XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOTŁOWSKI Bartosz 86LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 1Tak00:00:0000:23:55.0000:23:55.00 3:1118.8
2FRYDRYCHOWSKI Piotr 36Sokół Kleczew / LKB Braci Petk LęborkKLECZEWM202M 200:00:0000:24:35.5500:24:35.55+00:00:403:1618.3
3RATAJCZYK Przemysław 148TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM203M 300:00:0000:25:07.9500:25:07.95+00:01:123:2017.9
4SKIBA Łukasz 164Szymi TeamBYDGOSZCZM301M 400:00:0000:25:25.5500:25:25.55+00:01:303:2317.7
5DEROŃ Waldemar 2101 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM302M 500:00:0000:25:41.0500:25:41.05+00:01:463:2517.5
6ORCHOLSKI Witold 232T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM401M 600:00:0000:25:51.3500:25:51.35+00:01:563:2617.4
7PAWŁOWSKI Tomasz 139ZIELONKAM204M 700:00:0000:25:55.9500:25:55.95+00:02:003:2717.4
8RETECKI Krzysztof 149LKS Bogmar PrestoOSTROMECKOM402M 8Tak00:00:0000:26:03.8000:26:03.80+00:02:083:2817.3
9MAĆKOWSKI Maciej 116UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM303M 900:00:0000:26:20.8500:26:20.85+00:02:253:3017.1
10MUSIAŁ Michał 125BYDGOSZCZM501M 1000:00:0000:26:37.3000:26:37.30+00:02:423:3216.9
11DĄBROWSKI Paweł 28TORUŃM205M 1100:00:0000:26:55.3500:26:55.35+00:03:003:3516.7
12SZENK Marta 179BYDGOSZCZK301K 100:00:0000:27:18.1000:27:18.10+00:03:233:3816.5
13GLUGLA Mariusz 40The Runners ŚwiecieŚWIECIEM403M 1200:00:0000:27:22.1500:27:22.15+00:03:273:3816.4
14GOŁEMBIEWSKI Marek 45SP44/XVLO MS BydgoszczBYDGOSZCZM404M 1300:00:0000:27:29.2500:27:29.25+00:03:343:3916.4
15ŚLIWIŃSKI Łukasz 181BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM304M 14Tak00:00:0000:27:54.4500:27:54.45+00:03:593:4316.1
16BOJKE Mirosław 12CHEŁMNOM405M 1500:00:0000:28:13.7500:28:13.75+00:04:183:4515.9
17RYMER Jakub 161BYDGOSZCZM305M 1600:00:0000:28:46.3500:28:46.35+00:04:513:5015.6
18HALINIAK Filip 52DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM206M 17Tak00:00:0000:28:59.7500:28:59.75+00:05:043:5115.5
19MATERN Andrzej 118The Runners ŚwiecieŚWIECIEM406M 1800:00:0000:29:04.9500:29:04.95+00:05:093:5215.5
20ŁADNIAK Dariusz 111CZARNOWOM407M 1900:00:0000:29:13.5000:29:13.50+00:05:183:5315.4
21BUŚ Szymon 22LKS OstromeckoWARSZAWAM207M 2000:00:0000:29:17.3500:29:17.35+00:05:223:5415.4
22SZCZEPANIAK Cezary 246BYDGOSZCZM408M 2100:00:0000:29:20.3500:29:20.35+00:05:253:5415.3
23WIĘCKOWSKI Dariusz 195AMS TriathlonBYDGOSZCZM306M 2200:00:0000:29:21.2500:29:21.25+00:05:263:5415.3
24KUNICKI Michał 251Luks Start NakłoNAKŁOM191M 2300:00:0000:29:24.0500:29:24.05+00:05:293:5515.3
25JABŁOŃSKI Marcin 54KrysportTeamBYDGOSZCZM409M 2400:00:0000:29:31.6500:29:31.65+00:05:363:5615.2
26ŁUCZAK Paweł 114TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 2500:00:0000:29:50.3500:29:50.35+00:05:553:5815.1
27KRZYWDZIŃSKI Dominik 95UKB SzubinSZUBINM192M 2600:00:0000:30:05.2500:30:05.25+00:06:104:0015
28ZAKRZEWSKI Mateusz 254STRZYŻAWAM193M 27Tak00:00:0000:30:14.2500:30:14.25+00:06:194:0114.9
29BUTRYN Nikodem 23BYDGOSZCZM503M 2800:00:0000:30:27.3000:30:27.30+00:06:324:0314.8
30SYROCKI Michał 178WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM307M 29Tak00:00:0000:30:41.0000:30:41.00+00:06:464:0514.7
31KARNOWSKI Sebastian 66CZEMLEWOM308M 30Tak00:00:0000:30:42.1500:30:42.15+00:06:474:0514.7
32JAROCKA Beata 55DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 2Tak00:00:0000:31:03.7000:31:03.70+00:07:084:0814.5
33BASA Jacek 6ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM4010M 3100:00:0000:31:04.2500:31:04.25+00:07:094:0814.5
34KOCINIEWSKI Łukasz 83LKS JanowoJANOWOM194M 32Tak00:00:0000:31:06.3000:31:06.30+00:07:114:0814.5
35STARSZAK Seweryn 176DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM195M 33Tak00:00:0000:31:16.4000:31:16.40+00:07:214:1014.4
36NAWROCKA Sylwia 127Team Pasja - InowrocławINOWROCŁAWK302K 300:00:0000:31:20.0500:31:20.05+00:07:254:1014.4
37NAWROCKI Mariusz 129INOWROCŁAWM309M 3400:00:0000:31:34.0000:31:34.00+00:07:394:1214.3
38KOCINIEWSKI Franciszek 78LKS JanowoJANOWO 67M208M 35Tak00:00:0000:31:39.2000:31:39.20+00:07:444:1314.2
39HERMANN Wojciech 258HMMBYDGOSZCZM4011M 3600:00:0000:31:45.4500:31:45.45+00:07:504:1414.2
40KAŁAMAJA Jakub 63BYDGOSZCZM3010M 3700:00:0000:31:53.4500:31:53.45+00:07:584:1514.1
41MACIEJEWSKI Wojciech 253K.S. WisełkaOSTROMECKAM196M 38Tak00:00:0000:32:06.2500:32:06.25+00:08:114:1614
42 265  100:00:0000:32:14.3500:32:14.35+00:08:194:1714
43MICHALIK Joanna 119PBSLKBYDGOSZCZK303K 400:00:0000:32:23.4500:32:23.45+00:08:284:1913.9
44KELER Krzysztof 70Inowrocław BiegaINOWROCŁAWM209M 3900:00:0000:32:34.9500:32:34.95+00:08:394:2013.8
45KOCINIEWSKI Darek 77LKS JanowoJANOWO 67M4012M 40Tak00:00:0000:32:53.7500:32:53.75+00:08:584:2313.7
46BOGDANOWICZ Patrycja 266Flow Dance StudioBYDGOSZCZK304K 500:00:0000:33:00.7000:33:00.70+00:09:054:2413.6
47ANDRZEJEWSKI Paweł 208DOBROMIERZM4013M 4100:00:0000:33:11.0500:33:11.05+00:09:164:2513.6
48ŁOJEWSKI Mariusz 113UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM4014M 42Tak00:00:0000:33:11.9500:33:11.95+00:09:164:2513.6
49KALISZ Andrzej 59Torunski Klub TriathlonowyCHEŁMŻAM504M 4300:00:0000:33:14.7000:33:14.70+00:09:194:2513.5
50ROSZAK Zbigniew 154Wataha Łączy nas BieganieGNIEWKOWOM3011M 4400:00:0000:33:20.1000:33:20.10+00:09:254:2613.5
51SKONIECZNY Marcin 166Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-PuszczalscyBYDGOSZCZM4015M 4500:00:0000:33:26.2000:33:26.20+00:09:314:2713.5
52LIPOWSKI Jakub 275DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM197M 46Tak00:00:0000:33:28.4500:33:28.45+00:09:334:2713.4
53SOWIŃSKI Marcin 173BYDGOSZCZM3012M 4700:00:0000:33:39.0000:33:39.00+00:09:444:2913.4
54BRĄŻKIEWICZ Rafał 18BYDGOSZCZM4016M 4800:00:0000:33:42.5000:33:42.50+00:09:474:2913.4
55MIĘKCZYŃSKI Miłosz 121Lupus TeamZIELONCZYNM3013M 4900:00:0000:33:43.5000:33:43.50+00:09:484:2913.3
56PALACZ Wioletta 136BYDGOSZCZK402K 600:00:0000:33:47.4000:33:47.40+00:09:524:3013.3
57HALINIAK Jakub 51DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM198M 50Tak00:00:0000:33:49.9500:33:49.95+00:09:544:3013.3
58STROMCZYŃSKI Wiesław 177Tuptus BorównoBYDGOSZCZM601M 5100:00:0000:33:54.3500:33:54.35+00:09:594:3113.3
59PAWŁOWSKI Radosław 138ZIELONKAM505M 5200:00:0000:34:03.3500:34:03.35+00:10:084:3213.2
60ROSIAK Jarosław 1533KRBYDGOSZCZM4017M 5300:00:0000:34:10.1500:34:10.15+00:10:154:3313.2
61BARSZCZ Tomasz 5BYDGOSZCZM3014M 5400:00:0000:34:17.8000:34:17.80+00:10:224:3413.1
62MACIEJEWSKI Zbigniew 115TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM506M 5500:00:0000:34:20.1000:34:20.10+00:10:254:3413.1
63KRYSZTOFIAK Michał 93Ulung TeamBYDGOSZCZM4018M 5600:00:0000:34:21.7500:34:21.75+00:10:264:3413.1
64BIELEC Wojciech 9BYDGOSZCZM3015M 5700:00:0000:34:25.5000:34:25.50+00:10:304:3513.1
65PODBIELSKA Alina 237KM UMK ToruńTORUŃK501K 700:00:0000:34:26.7500:34:26.75+00:10:314:3513.1
66KOTŁOWSKI Przemysław 222MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4019M 5800:00:0000:34:32.2500:34:32.25+00:10:374:3613
67BOROWICZ Anna 13BYDGOSZCZK305K 800:00:0000:34:33.1000:34:33.10+00:10:384:3613
68GANDZIAROWSKA Anna 38OTOWICEK201K 9Tak00:00:0000:34:34.5000:34:34.50+00:10:394:3613
69ZAKÓRZEWSKI Jacek 249WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM4020M 59Tak00:00:0000:34:36.8000:34:36.80+00:10:414:3613
70GZYL Mikolaj 214janusze triathlonu 'Exodus' teamBYDGOSZCZM3016M 6000:00:0000:34:40.1500:34:40.15+00:10:454:3713
71ŚLIWIŃSKI Michał 183UKS 'Dąbrowa'UNISLAWM3017M 6100:00:0000:34:41.0500:34:41.05+00:10:464:3713
72KOCINIEWSKI Jacek 81LKS JanowoJANOWOM4021M 62Tak00:00:0000:34:41.3500:34:41.35+00:10:464:3713
73LEWANDOWSKI Władysław 107INOWROCŁAWM602M 6300:00:0000:34:46.7000:34:46.70+00:10:514:3812.9
74BERNACKI Dominik 8CZARNOWOM3018M 6400:00:0000:34:50.4000:34:50.40+00:10:554:3812.9
75GRUBICH Arkadiusz 49NIEMCZM4022M 6500:00:0000:34:57.6000:34:57.60+00:11:024:3912.9
76WESTFALEWSKI Tomasz 191LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 66Tak00:00:0000:34:58.0500:34:58.05+00:11:034:3912.9
77STARSZAK Paweł 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4023M 67Tak00:00:0000:35:04.7500:35:04.75+00:11:094:4012.8
78KOPIEC Mateusz 84REPTOWOM2011M 68Tak00:00:0000:35:05.8000:35:05.80+00:11:104:4012.8
79KALINOWSKA Lidia 58MAŁE CZYSTEK306K 1000:00:0000:35:09.0500:35:09.05+00:11:144:4112.8
80KOCINIEWSKI Wojciech 79LKS JanowoJANOWO 67M199M 69Tak00:00:0000:35:13.9000:35:13.90+00:11:184:4112.8
81MAŁKIŃSKI Józef 228BYDGOSZCZM603M 7000:00:0000:35:18.3500:35:18.35+00:11:234:4212.7
82KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 102OSTROŁĘKAK307K 1100:00:0000:35:18.8000:35:18.80+00:11:234:4212.7
83KOCINIEWSKI Bartłomiej 76LKS JanowoJANOWOM3019M 71Tak00:00:0000:35:22.6500:35:22.65+00:11:274:4212.7
84GODZIUK Roman 211TORUŃM507M 7200:00:0000:35:23.4000:35:23.40+00:11:284:4312.7
85BRATEK Andrzej 16TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 7300:00:0000:35:26.0500:35:26.05+00:11:314:4312.7
86GULCZYŃSKI Adam 260OSTROMECKOM4024M 74Tak00:00:0000:35:30.8500:35:30.85+00:11:354:4412.7
87BIELEC Michał 10SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4025M 7500:00:0000:35:32.4000:35:32.40+00:11:374:4412.7
88PIWOŃSKI Robert 141TORUŃM4026M 7600:00:0000:35:36.3000:35:36.30+00:11:414:4412.6
89MOCZYNSKI Leszek. 230Fordon biega.BYDGOSZCZM605M 7700:00:0000:35:41.2500:35:41.25+00:11:464:4512.6
90FILIPSKA Paulina 34BYDGOSZCZK308K 1200:00:0000:35:42.3500:35:42.35+00:11:474:4512.6
91MISUN-NOWAK Katarzyna 123AMS TriathlonOSÓWIECK309K 1300:00:0000:35:43.9000:35:43.90+00:11:484:4512.6
92POLIWODZIŃSKI Mateusz 145KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM1910M 7800:00:0000:35:46.0000:35:46.00+00:11:514:4612.6
93MIKA Krystian 122SZLICHTYNGOWAM3020M 7900:00:0000:35:48.5500:35:48.55+00:11:534:4612.6
94KLAWIKOWSKA Julita 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3010K 1400:00:0000:35:49.7000:35:49.70+00:11:544:4612.6
95RUTKOWSKI Tomasz 158STRZYŻAWAM4027M 80Tak00:00:0000:35:53.5000:35:53.50+00:11:584:4712.5
96KOWALCZYK Robert 256LKS OstromeckoOSTROMECKOM4028M 81Tak00:00:0000:35:55.5500:35:55.55+00:12:004:4712.5
97KOCINIEWSKI Mateusz 82LKS JanowoJANOWOM2012M 82Tak00:00:0000:35:57.8500:35:57.85+00:12:024:4712.5
98ZGLIŃSKA Anna 202Przebiegli Unisław i okoliceUNISŁAWK3011K 1500:00:0000:35:58.9500:35:58.95+00:12:034:4712.5
99NOWAK Waldemar 132Tri-Amator Ewelina NowakBIAŁE BŁOTAM508M 8300:00:0000:35:59.4500:35:59.45+00:12:044:4712.5
100ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 205Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM509M 8400:00:0000:36:01.1500:36:01.15+00:12:064:4812.5
101KACZMAREK Anna 57BYDGOSZCZK3012K 1600:00:0000:36:07.2500:36:07.25+00:12:124:4812.5
102NAWROCKI Jarosław 128BYDGOSZCZM5010M 8500:00:0000:36:08.0500:36:08.05+00:12:134:4912.5
103PODLEWSKA Michalina 142UNISŁAWK202K 1700:00:0000:36:10.3500:36:10.35+00:12:154:4912.4
103KAWALEC Marcin 69OSTROMECKOM2013M 86Tak00:00:0000:36:10.3500:36:10.35+00:12:154:4912.4
105ZDUNICH Krzysztof 255M4029M 8700:00:0000:36:11.4500:36:11.45+00:12:164:4912.4
106ULOWSKA Katarzyna 187CHMIELARZ TEAMWATOROWOK203K 1800:00:0000:36:11.5500:36:11.55+00:12:164:4912.4
107BĄK Łukasz 7BYDGOSZCZM3021M 8800:00:0000:36:13.0000:36:13.00+00:12:184:4912.4
108SKONIECZNA Marlena 165Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-ON The MoveBYDGOSZCZK403K 1900:00:0000:36:17.2000:36:17.20+00:12:224:5012.4
109BRZOZOWSKA Iwona 20Przebiegli Unisław i OklliceUNISŁAWK502K 2000:00:0000:36:23.0000:36:23.00+00:12:284:5112.4
110KUCIAK Angelika 224Chmielarz TeamPLUSKOWĘSYK3013K 2100:00:0000:36:24.5500:36:24.55+00:12:294:5112.4
111KLAWIKOWSKI Dawid 72TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3022M 8900:00:0000:36:25.3500:36:25.35+00:12:304:5112.4
112SIKORA Antoni 241Żniński Klub Biegacza 1992PNIEWYM701M 9000:00:0000:36:27.9500:36:27.95+00:12:324:5112.3
113KAPUSTA Maciej 261M4030M 9100:00:0000:36:28.2000:36:28.20+00:12:334:5112.3
114KUŹMA Wojciech 104BYDGOSZCZM5011M 9200:00:0000:36:32.3000:36:32.30+00:12:374:5212.3
115KRAJEWSKI Tomasz 88BYDGOSZCZM3023M 9300:00:0000:36:36.7500:36:36.75+00:12:414:5212.3
116KRASKA Maria 90WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 22Tak00:00:0000:36:40.3000:36:40.30+00:12:454:5312.3
117KRUCZKOWSKI Piotr 92KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5012M 9400:00:0000:36:41.1500:36:41.15+00:12:464:5312.3
118BOROWICZ Ireneusz 14BYDGOSZCZM3024M 9500:00:0000:36:41.6500:36:41.65+00:12:464:5312.3
119KUZIOŁA Łukasz 226OSTROMECKOM4031M 96Tak00:00:0000:36:42.4000:36:42.40+00:12:474:5312.3
120FRĄCKOWIAK Marta 35Krysport TeamMYŚLĘCINEKK3014K 2300:00:0000:36:46.3000:36:46.30+00:12:514:5412.2
121ŚLIWIŃSKI Piotr 182GZINM3025M 97Tak00:00:0000:36:49.8000:36:49.80+00:12:544:5412.2
122KRÓL Karol 91TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM4032M 9800:00:0000:37:14.3500:37:14.35+00:13:194:5712.1
123PANKANIN Martyna 270DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK191K 24Tak00:00:0000:37:16.2000:37:16.20+00:13:214:5812.1
124ETTINGER Justyna 32RUN BydgoszczNOWA WIEŚ WIELKAK404K 2500:00:0000:37:19.2500:37:19.25+00:13:244:5812.1
125KRZYWDZIŃSKI Józef 94Tkkf Instalator-PelikanSZUBINM4033M 9900:00:0000:37:31.5500:37:31.55+00:13:365:0012
126GAPPA Karolina 39SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK205K 2600:00:0000:37:32.5000:37:32.50+00:13:375:0012
127BŁASZKIEWICZ Marek 268GZINM2014M 100Tak00:00:0000:37:33.7500:37:33.75+00:13:385:0012
128POLAKOWSKI Tomasz 143CICHORADZM3026M 10100:00:0000:37:37.0500:37:37.05+00:13:425:0012
129ROGOZIŃSKA Karolina 150BYDGOSZCZK3015K 2700:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:13:535:0211.9
129ROGOZIŃSKI Aleksander 151BYDGOSZCZM3027M 10200:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:13:535:0211.9
131HALINIAK Dominik 53DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2015M 103Tak00:00:0000:38:02.7500:38:02.75+00:14:075:0411.8
132POLIWODZIŃSKI Michał 144KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM4034M 10400:00:0000:38:03.6500:38:03.65+00:14:085:0411.8
133WALUSIAK Miłosz 189BYDGOSZCZM3028M 10500:00:0000:38:18.4500:38:18.45+00:14:235:0611.7
134KRASIŃSKI Piotr 89BYDGOSZCZM4035M 10600:00:0000:38:29.0000:38:29.00+00:14:345:0711.7
135SOSIŃSKI Paweł 172GZINM3029M 107Tak00:00:0000:38:29.7500:38:29.75+00:14:345:0711.7
136OSIECKI Grzegorz 134KISIELICEM606M 10800:00:0000:38:36.7000:38:36.70+00:14:415:0811.7
137RUTKOWSKI Kamil 160STRZYŻAWAM1911M 109Tak00:00:0000:38:39.0500:38:39.05+00:14:445:0911.6
138BRZOZOWSKI Jarosław 21BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5013M 11000:00:0000:38:40.1500:38:40.15+00:14:455:0911.6
139TRUDNOWSKI Janusz 186Run PasjaBYDGOSZCZM702M 11100:00:0000:38:49.8000:38:49.80+00:14:545:1011.6
140RUTKOWSKI Szymon 159STRZYŻAWAM1912M 112Tak00:00:0000:38:58.3500:38:58.35+00:15:035:1111.5
141TARGOWSKI Marcin 185MKS SP 63BYDGOSZCZM3030M 11300:00:0000:39:10.8500:39:10.85+00:15:155:1311.5
142 276  200:00:0000:39:16.0500:39:16.05+00:15:215:1411.5
143KRÓL Zbigniew 259BYDGOSZCZM4036M 11400:00:0000:39:17.3000:39:17.30+00:15:225:1411.5
144TARGOWSKA Małgorzata 184AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3016K 2800:00:0000:39:22.9500:39:22.95+00:15:275:1411.4
145SIUDZIŃSKA Anna 243BYDGOSZCZK405K 2900:00:0000:39:25.8000:39:25.80+00:15:305:1511.4
146KWIATKOWSKA Małgorzata 105ZŁAWIEŚ WIELKAK3017K 3000:00:0000:39:26.2500:39:26.25+00:15:315:1511.4
147GOŁATA Agnieszka 44Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 31Tak00:00:0000:39:39.3500:39:39.35+00:15:445:1711.3
148LEWANDOWSKA Małgorzata 106TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK503K 3200:00:0000:39:43.3000:39:43.30+00:15:485:1711.3
149ZIELIŃSKI Radosław 204BYDGOSZCZM3031M 11500:00:0000:39:47.2500:39:47.25+00:15:525:1811.3
150SOSIŃSKA Izabela 171GZINK3019K 33Tak00:00:0000:39:57.3500:39:57.35+00:16:025:1911.3
151ŚLIWIŃSKA Justyna 180UKS DąbrowaUNISŁAWK3020K 3400:00:0000:39:57.6000:39:57.60+00:16:025:1911.3
152SMYKOWSKI Paweł 170BYDGOSZCZM1913M 11600:00:0000:39:58.8500:39:58.85+00:16:035:1911.3
153SMYKOWSKI Marcin 169BYDGOSZCZM4037M 11700:00:0000:39:59.7000:39:59.70+00:16:045:1911.3
154WILK Oliwia 247CZARŻEK192K 35Tak00:00:0000:40:00.6500:40:00.65+00:16:055:2011.3
155LIPONOGA Victoria 271DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK193K 36Tak00:00:0000:40:05.3500:40:05.35+00:16:105:2011.2
156BALEWSKA Iwona 3TORUŃK406K 3700:00:0000:40:18.7000:40:18.70+00:16:235:2211.2
157KARBOWNIK Marcin 65LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2016M 118Tak00:00:0000:40:45.9500:40:45.95+00:16:505:2611
158OŚWIECIŃSKA Karolina 135KOKOCKOK206K 3800:00:0000:41:01.6500:41:01.65+00:17:065:2811
159ŁADNIAK Bernadeta 112CZARNOWOK3021K 3900:00:0000:41:07.9000:41:07.90+00:17:125:2810.9
160KOCINIEWSKA Wiktoria 272JANOWOK194K 40Tak00:00:0000:41:23.2000:41:23.20+00:17:285:3110.9
161STAŃCZAK Kamil 174GZINM2017M 119Tak00:00:0000:41:23.5000:41:23.50+00:17:285:3110.9
162GOŁATA Julia 43Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK195K 41Tak00:00:0000:42:14.4500:42:14.45+00:18:195:3710.7
163KOCINIEWSKI Marcin 274LKS JanowoCZARŻEM3032M 120Tak00:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:18:205:3810.7
164GOŁATA Wojciech 42Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3033M 121Tak00:00:0000:42:15.8000:42:15.80+00:18:205:3810.7
165WILK Krzysztof 267BOLUMINEKM703M 122Tak00:00:0000:42:30.0000:42:30.00+00:18:355:4010.6
166MICHNIEWICZ Małgorzata 120BYDGOSZCZK407K 4200:00:0000:42:30.9000:42:30.90+00:18:355:4010.6
167CHMIELEWSKI Ireneusz 26CZARNE STOPY SM.BYDGOSZCZTORUŃM5014M 12300:00:0000:42:32.0000:42:32.00+00:18:375:4010.6
168BORZYSZKOWSKI Grzegorz 15STARY FORDONBYDGOSZCZM3034M 12400:00:0000:42:34.9000:42:34.90+00:18:395:4010.6
169MROTEK Marcin 124OSTROMECKOM3035M 125Tak00:00:0000:42:48.5000:42:48.50+00:18:535:4210.5
170OSAK Karolina 233CZARŻEK207K 43Tak00:00:0000:42:58.3500:42:58.35+00:19:035:4310.5
171NIKOŁAJEW Monika 131BYDGOSZCZK3022K 4400:00:0000:43:17.9500:43:17.95+00:19:225:4610.4
172LIPOWSKA Agnieszka 269DĄBROWA CHELMINSKAK3023K 45Tak00:00:0000:43:26.7000:43:26.70+00:19:315:4710.4
173DZIEDZIC Agnieszka 29UNISŁAWK3024K 4600:00:0000:43:35.9500:43:35.95+00:19:405:4810.3
174DZIEDZIC Marcin 30UNISŁAWM3036M 12600:00:0000:43:36.1500:43:36.15+00:19:415:4810.3
175KUK Bartłomiej 101ŁKS OstromeckoOSTROMECKOM1914M 127Tak00:00:0000:43:54.7000:43:54.70+00:19:595:5110.3
176BARANOWSKI Damian 4BYDGOSZCZM4038M 12800:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:20:115:5210.2
176ZAWADZKA Małgorzata 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3025K 47Tak00:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:20:115:5210.2
178KOWALIK Danuta 87DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3026K 48Tak00:00:0000:44:09.5000:44:09.50+00:20:145:5310.2
179CIEŚLICKI Krzysztof 27SISU TeamBYDGOSZCZM3037M 12900:00:0000:44:28.1500:44:28.15+00:20:335:5510.1
180GADOMSKA Maria 37RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK601K 4900:00:0000:45:39.8000:45:39.80+00:21:446:059.9
181BRĄŻKIEWCZ Izabela 17BYDGOSZCZK408K 5000:00:0000:45:51.4500:45:51.45+00:21:566:069.8
182NICIEJEWSKA Julia 273UKS DąbrowaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK196K 51Tak00:00:0000:45:59.5500:45:59.55+00:22:046:079.8
183KUCZYŃSKA Agnieszka 98GIERKOWOK3027K 5200:00:0000:46:08.5500:46:08.55+00:22:136:099.8
184KNIOŁA Lucyna 74NAKŁO NAD NOTECIĄK504K 5300:00:0000:46:28.2500:46:28.25+00:22:336:119.7
185MALCZEWSKA Mirka 117BYDGOSZCZK602K 5400:00:0000:48:07.4500:48:07.45+00:24:126:249.4
186POLIWKA Ula 238DĄBROWA CHELMINSKAK3028K 55Tak00:00:0000:48:25.6500:48:25.65+00:24:306:279.3
187KUK Wiktoria 100BOLUMINK197K 56Tak00:00:0000:49:12.6000:49:12.60+00:25:176:339.1
188KALISZEWSKI Sławomir 613KRBIAŁE BŁOTAM3038M 13000:00:0000:49:34.4500:49:34.45+00:25:396:369.1
189KALISZEWSKI Wojciech 623KRBIAŁE BŁOTAM3039M 13100:00:0000:49:34.8000:49:34.80+00:25:396:369.1
190WICHTOWSKA Ewa 193OSTROMECKOK3029K 57Tak00:00:0000:49:40.3000:49:40.30+00:25:456:379.1
191KUK Piotr 262LKS OstromeckoM4039M 132Tak00:00:0000:49:40.5000:49:40.50+00:25:456:379.1
192KUK Sylwia 99OSTROMECKOK3030K 58Tak00:00:0000:49:40.8500:49:40.85+00:25:456:379.1
193KUCHARCZYK Jolanta 264OSTROMECKOK3031K 59Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:25:466:379.1
193KUCHARCZYK Hubert 97OSTROMECKOM4040M 133Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:25:466:379.1
195ANDERSOHN Maciej 207BYDGOSZCZM1915M 13400:00:0000:50:01.7500:50:01.75+00:26:066:409
196ANDERSOHN Paweł 206BYDGOSZCZM4041M 13500:00:0000:50:03.4500:50:03.45+00:26:086:409
197ANGIEL Władysław 1TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM801M 13600:00:0000:50:13.2500:50:13.25+00:26:186:419
198SKÓRCZ Tomasz 168BYDGOSZCZM5015M 13700:00:0000:50:38.0500:50:38.05+00:26:436:458.9
199SKÓRCZ Małgorzata 167BYDGOSZCZK505K 6000:00:0000:51:04.1500:51:04.15+00:27:096:488.8
200KOTŁOWSKA Małgorzata 85OSTROMECKOOSTROMECKOK506K 61Tak00:00:0000:51:04.5000:51:04.50+00:27:096:488.8
201WEYNA Stanisława 192DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK507K 62Tak00:00:0000:51:23.7000:51:23.70+00:27:286:518.8
202GOLA Grzegorz 41tg sokół gniewkowoMARKOWOM4042M 13800:00:0000:51:59.3000:51:59.30+00:28:046:558.7
203GURYN Wiktor 263BYDGOSZCZM3040M 13900:00:0000:52:07.3500:52:07.35+00:28:126:568.6
204KARDASZ Arkadiusz 252CIELEM4043M 14000:00:0000:52:45.0000:52:45.00+00:28:507:028.5
205JURKIEWICZ Tatiana 56UKS DĄBROWADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK198K 63Tak00:00:0000:52:47.3500:52:47.35+00:28:527:028.5
206GRABSKA Patrycja 48INOWROCŁAWK208K 6400:00:0000:53:44.8000:53:44.80+00:29:497:098.4
207NUNZEK Agnieszka 133#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK409K 6500:00:0000:53:50.3000:53:50.30+00:29:557:108.4
208ZDUNIAK Anna 201TORUŃK4010K 6600:00:0000:54:54.2000:54:54.20+00:30:597:198.2
Znaleziono 208 wynik(ów)