100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 40 MIL

Organizator:
Fundacja „MAŁOPOLSKA BIEGA”
Data:
2021-05-01
Miejsce:
Łąck
Dystans:
73 km
Zgłoszonych:
52
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 50km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MZalesie
50km
Czas
netto
73km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ZBOZIEŃ Jarosław 340RMT TEAMŁĄCKOMężczyźni1M 104:52:2607:15:39.20 5:5810,1
2PERYKASZA Paweł 343GRUPALUKRANS.PLKRAKÓWMężczyźni2M 204:57:1007:17:01.20+00:01:225:5910,0
3BUJAK Krzysztof 341KRAKOWMężczyźni3M 305:04:4407:39:54.45+00:24:156:189,5
4ŻYTO Maciej 334PLAY RUNNINGPRUSZKÓWMężczyźni4M 405:24:3808:10:20.40+00:54:416:438,9
5RACZYC Janusz 312HIT THE TRAILTARNÓWMężczyźni5M 505:29:4008:32:35.10+01:16:557:018,5
6KĄSIEL Paweł 337MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMężczyźni6M 605:45:3708:34:20.85+01:18:417:028,5
7BOROŃ Mateusz 339HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWMężczyźni7M 705:45:2708:34:35.60+01:18:567:028,5
8OLESZAK Piotr 342OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZMężczyźni8M 805:57:0608:54:54.85+01:39:157:198,2
9GURGUL Wojciech 320ROZTOKAMężczyźni9M 906:04:1009:11:32.50+01:55:537:337,9
10PTASZYŃSKI Wojciech 323SPEED FEET '16KOŚCIANMężczyźni10M 1006:07:1309:27:30.20+02:11:517:467,7
11SZUMAL Jakub 319DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni11M 1106:04:0109:38:18.10+02:22:387:557,6
12BEREŻAŃSKI Bartłomiej 328RUNEDAREDAMężczyźni12M 1206:29:4609:39:25.20+02:23:467:567,6
13WOJCIECH Łukasz 309GOCZALKOWICE - ZDROJMężczyźni13M 1306:25:2809:39:33.90+02:23:547:567,6
14PODRAZA Klaudia 345PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAKobiety1K 106:25:2609:39:38.30+02:23:597:567,6
15MATYASIK Jarosław 333NOWY TARGMężczyźni14M 1406:44:1809:55:10.70+02:39:318:097,4
16JABŁOŃSKI Stanisław 305ŁUKOWICAMężczyźni15M 1506:51:0010:01:33.70+02:45:548:147,3
17NALEPA Maciek 311IMPALA RACE TEAMNOWY SĄCZMężczyźni16M 1606:43:1010:04:41.50+02:49:028:177,2
18DŁUGOŁĘCKI Konrad 326BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMężczyźni17M 1706:41:5410:07:05.65+02:51:268:187,2
19JURA Mariusz 346ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMężczyźni18M 1806:43:4810:13:38.65+02:57:598:247,1
20BRODA Wojciech 338HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWMężczyźni19M 1906:51:0510:14:31.80+02:58:528:257,1
21WŁOCH Sławomir 303KROSNOMężczyźni20M 2006:25:2310:17:45.00+03:02:058:277,1
22MATCZAK Karol 525WARSZAWAMężczyźni21M 2107:31:4710:56:14.85+03:40:358:596,7
23ZUGAJ Robert 310RUDA ŚLĄSKAMężczyźni22M 2207:07:1710:56:19.05+03:40:398:596,7
24ZUBOWICZ Jakub 313KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAMężczyźni23M 2307:19:5411:10:26.80+03:54:479:116,5
25ZAJDEL Karolina 331WILD DOGS TEAMKRAKÓWKobiety2K 207:32:4511:11:38.45+03:55:599:126,5
26RATAJCZAK Dariusz 335HERNIK TEAMDOLSKMężczyźni24M 2407:42:3811:21:24.45+04:05:459:206,4
27MIELCZARSKI Bartosz 329WARSZAWAMężczyźni25M 2507:43:1011:42:10.95+04:26:319:376,2
28RUTKOWSKI Darek 324DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni26M 2607:55:2711:49:36.05+04:33:569:436,2
29TALMA Paweł 349LUBARTÓWMężczyźni27M 2707:54:4111:54:47.30+04:39:089:476,1
30GAJC Dawid 306KRAKÓWMężczyźni28M 2807:54:3112:12:50.05+04:57:1010:026,0
31CHUDZIK Radosław 348ŁÓDŹMężczyźni29M 2908:03:1012:46:55.35+05:31:1610:305,7
32SZABLICKI Aleksy 546WKB META LUBLINIECKATOWICEMężczyźni30M 3007:53:4612:47:28.40+05:31:4910:305,7
33KUNDYS Karolina 325#WAWRZYNTEAMWARSZAWAKobiety3K 308:53:2313:11:01.85+05:55:2210:505,5
34MASZEWSKA-WACH Mariola 514ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAKobiety4K 408:53:2713:14:25.40+05:58:4610:525,5
35PROŃCZUK Adam 513ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEMężczyźni31M 3108:53:5013:14:42.50+05:59:0310:535,5
36KUMMER Christian 336BUSECKMężczyźni32M 3208:44:2813:19:07.00+06:03:2710:565,5
37BOHDZIEWICZ Izabela 321WARSZAWAKobiety5K 508:53:0513:59:32.70+06:43:5311:305,2
38PIEKAROWICZ Piotr 301PRACE DUŻEMężczyźni33M 3309:33:2414:51:36.30+07:35:5712:124,9
39LUTOMSKI Dariusz 327MAGDALENKAMężczyźni34M 3409:33:3314:51:37.85+07:35:5812:124,9
40BEDNARCZYK Daria 304POZNAŃKobiety6K 609:52:4115:05:15.25+07:49:3612:244,8
41DURA Piotr 534PKB ENDORFINARAKÓWMężczyźni35M 3510:47:1016:57:49.90+09:42:1013:564,3
42WALECKI Filip 317FILIP NA 21-SZYM BIEGUCZARKÓWMężczyźni36M 3609:58:4017:38:59.30+10:23:2014:304,1
43WALECKI Michal 316FILIP NA 21-SZYM BIEGUCZARKÓWMężczyźni37M 3709:58:3417:38:59.95+10:23:2014:304,1
Niesklasyfikowani
BAGIŃSKI Jakub 330WILD DOGS TEAMKRAKÓWMężczyźni DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)