100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 14 MIL OWCZY PĘD

Organizator:
Fundacja „MAŁOPOLSKA BIEGA”
Data:
2021-05-01
Miejsce:
Łąck
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
59
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAREK Dariusz 56Monk Sandals TeamKRAKÓWMężczyźni1M 101:46:49.35 4:5112,4
2WOJNAROWSKI Piotr 5Mężczyźni2M 201:56:31.40+00:09:425:1711,3
3BUŹNIAK Arkadiusz 47HUZAR MIODY/BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZMężczyźni3M 302:02:48.00+00:15:585:3410,7
4KOWALSKI Aleksander 58Mężczyźni4M 402:10:14.70+00:23:255:5510,1
5KOSTELA Piotr 55NOWY TARGMężczyźni5M 502:13:21.45+00:26:326:039,9
6TOMASIAK Marek 40VISEGRAD MARATON RYTROBARCICEMężczyźni6M 602:25:37.90+00:38:486:379,1
7LATOS Marcin 30EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWMężczyźni7M 702:26:08.45+00:39:196:389,0
8OPRYSZEK Bogusław 11ITMBW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni8M 802:35:40.15+00:48:507:048,5
9MALINA Michał 13KRAKÓWMężczyźni9M 902:38:58.75+00:52:097:138,3
10KRZYŻANOWSKI Łukasz 14NOWA HUTA TEAMKRAKÓWMężczyźni10M 1002:39:00.40+00:52:117:138,3
11JANOWIAK Wojciech 29ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAMężczyźni11M 1102:39:21.45+00:52:327:148,3
12KWAŚNIEWSKI Krzysztof 7TRENER FORESTWARSZAWAMężczyźni12M 1202:46:02.40+00:59:137:328,0
13DZIOB Grzegorz 9NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚ 161Mężczyźni13M 1302:46:39.65+00:59:507:347,9
14FLORIAN Adam 46KADCZAMężczyźni14M 1402:46:59.00+01:00:097:357,9
15BURNETKO Michał 48HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWMężczyźni15M 1502:47:19.55+01:00:307:367,9
16SOŁTYSIAK Marta 36ŁÓDŹKobiety1K 102:47:38.40+01:00:497:377,9
17BOKSA Bartłomiej 4KKM KALORYFERKRAKÓWMężczyźni16M 1602:49:40.80+01:02:517:427,8
18PANEK Damian 52JEDLICZEMężczyźni17M 1702:50:43.30+01:03:537:457,7
19JONIEC Jaroslaw 42NOWY SACZMężczyźni18M 1802:52:46.45+01:05:577:517,6
20DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 44ŁYCZANKAKobiety2K 202:55:32.70+01:08:437:587,5
21KĘPA Justyna 38KRAKÓWKobiety3K 302:59:20.25+01:12:308:097,4
22NALEPA Paweł 8CHILLOUT CREWBIAŁA NIŻNAMężczyźni19M 1902:59:27.70+01:12:388:097,4
23LEDWOŃ Izabela 37CSZWSKRAKÓWKobiety4K 402:59:30.20+01:12:408:097,4
24WRÓBEL Piotr 33KRAKÓWMężczyźni20M 2002:59:30.55+01:12:418:097,4
24ZAKRZEWSKI Michał 34KRAKÓWMężczyźni20M 2002:59:30.55+01:12:418:097,4
26HAŁATEK Krzysztof 32OŚWIĘCIM- ZABORZEMężczyźni22M 2203:01:20.55+01:14:318:147,3
27WOŹNIAK Janusz 25PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNMężczyźni23M 2303:06:15.70+01:19:268:277,1
28KĘSIK Michał 23SPARTA RUNNERSKARSIBÓRMężczyźni24M 2403:07:51.75+01:21:028:327,0
29ANYSZEK Mariusz 21DSS ORLETADĘBLINMężczyźni25M 2503:08:01.25+01:21:118:327,0
30KŁOPOTOWSKA SOSNA Katarzyna 54KRAKÓWKobiety5K 503:15:54.05+01:29:048:546,7
31SOCHACKI Wiktor 12RADZYMINMężczyźni26M 2603:18:08.95+01:31:199:006,7
32SOBÓL Kamil 20DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni27M 2703:18:19.15+01:31:299:006,7
33WIŚNIEWSKI Michał 31KRAKÓWMężczyźni28M 2803:18:35.25+01:31:459:016,6
34MIKOLAJCZYK Agnieszka 57ŁÓDŹKobiety6K 603:33:33.55+01:46:449:426,2
35BUDZYŃ Paweł 59TARNÓWMężczyźni29M 2903:37:38.40+01:50:499:536,1
36BIERNAT Maria 15ZRZESZENIE PSZCZELARZY KRAKOWSKICHLIMANOWAKobiety7K 703:38:21.65+01:51:329:556,0
37MAJSTEREK Adam 1DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni30M 3003:38:35.30+01:51:459:566,0
38PAWELEC Krystyna 28DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWKobiety8K 803:41:14.00+01:54:2410:036,0
39PASZEK Krystyna 27DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZKobiety9K 903:41:17.05+01:54:2710:036,0
40PAWEŁAS Marta 50WARSZAWAKobiety10K 1003:44:55.00+01:58:0510:135,9
41SKÓRA Sebastian 19DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni31M 3103:45:00.35+01:58:1110:135,9
42ŚWIĘCH SKÓRA Monika 18DSS ORLĘTADĘBLINKobiety11K 1103:45:09.20+01:58:1910:145,9
43BOKSA Anna 3KKM KALORYFERKRAKÓWKobiety12K 1203:45:38.65+01:58:4910:155,9
44JUSZCZYK Małgorzata 35NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEKobiety13K 1303:50:48.35+02:03:5910:295,7
45SZCZEPOCKI Andrzej 39NIEPOŁOMICEMężczyźni32M 3203:50:50.65+02:04:0110:295,7
46KORDECZKA Hubert 2DSS ORLĘTAWARSZAWAMężczyźni33M 3303:55:11.55+02:08:2210:415,6
47KARBOWSK Beata 53KRAKÓWKobiety14K 1403:55:12.20+02:08:2210:415,6
48SOCHACKA Karolina 10WARSZAWAKobiety15K 1503:57:34.85+02:10:4510:475,6
49WOŹNIAK Lidia 26PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNKobiety16K 1604:05:01.50+02:18:1211:085,4
50WOJAS Anna 43KRAKÓWKobiety17K 1705:21:20.75+03:34:3114:364,1
51WOJAS Adrian 41KRAKÓWMężczyźni34M 3405:21:22.30+03:34:3214:364,1
Znaleziono 51 wynik(ów)