ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
195
Wystartowało:
162
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
162
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | SINGLE OPEN | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MTeamCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
             
1NIKIEL Szymon
PROBST Wojciech
107NutrendMM1M 1Nutrend/Inov800:00:0223:11:32.1023:11:34.40140189km01:15:427:218.101:39:23
2GREGORCZYK Lukasz
BORAWSKI Juliusz
43Vege RunnersMM2M 2VEGE RUNNERS00:00:0322:46:56.0022:46:59.4512-2162km01:34:328:267.101:53:54
3POMAGRUK Katarzyna
JAKUBCZYK Paweł
126MIX1K 1Samogon Express00:00:0421:56:46.3521:56:50.8511-3148.5km01:34:598:526.801:59:42
4PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
120MM3M 3Godziszka team00:00:0322:24:26.5022:24:29.6511-3148.5km01:34:099:036.602:02:13
5ZAJAC Andrzej
LECH Ewa
178Muay Runnig TeamMIX2M 4Zając na prochach00:00:0421:45:00.5521:45:05.4510-4135km01:51:409:406.202:10:30
6BIEL Szymon 5OPEN M1M 500:00:0123:00:28.0523:00:29.7510-4135km01:35:0410:135.902:18:02
7FRĄCZ Tomasz 33INEE Industry TeamOPEN M2M 600:00:0221:03:00.9521:03:03.759-5121.5km01:42:1410:235.802:20:20
8KACZOR Łukasz
LORANC Paweł
53WILD BUCHAYSMM4M 7WILD BUCHAYS00:00:0621:09:54.3521:10:01.109-5121.5km01:57:5110:275.702:21:06
9CIEŚLAK Dominika
SZYMIK Marcin
15MIX3K 2Natures Sunshine Poland00:00:0921:24:40.1021:24:49.459-5121.5km01:57:0310:345.702:22:45
10PACZUSKI Michał 113OPEN M3M 800:00:0421:36:47.8521:36:52.059-5121.5km01:45:4810:405.602:24:05
11ZIELIŃSKI Andrzej 185OPEN M4M 900:00:0322:05:03.1522:05:06.609-5121.5km01:53:1510:545.502:27:14
12PAWLIK Jakub
MIGACZ Dawid
1161X1MM5M 101x100:00:0316:43:11.3016:43:14.308-6108km01:41:009:176.502:05:24
13ATANASOW ANCEW Dawid 1D&DOPEN M5M 1100:00:0419:12:58.3519:13:03.258-6108km01:40:4410:405.602:24:07
14BORÓWKA Ryszard
PODLASIŃSKA Paulina
10MIX4M 12Pędziwiatr i Kołdrian00:00:2020:09:59.6020:10:20.358-6108km01:49:3511:125.402:31:17
15JUSZKO Krzysztof
MATUSIEWICZ Karolina
52MIX5M 13Zaczadzeni gazem00:00:0621:32:36.7021:32:43.258-6108km01:59:0511:58502:41:35
16MIREK Karolina
MIREK Szczepan
100MIX6K 3Mirki power00:00:0321:38:03.1521:38:06.258-6108km01:52:3612:01502:42:15
17BRYJA Wojciech
TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
12MIX7M 14VlaDor - Imperium Sportu Team00:00:0222:03:11.9522:03:14.508-6108km01:33:2412:154.902:45:24
18CZERWIAK Paweł
DULĘBA Marcin
16MM6M 15Pędzibimbry00:00:0422:49:01.9522:49:06.358-6108km01:43:1712:404.702:51:08
19STEPAK Włodzimierz 157KB Aktywni KoninOPEN M6M 1600:00:0423:11:27.0523:11:31.058-6108km01:57:3712:534.702:53:56
20CŁAPIŃSKI Janusz 194AKG ŁódźOPEN M7M 1700:00:0618:02:41.7018:02:48.607-794.5km01:44:0511:275.202:34:41
21MILEWICZ Daniel 98Klub Biegacza BolesławiecOPEN M8M 1800:00:0918:50:42.0518:50:51.107-794.5km02:04:1411:57502:41:33
22MIROSŁAW Ernest 102OPEN M9M 1900:00:0319:08:53.0019:08:56.107-794.5km01:53:4612:094.902:44:08
23DYDUŁA Renata
MASZEWSKA-WACH Mariola
26Ital Car TeamKK1K 4Ital Car Team00:00:1221:13:21.6521:13:34.357-794.5km02:22:3113:284.503:01:56
24MYCH Bartosz 104OPEN M10M 2000:00:1121:42:52.6021:43:04.407-794.5km02:10:1113:474.403:06:09
25JACHYMSKI Jacek 47Akademicki Klub Górski w ŁodziOPEN M11M 2100:01:4622:17:41.4022:19:27.607-794.5km02:26:0814:094.203:11:21
26NIEWIEJSKI Przemysław
SMEREKA Tomasz
106RUNNING TEAM MILICZMM7M 22RUNNING TEAM MILICZ00:00:0522:24:45.3022:24:51.007-794.5km01:54:5214:134.203:12:07
27MACZUGA Bartłomiej 83Mustangi GliwiceOPEN M12M 2300:00:0622:44:08.9522:44:15.157-794.5km01:59:0414:264.203:14:53
28MAZUREK Roman 95Spartanie DzieciomOPEN M13M 2400:00:0522:58:04.3022:58:09.407-794.5km02:08:3114:344.103:16:52
29BLASZKE Beata 7Extremalne OTK na RelaksieOPEN K1K 500:00:1323:23:02.3523:23:15.457-794.5km02:26:5014:50403:20:27
30KAMINSKA Paulina
KAMINSKI Jacek
55MIX8K 6PiJ00:00:0823:42:13.5023:42:22.357-794.5km02:13:4615:03403:23:11
31PERYKASZA Paweł
SOBLIK Łukasz
119GRUPALUKTRANS.PLMM8M 25SZYBKIE PIWO 2x00:00:0311:03:01.7011:03:05.206-881km01:34:178:117.301:50:30
32LEJA Piotr 77ultra ARQOPEN M14M 2600:00:0417:04:14.3017:04:19.056-881km01:44:5912:384.702:50:43
33OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 111Kolorowa Drużyna NessiOPEN K2K 700:00:1517:09:52.3017:10:08.206-881km02:16:1712:424.702:51:41
34GIERCZAK Piotr
KARLIK Łukasz
38ES TeamMM9M 27Opowiem Dzieciom00:00:0317:22:34.1017:22:37.556-881km02:01:5812:524.702:53:46
35DZISZKIEWICZ Grzegorz 271982OPEN M15M 2800:00:1818:01:32.5018:01:51.406-881km02:28:2913:214.503:00:18
36FURMAN Marcin 34OPEN M16M 2900:00:0918:28:07.5018:28:17.256-881km02:15:3313:404.403:04:42
37GIBAŁA Marcin 37Biegam i PomagamOPEN M17M 3000:00:1118:46:22.9518:46:34.856-881km02:13:1213:544.303:07:45
38BERNACKI Eugeniusz 4Polski Klub AlpejskiOPEN M18M 3100:00:0719:38:02.6019:38:10.006-881km02:16:2114:324.103:16:21
39BARCZYK Agnieszka 2OPEN K3K 800:00:0819:44:22.9019:44:31.006-881km02:14:0914:374.103:17:25
40GARNOWSKI Jarosław 35OPEN M19M 3200:00:2420:20:16.3020:20:40.706-881km02:17:1115:03403:23:26
41SOBOLEWSKI Jarosław
GUZEK Agnieszka
152MIX9M 33Pędzące Talenty00:00:2120:22:50.5520:23:11.756-881km02:33:1615:05403:23:51
42MARCZAK Michał 9012tri.plOPEN M20M 3400:00:1820:50:32.7020:50:51.106-881km02:15:0515:263.903:28:28
43BOROWIK Tomasz 9OPEN M21M 3500:00:1521:07:57.9521:08:13.556-881km02:02:5715:393.803:31:22
44MACKIEWICZ Artur 82DługobieganieOPEN M22M 3600:00:1521:21:52.8521:22:08.156-881km02:18:5715:493.803:33:41
45PATEREK Agata 115OPEN K4K 900:00:1521:46:42.2021:46:57.606-881km02:50:1716:073.703:37:49
46WRONA Agi 177OPEN K5K 1000:00:1722:03:12.6522:03:30.006-881km02:07:4116:203.703:40:35
47MAŁKOWSKI Bogdan 88Spartanie DzieciomOPEN M23M 3700:00:0822:05:15.4022:05:23.656-881km02:31:3416:213.703:40:53
48POWROŹNA Mariola 127Night Runners ŚląskOPEN K6K 1100:00:1422:37:59.1522:38:13.656-881km02:35:5916:453.603:46:22
49PAŁKOWSKA Agata 114Running ObsessionOPEN K7K 1200:00:1222:57:57.6022:58:09.606-881km02:46:1417:003.503:49:41
50KOZIOŁ Piotr 68OPEN M24M 3800:00:2123:09:54.9023:10:16.006-881km02:17:1617:093.503:51:42
51RUSZCZEWSKI Andrzej
KROPIAK Katarzyna
136Vege RunnersMIX10M 39Vege Runners 1-2 kółka...00:00:0523:26:40.2023:26:45.556-881km01:57:0317:213.503:54:27
52RÓŻANKOWSKA Aleksandra 134Strzelby z BrixtonOPEN K8K 1300:00:1823:29:26.9023:29:45.656-881km03:02:5217:243.403:54:57
53DYDUŁA Łukasz 25Ital Car TeamOPEN M25M 4000:00:0323:46:31.8523:46:35.256-881km02:15:3117:363.403:57:45
54RUTKA Marek 137Kris Trans MałyszkaOPEN M26M 4100:00:0411:15:52.6011:15:57.005-967.5km01:50:0210:00602:15:11
55WITOS Mateusz
ŻUK Marzena
174beetlejuiceMIX11M 42beetlejuice00:00:0412:00:24.9512:00:28.955-967.5km02:07:0410:405.602:24:05
56PŁAWECKI Leszek 123PSZCZYNA BIEGAOPEN M27M 4300:00:0412:06:40.3512:06:44.755-967.5km01:53:3010:455.602:25:20
57PUDŁO Mateusz 131Bulbulator Bul BulOPEN M28M 4400:00:0312:28:06.8012:28:09.805-967.5km01:50:0511:045.402:29:37
58ABRAHAMSEN Leifka 192OPEN M29M 4500:00:0413:48:03.5013:48:08.405-967.5km02:16:0712:164.902:45:37
59MALEC Mariusz 87Stargardzki Klub Morsów MiedwianieOPEN M30M 4600:09:0314:24:49.2014:33:52.655-967.5km02:32:5012:484.702:54:46
60RUPIETA Maksym 135WUEF Tri Team poMOCNIOPEN M31M 4700:00:1315:53:49.4015:54:02.505-967.5km02:34:5114:074.203:10:48
61KRUPIŃSKI Maciej 70AGB TorfyOPEN M32M 4800:00:2116:58:21.2016:58:43.155-967.5km02:23:1015:05403:23:44
62MARUT Wojciech 91OPEN M33M 4900:00:0917:35:51.5517:36:01.505-967.5km02:15:3215:383.803:31:12
63STRONIKOWSKI Kamil 159OPEN M34M 5000:00:2117:50:25.3017:50:47.105-967.5km02:21:4615:513.803:34:09
64GNOT Katarzyna 41OPEN K9K 1400:00:0818:06:39.8018:06:48.055-967.5km02:22:1416:053.703:37:21
65ZDUNEK Józef 184Klub Biegacza JurundOPEN M35M 5100:00:1318:27:21.3018:27:35.005-967.5km02:26:1016:243.703:41:31
66KAPUSTA Piotr 57OPEN M36M 5200:00:3018:40:29.2018:40:59.255-967.5km02:21:4816:353.603:44:11
67PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta 130OPEN K10K 1500:00:1419:59:53.5020:00:07.955-967.5km02:46:0417:463.404:00:01
68FIJAŁKOWSKI Radosław 29#runLysyrunOPEN M37M 5300:00:1420:11:12.3520:11:26.555-967.5km03:02:0817:563.304:02:17
69BRAŚ Henryk 11Iwonka teamOPEN M38M 5400:00:0520:21:03.8520:21:09.455-967.5km02:58:3218:053.304:04:13
70SZAFRAŃSKA Aleksandra 163wkurw_teamOPEN K11K 1600:00:1021:24:43.5021:24:54.455-967.5km02:13:2619:013.204:16:58
71KUBERSKI Andrzej 72OPEN M39M 5500:00:1821:26:27.0021:26:45.105-967.5km02:07:4619:033.104:17:21
72SŁAWIŃSKI Kazimierz 146Zdobywamy NiezdobyteOPEN M40M 5600:00:0921:30:46.9521:30:56.105-967.5km02:32:2219:073.104:18:11
73SÓWKA Waldemar 154Landsklep.plOPEN M41M 5700:00:1221:45:49.5521:46:02.105-967.5km02:34:5219:203.104:21:12
74PIETRZOK Wojciech 122Night RunnersOPEN M42M 5800:00:1621:46:26.0021:46:42.755-967.5km02:22:1019:213.104:21:20
75DUDEK Agnieszka 23Night RunnersOPEN K12K 1700:00:1621:46:26.3021:46:42.855-967.5km02:22:1419:213.104:21:20
76KORBUT Radosław 65CrossfitMGWOPEN M43M 5900:00:0922:15:00.0522:15:09.405-967.5km02:18:1719:46304:27:01
77FRANEK Sebastian 32WLKP Mountains UltraOPEN M44M 6000:00:1822:24:52.8022:25:11.655-967.5km02:48:4119:55304:29:02
78SMOLEŃ Piotr 148OPEN M45M 6100:00:0622:48:30.5022:48:37.305-967.5km02:01:5220:16304:33:43
79HYSKI Mateusz 46okrokwiecej.plOPEN M46M 6200:00:1422:56:42.0522:56:56.955-967.5km02:17:1420:232.904:35:23
80SAMBORSKI Bartosz
KOŁCIUK Wojciech
141Wkurw_team WarszawaMM10M 63Wkurw_team00:00:1123:36:26.9523:36:38.855-967.5km02:19:0220:592.904:43:19
81PROŃCZUK Adam 129WeHIcoollOPEN M47M 6400:00:1123:41:39.8523:41:51.505-967.5km02:41:1821:032.804:44:22
82FRANCUZ Konrad
KWIECIEŃ Arek
31Vege RunnersMM11M 65Vege Skundleni00:00:0408:55:57.5008:56:02.404-1054km01:46:299:55602:14:00
83SALETRA Grzegorz 140OPEN M48M 6600:00:0509:21:24.2509:21:29.354-1054km01:49:1810:235.802:20:22
84WRONA Mariusz 176OPEN M49M 6700:00:0409:32:19.3009:32:23.604-1054km01:59:2010:355.702:23:05
85NOSALIK Marek 109OPEN M50M 6800:00:0410:03:24.8010:03:29.704-1054km01:43:0011:105.402:30:52
86DZIUBAŁA Karolina 28Ultra Para - biegamy w górachOPEN K13K 1800:00:0710:05:02.2510:05:10.204-1054km02:14:5911:125.402:31:17
87ŚWIERZOWSKA Magdalena 167Fizjoterapia BiegaczaOPEN K14K 1900:00:1910:16:20.6010:16:40.554-1054km02:03:4811:245.302:34:10
88JAWOROWICZ Tomasz 51KS PegazOPEN M51M 6900:00:0710:26:43.9010:26:51.404-1054km02:01:3911:365.202:36:42
89MAJCHROWSKI Jacek 86Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'OPEN M52M 7000:00:0510:37:26.9510:37:32.854-1054km02:00:2611:485.102:39:23
90SZCZUREK Sławek 164DrwaleOPEN M53M 7100:00:0510:47:04.3510:47:10.004-1054km01:56:1311:58502:41:47
91DARCHUK Oleksandr 20OPEN M54M 7200:00:0610:54:17.0510:54:23.204-1054km02:00:1812:06502:43:35
92DATA Tomasz 21HRmax ŻoryOPEN M55M 7300:00:1611:13:25.3511:13:41.504-1054km01:56:1012:284.802:48:25
93NOWAKOWSKI Paweł 110MojeUltraBieganie.plOPEN M56M 7400:00:0511:15:12.8011:15:18.654-1054km02:05:0612:304.802:48:49
94KRUSZEWSKI Filip 71OPEN M57M 7500:00:0811:57:18.2511:57:26.554-1054km02:21:4713:174.502:59:21
95PIETRASZEK Mirosław 189OPEN M58M 7600:00:0812:34:09.8012:34:18.654-1054km02:25:0513:574.303:08:34
96MADEJCZYK Sebastian 85TUCHÓWOPEN M59M 7700:00:0812:37:07.1012:37:15.804-1054km02:33:3714:014.303:09:18
97KALEMBKIEWICZ Piotr 54MirotransOPEN M60M 7800:00:0713:44:58.6013:45:06.104-1054km02:02:3215:163.903:26:16
98STANIAK Przemysław 156OPEN M61M 7900:00:0614:01:14.4014:01:20.904-1054km01:58:0815:343.903:30:20
99KARAWACKI Grzegorz 58Kęckie HarpaganyOPEN M62M 8000:00:0214:29:32.9014:29:35.704-1054km02:30:0216:063.703:37:23
100WARKOCZ Marcin 172OPEN M63M 8100:00:1817:02:08.8017:02:27.404-1054km03:08:1218:553.204:15:36
101KOŁODZIEJCZYK Dawid 64OPEN M64M 8200:00:1118:07:26.1018:07:37.504-1054km02:33:5420:08304:31:54
102SZABLICKI Aleksy 162WKB META LubliniecOPEN M65M 8300:00:1719:11:38.5519:11:56.354-1054km02:54:3321:192.804:47:59
103SĄDEL Krzysztof 142OPEN M66M 8400:00:2120:07:25.6020:07:46.954-1054km02:42:1322:212.705:01:56
104SIERADZKI Rafał 144OPEN M67M 8500:00:2720:11:01.6520:11:29.604-1054km03:02:3022:252.705:02:52
105KRUPA Piotr 190OPEN M68M 8600:00:1021:21:55.5021:22:05.904-1054km02:39:4423:442.505:20:31
106BYRDY Marta 191OPEN K15K 2000:00:1021:21:55.7021:22:05.804-1054km02:39:4423:442.505:20:31
107BEREZOWSKI Oskar 195OPEN M69M 8700:00:0621:45:07.6021:45:14.354-1054km02:15:3524:102.505:26:18
108GĄSIOROWSKI Krzysztof 36OPEN M70M 8800:00:1221:53:36.7521:53:48.954-1054km02:46:1424:192.505:28:27
109BIESZCZAD Patrycja 6OPEN K16K 2100:00:1722:03:12.5522:03:30.104-1054km02:17:4224:302.405:30:52
110PODLASZEWSKI Jacek 125SPCOPEN M71M 8900:00:1522:16:46.9522:17:02.804-1054km02:19:3724:452.405:34:15
111ŁATAK - SKRABUT Barbara 80Mustangi GliwiceOPEN K17K 2200:00:1322:43:00.0522:43:13.554-1054km02:28:2725:142.405:40:48
112MACZUGA Monika 84Mustangi GliwiceOPEN K18K 2300:00:1322:43:42.2022:43:55.904-1054km02:28:2925:152.405:40:58
113SOCZOMSKI Grzegorz 153Chata Biegacza K34OPEN M72M 9000:00:0105:29:59.6005:30:01.003-1140.5km01:30:368:087.401:50:00
114JANKOWSKI Marcin 50OPEN M73M 9100:00:0506:56:56.3006:57:01.903-1140.5km01:57:4910:175.802:19:00
115STYPEREK Jakub 161Vege RunnersOPEN M74M 9200:00:0707:51:32.0507:51:39.103-1140.5km02:16:1511:385.202:37:13
116WASZTYL Tomasz 1731969OPEN M75M 9300:00:0507:57:39.7007:57:45.553-1140.5km01:57:5711:475.102:39:15
117PIETRAKOWSKI Grzegorz 121TT-SzczecinOPEN M76M 9400:00:1808:09:28.7008:09:47.403-1140.5km02:12:2612:05502:43:15
118ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 181OSTRÓDA RUNNERSOPEN M77M 9500:00:2608:20:20.6508:20:46.903-1140.5km02:12:1912:214.902:46:55
119OSINSKI Konrad 112OPEN M78M 9600:00:1608:29:41.0508:29:57.603-1140.5km02:23:4712:354.802:49:59
120KUBLIN Szymon 74OPEN M79M 9700:00:0509:04:19.2509:04:25.103-1140.5km02:07:2113:264.503:01:28
121GŁOMBIK Krzysztof 40OPEN M80M 9800:00:0809:09:23.4509:09:32.153-1140.5km02:34:5613:334.403:03:10
122CZERWIŃSKI Maciej 17Kibolski KSOPEN M81M 9900:00:1909:29:14.7509:29:34.553-1140.5km02:03:3214:034.303:09:51
123BĄKOWSKI Marcin 3KLUB ŚLIMAKA TORPEDYOPEN M82M 10000:00:1809:29:16.8509:29:35.103-1140.5km02:14:3814:034.303:09:51
124SOBCZAK Katarzyna 150OPEN K19K 2400:00:1710:13:59.7010:14:17.103-1140.5km02:54:3215:09403:24:45
125ZAWIŚLAK Dorota 182OPEN K20K 2500:00:1510:31:34.4510:31:49.803-1140.5km02:50:1715:353.803:30:36
126SZOBLIK Łukasz 165OPEN M83M 10100:00:1911:00:37.4511:00:57.403-1140.5km02:58:4316:183.703:40:19
127SIARA Bartosz 14313 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejOPEN M84M 10200:00:1912:00:28.6012:00:48.403-1140.5km02:43:4817:473.404:00:16
128KITLAS Dariusz 193OPEN M85M 10300:00:1412:34:03.7512:34:17.753-1140.5km02:20:4318:373.204:11:25
129ZIELIŃSKI Łukasz 186OPEN M86M 10400:00:1412:36:30.0012:36:44.703-1140.5km02:18:5318:403.204:12:14
130GOLKA Beata 42OPEN K21K 2600:00:1012:38:26.4512:38:36.603-1140.5km03:08:5318:433.204:12:52
131KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 66SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / Tomasz Klisz Hit the TrailOPEN K22K 2700:00:0912:38:26.8012:38:36.453-1140.5km03:08:5518:433.204:12:52
132ZAJĄC Adam 180W Pogoni Za DuchemOPEN M87M 10500:00:1112:38:28.1512:38:39.503-1140.5km03:08:5618:433.204:12:53
133TLAŁKA Mariusz 168masajOPEN M88M 10600:00:1813:09:41.5513:10:00.503-1140.5km02:41:5919:293.104:23:20
134MIKOŁAJCZAK Magdalena 97OPEN K23K 2800:00:1615:26:52.3515:27:08.803-1140.5km03:39:5722:532.605:09:02
135BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
13MM12M 107Biegunka00:00:2318:29:08.4018:29:31.603-1140.5km02:11:3727:232.206:09:50
136MIODUSZEWSKI Mariusz Miodzio 99OPEN M89M 10800:00:2119:54:59.6019:55:20.903-1140.5km02:40:4929:30206:38:26
137STRONIKOWSKI Wojciech 160Muay Running TeamOPEN M90M 10900:00:2120:07:25.3020:07:46.803-1140.5km02:26:5729:48206:42:35
138HOROWSKI Tomasz 45RUNHOGS TychyOPEN M91M 11000:00:1321:03:06.8521:03:20.003-1140.5km02:45:0731:111.907:01:06
139SROMEK Dawid
LEKKI Magdalena
155MIX12M 111Co Ja tu RoBiĘ?00:00:0521:08:30.9521:08:36.253-1140.5km01:42:1831:191.907:02:52
140JANISZEWSKI Jakub 49SPCOPEN M92M 11200:00:1622:16:46.6022:17:02.803-1140.5km02:36:5433:001.807:25:40
141WŁODARCZYK Teresa 175SPCOPEN K24K 2900:00:1622:16:46.7022:17:03.003-1140.5km02:36:5433:001.807:25:41
142KOWALCZYK Paweł 67KĘCKIE HARPAGANYOPEN M93M 11300:00:0223:02:52.4523:02:54.953-1140.5km02:25:3334:081.807:40:58
143NIEMCZOK Daniel 105PKO Bank PolskiOPEN M94M 11400:00:1904:09:06.7504:09:25.802-1227km01:27:539:136.502:04:42
144KOCIOŁEK Ireneusz 62Iroman.plOPEN M95M 11500:00:0804:45:58.3004:46:06.302-1227km02:05:2410:355.702:23:03
145ZDĄBŁARZ Marcin 183OPEN M96M 11600:00:0904:47:42.0504:47:51.402-1227km02:11:1010:395.602:23:55
146FILIPIAK Hieronim 30OPEN M97M 11700:00:1505:20:41.9505:20:57.802-1227km02:25:0211:525.102:40:28
147SMOŁKA Wojciech 149OPEN M98M 11800:00:1305:49:22.6005:49:35.602-1227km02:15:0012:564.602:54:47
148SIWA Kinga 145OPEN K25K 3000:00:1105:53:16.1505:53:27.752-1227km02:19:5913:054.602:56:43
149SALAMON Klaudia 139Harde DranieOPEN K26K 3100:00:2006:06:37.4006:06:58.152-1227km02:42:2613:344.403:03:29
150STOBRAWA Rafał 158Wkurw_teamOPEN M99M 11900:00:1706:19:48.7006:20:05.752-1227km02:42:4614:044.303:10:02
151KUCZEK Grzegorz 196KEIKOOPEN M100M 12000:00:1107:48:09.9007:48:21.552-1227km03:23:0817:203.503:54:10
152PAWŁOWSKI Robert 118TNT MOTOCROSSOPEN M101M 12100:00:1907:51:31.1507:51:50.502-1227km03:26:5417:273.403:55:55
153ZAJĄC Monika 179OPEN K27K 3200:00:1007:54:55.7007:55:06.352-1227km03:08:5617:353.403:57:33
154MARCULA Bartłomiej 89OPEN M102M 12200:00:1412:30:19.2512:30:33.702-1227km04:20:2227:472.206:15:16
155GINTER Grzegorz 39AZS Collegium Medicum UJOPEN M103M 12300:00:1122:54:03.2022:54:15.102-1227km03:50:3550:531.211:27:07
156TUCHOŁKA Marta 170OPEN K28K 3300:00:1122:55:35.2022:55:46.302-1227km03:13:1250:561.211:27:53
157RATYŃSKI Wojtek 132OPEN M104M 12400:00:2101:55:31.4501:55:53.151-1313.5km01:55:538:33701:55:53
158ŁĄK Tomasz 81NOAOPEN M105M 12509:16:4802:04:42.6511:21:31.151-1313.5km11:21:319:146.511:21:31
159MRÓZ Mariusz 103OPEN M106M 12609:16:4902:32:47.8011:49:37.151-1313.5km11:49:3711:195.311:49:37
160PAWŁOWSKI Szymon 117SOWY W PODRÓŻYOPEN M107M 12700:00:2104:35:34.3504:35:55.651-1313.5km04:35:5520:242.904:35:55
161KAWCZYNSKI Adam 60Mordercze DziadyOPEN M108M 12800:00:0000:51:4004:58:05.0004:58:05.001-1313.5km04:06:2518:153.304:58:05
162RYBAK Aneta 138OPEN K29K 3400:00:2305:36:50.1005:37:13.801-1313.5km05:37:1324:572.405:37:13
Znaleziono 162 wynik(ów)