Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 267 |
Wystartowało : | 208 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORCHOLSKI Witold | 232 | T.S. Opatrunki Toruń | TORUŃ | M40 | 1 | M 6 | 00:00:00 | 00:25:51.35 | 00:25:51.35 | 3:26 | 17.4 (100%) | |||
2 | RETECKI Krzysztof | 149 | LKS Bogmar Presto | OSTROMECKO | M40 | 2 | M 8 | Tak | 00:00:00 | 00:26:03.80 | 00:26:03.80 | +00:00:12 (0.8%) | 3:28 | 17.3 (99.4%) | |
3 | GLUGLA Mariusz | 40 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 3 | M 12 | 00:00:00 | 00:27:22.15 | 00:27:22.15 | +00:01:30 (5.5%) | 3:38 | 16.4 (94.3%) | ||
4 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 45 | SP44/XVLO MS Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 4 | M 13 | 00:00:00 | 00:27:29.25 | 00:27:29.25 | +00:01:37 (5.9%) | 3:39 | 16.4 (94.3%) | ||
5 | BOJKE Mirosław | 12 | CHEŁMNO | M40 | 5 | M 15 | 00:00:00 | 00:28:13.75 | 00:28:13.75 | +00:02:22 (8.4%) | 3:45 | 15.9 (91.4%) | |||
6 | MATERN Andrzej | 118 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 6 | M 18 | 00:00:00 | 00:29:04.95 | 00:29:04.95 | +00:03:13 (11.1%) | 3:52 | 15.5 (89.1%) | ||
7 | ŁADNIAK Dariusz | 111 | CZARNOWO | M40 | 7 | M 19 | 00:00:00 | 00:29:13.50 | 00:29:13.50 | +00:03:22 (11.5%) | 3:53 | 15.4 (88.5%) | |||
8 | SZCZEPANIAK Cezary | 246 | BYDGOSZCZ | M40 | 8 | M 21 | 00:00:00 | 00:29:20.35 | 00:29:20.35 | +00:03:29 (11.9%) | 3:54 | 15.3 (87.9%) | |||
9 | JABŁOŃSKI Marcin | 54 | KrysportTeam | BYDGOSZCZ | M40 | 9 | M 24 | 00:00:00 | 00:29:31.65 | 00:29:31.65 | +00:03:40 (12.4%) | 3:56 | 15.2 (87.4%) | ||
10 | BASA Jacek | 6 | ROZBIEGANA KRUSZWICA | KRUSZWICA | M40 | 10 | M 31 | 00:00:00 | 00:31:04.25 | 00:31:04.25 | +00:05:12 (16.8%) | 4:08 | 14.5 (83.3%) | ||
11 | HERMANN Wojciech | 258 | HMM | BYDGOSZCZ | M40 | 11 | M 36 | 00:00:00 | 00:31:45.45 | 00:31:45.45 | +00:05:54 (18.6%) | 4:14 | 14.2 (81.6%) | ||
12 | KOCINIEWSKI Darek | 77 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M40 | 12 | M 40 | Tak | 00:00:00 | 00:32:53.75 | 00:32:53.75 | +00:07:02 (21.4%) | 4:23 | 13.7 (78.7%) | |
13 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 208 | DOBROMIERZ | M40 | 13 | M 41 | 00:00:00 | 00:33:11.05 | 00:33:11.05 | +00:07:19 (22.1%) | 4:25 | 13.6 (78.2%) | |||
14 | ŁOJEWSKI Mariusz | 113 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M40 | 14 | M 42 | Tak | 00:00:00 | 00:33:11.95 | 00:33:11.95 | +00:07:20 (22.1%) | 4:25 | 13.6 (78.2%) | |
15 | SKONIECZNY Marcin | 166 | Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-Puszczalscy | BYDGOSZCZ | M40 | 15 | M 45 | 00:00:00 | 00:33:26.20 | 00:33:26.20 | +00:07:34 (22.7%) | 4:27 | 13.5 (77.6%) | ||
16 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 16 | M 48 | 00:00:00 | 00:33:42.50 | 00:33:42.50 | +00:07:51 (23.3%) | 4:29 | 13.4 (77.0%) | |||
17 | ROSIAK Jarosław | 153 | 3KR | BYDGOSZCZ | M40 | 17 | M 53 | 00:00:00 | 00:34:10.15 | 00:34:10.15 | +00:08:18 (24.3%) | 4:33 | 13.2 (75.9%) | ||
18 | KRYSZTOFIAK Michał | 93 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M40 | 18 | M 56 | 00:00:00 | 00:34:21.75 | 00:34:21.75 | +00:08:30 (24.8%) | 4:34 | 13.1 (75.3%) | ||
19 | KOTŁOWSKI Przemysław | 222 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 19 | M 58 | 00:00:00 | 00:34:32.25 | 00:34:32.25 | +00:08:40 (25.1%) | 4:36 | 13 (74.7%) | ||
20 | ZAKÓRZEWSKI Jacek | 249 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M40 | 20 | M 59 | Tak | 00:00:00 | 00:34:36.80 | 00:34:36.80 | +00:08:45 (25.3%) | 4:36 | 13 (74.7%) | ||
21 | KOCINIEWSKI Jacek | 81 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | 21 | M 62 | Tak | 00:00:00 | 00:34:41.35 | 00:34:41.35 | +00:08:50 (25.5%) | 4:37 | 13 (74.7%) | |
22 | GRUBICH Arkadiusz | 49 | NIEMCZ | M40 | 22 | M 65 | 00:00:00 | 00:34:57.60 | 00:34:57.60 | +00:09:06 (26.0%) | 4:39 | 12.9 (74.1%) | |||
23 | STARSZAK Paweł | 175 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 23 | M 67 | Tak | 00:00:00 | 00:35:04.75 | 00:35:04.75 | +00:09:13 (26.3%) | 4:40 | 12.8 (73.6%) | ||
24 | GULCZYŃSKI Adam | 260 | OSTROMECKO | M40 | 24 | M 74 | Tak | 00:00:00 | 00:35:30.85 | 00:35:30.85 | +00:09:39 (27.2%) | 4:44 | 12.7 (73.0%) | ||
25 | BIELEC Michał | 10 | SP 63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 25 | M 75 | 00:00:00 | 00:35:32.40 | 00:35:32.40 | +00:09:41 (27.2%) | 4:44 | 12.7 (73.0%) | ||
26 | PIWOŃSKI Robert | 141 | TORUŃ | M40 | 26 | M 76 | 00:00:00 | 00:35:36.30 | 00:35:36.30 | +00:09:44 (27.4%) | 4:44 | 12.6 (72.4%) | |||
27 | RUTKOWSKI Tomasz | 158 | STRZYŻAWA | M40 | 27 | M 80 | Tak | 00:00:00 | 00:35:53.50 | 00:35:53.50 | +00:10:02 (28.0%) | 4:47 | 12.5 (71.8%) | ||
28 | KOWALCZYK Robert | 256 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | 28 | M 81 | Tak | 00:00:00 | 00:35:55.55 | 00:35:55.55 | +00:10:04 (28.0%) | 4:47 | 12.5 (71.8%) | |
29 | ZDUNICH Krzysztof | 255 | M40 | 29 | M 87 | 00:00:00 | 00:36:11.45 | 00:36:11.45 | +00:10:20 (28.6%) | 4:49 | 12.4 (71.3%) | ||||
30 | KAPUSTA Maciej | 261 | M40 | 30 | M 91 | 00:00:00 | 00:36:28.20 | 00:36:28.20 | +00:10:36 (29.1%) | 4:51 | 12.3 (70.7%) | ||||
31 | KUZIOŁA Łukasz | 226 | OSTROMECKO | M40 | 31 | M 96 | Tak | 00:00:00 | 00:36:42.40 | 00:36:42.40 | +00:10:51 (29.6%) | 4:53 | 12.3 (70.7%) | ||
32 | KRÓL Karol | 91 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 32 | M 98 | 00:00:00 | 00:37:14.35 | 00:37:14.35 | +00:11:23 (30.6%) | 4:57 | 12.1 (69.5%) | ||
33 | KRZYWDZIŃSKI Józef | 94 | Tkkf Instalator-Pelikan | SZUBIN | M40 | 33 | M 99 | 00:00:00 | 00:37:31.55 | 00:37:31.55 | +00:11:40 (31.1%) | 5:00 | 12 (69.0%) | ||
34 | POLIWODZIŃSKI Michał | 144 | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | BYDGOSZCZ | M40 | 34 | M 104 | 00:00:00 | 00:38:03.65 | 00:38:03.65 | +00:12:12 (32.1%) | 5:04 | 11.8 (67.8%) | ||
35 | KRASIŃSKI Piotr | 89 | BYDGOSZCZ | M40 | 35 | M 106 | 00:00:00 | 00:38:29.00 | 00:38:29.00 | +00:12:37 (32.8%) | 5:07 | 11.7 (67.2%) | |||
36 | KRÓL Zbigniew | 259 | BYDGOSZCZ | M40 | 36 | M 114 | 00:00:00 | 00:39:17.30 | 00:39:17.30 | +00:13:25 (34.2%) | 5:14 | 11.5 (66.1%) | |||
37 | SMYKOWSKI Marcin | 169 | BYDGOSZCZ | M40 | 37 | M 117 | 00:00:00 | 00:39:59.70 | 00:39:59.70 | +00:14:08 (35.4%) | 5:19 | 11.3 (64.9%) | |||
38 | BARANOWSKI Damian | 4 | BYDGOSZCZ | M40 | 38 | M 128 | 00:00:00 | 00:44:06.45 | 00:44:06.45 | +00:18:15 (41.4%) | 5:52 | 10.2 (58.6%) | |||
39 | KUK Piotr | 262 | LKS Ostromecko | M40 | 39 | M 132 | Tak | 00:00:00 | 00:49:40.50 | 00:49:40.50 | +00:23:49 (48.0%) | 6:37 | 9.1 (52.3%) | ||
40 | KUCHARCZYK Hubert | 97 | OSTROMECKO | M40 | 40 | M 133 | Tak | 00:00:00 | 00:49:41.45 | 00:49:41.45 | +00:23:50 (48.0%) | 6:37 | 9.1 (52.3%) | ||
41 | ANDERSOHN Paweł | 206 | BYDGOSZCZ | M40 | 41 | M 135 | 00:00:00 | 00:50:03.45 | 00:50:03.45 | +00:24:12 (48.3%) | 6:40 | 9 (51.7%) | |||
42 | GOLA Grzegorz | 41 | tg sokół gniewkowo | MARKOWO | M40 | 42 | M 138 | 00:00:00 | 00:51:59.30 | 00:51:59.30 | +00:26:07 (50.3%) | 6:55 | 8.7 (50.0%) | ||
43 | KARDASZ Arkadiusz | 252 | CIELE | M40 | 43 | M 140 | 00:00:00 | 00:52:45.00 | 00:52:45.00 | +00:26:53 (51.0%) | 7:02 | 8.5 (48.9%) |
Znaleziono 43 wynik(ów)