10. MARSZ NORDIC WALKING (WSZYSCY)
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.918 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 67
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 66
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KX - Kobiety | KX - Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZABŁOCKI Karol 1093NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni1M 100:00:1900:13:19.7000:13:39.55 13:194,5
2KAMIANOWSKI Jan 1028NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni2M 200:00:1600:13:51.3500:14:07.95+00:00:3113:514,3
3OSAKOWICZ Jarosław 1097WARSZAWAKX - Mężczyźni3M 300:00:1500:13:56.5500:14:12.35+00:00:3613:564,3
4FRANCZAK Dariusz 1008NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni4M 400:00:2300:14:11.9500:14:35.30+00:00:5214:114,2
5KOSZNIRUK Elzbieta 1034POZA SZLAKIEMCHOTOMOWKX - Kobiety1K 100:00:1400:14:17.6500:14:31.80+00:00:5714:174,2
6- - 200KX - Mężczyźni5M 500:00:1300:14:28.2500:14:42.10+00:01:0814:284,1
7SARZAŁA Bartłomiej 1075AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAKX - Mężczyźni6M 600:00:1600:14:34.8500:14:51.15+00:01:1514:344,1
8FURMANIK Teresa 1009NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety2K 200:00:1200:14:39.5000:14:51.55+00:01:1914:394,1
9BAJOREK Jacek 991WYSZKÓWKX - Mężczyźni7M 700:00:0200:14:46.6000:14:49.35+00:01:2614:464,1
10JACZYNSKA Sylwia 1016NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety3K 300:00:1300:14:51.9000:15:05.00+00:01:3214:514,0
11BELICA Beata 1096WARSZAWAKX - Kobiety4K 400:00:1300:14:55.1500:15:08.40+00:01:3514:554,0
12CZERWIŃSKA Anna 1000NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety5K 500:00:1900:15:04.6500:15:24.00+00:01:4415:044,0
13DORSZ-DROŻDŻ Urszula 1098JABŁONNAKX - Kobiety6K 600:00:1500:15:11.9500:15:27.15+00:01:5215:114,0
14JANKOWSKA Edyta 1018NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety7K 700:00:1800:15:43.0500:16:01.50+00:02:2315:433,8
15BRODAWKA Olga 998SZAKARON MAKARONWARSZAWAKX - Kobiety8K 800:00:2000:15:45.5000:16:05.95+00:02:2515:453,8
16PACZUSKA Marta 1056KIJKOWY TEAMWARSZAWAKX - Kobiety9K 900:00:2200:15:50.8500:16:13.30+00:02:3115:503,8
17HEINE Michał 1015WARSZAWAKX - Mężczyźni8M 800:00:2000:16:04.5500:16:24.65+00:02:4416:043,7
18JEZIERSKA Iwona 1023WARSZAWAKX - Kobiety10K 1000:00:1400:16:12.8500:16:27.05+00:02:5316:123,7
19FRANCZAK Anna 1007NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety11K 1100:00:2100:16:15.6500:16:37.15+00:02:5516:153,7
20MAJAK Wojciech 1042NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni9M 900:00:1300:16:24.3000:16:37.50+00:03:0416:243,7
21CZŁAPSKI Krzysztof 1001NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni10M 1000:00:1100:16:25.9000:16:37.60+00:03:0616:253,7
22JEZIERSKA Danuta 1022WARSZAWAKX - Kobiety12K 1200:00:1300:16:28.2000:16:42.10+00:03:0816:283,6
23GÓRECKA-MAMLA Iwona 1013MARKIKX - Kobiety13K 1300:00:1300:16:28.6000:16:42.20+00:03:0816:283,6
24RYBICKA Iwona 1074WARSZAWAKX - Kobiety14K 1400:00:2900:16:30.5500:17:00.40+00:03:1016:303,6
25FRANCZAK Małgorzata 1006NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety15K 1500:00:2100:16:43.4000:17:04.95+00:03:2316:433,6
26ŻYWICKI Michał 1094FALĘCINKX - Mężczyźni11M 1100:00:2100:16:44.7500:17:06.10+00:03:2516:443,6
27MAJKOWSKA-HEINE Maria 1043WARSZAWAKX - Kobiety16K 1600:00:2000:16:50.0500:17:10.90+00:03:3016:503,6
28NIELIPIŃSKA Agata 1049WARSZAWAKX - Kobiety17K 1700:00:2800:16:54.0000:17:22.85+00:03:3416:543,6
29JÓŹWIAK Katarzyna 1025WARSZAWAKX - Kobiety18K 1800:00:2900:16:56.5000:17:25.75+00:03:3616:563,5
30JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka 1020NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety19K 1900:00:1700:17:03.3000:17:20.70+00:03:4317:033,5
31SZCZEPAŃSKA Sylwia 1083ŚPIEWAKÓW TEAMWARSZAWAKX - Kobiety20K 2000:00:2400:17:07.0500:17:31.60+00:03:4717:073,5
32DZIEDZIC Paweł 1004NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni12M 1200:00:1700:17:07.4000:17:24.90+00:03:4717:073,5
33SZCZEPAŃSKI Kaudiusz 1084WARSZAWAKX - Mężczyźni13M 1300:00:2300:17:14.9500:17:38.75+00:03:5517:143,5
34GLIŃSKA Beata 1012STICKY STICKER'S AND MISO SOUPWARSZAWAKX - Kobiety21K 2100:00:2200:17:15.0000:17:37.45+00:03:5517:153,5
35MAMLA Zbigniew 1044MARKIKX - Mężczyźni14M 1400:00:1400:17:20.8000:17:35.15+00:04:0117:203,5
36PIERWOŁA Paweł 1058MARKOWI BIEGACZEMARKIKX - Mężczyźni15M 1500:00:3000:17:21.1500:17:51.30+00:04:0117:213,5
37PIERZCHAŁA-ŚLIWIŃSKA Ewa 1059NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety22K 2200:00:1500:17:23.7500:17:39.25+00:04:0417:233,5
38WAJSZCZAK Mariusz 1088WARSZAWAKX - Mężczyźni16M 1600:00:2100:17:26.4000:17:47.70+00:04:0617:263,4
39KOWALSKA Izabela 1036NW CZŁAPSKIWARSZAWAKX - Kobiety23K 2300:00:2200:17:26.9500:17:49.35+00:04:0717:263,4
40JANKOWSKI Wincenty 1019NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni17M 1700:00:1900:17:41.9000:18:01.00+00:04:2217:413,4
41LIBERA Krzysztof 1040NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni18M 1800:00:1500:17:46.0000:18:01.25+00:04:2617:463,4
42OREŁKO Sylwia 1053LEGIONOWOKX - Kobiety24K 2400:00:1700:17:50.2500:18:08.05+00:04:3017:503,4
43MOSAKOWSKA Małgorzata 235WARSZAWAKX - Mężczyźni19M 1900:00:1400:18:14.9000:18:29.45+00:04:5518:143,3
44RORATOWSKA Kinga 1070INDYWIDUALNIEWARSZAWAKX - Kobiety25K 2500:00:3100:18:19.5000:18:50.75+00:04:5918:193,3
45BANACH Dorota 992WARSZAWAKX - Kobiety26K 2600:00:2300:18:23.7000:18:47.20+00:05:0418:233,3
46BARTOSIK Krystyna 993ZGIERZKX - Kobiety27K 2700:00:1800:18:26.5000:18:44.90+00:05:0618:263,3
47DZIEDZIC Agnieszka 1005NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety28K 2800:00:1700:18:28.1500:18:45.35+00:05:0818:283,2
48KALUPA Anna 1026OSTRÓW BIEGAMAŁKINIAKX - Kobiety29K 2900:00:2600:19:13.1500:19:39.95+00:05:5319:133,1
49JÓŹWIAK Teresa 1024WARSZAWAKX - Kobiety30K 3000:00:2800:19:14.7000:19:42.80+00:05:5519:143,1
50KARPIŃSKA Danuta 1099WARSZAWAKX - Kobiety31K 3100:00:1800:19:15.2000:19:33.20+00:05:5519:153,1
51NIELIPIŃSKA Irena 1050WARSZAWAKX - Kobiety32K 3200:00:2900:19:19.8000:19:49.05+00:06:0019:193,1
52ROSZCZYK Natalia 1073NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAKX - Kobiety33K 3300:00:2500:19:21.4500:19:46.60+00:06:0119:213,1
53SUROWIEC Bożena 1079WARSZAWAKX - Kobiety34K 3400:00:1500:19:23.2500:19:38.75+00:06:0319:233,1
54WALECKA Wiktoria 1089BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKX - Kobiety35K 3500:00:2300:19:35.5500:19:58.60+00:06:1519:353,1
55SKARADZINSKA Maria 1126OSIEDLE TARGOWEKWARSZAWAKX - Kobiety36K 3600:00:2800:19:39.2000:20:08.05+00:06:1919:393,1
56ROCHMIŃSKA Marta 1069WARSZAWAKX - Kobiety37K 3700:00:2500:19:47.0500:20:12.95+00:06:2719:473,0
57ROCHMIŃSKA Karolina 1068WARSZAWAKX - Kobiety38K 3800:00:2500:19:47.1000:20:12.95+00:06:2719:473,0
58ROCHMIŃSKA Monika 1067WARSZAWAKX - Kobiety39K 3900:00:2700:19:53.7500:20:20.75+00:06:3419:533,0
59KOBYLARCZYK Anna 1033WARSZAWAKX - Kobiety40K 4000:00:2600:19:54.8500:20:21.05+00:06:3519:543,0
60KUCZBAJSKA Magdalena 1038WARSZAWAKX - Kobiety41K 4100:00:1600:20:04.4000:20:20.55+00:06:4420:043,0
61JANKOWSKA Honorata 1017NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety42K 4200:00:1900:21:01.0000:21:20.35+00:07:4121:012,9
62POGOŃSKI Aleksander 1061SP368WARSZAWAKX - Mężczyźni20M 2000:00:2200:21:02.1000:21:24.50+00:07:4221:022,9
63POGOŃSKA Angelika 1060WARSZAWAKX - Kobiety43K 4300:00:2200:21:02.2000:21:24.90+00:07:4221:022,9
64PUC Anna 1063INDYWIDUALNIEWARSZAWAKX - Kobiety44K 4400:00:3200:22:19.2000:22:52.00+00:08:5922:192,7
65SAPINSKA Zofia 1124NW CZPLAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety45K 4500:00:2800:23:18.4000:23:47.20+00:09:5823:182,6
66KLOCH Helena 1032NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety46K 4600:00:2800:23:28.3000:23:56.80+00:10:0823:282,6
67BOGUSIEWICZ Michał 996WARSZAWAKX - Mężczyźni21M 2100:00:29   
Znaleziono 67 wynik(ów)