3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 10 KM
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 67
Wystartowało : 61
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 60
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mundurowi | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RYKIEL Michał 140BONINDrużyna1M 100:43:52.75 4:2313,7
2PRZEKOPOWICZ Bartosz 134STARGARDMundurowi1M 200:44:45.95+00:00:534:2813,4
3OLICHOWSKI Mateusz 35WOLF TEAMBIAŁOGARDDrużyna2M 300:45:33.50+00:01:404:3313,2
4ĆWIRZEŃ Marcin 19WOLF TEAMTRZCIANKADrużyna3M 400:47:49.25+00:03:564:4612,5
5POŁUBIŃSKI Paweł 132BORNE SULINOWODrużyna4M 500:48:47.80+00:04:554:5212,3
6SZEWCZUK Pawel 163KONIKOWODrużyna5M 600:49:59.85+00:06:074:5912,0
7KNIOŁA Łukasz 66WOLF TEAMPIŁADrużyna6M 700:52:58.70+00:09:055:1711,3
8KOWAL Tomasz 76SZCZECINMundurowi2M 800:54:36.00+00:10:435:2711,0
9ŚLIZ Arkadiusz 170WOLF TEAMTRZCIANKADrużyna7M 900:54:49.30+00:10:565:2810,9
10KOŁUCKI Arkadiusz 70GRYFINOMundurowi3M 1000:55:34.35+00:11:415:3310,8
11WRÓBLEWSKI Michał 199BORZYSZCZEWO Drużyna8M 1100:56:37.60+00:12:445:3910,6
12ŁAWNICZAK Justyna 93WOLF TEAMZAKRZEWODrużyna9K 100:57:25.65+00:13:325:4410,4
13JUSZCZAK Jarosław 59KOŁOBRZEGDrużyna10M 1200:58:57.75+00:15:055:5310,2
14PILAWSKI Ryszard 125WOLF TEAMCZARNKÓWDrużyna11M 1301:00:40.80+00:16:486:049,9
15BOIŃSKI Grzegorz 144WOLF TEAMPIŁA Drużyna12M 1401:00:44.55+00:16:516:049,9
16HUBERT Łukasz 399BIAŁOGARD BIEGA KOSZALIN Drużyna13M 1501:01:28.70+00:17:356:089,8
17PAŁASZEWSKA Karolina 122KOŁOBRZEGMundurowi4K 201:01:36.60+00:17:436:099,7
18MAJEWSKA Dorota 98BIAŁOGARD BIEGAREDLINODrużyna14K 301:02:59.55+00:19:066:179,5
19PISKÓRZ Radosław 127Dzikie ŻółwieROSNOWOMundurowi5M 1601:04:22.90+00:20:306:269,3
20KOWALEWSKI Andrzej 77PIŁAMundurowi6M 1701:04:43.40+00:20:506:289,3
21WILIŃSKI Marek 182ŚWIDWINDrużyna15M 1801:04:44.20+00:20:516:289,3
22URBAŃSKI Tomasz 174BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDMundurowi7M 1901:05:41.90+00:21:496:349,1
23CIOŁEK Przemysław 31BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDDrużyna16M 2001:05:43.05+00:21:506:349,1
24KOPCZYŃSKA Natalia 71BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDDrużyna17K 401:05:43.15+00:21:506:349,1
25KWILIŃSKA Weronika 87POŁCZYN-ZDRÓJDrużyna18K 501:09:43.25+00:25:506:588,6
26POGRZEBSKI Roman 129WOLF TEAMNOWY DWÓRDrużyna19M 2101:09:47.25+00:25:546:588,6
27DORAWA-ZIOMEK Anna 25Dzikie ŻółwieKOSZALINDrużyna20K 601:11:03.75+00:27:117:068,4
28KATA Marcin 62Dzikie ŻółwieNOWE BIELICEDrużyna21M 2201:11:14.50+00:27:217:078,4
29ROMANOWICZ Monika 138Dzikie ŻółwieKOSZALINDrużyna22K 701:11:17.90+00:27:257:078,4
30JAWORSKI Kamil 57SZCZECINDrużyna23M 2301:13:25.80+00:29:337:208,2
31HOLC Dorota 52PROSINKODrużyna24K 801:14:57.60+00:31:047:298,0
32BOIŃSKA Agnieszka 10WOLF TEAMPIŁADrużyna25K 901:15:18.80+00:31:267:318,0
33BUDZYŁA Kacper 14BIAŁOGARDDrużyna26M 2401:18:09.20+00:34:167:487,7
34KOŁAKOWSKI Darek 69ŚWIDWINMundurowi8M 2501:19:30.70+00:35:377:577,5
35DZIEMIANKO Ilona 32KOŁACZDrużyna27K 1001:19:30.95+00:35:387:577,5
36MATYSEK Ireneusz 108WAŁCZDrużyna28M 2601:24:30.95+00:40:388:277,1
37ŚLIZ Mariusz 169WOLF TEAMTRZCIANKADrużyna29M 2701:24:57.90+00:41:058:297,1
38POŁOCZAŃSKI Piotr 131KOSZALINDrużyna30M 2801:27:33.15+00:43:408:456,9
39SZMYT Marcin 165KOSZALINDrużyna31M 2901:27:34.40+00:43:418:456,9
40TOMCZYK Przemysław 172WAŁCZDrużyna32M 3001:29:34.20+00:45:418:576,7
41LITWIŃSKI Michał 92WAŁCZDrużyna33M 3101:29:34.55+00:45:418:576,7
42JUSZKIEWICZ Robert 60WAŁCZDrużyna34M 3201:29:35.50+00:45:428:576,7
43HARKOT Elżbieta 49WAŁCZDrużyna35K 1101:29:35.80+00:45:438:576,7
44SZCZECHOWSKA Weronika 160WAŁCZDrużyna36K 1201:29:37.20+00:45:448:576,7
45SAWICKA - WERS Urszula 142KOŁOBRZEG DRZONOWODrużyna37K 1301:37:33.55+00:53:409:456,2
46BEDNARZ Katarzyna 6KOŁOBRZEGDrużyna38K 1401:37:34.30+00:53:419:456,1
47WOŁEJSZO Aleksandra 185ZĄBROWOMundurowi9K 1501:37:36.05+00:53:439:456,1
48DEBERT Milena 21ZĄBROWODrużyna39K 1601:37:36.15+00:53:439:456,1
49SZYPERSKA Ilona 167Dzikie ŻółwieKOSZALINDrużyna40K 1701:37:57.25+00:54:049:476,1
50ZAKOŚCIELNA Katarzyna 188Dzikie ŻółwieKOSZALINDrużyna41K 1801:38:01.50+00:54:089:486,1
51KRAWCZYK Magdalena 80MamuśkiCHARZYNODrużyna42K 1901:39:30.15+00:55:379:576,0
52GRZESIAK Magdalena 45MamuśkiGOŚCINODrużyna43K 2001:39:30.45+00:55:379:576,0
53KALETA Małgorzata 61MamuśkiGOŚCINODrużyna44K 2101:39:30.70+00:55:379:576,0
54SALAWA Anna 141MamuśkiGOŚCINODrużyna45K 2201:39:31.30+00:55:389:576,0
55KRAWCZYK Marta 81MamuśkiCHARZYNODrużyna46K 2301:39:32.30+00:55:399:576,0
56DUNOWSKA Teresa 29Dzikie ŻółwieKOSZALINDrużyna47K 2401:40:02.90+00:56:1010:006,0
57SUCHODOLSKA Aleksandra 156Dzikie ŻółwieROSNOWODrużyna48K 2501:40:03.40+00:56:1010:006,0
58MOKSA Anna 110XXXKOSZALINDrużyna49K 2601:40:04.00+00:56:1110:006,0
59PISKÓRZ Justyna 126Dzikie ŻółwieROSNOWODrużyna50K 2701:40:04.05+00:56:1110:006,0
60LIPSKA Joanna 91XXXKOSZALINDrużyna51K 2801:40:04.10+00:56:1110:006,0
61ŁUPKOWSKA Ewelina 95MamuśkiKOŁOBRZEGDrużyna52K 29   
Znaleziono 61 wynik(ów)