3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 12-15 LAT
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 1.5 km
Zgłoszonych : 53
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 32
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TYCZYŃSKI Mateusz 374SZCZECINEK1 Fala1M 100:09:04.55 6:029,9
2BORUTYNSKI Emil 205BIAŁOGARD1 Fala2M 200:09:26.85+00:00:226:179,5
3ZACHAREK Kornel 390ŻELIMUCHA2 Fala1M 300:09:46.05+00:00:416:309,2
4KONSEK Aleksandra 276KOSZALIN1 Fala3K 100:09:53.30+00:00:486:359,1
5RODZOŚ Nikodem 336BIAŁOGARD3 Fala1M 400:10:04.70+00:01:006:428,9
6SAŁACH Róża 305BIAŁOGARD1 Fala4K 200:10:09.60+00:01:056:468,9
7SEEWALD Julia 342KOSZALIN1 Fala5K 300:10:11.40+00:01:066:478,8
8RODZOŚ Alan 335BIAŁOGARD3 Fala2M 500:10:16.60+00:01:126:508,8
9CZAJKOWKI Mateusz 222BIAŁOGARD1 Fala6M 600:10:17.80+00:01:136:518,8
10PIOTROWSKI Szymon 325BIAŁOGARD3 Fala3M 700:10:23.85+00:01:196:558,7
11KWIATKOWSKI Filip 288BIAŁOGARD2 Fala2M 800:10:46.10+00:01:417:108,4
12SMUKOWSKI Michał 351BIAŁOGARD1 Fala7M 900:11:10.15+00:02:057:268,1
13GASZYŃSKI Eryk 242BIAŁOGARD1 Fala8M 1000:11:24.30+00:02:197:367,9
14GNIECIAK Tobiasz 243USTRONIE MORSKIE1 Fala9M 1100:11:37.60+00:02:337:447,7
15ZIELIŃSKI Jakub 396BIAŁOGARD1 Fala10M 1200:11:53.55+00:02:497:557,6
16MIKOŁAJCZAK Wiktoria 304BIAŁOGARD2 Fala3K 400:12:15.00+00:03:108:107,3
17SMUKOWSKA Martyna 350BIAŁOGARD1 Fala11K 500:12:40.65+00:03:368:267,1
18WASILEWSKA Hanna 376BIAŁOGARD2 Fala4K 600:12:51.55+00:03:478:347,0
19DONDERA Oliwia 231NOSÓWKO2 Fala5K 700:12:59.75+00:03:558:396,9
20SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 358USTRONIE MORSKIE1 Fala12M 1300:13:16.25+00:04:118:506,8
21PISKÓRZ Oliwia 327ROSNOWO1 Fala13K 800:13:43.45+00:04:389:086,6
22RUDZIŃSKA Oliwia 338BIAŁOGARD2 Fala6K 900:13:44.00+00:04:399:096,6
23CIESIELSKA Maja 220BIAŁOGARD2 Fala7K 1000:13:49.25+00:04:449:126,5
24BUGAJCZYK Maja 209BIAŁOGARD2 Fala8K 1100:13:56.00+00:04:519:176,5
25BERKIETA Małgorzata 259KARLINO3 Fala4K 1200:14:11.40+00:05:069:276,3
26MYŚLIWIEC Julia 308BIAŁOGARD3 Fala5K 1300:14:20.30+00:05:159:336,3
27RUDZIŃSKI Patryk 339BIAŁOGARD1 Fala14M 1400:14:22.45+00:05:179:346,3
28KWAK Karina 287GRUSZEWO2 Fala9K 1400:14:36.10+00:05:319:446,2
29PAWLICKA Nikola 322BIAŁOGARD2 Fala10K 1500:14:36.70+00:05:329:446,2
30CHROŚCICKA Wiktoria 215PROSINKO2 Fala11K 1600:14:39.05+00:05:349:466,1
31POŁOCZAŃSKA Maja 329KOSZALIN2 Fala12K 1700:15:45.15+00:06:4010:305,7
32MAJCHRZAK Zuzanna 294BIAŁOGARD3 Fala6K 1800:20:13.20+00:11:0813:284,5
33OSMAN Weronika 316BUCZEK2 Fala13K 19   
Znaleziono 33 wynik(ów)