2 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 12-15 LAT

Organizator:
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Białogard
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
67
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
43
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WIDZ Piotr 1763 Fala1M 100:07:21.80 4:5412,2
2KOZIEŁ Sebastian 722 Fala1M 200:08:08.70+00:00:465:2511,1
3PURGAL Hubert 1282 Fala2M 300:08:37.75+00:01:155:4410,4
4ZACHAREK Kornel 1903 Fala2M 400:09:10.65+00:01:486:069,8
5BORUTYŃSKI Emil 71 Fala1M 500:09:13.05+00:01:516:089,8
6KWIATKOWSKI Filip 812 Fala3M 600:09:16.30+00:01:546:109,7
7TYCZYŃSKI Mateusz 1663 Fala3M 700:09:21.10+00:01:596:149,6
8JURKIEW Natasza 591 Fala2K 100:09:27.75+00:02:056:189,5
9KOZIEŁ Wiktoria 732 Fala4K 200:09:41.40+00:02:196:279,3
10SAŁACH Róża 1342 Fala5K 300:09:51.85+00:02:306:349,1
11CZAJKOWSKI Mateusz 211 Fala3M 800:09:56.20+00:02:346:379,1
12TWORZYK Bartosz 1653 Fala4M 900:10:02.90+00:02:416:419,0
13SZYSZKA Zuzanna 1583 Fala5K 400:10:38.55+00:03:167:058,5
14MIKOŁAJCZAK Wiktoria 972 Fala6K 500:10:41.00+00:03:197:078,4
15CHROŚCICKA Wiktoria 161 Fala4K 600:10:48.30+00:03:267:128,3
16WESOŁOWSKA Oliwia 1733 Fala6K 700:10:51.90+00:03:307:148,3
17ĆWIRZEŃ Samuel 231 Fala5M 1000:10:54.05+00:03:327:168,3
18DONDERA Oliwia 291 Fala6K 800:10:54.40+00:03:327:168,3
19WÓJCIK Milena 1843 Fala7K 900:10:56.25+00:03:347:178,2
20ZWOLIŃSKA Julia 1983 Fala8K 1000:11:04.35+00:03:427:228,1
21CHWIEDUK Nikodem 181 Fala7M 1100:11:08.50+00:03:467:258,1
22SMUKOWSKA Michał 1453 Fala9M 1200:11:10.15+00:03:487:268,1
23KLUCZKOWSKA Amelia 702 Fala7K 1100:11:17.60+00:03:557:318,0
24STAŃKO Bartosz 1463 Fala10M 1300:11:36.85+00:04:157:447,8
25WIELOCHA Natalia 1793 Fala11K 1200:11:38.95+00:04:177:457,7
26DZIADUL Natalia 341 Fala8K 1300:11:41.40+00:04:197:477,7
27KWAK Karina 802 Fala8K 1400:11:49.65+00:04:277:527,6
28WOJDA Kacper 1823 Fala12M 1400:12:04.05+00:04:428:027,5
29SMUKOWSKA Martyna 1443 Fala13K 1500:12:07.30+00:04:458:047,4
30SZMYT Hubert 1563 Fala14M 1500:12:07.90+00:04:468:047,4
31RUDZIŃSKI Patryk 1302 Fala9M 1600:12:30.80+00:05:098:207,2
32WYSZOMIRSKA Nikola 1893 Fala15K 1600:12:36.95+00:05:158:247,1
33OSMAN Weronika 1142 Fala10K 1700:12:46.20+00:05:248:307,0
34ZIELIŃSKI Jakub 1943 Fala16M 1700:12:51.60+00:05:298:347,0
35PAWLICKA Nikola 1192 Fala11K 1800:12:58.30+00:05:368:386,9
36JAKOWCZYK Paulina 511 Fala9K 1900:13:02.80+00:05:418:416,9
37WASILEWSKA Hania 1703 Fala17K 2000:13:12.15+00:05:508:486,8
38PISKÓRZ Oliwia 1232 Fala12K 2100:13:43.05+00:06:219:086,6
39GRABCZYŃSKI Błażej 441 Fala10M 1800:14:08.50+00:06:469:256,4
40DZIERŻĘGA Gerard 351 Fala11M 1900:14:14.45+00:06:529:296,3
41WITKOWSKA Oliwia 1803 Fala18K 2200:14:23.30+00:07:019:356,3
42PATYK Wiktoria 1182 Fala13K 2300:14:43.25+00:07:219:486,1
43MYŚLIWIEC Julia 1042 Fala14K 2400:14:44.25+00:07:229:496,1
44JEZYNA Łukasz 561 Fala12M 20   
Znaleziono 44 wynik(ów)