3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 134
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 118
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ĆWIRZEŃ Marcin 18WOLF TEAMDrużyna1M 1Fala 100:30:15.25 6:039,9
2KOZAK Grzegorz 180FPPKOSZALINDrużyna2M 2Fala 300:36:05.55+00:05:507:138,3
3SOSNOWSKI Tomasz 151FPPKOSZALINDrużyna3M 3Fala 300:36:19.35+00:06:047:158,3
4MAJKOWICZ Rafał 99KOSZALINDrużyna4M 4Fala 300:36:28.85+00:06:137:178,2
5MAKUCH Krzysztof 104EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna5M 5Fala 300:37:40.40+00:07:257:328,0
6ZARZYCKI Jakub 193FPPKOSZALINDrużyna6M 6Fala 300:40:41.05+00:10:258:087,4
7MAŁKOWSKA Katarzyna 105WOLF TEAMZŁOTÓWDrużyna7K 1Fala 400:41:11.10+00:10:558:147,3
8NIEWIŃSKA-SĘK Monika 112BIALOGARDDrużyna8K 2Fala 400:42:32.90+00:12:178:307,1
9SIELATYCKA Olga 146EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna9K 3Fala 300:43:30.60+00:13:158:426,9
10WRÓBLEWSKI Michał 187BORZYSZEWODrużyna10M 7Fala 100:44:37.50+00:14:228:556,7
11KEMPROWSKI Sylwester 64BIAŁOGARDDrużyna11M 8Fala 200:45:21.25+00:15:069:046,6
12KEMPROWSKA Sylwia 63BIAŁOGARDDrużyna12K 4Fala 200:45:44.50+00:15:299:086,6
13MAKUCH Katarzyna 103EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna13K 5Fala 300:47:10.15+00:16:549:266,4
14SKIBICKA Marta 147EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna14K 6Fala 300:47:10.50+00:16:559:266,4
15GRAJEK Sylwia 42EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna15K 7Fala 300:47:41.95+00:17:269:326,3
16GZUBICKI Piotr 47EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna16M 9Fala 300:47:57.40+00:17:429:356,3
17GRAJEK Grzegorz 43EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna17M 10Fala 300:48:02.15+00:17:469:366,2
18GAWLAK Dominik 38EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna18M 11Fala 300:48:04.70+00:17:499:366,2
19SAWICKI Jakub 143SZCZECINDrużyna19M 12Fala 200:48:26.85+00:18:119:416,2
20DORYWALSKI Artur 26FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna20M 13Fala 400:48:42.00+00:18:269:446,2
21STRZELECKI Grzegorz 155FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna21M 14Fala 400:48:42.30+00:18:279:446,2
22ADAMOWICZ Anna 54FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA BIAŁOGARDDrużyna22K 8Fala 400:48:43.15+00:18:279:446,2
23OWCZARZ Marcin 121FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna23M 15Fala 400:48:44.45+00:18:299:446,2
24SZYPULSKI Michał 168FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna24M 16Fala 400:48:45.35+00:18:309:456,2
25WIDERA Anna 181Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużyna25K 9Fala 400:49:48.70+00:19:339:576,0
25CEGIEŁKA Anna 16Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużyna25K 9Fala 400:49:48.70+00:19:339:576,0
27BAMBERSKA Barbara 3Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużyna27K 11Fala 400:49:49.05+00:19:339:576,0
28LIPIŃSKI Piotr 90BIAŁOGARDDrużyna28M 17Fala 400:50:11.00+00:19:5510:026,0
29DANOWSKI Maciej 20Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużyna29M 18Fala 400:50:16.65+00:20:0110:036,0
30MARCINIAK Agnieszka 107Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużyna30K 12Fala 400:50:21.95+00:20:0610:046,0
31WOŁK Marcin 186KSFMYŚLIBÓRZDrużyna31M 19Fala 200:51:27.20+00:21:1110:175,8
32NIKLAS Małgorzata 113KSFMYŚLIBÓRZDrużyna32K 13Fala 200:51:27.95+00:21:1210:175,8
33MACIEJEWSKI Maciej 97FPPKOSZALINDrużyna33M 20Fala 300:51:43.00+00:21:2710:205,8
34JANOWICZ Przemysław 56FPPKOSZALINDrużyna34M 21Fala 300:51:44.10+00:21:2810:205,8
35OTTO Agata 96BIAŁOGARDDrużyna35K 14Fala 200:53:39.85+00:23:2410:435,6
36KRZEŚNIOWSKI Marcin 83SZCZECINDrużyna36M 22Fala 100:54:21.15+00:24:0510:525,5
37OLEJARZ Damian 118POLICEDrużyna37M 23Fala 100:54:24.60+00:24:0910:525,5
38CHMIELEWSKI Tomasz 17BARWICEDrużyna38M 24Fala 100:54:30.70+00:24:1510:545,5
39SZCZEPANIK Sandra 162EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna39K 15Fala 300:54:48.80+00:24:3310:575,5
40KIWACZ Magdalena 65KOSZALINDrużyna40K 16Fala 100:54:51.25+00:24:3610:585,5
41SWOROWSKA Katarzyna 159KOSZALINDrużyna41K 17Fala 100:54:51.65+00:24:3610:585,5
42DEREWICZ Jacek 23BIAŁOGARDDrużyna42M 25Fala 200:54:53.35+00:24:3810:585,5
43BIERNAT Tomasz 8EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna43M 26Fala 300:54:56.10+00:24:4010:595,5
44SKRZYDLIŃSKA Renata 148ŁĘCZNODrużyna44K 18Fala 200:55:53.60+00:25:3811:105,4
45KRAJNIK Joanna 79ŁECZNODrużyna45K 19Fala 200:55:53.95+00:25:3811:105,4
46BARTMAN Krzysztofa 4ŁĘCZNODrużyna46K 20Fala 200:55:54.55+00:25:3911:105,4
47TRZCIŃSKI Patryk 173EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna47M 27Fala 400:56:19.50+00:26:0411:155,3
48GIEDO Radosław 40KOSZALINDrużyna48M 28Fala 400:56:20.00+00:26:0411:165,3
49MAŃKOWSKI Dariusz 106KOSZALINDrużyna49M 29Fala 400:56:20.10+00:26:0411:165,3
50GIEDO Joanna 39KOSZALINDrużyna50K 21Fala 400:56:21.55+00:26:0611:165,3
51STELMACH Ewelina 153BIAŁOGARDDrużyna51K 22Fala 100:56:40.75+00:26:2511:205,3
52BIERNAT Marcelina 7EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużyna52K 23Fala 300:56:43.85+00:26:2811:205,3
53OBUCHOWSKA Magda 117CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużyna53K 24Fala 300:56:58.85+00:26:4311:235,3
54WANKE-ZIELIŃSKA Natalia 177BIAŁOGARDDrużyna54K 25Fala 200:57:13.35+00:26:5811:265,2
55PYRZYŃSKA-GORZKIEWICZ Agnieszka 136BIAŁOGARDDrużyna55K 26Fala 200:57:13.55+00:26:5811:265,2
56DUCZYŃSKI Tomasz 28BIAŁOGARDDrużyna56M 30Fala 100:57:51.00+00:27:3511:345,2
57HEBDA Milena 50SŁAWOBORZEDrużyna57K 27Fala 100:57:51.05+00:27:3511:345,2
58WALKOWIAK Daria 176KOSZALINDrużyna58K 28Fala 100:58:06.80+00:27:5111:375,2
59WASILEWSKA Karolina 178BIAŁOGARDDrużyna59K 29Fala 100:58:10.40+00:27:5511:385,2
60WASILEWSKI Rafal 179BIAŁOGARDDrużyna60M 31Fala 100:58:11.65+00:27:5611:385,2
61BOREJKO Łukasz 11KOSZALINDrużyna61M 32Fala 100:58:46.75+00:28:3111:455,1
62NOWACZYK Wojciech 114SZCZECINDrużyna62M 33Fala 100:58:51.65+00:28:3611:465,1
63NOWACZYK Ewa 115SZCZECINDrużyna63K 30Fala 100:58:51.80+00:28:3611:465,1
64SMOLIŃSKI Jacek 149BIAŁOGARDDrużyna64M 34Fala 100:59:20.10+00:29:0411:525,1
65JEŻYNA Igor 58KARLINODrużyna65M 35Fala 100:59:21.05+00:29:0511:525,1
66BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina 12SŁAWNODrużyna66K 31Fala 100:59:22.60+00:29:0711:525,1
67DONDERA Karolina 24NOSÓWKODrużyna67K 32Fala 100:59:24.10+00:29:0811:525,1
68HAŁAS Renata 48MIĘDZYWODZIEDrużyna68K 33Fala 100:59:59.95+00:29:4411:595,0
69IZNEROWICZ Monika 55SZCZECINDrużyna69K 34Fala 101:00:00.55+00:29:4512:005,0
70MIKOŁAJCZAK Alicja 109BIAŁOGARDDrużyna70K 35Fala 201:00:21.80+00:30:0612:045,0
71SIDOR Czesława 145BIAŁOGARDDrużyna71K 36Fala 201:00:21.90+00:30:0612:045,0
72ŻUBER Anna 195SKWIERZYNKADrużyna72K 37Fala 201:01:18.75+00:31:0312:154,9
73GAŁWA Marek 36SKWIERZYNKADrużyna73M 36Fala 201:01:29.95+00:31:1412:174,9
74GAŁWA Oliwia 37SKWIERZYNKADrużyna74K 38Fala 201:01:30.35+00:31:1512:184,9
75RÓJ Paulina 139NIEKLONICEDrużyna75K 39Fala 401:01:41.80+00:31:2612:204,9
76ORDECHA Dorian 119KOSZALINDrużyna76M 37Fala 401:01:43.05+00:31:2712:204,9
77PRZYBYLSKI Jakub 135CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużyna77M 38Fala 301:01:46.10+00:31:3012:214,9
78KOSZEL Daniel 74CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużyna78M 39Fala 301:01:49.90+00:31:3412:214,9
79POTEJKO Julita 133CZARNE PANTERYKOŁOBRZERGDrużyna79K 40Fala 301:01:50.75+00:31:3512:224,9
80MAKAREWICZ Ania 100CZARNE PANTERYRYMAŃDrużyna80K 41Fala 301:01:51.50+00:31:3612:224,9
81DUBICKA Marta 27KSFMYŚLIBÓRZDrużyna81K 42Fala 201:02:43.25+00:32:2812:324,8
82BYCKA Mateusz 15KSFMYŚLIBÓRZDrużyna82M 40Fala 201:02:43.55+00:32:2812:324,8
83GUZOWSKA Marta 46KSFMYŚLIBÓRZDrużyna83K 43Fala 201:02:44.45+00:32:2912:324,8
84DZIEDZINA Roksana 30KSFNOWOGRÓDEK POM.Drużyna84K 44Fala 101:03:02.05+00:32:4612:364,8
85GALANT Małgorzata 33BIAŁOGARDDrużyna85K 45Fala 201:03:30.00+00:33:1412:424,7
86GALANT Angelika 34BIAŁOGARDDrużyna86K 46Fala 201:03:30.10+00:33:1412:424,7
87SZKLAR Monika 164ŚWIESZEWODrużyna87K 47Fala 201:03:49.05+00:33:3312:454,7
88ZANIEWICZ Jolanta 189AmatorzyMYŚLINODrużyna88K 48Fala 401:04:05.75+00:33:5012:494,7
89RADZISZEWSKA Katarzyna 137AmatorzyGOŚCINODrużyna89K 49Fala 401:04:06.85+00:33:5112:494,7
90ZANIEWICZ Karol 191AmatorzyGOŚCINODrużyna90M 41Fala 401:04:10.85+00:33:5512:504,7
91MAKSYMIUK Natalia 101AmatorzyGOŚCINODrużyna91K 50Fala 401:04:15.70+00:34:0012:514,7
92ZANIEWICZ Roman 190AmatorzyMYŚLINO3/1Drużyna92M 42Fala 401:04:33.90+00:34:1812:544,6
93KLINCEWICZ Ilona 200AmatorzyWARTKOWODrużyna93K 51Fala 401:04:35.75+00:34:2012:554,6
94MAKSYMIUK Karol 102AmatorzyGOŚCINODrużyna94M 43Fala 401:04:36.75+00:34:2112:554,6
95ZANIEWICZ Barbara 192AmatorzyGOŚCINODrużyna95K 52Fala 401:04:37.25+00:34:2212:554,6
96ŚWITOŃ Magda 171PRZYBIERNÓWKODrużyna96K 53Fala 201:04:40.15+00:34:2412:564,6
97SZYMAŃSKA Monika 166DARSZYCEDrużyna97K 54Fala 401:04:40.55+00:34:2512:564,6
98LIPERTOWICZ Adrianna 89GRYFICEDrużyna98K 55Fala 201:04:41.30+00:34:2612:564,6
99SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 157:)USTRONIE MORSKIEDrużyna99K 56Fala 101:06:20.00+00:36:0413:164,5
100SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 158:)USTRONIE MORSKIEDrużyna100M 44Fala 101:06:52.00+00:36:3613:224,5
101GNIECIAK Małgorzata 41:)USTRONIE MORSKIEDrużyna101K 57Fala 101:06:52.15+00:36:3613:224,5
102KOSMIDER Bartosz 72CZĘSTOCHOWADrużyna102M 45Fala 101:07:01.75+00:36:4613:244,5
103BEDNAREK Edyta 5BIAŁOGARDDrużyna103K 58Fala 101:07:02.20+00:36:4613:244,5
104KOBUS - MAŁANECZ Agnieszka 67TOP SECRETKOSZALINDrużyna104K 59Fala 301:09:09.25+00:38:5413:494,3
105KOLIGAT Anna 68TOP SECRETKOSZALINDrużyna105K 60Fala 301:09:10.25+00:38:5513:504,3
106HUDAK Małgorzata 53TOP SECRETKOSZALINDrużyna106K 61Fala 301:09:10.85+00:38:5513:504,3
107WALCZAK Magdalena 175TOP SECRETKOSZALINDrużyna107K 62Fala 301:09:12.75+00:38:5713:504,3
108SMUKOWSKA Alicja 22BIALOGARDDrużyna108K 63Fala 401:11:44.85+00:41:2914:204,2
109GĘSIKOWSKA Urszula 154BIAŁOGARDDrużyna109K 64Fala 201:11:45.20+00:41:2914:214,2
110SMUKOWSKA Magda 150BIALOGARDDrużyna110K 65Fala 401:11:45.60+00:41:3014:214,2
111WOLANSKA Anna 184KSFMYŚLIBÓRZDrużyna111K 66Fala 101:13:41.70+00:43:2614:444,1
111ZDRZENICKA Beata 194KSFMYŚLIBÓRZDrużyna111K 66Fala 101:13:41.70+00:43:2614:444,1
113ŻUKOWSKA Joanna 197Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna113K 68Fala 201:14:05.70+00:43:5014:494,0
114ŻUCHOWSKA Izabela 196Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna114K 69Fala 201:14:05.80+00:43:5014:494,0
115KRÓL Magdalena 82Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna115K 70Fala 201:14:07.05+00:43:5114:494,0
116HEBDA Adam 51CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużyna116M 46Fala 301:15:38.25+00:45:2315:074,0
117ORLON Barbara 120SZCZECINDrużyna117K 71Fala 101:15:52.30+00:45:3715:104,0
118BODNAR Zbigniew 9SZCZECINDrużyna118M 47Fala 101:18:04.15+00:47:4815:363,8
119LEOCHO Iwona 88CZARNE PANTERYSIEMYŚLDrużyna119K 72Fala 3   
120KOWALIK Milena 78CZARNE PANTERYROBUŃDrużyna120K 73Fala 3   
Niesklasyfikowani
WITKIEWICZ Eryk 183BIAŁOGARDDrużynaFala 1 DNF--
Znaleziono 121 wynik(ów)