11. SENIOR KOBIET I MĘŻCZYZN POW. 60 ROK ŻYCIA
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.918 km
Zgłoszonych : 33
Wystartowało : 21
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KXI - Kobiety | KXI - Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWOCIEŃ Jacek 1119UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAKXI - Mężczyźni1M 100:00:0100:07:44.5000:07:45.50 3:5215,5
2KODA Eugeniusz 1115TEMZABIEGANEDNIWARSZAWAKXI - Mężczyźni2M 200:00:0100:08:09.9000:08:11.35+00:00:254:0414,7
3SUWALD Andrzej 1129WARSZAWAKXI - Mężczyźni3M 300:00:0200:09:10.7000:09:13.05+00:01:264:3513,1
4FRANECKI Jarosław 1107CHOSZCZÓWKA LASWARSZAWAKXI - Mężczyźni4M 400:00:0100:09:34.7000:09:36.60+00:01:504:4712,5
5WASILEWSKI Stanisław 1133PUKS MŁODE ORŁYKAZUŃ NOWYKXI - Mężczyźni5M 500:00:0100:10:28.7000:10:29.90+00:02:445:1411,5
6KISIEL Wincenty 1113WIDŁOROGIWOŁOMINKXI - Mężczyźni6M 600:00:0100:10:36.6500:10:38.15+00:02:525:1811,3
7HULANICKA Irina 1110GOGGLE TEAMWARSZAWAKXI - Kobiety1K 100:00:0100:11:02.8500:11:04.60+00:03:185:3110,9
8PAWELEC Krystyna 1121DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWKXI - Kobiety2K 200:00:0200:11:02.9500:11:05.20+00:03:185:3110,9
9PASZEK Krystyna 1120DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZKXI - Kobiety3K 300:00:0300:11:03.7000:11:07.45+00:03:195:3110,9
10TULA Reneta 1131NEV BALANCE RUN CLUBWARSZAWAKXI - Kobiety4K 400:00:0100:11:09.2500:11:10.55+00:03:245:3410,8
11KALUZNY Modest 1112WARSZAWAKXI - Mężczyźni7M 700:00:0200:11:49.6500:11:52.20+00:04:055:5410,2
12MARCZAK Grażyna 1116LECZO TEAMWARSZAWAKXI - Kobiety5K 500:00:0100:12:00.6500:12:01.95+00:04:166:0010,0
13HULANICKI Andrzej 1111GOGGLE TEAMWARSZAWAKXI - Mężczyźni8M 800:00:0200:12:08.3000:12:10.65+00:04:236:049,9
14ADAMCZYK Adam 1100PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWSKXI - Mężczyźni9M 900:00:1300:12:46.8000:12:59.90+00:05:026:239,4
15SARZAŁA Dariusz 1125AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAKXI - Mężczyźni10M 1000:00:1400:12:53.4000:13:07.85+00:05:086:269,3
16MARSZAŁEK Jerzy 1117WARSZAWAKXI - Mężczyźni11M 1100:00:1700:14:04.3500:14:21.90+00:06:197:028,5
17FIJAŁKOWSKA Jolanta 1106WARSZAWAKXI - Kobiety6K 600:00:0100:14:12.7000:14:14.65+00:06:287:068,5
18WASILEWSKI Sławomir 1132PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAKXI - Mężczyźni12M 1200:00:1100:14:14.2000:14:25.90+00:06:297:078,4
19DYMEL Andrzej 1104MARKOWI BIEGACZEWARSAWAKXI - Mężczyźni13M 1300:00:0200:14:45.8500:14:48.20+00:07:017:228,1
20SKUDLARSKA Bożena 1127BEMOWSKA RADA SENIORÓWWARSZAWAKXI - Kobiety7K 700:00:1000:16:30.5500:16:41.45+00:08:468:157,3
21FABISIAK Irena 1105BEMOWSKA RADA SENIORÓWWARSZAWAKXI - Kobiety8K 800:00:1100:18:34.3000:18:46.05+00:10:499:176,5
Znaleziono 21 wynik(ów)