2 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 9-11 LAT

Organizator:
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Białogard
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
60
Wystartowało:
42
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
42
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1IGNACZAK Laura 451 Fala1K 100:08:58.20 5:5810,0
2KEMPROWSKI Igor 662 Fala1M 100:09:07.50+00:00:096:049,9
3ZIELIŃSKI Michał 1963 Fala1M 200:09:33.35+00:00:356:229,4
4KASZUBIAK Julia 632 Fala2K 200:09:56.30+00:00:586:379,1
5GASZYŃSKI Eryk 411 Fala2M 300:10:10.70+00:01:126:468,9
6MASŁOWSKI Michał 912 Fala3M 400:10:15.70+00:01:176:508,8
7PARYŻ Nikodem 1163 Fala2M 500:10:18.10+00:01:196:528,7
8BORUTYŃSKI Bartek 81 Fala3M 600:10:29.90+00:01:316:598,6
9SIERADZKI Szymon 1393 Fala3M 700:10:38.90+00:01:407:058,5
10SEEWALD Julia 1373 Fala4K 300:10:40.65+00:01:427:068,4
11MAŁKOWSKI Oliwier 872 Fala4M 800:10:42.10+00:01:437:088,4
12BAZIUK Mateusz 31 Fala4M 900:10:42.30+00:01:447:088,4
13JANISZ Zuzanna 531 Fala5K 400:10:52.00+00:01:537:148,3
14IWASZKO Bartek 481 Fala6M 1000:10:55.15+00:01:567:168,2
15DĘBSKA Zuzanna 271 Fala7K 500:10:57.70+00:01:597:188,2
16BACHTIAK Borys 11 Fala8M 1100:11:09.60+00:02:117:268,1
17KOZIEŁ Igor 742 Fala5M 1200:11:09.95+00:02:117:268,1
18GORZKIEWICZ Antoni 431 Fala9M 1300:11:18.05+00:02:197:328,0
19DONDERA Aleksander 301 Fala10M 1400:11:38.65+00:02:407:457,7
20JANKOWSKI Olek 541 Fala11M 1500:11:51.20+00:02:537:547,6
21JĘDREJ Oliwia 571 Fala12K 600:11:51.75+00:02:537:547,6
22BOSZKO Jakub 91 Fala13M 1600:12:20.25+00:03:228:137,3
23PROKOPOWICZ Zuzanna 1273 Fala5K 700:12:48.95+00:03:508:327,0
24MIKOŁAJCZAK Nikola 992 Fala6K 800:12:53.70+00:03:558:357,0
25OWCZARZ Marcel 1152 Fala7M 1700:13:00.20+00:04:028:406,9
26SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 1493 Fala6M 1800:13:01.00+00:04:028:406,9
27NICIŃSKI Hubert 1062 Fala8M 1900:13:02.60+00:04:048:416,9
28RUDZIŃSKA Oliwia 1293 Fala7K 900:13:17.20+00:04:198:516,8
29WITTENBERG Aleksander 1813 Fala8M 2000:13:29.45+00:04:318:596,7
30SZCZEREK Szymon 1553 Fala9M 2100:13:50.50+00:04:529:136,5
31PĄCZKOWSKI Franciszek 1213 Fala10M 2200:14:24.35+00:05:269:366,3
32CHOJNACKI Maciej 151 Fala14M 2300:14:29.90+00:05:319:396,2
33CIEŚLIK Gracjan 191 Fala15M 2400:14:50.00+00:05:519:536,1
34KUROWSKI Karol 792 Fala9M 2500:14:56.55+00:05:589:576,0
35NOWIK Jakub 1092 Fala10M 2600:15:05.55+00:06:0710:036,0
36POŁOCZAŃSKA Maja 1253 Fala11K 1000:14:04.40+00:06:399:226,4
37ZIELIŃSKA Julia 1953 Fala12K 1100:16:22.00+00:07:2310:545,5
38DUTKIEWICZ Bianka 321 Fala16K 1200:16:44.70+00:07:4611:095,4
39DUTKIEWICZ Inka 331 Fala17K 1300:16:53.50+00:07:5511:155,3
40MAMOT Nikola 892 Fala11K 1400:17:28.20+00:08:3011:385,2
41ZACHAREK Aleksander 1913 Fala13M 2700:18:14.80+00:09:1612:094,9
42WIDERA Ewa 1753 Fala14K 1500:20:11.85+00:11:1313:274,5
Znaleziono 42 wynik(ów)