4216.2
21MAĆKOWSKI Maciej 197BYDGOSZCZM3011M 1600:27:57.3000:27:57.30+00:05:313:4316.1
22ETTINGER Paweł 156BYDGOSZCZM3012M 1700:27:58.4500:27:58.45+00:05:323:4316.1
23KALIN Wladyslaw 235GRZYBNOM3013M 1800:28:01.7000:28:01.70+00:05:363:4416.1
24RUSS Roman 286TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICEM501M 1900:28:08.1500:28:08.15+00:05:423:4516
25ŚLIWIŃSKI Łukasz 12BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM3014M 20Tak00:28:16.3000:28:16.30+00:05:503:4615.9
26PAWŁOWSKI Tomasz 59ZIELONKAM204M 2100:28:22.6000:28:22.60+00:05:573:4615.9
27ŚWIĘCICKI Wojciech 88DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM403M 2200:28:51.4500:28:51.45+00:06:253:5015.6
28MELLER Wojciech 282BIEGAM BO LUBIĘSTRZYŻAWAM404M 23Tak00:28:54.7000:28:54.70+00:06:293:5115.6
29MOROSZCZAK Bogumił 284SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM405M 2400:29:00.4500:29:00.45+00:06:343:5215.5
30SZCZEPANIAK Cezary 299BYDGOSZCZM406M 2500:29:12.7500:29:12.75+00:06:473:5315.4
31WIĘCKOWSKI Dariusz 263ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM3015M 2600:29:28.7000:29:28.70+00:07:033:5515.3
32PUZACZ Dawid 226WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3016M 27Tak00:29:30.3000:29:30.30+00:07:043:5615.3
33RYBARCZYK Wojciech 224OSIELSKOM407M 2800:29:35.0500:29:35.05+00:07:093:5615.2
34MALICKA-ZACNIEWSKA Agata 273TORUŃK205K 600:29:37.9500:29:37.95+00:07:123:5615.2
35MAJEWICZ Michał 221BYDGOSZCZM205M 2900:29:44.7000:29:44.70+00:07:193:5715.1
36KRZYWDZIŃSKI Dominik 254UKB SZUBINSZUBINM161M 3000:29:46.8000:29:46.80+00:07:213:5815.1
37KONIARSKI Janusz 15PRZYSIEKM502M 3100:29:55.6500:29:55.65+00:07:303:5915
38STĘPIEŃ Bogdan 81LUXTORPEDYNOWY DWÓRM206M 32Yes00:30:19.6500:30:19.65+00:07:544:0214.8
39PAWŁOWSKI Radosław 58JFTC SUZIELONKAM503M 3300:30:30.1500:30:30.15+00:08:044:0414.8
40BEDNARCZYK Adrian 1001 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM3017M 3400:30:31.9000:30:31.90+00:08:064:0414.7
41BAZAK Cezary 53CENTRUM DOKTRYN I SZKOLENIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZM504M 3500:30:33.0500:30:33.05+00:08:074:0414.7
42WENDA Dawid 196SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM207M 3600:30:48.3000:30:48.30+00:08:224:0614.6
43BELZYT Piotr 168UNISŁAWM3018M 3700:30:57.1500:30:57.15+00:08:314:0714.5
44HALINIAK Filip 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM191M 38Tak00:31:13.6000:31:13.60+00:08:484:0914.4
45GURNA Jolanta 198TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK501K 700:31:14.3500:31:14.35+00:08:484:0914.4
46KAWAŁA Mateusz 87CHEŁMNOM208M 3900:31:14.9000:31:14.90+00:08:494:0914.4
47KRUSZEWSKI Tadeusz 18DĄBROWA CHEŁMINSKAM408M 40Tak00:31:21.0000:31:21.00+00:08:554:1014.4
48GZYL Mikolaj 170JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3019M 4100:31:24.5000:31:24.50+00:08:584:1114.3
49MICKIEWICZ Jan 138AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM505M 4200:31:25.4000:31:25.40+00:08:594:1114.3
50KOCINIEWSKI Wojciech 181LKS JANOWOJANOWOM162M 43Tak00:31:55.7500:31:55.75+00:09:304:1514.1
51KOCINIEWSKI Dariusz 179LKS JANOWOJANOWOM409M 44Tak00:31:59.7000:31:59.70+00:09:344:1514.1
52ANDRZEJEWSKI Paweł 123MAT-BUDDOBROMIERZM3020M 4500:32:04.1000:32:04.10+00:09:384:1614
53SMYKOWSKI Marcin 298BYDGOSZCZM4010M 4600:32:19.6000:32:19.60+00:09:544:1813.9
54HENDRZAK Sylwester 61PLUSZOWE NORNICEZAMEK BIERZGŁOWSKIM3021M 4700:32:20.6500:32:20.65+00:09:554:1813.9
55JAROCKA Beata 5NIEZRZESZONADĄBROWA CHEŁM.K401K 8Tak00:32:21.8000:32:21.80+00:09:564:1813.9
56SZATTEN Dawid 187BYDGOSZCZM3022M 4800:32:23.1500:32:23.15+00:09:574:1913.9
57SMARZ Karol 266DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM209M 49Tak00:32:29.7500:32:29.75+00:10:044:1913.9
58KARNOWSKI Sebastian 166CZEMLEWOM3023M 50Tak00:32:32.8500:32:32.85+00:10:074:2013.8
59WENDA Mateusz 173SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2010M 5100:32:35.5500:32:35.55+00:10:094:2013.8
60KLINIKOWSKI Jacek 23KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4011M 5200:32:39.4000:32:39.40+00:10:134:2113.8
61PŁOMIŃSKI Błażej 300WILKI WILCZYNUNISŁAWM2011M 5300:32:42.5500:32:42.55+00:10:164:2113.8
62KUŚMIEREK Michał 4GZINM2012M 54Tak00:32:43.6500:32:43.65+00:10:184:2113.8
63STARSZAK Seweryn 75DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM163M 55Tak00:32:43.9500:32:43.95+00:10:184:2113.8
64BAGROWSKI Marek 8UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGAJANOWOM506M 56Tak00:32:50.7500:32:50.75+00:10:254:2213.7
65HASS Adam 247KOŁO PZW NR 114 OSTROMECKOBYDGOSZCZM3024M 5700:32:52.5500:32:52.55+00:10:264:2213.7
66PALACZ Wioletta 240BYDGOSZCZK302K 900:32:52.5500:32:52.55+00:10:264:2213.7
67MARACH Piotr 256AKPB MARMEL TORUŃTORUŃM4012M 5800:32:53.1500:32:53.15+00:10:274:2313.7
68NIEDBALSKI Grzegorz 175RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM507M 5900:32:56.1000:32:56.10+00:10:304:2313.7
69CYL Dawid 78FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM3025M 6000:32:57.3500:32:57.35+00:10:314:2313.7
70KALISZ Andrzej 211MAK BIEGACHEŁMŻAM508M 6100:33:00.5000:33:00.50+00:10:344:2413.6
71NADRATOWSKI Maciej 199KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4013M 6200:33:02.4000:33:02.40+00:10:364:2413.6
72KOCINIEWSKI Mateusz 183LKS JANOWOJANOWOM2013M 63Tak00:33:11.8000:33:11.80+00:10:464:2513.6
73STARSZAK Paweł 73DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3026M 64Tak00:33:15.8500:33:15.85+00:10:504:2613.5
74KRUCZKOWSKA Magdalena 229BRZEZIŃSKI RUN CLUBBYDGOSZCZK303K 1000:33:17.2500:33:17.25+00:10:514:2613.5
75TUBAJA Albert 214KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 6500:33:18.4000:33:18.40+00:10:524:2613.5
76SYROCKI Michał 225WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3027M 66Tak00:33:20.5500:33:20.55+00:10:544:2613.5
77KOCINIEWSKI Jakub 178LKS JANOWOJANOWOM164M 67Tak00:33:23.9000:33:23.90+00:10:584:2713.5
78GOŁATA Wojciech 142DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3028M 68Tak00:33:29.4000:33:29.40+00:11:034:2713.4
79NOWICKI Błażej 245GRUDZIĄDZM192M 6900:33:30.9500:33:30.95+00:11:054:2813.4
80LEMAŃCZYK Zygmunt 161NIEMCZNIEMCZM4015M 7000:33:36.2000:33:36.20+00:11:104:2813.4
81BIELEC Wojciech 276BYDGOSZCZM3029M 7100:33:39.3000:33:39.30+00:11:134:2913.4
82LUZAK Mirosław 253MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM509M 7200:33:40.3500:33:40.35+00:11:144:2913.4
83ROSIAK Jarosław 308BYDGOSZCZM4016M 7300:33:41.7000:33:41.70+00:11:164:2913.4
84KOCINIEWSKI Jacek 177LKS JANOWOJANOWOM4017M 74Tak00:33:43.2000:33:43.20+00:11:174:2913.3
85KOCINIEWSKI Łukasz 182LKS JANOWOJANOWOM165M 75Tak00:33:46.7000:33:46.70+00:11:214:3013.3
86KOHUTEK Artur 251DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4018M 76Tak00:33:49.0500:33:49.05+00:11:234:3013.3
87RZEMEK Sławomir 27GZINM3030M 77Tak00:33:50.1500:33:50.15+00:11:244:3013.3
88KRUCZKOWSKI Piotr 151FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5010M 7800:34:01.3500:34:01.35+00:11:354:3213.2
89MROZEK Mikołaj 89BYDGOSZCZM166M 7900:34:02.7500:34:02.75+00:11:374:3213.2
90KOTŁOWSKI Przemysław 267MKSSP63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3031M 8000:34:05.7000:34:05.70+00:11:404:3213.2
91OWCZARSKI Krzysztof 152BYDGOSZCZM3032M 8100:34:07.0500:34:07.05+00:11:414:3213.2
92JOACHIMIAK Filip 281NIE ZRZESZONYZIELONKAM3033M 8200:34:14.7000:34:14.70+00:11:494:3313.1
93BOROWICZ Ireneusz 32BYDGOSZCZM3034M 8300:34:15.4500:34:15.45+00:11:494:3413.1
94CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 50BYDGOSZCZK402K 1100:34:17.7000:34:17.70+00:11:524:3413.1
95BRYJA Robert 122BYDGOSZCZM5011M 8400:34:21.8000:34:21.80+00:11:564:3413.1
96URBAŃSKI Daniel 147PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4019M 8500:34:31.1500:34:31.15+00:12:054:3613
97KUK Piotr 33LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM4020M 86Tak00:34:38.5000:34:38.50+00:12:124:3713
98RYMARKIEWICZ Małgorzata 163BYDGOSZCZK304K 1200:34:44.4500:34:44.45+00:12:184:3713
99SIKORA Antoni 99ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM601M 8700:34:45.7500:34:45.75+00:12:204:3812.9
100GÓRECKA Marta 277GZINK161K 13Tak00:34:51.7500:34:51.75+00:12:264:3812.9
101ZAGOŻDŻON Piotr 231RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4021M 8800:34:56.7500:34:56.75+00:12:314:3912.9
102PERLIK Grzegorz 98BYDGOSZCZM602M 8900:34:58.5500:34:58.55+00:12:324:3912.9
103HALINIAK Jakub 131DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM167M 90Tak00:35:01.8000:35:01.80+00:12:364:4012.9
104GILL Daniel 113BYDGOSZCZM3035M 9100:35:14.2500:35:14.25+00:12:484:4112.8
105GRUBICH Arkadiusz 55BRACIA DALTONNIEMCZM3036M 9200:35:14.4500:35:14.45+00:12:484:4112.8
106SOBOCIŃSKI Kami: 41DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3037M 93Tak00:35:41.1000:35:41.10+00:13:154:4512.6
107WRÓBLEWSKA Joanna 107UNISŁAWK403K 1400:35:56.5000:35:56.50+00:13:304:4712.5
108RADOWSKA Helena 232BYDGOSZCZK502K 1500:35:58.6000:35:58.60+00:13:334:4712.5
109CHABROS Małgorzata 126THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK206K 1600:36:02.8500:36:02.85+00:13:374:4812.5
110ZGLIŃSKA Anna 25UNISŁAWK305K 1700:36:03.6000:36:03.60+00:13:384:4812.5
111KOCINIEWSKI Bartłomiej Jan 184LKS JANOWOJANOWOM2014M 94Tak00:36:06.6000:36:06.60+00:13:414:4812.5
112WESTFALEWSKI Tomasz 210LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2015M 95Tak00:36:07.1000:36:07.10+00:13:414:4812.5
113GIERSZEWSKA Grażyna 204BYDGOSZCZK404K 1800:36:12.1500:36:12.15+00:13:464:4912.4
114ETTINGER Justyna 28RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK306K 1900:36:14.5000:36:14.50+00:13:484:4912.4
115KASZEWSKI Sebastian 143BYDGOSZCZM4022M 9600:36:14.5500:36:14.55+00:13:484:4912.4
116BIEŃKOWSKI Tomasz 127BYDGOSZCZM603M 9700:36:22.4500:36:22.45+00:13:564:5012.4
117HALINIAK Dominik 134DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2016M 98Tak00:36:24.7500:36:24.75+00:13:594:5112.4
118CHORZĘPA Martyna 192BYDGOSZCZK207K 2000:36:30.2000:36:30.20+00:14:044:5212.3
119CHORZĘPA Bogusław 195BYDGOSZCZM3038M 9900:36:30.4000:36:30.40+00:14:044:5212.3
120TRUDNOWSKI Janusz 56BYDGOSZCZM701M 10000:36:35.4500:36:35.45+00:14:094:5212.3
121KUZIOŁA Łukasz 217OSTROMECKOM4023M 101Tak00:36:36.5500:36:36.55+00:14:104:5212.3
122WALUSIAK Miłosz 22BYDGOSZCZM3039M 10200:36:40.1500:36:40.15+00:14:144:5312.3
123KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 227WARSZAWAK208K 2100:36:43.4000:36:43.40+00:14:174:5312.3
124SOSIŃSKA Izabela 2BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK307K 22Tak00:36:45.9500:36:45.95+00:14:204:5412.2
125TUPTANOWSKI Przemek 13WELD-LINEŁOCHOWOM3040M 10300:36:46.0500:36:46.05+00:14:204:5412.2
126WALCZAK Paweł 91BYDGOSZCZM2017M 10400:36:48.9000:36:48.90+00:14:234:5412.2
127ŚCIBAK Wojciech 77JFTC SUBYDGOSZCZM3041M 10500:36:49.7000:36:49.70+00:14:244:5412.2
128KOWALCZYK Robert 297OSTROMECKOM4024M 106Tak00:37:00.3000:37:00.30+00:14:344:5612.2
129BANACH Grzegorz 6WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM5012M 107Tak00:37:05.1500:37:05.15+00:14:394:5612.1
130KAMIŃSKI Bartek 271UNISŁAWM3042M 10800:37:15.8000:37:15.80+00:14:504:5812.1
131KOCINIEWSKI Marcin 176LKS JANOWOCZARŻEM3043M 109Tak00:37:16.6500:37:16.65+00:14:514:5812.1
132WASILEWSKA Martyna 285AMSBYDGOSZCZK308K 2300:37:18.6000:37:18.60+00:14:534:5812.1
133SKALISZ Ryszard 215BYDGOSZCZM702M 11000:37:21.0500:37:21.05+00:14:554:5812
134GOLIMOWSKA Anna 82BYDGOSZCZBYDGOSZCZK309K 2400:37:23.1000:37:23.10+00:14:574:5912
135KROPIDŁOWSKI Grzegorz 119LOVELASYŁĘCZYN DOLNYM3044M 11100:37:24.4000:37:24.40+00:14:584:5912
136STAWICKI Paweł 193OSTROMECKOM4025M 112Tak00:37:26.6000:37:26.60+00:15:014:5912
137SONDAJ Jarosław 102BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4026M 11300:37:26.7500:37:26.75+00:15:014:5912
138LUZAK Magdalena 272STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZK209K 2500:37:28.9500:37:28.95+00:15:034:5912
139WIŚNIEWSKI Włodzimierz 120SPCTORUŃM5013M 11400:37:42.2000:37:42.20+00:15:165:0111.9
140SZYMCZAK Tomasz 275POZNAŃM5014M 11500:37:49.8500:37:49.85+00:15:245:0211.9
141KRYŚ Jacek 191NOWY DWÓRM5015M 116Tak00:37:53.8500:37:53.85+00:15:285:0311.9
142DZIEDZIC Agnieszka 17UNISŁAWK3010K 2600:37:57.6500:37:57.65+00:15:325:0311.9
143SMAGAGOWSKA Anna 79OTOWICEK2010K 27Tak00:38:01.8000:38:01.80+00:15:365:0411.8
144SOSIŃSKI Paweł 3BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3045M 117Tak00:38:04.5000:38:04.50+00:15:385:0411.8
145POTRZEBOWSKA Agata 93DEAFBYDGOSZCZK3011K 2800:38:07.2000:38:07.20+00:15:415:0411.8
146MAJEWICZ Sylwia 145BYDGOSZCZK2011K 2900:38:11.6500:38:11.65+00:15:465:0511.8
147BIELEC Michał 261SP 63BYDGOSZCZM3046M 11800:38:13.2500:38:13.25+00:15:475:0511.8
148GŁYSZ Dawid 1571 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM3047M 11900:38:13.8000:38:13.80+00:15:485:0511.8
149OSIECKI Grzegorz 118KISIELICE 14-220M604M 12000:38:15.5000:38:15.50+00:15:495:0611.8
150KARBOWNIK Marcin 64LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2018M 121Tak00:38:22.2000:38:22.20+00:15:565:0611.7
151WITT Justyna 96BYDGOSZCZK3012K 3000:38:24.9000:38:24.90+00:15:595:0711.7
152WITT Tomasz 121DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3048M 122Tak00:38:25.1000:38:25.10+00:15:595:0711.7
153ŚLIWIŃSKA Justyna 249KS ' POMORZANIN'TORUŃUNISLAWK3013K 3100:38:27.6000:38:27.60+00:16:025:0711.7
154ŚLIWIŃSKI Michał 248KS ' POMORZANIN'TORUŃUNISLAWM3049M 12300:38:29.0000:38:29.00+00:16:035:0711.7
155WRÓBLEWSKI Sławomir 171UNISŁAWM4027M 12400:38:44.7500:38:44.75+00:16:195:0911.6
156KRÓL Zbigniew 304BYDGOSZCZM4028M 12500:38:51.0500:38:51.05+00:16:255:1011.6
157BRZOZOWSKI Piotr 45BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM2019M 12600:38:52.6500:38:52.65+00:16:275:1011.6
158STEJUK Aleksandra 172BYDGOSZCZK3014K 3200:38:55.3500:38:55.35+00:16:295:1111.6
159MAJEWSKI Robert 67CZARŻEM3050M 12700:39:03.4500:39:03.45+00:16:375:1211.5
160MROZEK Rafał 90CZARŻEM4029M 128Tak00:39:07.2500:39:07.25+00:16:415:1211.5
161BRZOZOWSKI Jarosław 46BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5016M 12900:39:09.8000:39:09.80+00:16:445:1311.5
162POLIWODZIŃSKI Michał 250WISEŁKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3051M 13000:39:10.5000:39:10.50+00:16:445:1311.5
163FALKOWSKI Ireneusz 40BYDGOSZCZM5017M 13100:39:17.8000:39:17.80+00:16:525:1411.5
164WITT Wojciech 95BYDGOSZCZM3052M 13200:39:22.8000:39:22.80+00:16:575:1411.4
165PRZYBORSKI Marcin 29STRZYŻAWAM3053M 133Tak00:39:31.4500:39:31.45+00:17:055:1611.4
166ANDERSOHN Piotr 278BYDGOSZCZM3054M 13400:39:34.6500:39:34.65+00:17:095:1611.4
167ANDERSOHN Paweł 279BYDGOSZCZM4030M 13500:39:35.6000:39:35.60+00:17:105:1611.4
168KUK Bartłomiej 35OSTROMECKOM168M 136Tak00:39:51.1500:39:51.15+00:17:255:1811.3
169KACZOR-DRABIK Joanna 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3015K 33Tak00:39:56.0500:39:56.05+00:17:305:1911.3
170SADURSKA Agnieszka 44OTOWICEK2012K 34Tak00:40:02.2500:40:02.25+00:17:365:2011.2
171OŚWIECIŃSKA Karolina 86KOKOCKOK2013K 3500:40:12.4500:40:12.45+00:17:465:2111.2
172MIKSZTOWICZ Oliwia 71JANOWOK191K 36Tak00:40:22.3000:40:22.30+00:17:565:2211.1
173WOJCIECHOWSKI Dawid 72WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2020M 137Tak00:40:22.6000:40:22.60+00:17:575:2211.1
174SULECKI Bartłomiej 294BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAŹUNISŁAWM3055M 13800:40:22.6500:40:22.65+00:17:575:2211.1
175GADOMSKA Maria 246RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK601K 3700:40:34.2500:40:34.25+00:18:085:2411.1
176RUTKOWSKI Kamil 30STRZYŻAWAM169M 139Tak00:40:35.2500:40:35.25+00:18:095:2411.1
177SZYMAŃSKI Jerzy 270KS DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIEKURZĘTNIKM703M 14000:40:37.0000:40:37.00+00:18:115:2411.1
178SKORA-TUPTANOWSKA Monika 207WELD-LINE TEAMŁOCHOWOK3016K 3800:40:38.2000:40:38.20+00:18:125:2511.1
179SADURSKI Wiesław 47OTOWICEM5018M 141Tak00:40:38.5000:40:38.50+00:18:125:2511.1
180BORZYSZKOWSKI Grzegorz 21STARY FORDONBYDGOSZCZM3056M 14200:40:38.9500:40:38.95+00:18:135:2511.1
181JAWORSKI Janusz 233TOPORZYSKOM5019M 14300:40:40.8500:40:40.85+00:18:155:2511.1
182KARBOWNIK Mateusz 10BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2021M 144Tak00:40:50.2500:40:50.25+00:18:245:2611
183CZYŻAK Asia 62AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUNOWY DWÓRK405K 39Tak00:40:52.5000:40:52.50+00:18:265:2611
184NUNZEK Agnieszka 162BYDGOSZCZK406K 4000:40:57.0000:40:57.00+00:18:315:2711
185WILK Krzysztof 310BOLUMINM605M 14500:40:57.1500:40:57.15+00:18:315:2711
186TARGOWSKA Małgorzata 260UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3017K 4100:41:27.1500:41:27.15+00:19:015:3110.9
187TARGOWSKI Marcin 259MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3057M 14600:41:27.3500:41:27.35+00:19:015:3110.9
188UCIŃSKI Edward 241TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM606M 14700:41:41.6000:41:41.60+00:19:165:3310.8
189STRUTYŃSKI Włodzimierz 106NIEZRZESZONYPIGŻAM5020M 14800:41:47.1000:41:47.10+00:19:215:3410.8
190STARSZAK Julia 74DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK192K 42Tak00:42:03.6500:42:03.65+00:19:385:3610.7
191BŁAŻEJCZYK Łukasz 220OSTROMECKOM3058M 149Tak00:42:16.8000:42:16.80+00:19:515:3810.6
192JANKOWIAK-GOŁATA Katarzyna 258BIAŁE BŁOTAK407K 4300:42:21.2000:42:21.20+00:19:555:3810.6
193KAWALEC Marcin 302REPTÓWM4031M 150Tak00:42:25.0500:42:25.05+00:19:595:3910.6
194SOBOLEWSKA Aleksandra 159BYDGOSZCZK2014K 4400:42:29.8500:42:29.85+00:20:045:3910.6
195BRZOZOWSKA Iwona 303UNISŁAWK408K 4500:43:31.5500:43:31.55+00:21:055:4810.3
196WICHTOWSKA Ewa 36OSTROMECKOK3018K 46Tak00:43:31.5500:43:31.55+00:21:055:4810.3
197MAĆKOWIAK Magdalena 80LUXTORPEDYBYDGOSZCZK2015K 4700:43:36.3500:43:36.35+00:21:105:4810.3
198MAJEWICZ Violetta 144BYDGOSZCZK503K 4800:43:41.1500:43:41.15+00:21:155:4910.3
199KALISZEWSKI Sławomir 137KRBIAŁE BŁOTAM3059M 15100:43:52.5500:43:52.55+00:21:265:5010.3
200KAPELA Jacek 257WISEŁKABYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM4032M 15200:43:56.7000:43:56.70+00:21:315:5110.2
201LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 213OSTROMECKOK409K 49Tak00:43:57.8000:43:57.80+00:21:325:5110.2
202ZIELIŃSKI Radosław 51AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3060M 15300:44:10.0500:44:10.05+00:21:445:5310.2
203KARWICKI Łukasz 66GZINM3061M 154Yes00:44:16.5500:44:16.55+00:21:505:5410.2
204KNIOŁA Lucyna 111NAKLO NAD NOTECIĄK4010K 5000:44:28.4500:44:28.45+00:22:025:5510.1
205GRABOWSKA Beata 295OSTROMECKOK4011K 51Tak00:44:38.9500:44:38.95+00:22:135:5710.1
206LENC Janusz 114TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM607M 15500:44:39.0500:44:39.05+00:22:135:5710.1
207PIEKUTOWSKI Grzegorz 203NOWY DWÓRM4033M 156Tak00:44:45.0000:44:45.00+00:22:195:5810.1
208PIÓRKOWSKA Aga 135BYDGOSZCZK3019K 5200:44:51.8000:44:51.80+00:22:265:5810
209KASPEROWICZ Jacek 101JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4034M 15700:45:18.4500:45:18.45+00:22:526:029.9
210LUBOWIECKA Julia 216OSTROMECKOK193K 53Tak00:45:23.7000:45:23.70+00:22:586:039.9
211MAZUROWSKI Robert 194IŁAWAM3062M 15800:45:31.7500:45:31.75+00:23:066:049.9
212JENDRZEJCZAK Karol 105BYDGOSZCZM4035M 15900:45:44.6500:45:44.65+00:23:196:059.8
213ZAWADZKA Małgorzata 188DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3020K 54Tak00:45:44.7500:45:44.75+00:23:196:059.8
214KOZŁOWSKA Justyna 185ZIELONKAK3021K 5500:45:49.1000:45:49.10+00:23:236:069.8
215HOFMAN Bożena 223TORUŃK4012K 5600:46:02.3000:46:02.30+00:23:366:089.8
216KOWALIK-SULECKA Ewa 293UNISŁAWK3022K 5700:46:09.9500:46:09.95+00:23:446:099.8
217KOZŁOWSKI Michał 186ZIELONKAM3063M 16000:46:20.8500:46:20.85+00:23:556:109.7
218SOSIŃSKA Agata 307BYDGOSZCZK2016K 5800:47:00.0500:47:00.05+00:24:346:169.6
219PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 65PISKARKIK4013K 5900:47:08.7000:47:08.70+00:24:436:179.5
220ŚLĄSKA Angelika 70GRUPA KOBIET NADWIŚLAŃSKICH WIĄGŚWIECIEK3023K 6000:47:14.5000:47:14.50+00:24:486:179.5
221ROZMARYNOWICZ Anna 124LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3024K 61Tak00:47:16.6500:47:16.65+00:24:516:189.5
222TUBAJA Anita 252KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3025K 6200:47:17.3500:47:17.35+00:24:516:189.5
223GOŁATA Agnieszka 141DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3026K 63Tak00:48:41.1500:48:41.15+00:26:156:299.2
224SZYDŁO Monika 262LIGA MISTRZÓWDĄBROWA CHELMINSKAK4014K 64Tak00:48:47.2000:48:47.20+00:26:216:309.2
225SZYDŁO Sławomir 222DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4036M 161Tak00:48:47.2000:48:47.20+00:26:216:309.2
226KACZMAREK Agnieszka 110BYDGOSZCZK4015K 6500:49:11.1500:49:11.15+00:26:456:339.1
227BULIŃSKA Dominika 167SZYMBORNOK3027K 6600:49:46.7000:49:46.70+00:27:216:389
228WEYNA Stanisława 136DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK504K 67Tak00:50:20.3500:50:20.35+00:27:546:428.9
229KUK Sylwia 34OSTROMECKOK3028K 68Tak00:50:29.8000:50:29.80+00:28:046:438.9
230SIĘBOR Sławomir 54BYDGOSZCZM3064M 16200:50:29.8000:50:29.80+00:28:046:438.9
231RZEMEK Anna 57GZIN UL. SOSNOWA 11K3029K 69Tak00:50:42.9000:50:42.90+00:28:176:458.9
232HALINIAK Andrzej 129DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5021M 163Tak00:52:09.3000:52:09.30+00:29:436:578.6
233HALINIAK Katarzyna 130DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4016K 70Tak00:52:09.4000:52:09.40+00:29:436:578.6
234ANGIEL Władysław 115TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM704M 16400:52:36.2000:52:36.20+00:30:107:008.6
235GRABSKA Sylwia 52BYDGOSKA MASA KRYTYCZNABYDGOSZCZK2017K 7100:54:56.0500:54:56.05+00:32:307:198.2
Znaleziono 235 wynik(ów)