2 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 5-8 LAT

Organizator:
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Białogard
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
73
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
57
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ULAŃSKI Gniewko 1673 Fala1M 100:01:55.25 4:4712,5
2DĘBCZAK Mateusz 261 Fala1M 200:01:57.80+00:00:024:5212,3
3STERNIK Jakub 1483 Fala2M 300:01:59.30+00:00:044:5712,1
4CHROŚCICKI Jan 171 Fala2M 400:02:04.65+00:00:095:1011,6
5DERDOWSKA Wiktoria 251 Fala3K 100:02:08.30+00:00:135:2011,3
6SZYMECKI Krzysztof 1573 Fala3M 500:02:08.70+00:00:135:2011,3
7KASZUBIAK Wiktor 641 Fala4M 600:02:09.65+00:00:145:2211,2
8MADAJCZYK Inez 852 Fala1K 200:02:17.60+00:00:225:4210,5
9PATYK Szymon 1172 Fala2M 700:02:18.10+00:00:225:4510,4
10WANKE Maciej 1693 Fala4M 800:02:20.80+00:00:255:5010,3
11JĘDRZEJEWSKA Lena 581 Fala5K 300:02:21.75+00:00:265:5210,2
11SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks 1503 Fala5M 900:02:21.75+00:00:265:5210,2
13MAZUR Jan 922 Fala3M 1000:02:22.60+00:00:275:5510,1
14NIZIOŁ Jan 1082 Fala4M 1100:02:22.70+00:00:275:5510,1
15ZALEWSKI Jakub 1923 Fala6M 1200:02:22.75+00:00:275:5510,1
16OCHENKOWSKI Michał 1122 Fala5M 1300:02:25.75+00:00:306:029,9
17MIKOŁAJCZAK Tomek 982 Fala6M 1400:02:28.50+00:00:336:109,7
18ŚCIBOR Oliwier 1603 Fala7M 1500:02:31.05+00:00:356:179,5
19MAZURKIEWICZ Dawid 932 Fala7M 1600:02:31.60+00:00:366:179,5
20POŁOCZAŃSKA Lena 1262 Fala8K 400:02:32.70+00:00:376:209,5
21ŚLEPACZUK Alan 1623 Fala8M 1700:02:33.95+00:00:386:229,4
22WRÓTNIAK Marcel 1883 Fala9M 1800:02:34.05+00:00:386:259,4
23PIĘKNIEWSKI Brajan 1222 Fala9M 1900:02:34.50+00:00:396:259,4
23SERNICKI Gabriel 1382 Fala9M 1900:02:34.50+00:00:396:259,4
25CZAJKOWSKA Julia 201 Fala6K 500:02:36.05+00:00:406:309,2
26USTASZEWSKI Aleksander 1683 Fala10M 2100:02:39.65+00:00:446:379,1
27WERS Lena 1723 Fala11K 600:02:39.75+00:00:446:379,1
28CHMIELAK Maja 141 Fala7K 700:02:44.40+00:00:496:508,8
29MARCINKOWSKA Maja 902 Fala11K 800:02:45.20+00:00:496:528,7
30BUJALSKA Agata 121 Fala8K 900:02:46.95+00:00:516:558,7
31OCHENKOWSKI Maciej 1112 Fala12M 2200:02:47.45+00:00:526:578,6
32OPAR Tobiasz 1132 Fala13M 2300:02:47.85+00:00:526:578,6
33DĘBSKA Alicja 281 Fala9K 1000:02:49.50+00:00:547:028,5
34SZCZECHOWSKI Antoni 1523 Fala12M 2400:02:50.15+00:00:547:058,5
35SAŁACH Miłosz 1352 Fala14M 2500:02:51.25+00:00:567:078,4
36WOLAŃSKI Leo 1833 Fala13M 2600:02:52.10+00:00:567:108,4
37MICHALAK Jan 952 Fala15M 2700:02:53.65+00:00:587:128,3
38PĄCZKOWSKA Agata 1202 Fala16K 1100:02:54.25+00:00:597:158,3
39STELMACH Gabriel 1472 Fala17M 2800:02:57.25+00:01:027:228,1
40JURKIEW Dorian 601 Fala10M 2900:02:58.35+00:01:037:258,1
41JACKIEWICZ Remigiusz 491 Fala11M 3000:02:59.15+00:01:037:278,0
42MILCZAREK Klaudia 1022 Fala18K 1200:03:01.60+00:01:067:328,0
43NOWIK Kacper 1102 Fala19M 3100:03:01.85+00:01:067:328,0
44GAJEC Filip 381 Fala12M 3200:03:06.00+00:01:107:457,7
45NICIŃSKA Sandra 1052 Fala20K 1300:03:06.15+00:01:107:457,7
46GALANT Tomasz 391 Fala13M 3300:03:10.75+00:01:157:557,6
47KĘDZIERSKI Stanisław 671 Fala14M 3400:03:13.75+00:01:188:027,5
48PISKÓRZ Filip 1242 Fala21M 3500:03:19.40+00:01:248:177,2
49GAJDA Leon 371 Fala15M 3600:03:20.75+00:01:258:207,2
50BUJALSKA Natalia 131 Fala16K 1400:03:24.55+00:01:298:307,1
50MIEŃSKI Oliwier 962 Fala22M 3700:03:24.55+00:01:298:307,1
52BRZEZIŃSKI Piotruś 111 Fala17M 3800:03:28.95+00:01:338:406,9
53KALETA Mikołaj 621 Fala18M 3900:03:34.55+00:01:398:556,7
54SALAWA Amelia 1322 Fala23K 1500:03:43.40+00:01:489:176,5
55SALAWA Maria 1332 Fala24K 1600:03:44.10+00:01:489:206,4
56FILIPIŃSKI Kuba 361 Fala19M 4000:03:44.50+00:01:499:206,4
57KLEPUSZEWSKA Lilianna 691 Fala20K 1700:03:45.10+00:01:499:226,4
58MAŁKOWSKI Antoni 882 Fala25M 41   
Znaleziono 58 wynik(ów)