100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 100 MIL

Organizator:
Fundacja „MAŁOPOLSKA BIEGA”
Data:
2021-05-01
Miejsce:
Łąck
Dystans:
160 km
Zgłoszonych:
48
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
35
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 50km | 75km | 120km | 140km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MZalesie I
50km
Jurków I
75km
Jurków II
120km
Zalesie II
140km
Czas
netto
160km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DĄBROWSKI Kamil 516MARCIN ŚWIERC TEAM / MOUNTAIN FUEL POLSKAWROCŁAWMężczyźni1M 105:21:5708:39:4114:43:0017:53:5720:51:45.40 7:497,7
2WAŚKO Paweł 541CENTRUM MASAŻUBIELSKO BIAŁAMężczyźni2M 205:19:1208:36:5414:58:0418:40:4722:12:57.00+01:21:118:197,2
3JACHYMIAK Robert 522SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGMężczyźni3M 305:22:0908:38:3115:00:5318:43:3622:15:19.85+01:23:348:207,2
4FELTOWICZ Jacek 554BIAŁYSTOKMężczyźni4M 405:39:0809:16:4516:26:4820:50:3824:24:21.40+03:32:369:096,6
5BORÓWKA Ryszard 530GDYNIAMężczyźni5M 505:49:5309:33:3817:11:5222:03:2825:40:58.95+04:49:139:376,2
6WÓJCIK Paweł 543KROKUS PRZYSZOWAKRAKOWMężczyźni6M 605:38:5109:16:3615:50:2620:40:4025:51:18.45+04:59:339:416,2
7SZCZUREK Dominik 552GRUPA LUKTRANSMYŚLENICEMężczyźni7M 705:49:4109:33:3317:11:5722:03:2326:35:20.75+05:43:359:586,0
8STEFANIAK Marcin 535ŁĘCZYCEMężczyźni8M 806:48:0910:57:2619:07:4623:27:5526:54:05.25+06:02:1910:055,9
9PACZUSKI Michal 545FOREVER YOUNG LODZLODZMężczyźni9M 906:05:0109:51:4117:28:0322:42:3226:56:14.95+06:04:2910:065,9
10MACKOJĆ Krzysztof 523EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGMężczyźni10M 1006:24:1510:50:1119:02:3623:39:4327:39:23.75+06:47:3810:225,8
11KIJEK Andrzej 532ABOVE 2000POGORZYCEMężczyźni11M 1106:25:1610:42:3321:31:2625:49:0129:16:31.50+08:24:4610:585,5
12SWĘDZIOŁ Robert 548OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZMężczyźni12M 1206:42:3210:57:1119:37:5524:44:5329:27:33.45+08:35:4811:025,4
13CUPIAŁ Jacek 544GREY RUNNERIMIELINMężczyźni13M 1306:50:4011:13:2920:21:1525:06:4629:30:12.55+08:38:2711:035,4
14ZYŚKO Tomasz 526M.I.L.AWARSZAWAMężczyźni14M 1406:57:2411:29:1720:21:5025:06:5729:30:17.10+08:38:3111:035,4
15PYCIA Adam 507KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni15M 1506:10:1110:21:2318:45:5024:40:2929:44:39.95+08:52:5411:095,4
16TOKARSKI Szymon 547NOWY SĄCZMężczyźni16M 1606:11:1910:22:1918:47:3325:22:2229:54:21.35+09:02:3511:125,4
17PŁAWECKI Leszek 542PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAMężczyźni17M 1712:12:5621:31:4230:40:27.50+09:48:4211:305,2
18DONIEC Marek 536PKB ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni18M 1806:25:2510:57:1319:34:4324:45:5631:16:44.60+10:24:5911:435,1
19KISIELEWSKI Konrad 537KROK PO KROKUKIELCEMężczyźni19M 1907:13:3411:39:3420:42:1826:18:2831:50:44.20+10:58:5811:565,0
20DYDUŁA Renata 524ITAL CAR TEAMKRAKÓWKobiety1K 107:14:2812:06:0521:55:0626:53:3631:50:47.85+10:59:0211:565,0
21KUTNIK Mirosław 550KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAMężczyźni20M 2007:14:2412:06:1021:55:2026:53:2831:50:50.80+10:59:0511:565,0
22BOGDANOWICZ Beata 503ULTRAKREWGDAŃSKKobiety2K 206:50:3911:13:5221:43:1427:34:5132:18:13.50+11:26:2812:065,0
23PĘCZEK Dariusz 508CZĘSTOCHOWAMężczyźni21M 2106:50:5011:13:4021:43:2527:35:0432:18:14.15+11:26:2812:065,0
24MALESA Radosław 505LESZKOWICE BIEGAJĄLESZKOWICEMężczyźni22M 2207:13:3011:46:3422:36:0427:22:2332:26:06.40+11:34:2112:094,9
25KROK Jacek 515ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni23M 2307:13:3511:46:3322:36:0927:22:2032:26:07.80+11:34:2212:094,9
26SIWIEC Stanisław 518RZESZÓWMężczyźni24M 2406:41:3111:11:5621:19:5326:36:1733:02:25.70+12:10:4012:234,8
27FURMAN Marcin 506SOSNOWIECMężczyźni25M 2506:30:1310:57:4820:42:3627:55:0533:26:23.15+12:34:3712:324,8
28STANOWSKI Grzegorz 540FOREVER YOUNGŁÓDŹMężczyźni26M 2606:29:3910:57:4420:42:2927:54:5033:26:33.80+12:34:4812:324,8
29OPALIŃSKI Michał 500MARATOŃCZYK DĘBICAPUSTYNIAMężczyźni27M 2707:42:3912:41:4723:44:4928:35:1633:58:49.70+13:07:0412:444,7
30KASZTELANIC Rafał 517NADARZYNMężczyźni28M 2807:26:0712:43:2123:44:5229:03:5734:11:45.30+13:19:5912:494,7
31MACHALICA Agnieszka 528ULTRAKREWGDAŃSKKobiety3K 307:42:0813:02:2124:43:1229:40:1335:13:46.30+14:22:0013:124,5
32CZICHY Barbara 509WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYKobiety4K 407:51:0813:13:5024:44:3229:40:3535:13:53.55+14:22:0813:124,5
33DYDUŁA Łukasz 511ITAL CAR TEAMKRAKÓWMężczyźni29M 2907:39:4212:59:4824:47:4330:23:1636:35:53.00+15:44:0713:434,4
34LIK Marek 551CHEŁM BIEGACHEŁMMężczyźni30M 3007:18:1512:32:2524:49:3330:25:3736:38:37.80+15:46:5213:444,4
35MISZCZAK Kornel 510KLECZA DOLNAMężczyźni31M 3107:49:1413:02:0727:03:4032:29:0937:25:33.60+16:33:4814:024,3
Niesklasyfikowani
PIEKAROWICZ Magdalena 504PRACE DUŻEKobiety07:51:02 DNF13:13:13 DNF24:44:02 DNF DNF DNF--
BĘDŹKOWSKI Marek 520SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAMężczyźni07:41:58 DNF13:02:25 DNF24:51:52 DNF DNF DNF--
ATANASOW ANCEW Dawid 538D&DNOWY TARGMężczyźni05:22:07 DNF08:38:36 DNF DNF DNF DNF--
WOJNAROWSKI Marek 527POLISH RUNNERS CLUB IRELANDŁĄCKOMężczyźni05:49:36 DNF09:33:42 DNF DNF DNF DNF--
FIGURA Marcin 539KWIDZYN RUNKWIDZYNMężczyźni07:03:42 DNF10:58:39 DNF DNF DNF DNF--
PIECH Michał 529RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEMężczyźni07:50:58 DNF13:12:50 DNF DNF DNF DNF--
SYPNIEWSKA Hanna 501SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAKobiety09:17:04 DNF16:28:27 DNF DNF DNF DNF--
POBŁOCKI Jan 502GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKMężczyźni08:26:43 DNF16:28:30 DNF DNF DNF DNF--
MIGACZ Dawid 533BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMężczyźni06:05:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)