2 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 10 KM

Organizator:
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Białogard
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | Drużyna

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ĆWIRZEŃ Marcin 217WOLF TEAMTRZCIANKA1 Fala1M 100:49:06.50 4:5412,2
2OLICHOWSKI Mateusz 288SURVIWAŁTEAMNAKIELNO1 Fala2M 200:51:24.55+00:02:185:0811,7
3WITKIEWICZ Eryk 347KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARD1 Fala3M 300:55:05.05+00:05:585:3010,9
4MICHALAK Grzegorz 280KARLINO BIEGAJ!KARLINO2 Fala1M 400:56:19.80+00:07:135:3710,7
5WRÓBLEWSKI Michał 355LIFE4FITBORZYSZEWO1 Fala4M 500:56:56.65+00:07:505:4110,5
6BERNACKI Grzegorz 205WOLF TEAMROMANOWO DOLNE2 Fala2M 600:59:05.15+00:09:585:5410,2
7BLIZNA Rafał 207TRZCIŃSKO-ZDRÓJ3 Fala1M 700:59:23.95+00:10:175:5610,1
8KOZAK Grzegorz 251FPPKOSZALIN3 Fala2M 800:59:50.90+00:10:445:5910,0
9KUŚ Maciej 260STRZELCE KRAJEŃSKIE3 Fala3M 901:00:08.75+00:11:026:0010,0
10KNIOŁA Łukasz 248WOLF TEAMPIŁA2 Fala3M 1001:00:53.25+00:11:466:059,9
11KOWALEWSKI Andrzej 250WOLF TEAMPIŁA2 Fala4M 1101:02:17.15+00:13:106:139,6
12ŚLIZ Arkadiusz 333WOLF TEAMTRZCIANKA2 Fala5M 1201:02:23.10+00:13:166:149,6
13WOJTALIK Łukasz 350POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJ2 Fala6M 1301:02:35.40+00:13:286:159,6
14KRUSZCZYŃSKA Marzena 256SURVIWAŁTEAMNAKIELNO1 Fala5K 101:02:38.15+00:13:316:159,6
15WINKOWSKI Ireneusz 345KUROWO2 Fala7M 1401:05:16.25+00:16:096:319,2
16PIĘTKA Grzegorz 294HELL'S HEAVEN SZCZECINSZCZECIN1 Fala6M 1501:05:40.35+00:16:336:349,1
17NOWICKI Marcin 285WOLF TEAMCHODZIEŻ3 Fala4M 1601:07:13.30+00:18:066:438,9
18PILAWSKI Ryszard 297KAMA RUN CZARNKÓWCZARNKÓW1 Fala7M 1701:07:31.75+00:18:256:458,9
19WIERZBIŃSKI Rafał 343BIAŁOGARD1 Fala8M 1801:07:41.10+00:18:346:468,9
20WOŁK Marcin 353KSFMYŚLIBÓRZ1 Fala9M 1901:07:56.75+00:18:506:478,8
21ZARZYCKI Kuba 362FPPKOSZALIN3 Fala5M 2001:08:15.15+00:19:086:498,8
22MAJEWSKA Dorota 273REDLINO2 Fala8K 201:08:41.95+00:19:356:528,7
23BUSZMAN Mateusz 213BOSIRBIAŁOGARD3 Fala6M 2101:08:43.95+00:19:376:528,7
24PAŁASZEWSKA Karolina 293KOŁOBRZEG2 Fala9K 301:09:09.50+00:20:036:548,7
25LENCEWICZ Grzegorz 263HUSARIA SZCZECINSZCZECIN3 Fala7M 2201:10:01.80+00:20:557:008,6
26SOBIERAJSKI Jacek 319BIAŁOGARD3 Fala8M 2301:10:12.85+00:21:067:018,5
27MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 272BEZRZECZE1 Fala10K 401:10:59.50+00:21:537:058,5
28WITKIEWICZ Magdalena 348KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARD1 Fala11K 501:11:07.95+00:22:017:068,4
29KRACZOWSKI Mirosław 253HELL'S HEAVEN SZCZECINSZCZECIN1 Fala12M 2401:11:54.55+00:22:487:118,3
30KANIA Aleksandra 243BOSIRBIAŁOGARD3 Fala9K 601:13:22.85+00:24:167:208,2
31SZULC Szymon 330BOSIRBIAŁOGARD3 Fala10M 2501:13:35.35+00:24:287:218,2
32PISKUNOWICZ Aleksandra 298KSP URZĄD MIASTA BIAŁOGARDBIAŁOGARD3 Fala11K 701:14:49.45+00:25:427:288,0
33ŁUŃSKI Maciej 270WOLF TEAMZŁOTÓW2 Fala10M 2601:15:17.60+00:26:117:318,0
34WEINAR Wojciech 341ŚWIDWIN1 Fala13M 2701:15:32.35+00:26:257:337,9
35GOGACZ Jacek 225BIAŁOGARD3 Fala12M 2801:17:08.70+00:28:027:427,8
36ZALOT Małgorzata 361POŁCZYN ZDRÓJ2 Fala11K 801:17:25.30+00:28:187:447,8
37WOŹNICKI Rafał 354POŁCZYN ZDRÓJ2 Fala12M 2901:17:25.90+00:28:197:447,8
38KWILIŃSKA Weronika 261POŁCZYN ZDRÓJ2 Fala13K 901:20:57.90+00:31:518:057,4
39BARAŃSKI Grzegorz 203SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG1 Fala14M 3001:21:16.75+00:32:108:077,4
40KOZIEŁ Katarzyna 368KOŁOBRZEG1 Fala15K 1001:21:17.05+00:32:108:077,4
41KWILIŃSKI Miłosz 262BOSIRPOŁCZYN ZDRÓJ3 Fala13M 3101:22:52.85+00:33:468:177,2
42KOPCZYŃSKA Natalia 249BOSIRBIAŁOGARD3 Fala14K 1101:23:02.05+00:33:558:187,2
43CISZYN Michał 216BOSIRBIAŁOGARD3 Fala15M 3201:23:05.40+00:33:588:187,2
44BOIŃSKA Agnieszka 209WOLF TEAMPIŁA2 Fala14K 1201:23:09.40+00:34:028:187,2
45SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 313WOLF TEAMZŁOTÓW2 Fala15K 1301:23:10.15+00:34:038:197,2
46SZYMAŃSKI Piotr 331POŁCZYN ZDRÓJ2 Fala16M 3301:23:36.75+00:34:308:217,2
47PŁOSAJ Kamila 299LKS PRZECŁAWSZCZECIN2 Fala17K 1401:23:42.00+00:34:358:227,2
48PŁOSAJ Przemysław 300LKS PRZECŁAWSZCZECIN2 Fala18M 3401:23:42.25+00:34:358:227,2
49BIELECKI Hubert 206KOSZALIN1 Fala16M 3501:23:52.50+00:34:468:237,2
50ZAGALSKA Paulina 358POŁCZYN ZDRÓJ1 Fala17K 1501:23:57.45+00:34:508:237,1
51DZIEMIANKO Ilona 222KOŁACZ1 Fala18K 1601:23:57.70+00:34:518:237,1
52KUROWSKI Artur 259PYRZYCE1 Fala19M 3601:26:55.95+00:37:498:416,9
53WILIŃSKI Marek 344ŚWIDWIN2 Fala19M 3701:29:01.10+00:39:548:546,7
54MATKOWSKA Martyna 277POŁCZYN ZDRÓJ2 Fala20K 1701:29:02.10+00:39:558:546,7
55ŚLUSAKOWICZ Jakub 369MISTKOSZALIN3 Fala16M 3801:29:12.25+00:40:058:556,7
56ŚLIZ Mariusz 334WOLF TEAMTRZCIANKA2 Fala21M 3901:30:56.75+00:41:509:056,6
57SOWA Krzysztof 321SZCZECIN2 Fala22M 4001:31:11.15+00:42:049:076,6
58JUTRZENKA Agnieszka 242BOSIRBIAŁOGARD3 Fala17K 1801:33:12.95+00:44:069:196,4
59ORLIKOWSKI Robert 370Połczyn BiegaPOŁCZYN ZDRÓJ3 Fala18M 4101:33:15.20+00:44:089:196,4
60DRABKOWSKA Agnieszka 371CudakiBIAŁOGARD3 Fala19K 1901:33:15.40+00:44:089:196,4
61RUDKA Katarzyna 306BOSIRBIAŁOGARD3 Fala20K 2001:33:17.00+00:44:109:196,4
62OCHENKOWSKI Rafał 287BOSIRBIAŁOGARD3 Fala21M 4201:33:51.45+00:44:449:236,4
63OCHENKOWSKA Iwona 286BOSIRBIAŁOGARD3 Fala22K 2101:33:51.90+00:44:459:236,4
64LIPIŃSKI Piotr 267BIAŁOGARD3 Fala23M 4301:34:09.35+00:45:029:246,4
65RZESZOTARSKI Jacek 308SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWO1 Fala20M 4401:34:59.35+00:45:529:296,3
66SACZKA Aneta 309SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG1 Fala21K 2201:34:59.70+00:45:539:296,3
67CIECIERSKI Albin 215KARLINO3 Fala24M 4501:35:41.45+00:46:349:346,3
68MARTUSZEWSKI Ryszard 276WAŁCZ3 Fala25M 4601:35:43.60+00:46:379:346,3
69GRZESIAK Magdalena 230MAMUŚKIGOŚCINO2 Fala23K 2301:41:28.80+00:52:2210:085,9
70SALAWA Anna 311MAMUŚKIGOŚCINO2 Fala24K 2401:41:29.15+00:52:2210:085,9
71KRAWCZYK Marta 254MAMUŚKICHARZYNO2 Fala25K 2501:41:29.40+00:52:2210:085,9
72BEDNARZ Katarzyna 204NESSI TEAMKOŁOBRZEG2 Fala26K 2601:41:37.85+00:52:3110:095,9
73WOŁEJSZO Aleksandra 352KOŁOBRZEG2 Fala27K 2701:41:38.15+00:52:3110:095,9
74SAWICKA - WERS Urszula 312KOŁOBRZEG DRZONOWO2 Fala28K 2801:41:38.95+00:52:3210:095,9
75BORKOWSKI Roger 210BOSIRBIAŁOGARD3 Fala26M 4701:44:30.80+00:55:2410:275,7
76ROMANOWICZ Monika 304BOSIRKOSZALIN3 Fala27K 2901:44:31.45+00:55:2410:275,7
77MATYSEK Ireneusz 278WAŁCZ1 Fala22M 4802:06:00.65+01:16:5412:364,8
78SAKOSIK Janina 310WAŁCZ DRUGI1 Fala23K 3002:06:01.00+01:16:5412:364,8
Znaleziono 78 wynik(ów)