2 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM

Organizator:
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Białogard
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | Drużyna

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1OLICHOWSKI Mateusz 289SURVIWAŁTEAMNAKIELNO391 Fala1M 100:34:56.25 6:598,6
2SOSNOWSKI Tomasz 320FPPKOSZALIN1 Fala2M 200:41:01.75+00:06:058:127,3
3KRZEŚNIOWSKI Marcin 257ROWEROWY ZAŁOMSZCZECIN1 Fala3M 300:43:43.60+00:08:478:446,9
4WEBER Paweł 340FPPKOSZALIN3 Fala1M 400:43:57.85+00:09:018:476,8
5MARKOWSKA Iwona 2754 FIT CROSS BIAŁOGARDKLĘPINO BIAŁOGARDZKIE2 Fala1K 100:49:57.45+00:15:019:596,0
6MAZURKIEWICZ Seweryn 279BIAŁOGARD2 Fala2M 500:50:30.70+00:15:3410:065,9
7RADZIEJEWSKI Paweł 303GRYFICE1 Fala4M 600:54:00.90+00:19:0410:485,6
8ŁAKOMIEC Maciej 269DREZDENKO2 Fala3M 700:54:39.75+00:19:4310:555,5
9ORLON Barbara 290SZCZECIN1 Fala5K 200:56:22.70+00:21:2611:165,3
10NIKLAS Małgorzata 283KSFMYŚLIBÓRZ3 Fala2K 300:56:31.25+00:21:3511:185,3
10WOLANSKA Anna 351KLUB SPORTOWY FITNESSMYŚLIBÓRZ3 Fala2K 300:56:31.25+00:21:3511:185,3
12WOJTKIEWICZ Mateusz 364BIAŁOGARD1 Fala6M 800:58:04.15+00:23:0711:365,2
13KEMPROWSKA Sylwia 245BIAŁOGARD1 Fala7K 500:59:11.15+00:24:1411:505,1
14KEMPROWSKI Sylwek 246BIAŁOGARD1 Fala8M 900:59:11.40+00:24:1511:505,1
15STACHNIK Mirosław 322KRIO-FAZA PRUSZKÓWOŻARÓW MAZOWIECKI1 Fala9M 1000:59:26.00+00:24:2911:535,0
16HEJZA Katarzyna 234BIAŁOGARD1 Fala10K 601:00:33.25+00:25:3712:065,0
17ZALEWSKA Magdalena 359BUDIMET BIALOGARDBIAŁOGARD1 Fala11K 701:01:07.45+00:26:1112:134,9
17ZALEWSKI Krzysztof 360BUDIMET BIALOGARDBIAŁOGARD1 Fala11M 1101:01:07.45+00:26:1112:134,9
19SZYPULSKI Michał 332BIAŁOGARD2 Fala4M 1201:01:10.00+00:26:1312:144,9
20STRZELECKI Grzegorz 327FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARD2 Fala5M 1301:01:10.85+00:26:1412:144,9
21URBAN Joanna 336KŁOSIAKIKŁOS1 Fala13K 801:01:18.45+00:26:2212:154,9
22JANOWICZ Przemysław 237FPPKOSZALIN1 Fala14M 1401:01:26.30+00:26:3012:174,9
23SZMYT Marcin 329SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALIN1 Fala15M 1501:01:32.95+00:26:3612:184,9
24TATYS Krzysztof 335BIAŁOGARD1 Fala16M 1601:01:36.85+00:26:4012:194,9
25RUTKOWSKJ Tomasz 307KŁOSIAKIKŁOS1 Fala17M 1701:01:40.90+00:26:4412:204,9
26POŁOCZAŃSKI Piotr 301SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALIN1 Fala18M 1801:01:43.35+00:26:4712:204,9
27WĄSOWICZ Ewa 339ŚWIDWIN3 Fala4K 901:01:53.90+00:26:5712:224,8
28STEC Andrzej 323SZLACHETNA PACZKA WAŁCZWAŁCZ3 Fala5M 1901:01:54.65+00:26:5812:224,8
29WYSZOMIRSKA Sylwia 356PAINTBALL ML BYSŁAWTUCHOLA2 Fala6K 1001:02:43.40+00:27:4712:324,8
30JANUSZEWSKI Tomasz 238PAINTBALL ML BYSŁAWTUCHOLA2 Fala7M 2001:02:43.55+00:27:4712:324,8
31WYSZOMIRSKI Marek 357PAINTBALL ML BYSŁAWTUCHOLA2 Fala8M 2101:02:43.65+00:27:4712:324,8
32LISOWSKA Monika 268STARE BIELICE1 Fala19K 1101:02:45.85+00:27:4912:334,8
33GRZELAK Karina 229KOSZALIN1 Fala20K 1201:02:45.90+00:27:4912:334,8
34KURENDA Sylwia 258KOSZALIN1 Fala21K 1301:02:45.95+00:27:4912:334,8
35GÓRALSKA Monika 226CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala9K 1401:02:51.70+00:27:5512:344,8
36WIDERA Anna 342CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala10K 1501:02:55.50+00:27:5912:354,8
37BAMBERSKA Barbara 202CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala11K 1601:03:02.80+00:28:0612:364,8
38CEGIEŁKA Anna 214CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala12K 1701:03:05.45+00:28:0912:374,8
39GRZEGORZAK Monika 228ŚWIDWIN2 Fala13K 1801:05:03.70+00:30:0713:004,6
40DANOWSKI Maciek 218CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala14M 2201:05:19.25+00:30:2313:034,6
41STRZĄBAŁA Tomasz 326BIAŁOGARD1 Fala22M 2301:05:19.90+00:30:2313:034,6
42MARCINIAK Agnieszka 274CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala15K 1901:05:20.55+00:30:2413:044,6
43ANIELSKI Sławomir 201KARLINO2 Fala16M 2401:05:37.50+00:30:4113:074,6
44DĘBSKA Kamila 220KLUB SPORTOWY FITNESSŁUBIANKA3 Fala6K 2001:07:24.25+00:32:2813:284,5
45ZIĘCINA Monika 363KLUB SPORTOWY FITNESSŁUBIANKA3 Fala7K 2101:07:24.30+00:32:2813:284,5
46DUBICKA Marta 221KLUB SPORTOWY FITNESSMYŚLIBÓRZ3 Fala8K 2201:07:25.15+00:32:2813:294,4
47GUZOWSKA Marta 231KLUB SPORTOWY FITNESSMYŚLIBÓRZ3 Fala9K 2301:07:26.25+00:32:3013:294,4
48DERDOWSKI Krzysztof 219BIAŁOGARD3 Fala10M 2501:07:37.30+00:32:4113:314,4
49SMUKOWSKA Alicja 318BIAŁOGARD3 Fala11K 2401:07:37.70+00:32:4113:314,4
50SMUKOWSKA Magda 317BIAŁOGARD3 Fala12K 2501:07:37.85+00:32:4113:314,4
51IWASZKO Anna 235BIAŁOGARD2 Fala17K 2601:10:46.80+00:35:5014:094,2
52POŻYCZKA Aleksandra 302BIAŁOGARD2 Fala18K 2701:10:46.90+00:35:5014:094,2
53IWASZKO Tomasz 236BIAŁOGARD2 Fala19M 2601:10:56.05+00:35:5914:114,2
54PILARCZYK Mirosław 296NOREW KOWALKIBIAŁOGARD1 Fala23M 2701:12:06.75+00:37:1014:254,2
55SKIBIŃSKI Grzegorz 315KARLINO2 Fala20M 2801:14:33.45+00:39:3714:544,0
56SKIBIŃSKA Natalia 314KARLINO2 Fala21K 2801:14:34.00+00:39:3714:544,0
57JUJKA Dariusz 241RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEG3 Fala13M 2901:15:30.35+00:40:3415:064,0
58OSTROWSKA Barbara 292RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEG3 Fala14K 2901:15:30.65+00:40:3415:064,0
59ŻUBER Anna 365TEXASSKWIERZYNKA2 Fala22K 3001:15:42.85+00:40:4615:084,0
60GROS Ewa 227POBIEROWO3 Fala15K 3101:16:02.00+00:41:0515:123,9
61KĘDZIERSKA Ewelina 247GRYFICE3 Fala16K 3201:16:02.10+00:41:0515:123,9
62WODNICKA Ewa 349GRYFICE3 Fala17K 3301:16:02.35+00:41:0615:123,9
63LIPERTOWICZ Adrianna 266RUNBIKE GRYFICEGRĘBOCIN3 Fala18K 3401:16:03.65+00:41:0715:123,9
64MIKOŁAJCZAK Alicja 281BIAŁOGARD2 Fala23K 3501:16:15.15+00:41:1815:153,9
65ŁUGOWSKA Agnieszka 337CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARD2 Fala24K 3601:16:15.40+00:41:1915:153,9
66LEWANDOWSKI Janusz 265SZCZECIN1 Fala24M 3001:16:30.90+00:41:3415:183,9
67ORSZULSKA Magdalena 291WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN1 Fala25K 3701:16:32.45+00:41:3615:183,9
68GAŁWA Marek 223TEXASSKWIERZYNKA2 Fala25M 3101:21:08.50+00:46:1216:133,7
69GAŁWA Oliwia 224TEXASSKWIERZYNKA2 Fala26K 3801:21:09.35+00:46:1316:133,7
70HAŁAS Renata 233MIĘDZYWODZIE1 Fala26K 3901:22:43.75+00:47:4716:323,6
71WASILEWSKI Rafał 338SETKABIAŁOGARD1 Fala27M 3201:22:43.80+00:47:4716:323,6
72JEŻYNA Igor 240SETKAKARLINO1 Fala28M 3301:22:44.35+00:47:4816:323,6
73WASILEWSKA Karolina 244SETKABIAŁOGARD1 Fala29K 4001:22:45.30+00:47:4916:333,6
74BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina 211SŁAWNO1 Fala30K 4101:22:45.45+00:47:4916:333,6
75ŻUKOWSKA Joanna 367SIOSTRY SĄSIADKISZCZECIN2 Fala27K 4201:27:38.80+00:52:4217:313,4
76KRÓL Magdalena 255SIOSTRY SĄSIADKISZCZECIN2 Fala28K 4301:27:38.90+00:52:4217:313,4
77ŻUCHOWSKA Izabela 366SIOSTRY SĄSIADKISZCZECIN2 Fala29K 4401:27:39.40+00:52:4317:313,4
Znaleziono 77 wynik(ów)