ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
4.827 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
68
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
68
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap 3Czas
netto
4.827km
Czas
brutto
4.827km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAJKOWICZ Rafał 5052KOSZALINM30-391M 100:06:12.0000:06:08.0000:06:08.0000:18:28.0000:18:33.00 3:4915,7
2CZAPLIŃSKI Jacek 5006TAGER SPORTKOSZALINM30-392M 200:06:31.0000:06:19.0000:06:31.0000:19:21.0000:19:28.00+00:00:534:0015,0
3KORMAN Kamil 5038KOSZALINM18-291M 300:06:40.0000:06:35.0000:06:34.0000:19:49.0000:19:54.00+00:01:214:0614,6
4BIEŃKOWSKI Tomasz 5003IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-393M 400:06:42.0000:06:48.0000:06:33.0000:20:03.0000:20:12.00+00:01:354:0914,4
5SITOWSKI Marcin 5077FC RYSIEKKOSZALINM18-292M 500:06:49.0000:06:47.0000:06:36.0000:20:12.0000:20:24.00+00:01:444:1114,3
6DZIADEK Krzysztof 5013TKKF KOSZALINKOSZALINM30-394M 600:07:15.0000:06:38.0000:06:38.0000:20:31.0000:23:32.00+00:02:034:1514,1
7SIENIAWSKI Jarosław 5076MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-491M 700:06:56.0000:06:50.0000:06:53.0000:20:39.0000:20:51.00+00:02:114:1614,0
8WEBER Paweł 5085FPPKOSZALINM30-395M 800:07:07.0000:07:01.0000:06:58.0000:21:06.0000:21:14.00+00:02:384:2213,7
9MATYSIAK Wojciech 5054KOSZALINM40-492M 900:07:18.0000:07:03.0000:06:50.0000:21:11.0000:21:23.00+00:02:434:2313,7
10WĘSEK Maciej 5087ARISEN FLAMESIANÓWM30-396M 1000:07:24.0000:07:11.0000:07:06.0000:21:41.0000:22:09.00+00:03:134:2913,4
11DOBOSZ Michał 5010KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 1100:07:13.0000:07:15.0000:07:16.0000:21:44.0000:21:53.00+00:03:164:3013,3
12KONKEL Agnieszka 5036KOSZALINK30-391K 100:07:17.0000:07:16.0000:07:21.0000:21:54.0000:22:06.00+00:03:264:3213,2
13SOSNOWSKI Tomasz 5078FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-293M 1200:07:02.0000:06:56.0000:08:08.0000:22:06.0000:22:21.00+00:03:384:3413,1
14CZERNIAK Gracjan 5008KOSZALINM40-493M 1300:07:30.0000:07:23.0000:07:28.0000:22:21.0000:22:36.00+00:03:534:3713,0
15BARUTOWICZ Grzegorz 5002KOSZALINM30-397M 1400:07:56.0000:07:30.0000:07:19.0000:22:45.0000:23:10.00+00:04:174:4212,7
16CZARNOWSKI Kamil 5007KASZEBEKOSZALINM18-294M 1500:07:48.0000:07:33.0000:07:26.0000:22:47.0000:23:01.00+00:04:194:4312,7
17WIKTOROWSKI Maciej 5088TAGER SPORTKOSZALINM40-494M 1600:07:42.0000:07:41.0000:07:26.0000:22:49.0000:22:56.00+00:04:214:4312,7
18DZIUBA Robert 5014MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-398M 1700:07:57.0000:07:36.0000:07:23.0000:22:56.0000:23:26.00+00:04:284:4512,6
19WAWRZYN Grzegorz 5084KOSZALINM40-495M 1800:07:59.0000:07:43.0000:07:38.0000:23:20.0000:26:35.00+00:04:524:5012,4
20KOŚCIELNIAK Robert 5039TKKF KOSZALINKOSZALINM50-591M 1900:08:00.0000:07:39.0000:07:50.0000:23:29.0000:26:29.00+00:05:014:5112,3
21KRYNICKA GRZYB Małgorzata 5045TRZEBIATÓWK30-392K 200:07:59.0000:07:38.0000:07:53.0000:23:30.0000:23:37.00+00:05:024:5212,3
22RUTKOWSKI Artur 5072RUNKINGKOSZALINM30-399M 2000:08:04.0000:07:54.0000:07:54.0000:23:52.0000:24:06.00+00:05:244:5612,1
23ROGOŻA Ireneusz 5070KOSZALINM40-496M 2100:07:59.0000:08:02.0000:07:53.0000:23:54.0000:24:30.00+00:05:264:5712,1
24HAŁKA Justyna 5020TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:08:18.0000:07:54.0000:07:53.0000:24:05.0000:24:15.00+00:05:374:5912,0
25KONKEL Łukasz 5037KOSZALINM40-497M 2200:08:23.0000:08:05.0000:08:08.0000:24:36.0000:24:56.00+00:06:085:0511,8
26KRYNICKA Magdalena 5044TRZEBIATÓWK18-291K 400:08:23.0000:08:08.0000:08:12.0000:24:43.0000:24:51.00+00:06:155:0711,7
27HOREGLAD Paweł 5023SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-295M 2300:08:13.0000:08:09.0000:08:22.0000:24:44.0000:25:01.00+00:06:165:0711,7
27SAWIŃSKI Jacek 5075KOSZALINM40-498M 2300:08:13.0000:08:07.0000:08:24.0000:24:44.0000:25:49.00+00:06:165:0711,7
29KUBIK Krystian 5047RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-296M 2500:08:15.0000:08:24.0000:08:07.0000:24:46.0000:24:52.00+00:06:185:0711,7
30DOBOSZ Jarosław 5012KOSZALINM50-592M 2600:08:26.0000:08:15.0000:08:11.0000:24:52.0000:25:24.00+00:06:245:0911,6
31WERSOCKI Artur 5086KOSZALINM40-499M 2700:08:20.0000:08:18.0000:08:24.0000:25:02.0000:25:42.00+00:06:345:1111,6
32DĄBROWSKA Alicja 5009TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 500:08:24.0000:08:21.0000:08:22.0000:25:07.0000:25:28.00+00:06:395:1211,5
33GIEDROWICZ Aleksandra 5015KOSZALINK30-393K 600:08:34.0000:08:21.0000:08:14.0000:25:09.0000:25:39.00+00:06:415:1211,5
34ZARZYCKI Jakub 5089FPPKOSZALINM30-3910M 2800:08:41.0000:08:19.0000:08:19.0000:25:19.0000:25:29.00+00:06:515:1411,4
35KRUPIŃSKI Krzysztof 5043E-UROLOG.EUKOSZALINM50-593M 2900:08:40.0000:08:15.0000:08:26.0000:25:21.0000:27:07.00+00:06:535:1511,4
36SARAPUK Gabriela 5073TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 700:08:43.0000:08:17.0000:08:26.0000:25:26.0000:26:09.00+00:06:585:1611,4
37NOREK Tomek 5059WIEWIÓRYKOSZALINM50-594M 3000:08:31.0000:08:44.0000:08:28.0000:25:43.0000:26:09.00+00:07:155:1911,3
38KLENIEWSKI Piotr 5033ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 3100:08:27.0000:08:29.0000:08:58.0000:25:54.0000:26:12.00+00:07:265:2111,2
39PANCERZYŃSKI Łukasz 5060KOSZALINM40-4910M 3200:08:45.0000:08:46.0000:08:34.0000:26:05.0000:26:29.00+00:07:375:2411,1
40KULCZYK Katarzyna 5048KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 800:09:00.0000:08:38.0000:08:42.0000:26:20.0000:26:53.00+00:07:525:2711,0
41BODO Rafał 5004ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3911M 3300:08:48.0000:08:54.0000:08:44.0000:26:26.0000:27:03.00+00:07:585:2811,0
42MADAJCZYK Emilia 5051AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 900:09:14.0000:08:37.0000:08:37.0000:26:28.0000:26:33.00+00:08:005:2810,9
43KRZEWIŃSKA Małgorzata 5046TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1000:08:53.0000:08:50.0000:08:50.0000:26:33.0000:26:55.00+00:08:055:3010,9
44GRABOWSKA-LESISZ Aneta 5017KOSZALINK40-493K 1100:09:03.0000:08:50.0000:08:56.0000:26:49.0000:27:12.00+00:08:215:3310,8
45POŁOCZAŃSKI Piotr 5066SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3912M 3400:09:05.0000:09:22.0000:08:40.0000:27:07.0000:27:46.00+00:08:395:3710,7
46KAMYK Piotr 5029MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4911M 3500:08:38.0000:09:50.0000:08:44.0000:27:12.0000:27:42.00+00:08:445:3810,6
47GOLEC Anna 5016KOSZALINK40-494K 1200:09:19.0000:09:05.0000:09:04.0000:27:28.0000:27:57.00+00:09:005:4110,5
48HAŁAJKO Magdalena 5019KOSZALINK30-395K 1300:09:27.0000:09:08.0000:08:54.0000:27:29.0000:27:54.00+00:09:015:4110,5
49KAJKOWSKI Rafał 5027KOSZALINM40-4912M 3600:09:06.0000:08:32.0000:09:52.0000:27:30.0000:28:05.00+00:09:025:4110,5
50KĘSIK Michał 5031ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4913M 3700:10:26.0000:08:43.0000:09:01.0000:28:10.0000:29:04.00+00:09:425:5010,3
51MRUGALSKI Stanisław 5057MIASTKOM50-595M 3800:09:12.0000:09:26.0000:09:35.0000:28:13.0000:29:16.00+00:09:455:5010,3
52ŚWITA Jacek 5083KOSZALINM40-4914M 3900:09:52.0000:09:10.0000:09:31.0000:28:33.0000:29:03.00+00:10:055:5410,1
53PŁATOSZ Magda 5064KARLINOK18-292K 1400:09:45.0000:09:40.0000:09:17.0000:28:42.0000:28:54.00+00:10:145:5610,1
54KOBUS Patryk 5034KOSZALINM10-131M 4000:10:18.0000:09:33.0000:09:24.0000:29:15.0000:29:41.00+00:10:476:039,9
55KASZUBIAK Julia 5030KOSZALINK10-132K 1500:11:18.0000:08:58.0000:09:00.0000:29:16.0000:29:40.00+00:10:486:039,9
56KOBUS Piotr 5035KOSZALINM30-3913M 4100:10:15.0000:09:49.0000:09:55.0000:29:59.0000:30:24.00+00:11:316:129,7
57SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 5080KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-132M 4200:09:51.0000:10:05.0000:10:08.0000:30:04.0000:30:31.00+00:11:366:139,6
58NAWROCKA Anna 5058KOSZALINK30-396K 1600:10:25.0000:10:09.0000:09:58.0000:30:32.0000:32:23.00+00:12:046:199,5
59DOBOSZ Izabella 5011KOSZALINK40-495K 1700:10:06.0000:10:10.0000:10:18.0000:30:34.0000:31:10.00+00:12:066:199,5
60RADOSZ Katarzyna 5068KOSZALINK50-592K 1800:10:26.0000:10:18.0000:10:00.0000:30:44.0000:31:29.00+00:12:166:229,4
61GRUDZIŃSKI Arkadiusz 5018PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4915M 4300:10:14.0000:10:06.0000:10:36.0000:30:56.0000:31:35.00+00:12:286:249,4
62RADZIUSZ Ilona 5069MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-397K 1900:11:07.0000:10:15.0000:10:38.0000:32:00.0000:32:29.00+00:13:326:379,1
63KOZŁOWIECKI Waldemar 5042TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 4400:12:19.0000:09:56.0000:09:59.0000:32:14.0000:32:47.00+00:13:466:409,0
64SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 5081USTRONIE MORSKIEK30-398K 2000:10:46.0000:10:46.0000:11:12.0000:32:44.0000:33:11.00+00:14:166:468,8
65KIEDOS Dariusz 5032KOSZALINM30-3914M 4500:10:31.0000:11:03.0000:11:28.0000:33:02.0000:33:44.00+00:14:346:508,8
66MIKOŁAJCZYK Lidia 5056#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-399K 2100:12:03.0000:10:57.0000:10:56.0000:33:56.0000:34:23.00+00:15:287:018,5
67POLAK Mateusz 5065KOSPELWAŁCZM18-297M 4600:11:09.0000:10:49.0000:12:34.0000:34:32.0000:35:26.00+00:16:047:098,4
68KOZŁOWIECKA Małgorzata 5041KOSZALINK60+2K 2200:12:19.0000:12:13.0000:12:04.0000:36:36.0000:37:16.00+00:18:087:347,9
Znaleziono 68 wynik(ów)