3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 5-6 LAT
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 0.4 km
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 32
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 31
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GAJDA Leon 237KOSZALIN2 Fala1M 100:02:22.70 5:5510,1
2ZIELIŃSKA Nina 395KOŁOBRZEG1 Fala1K 100:02:23.90+00:00:015:5710,1
3STRUKIEL Zuzia 355KOSZALIN1 Fala2K 200:02:24.00+00:00:016:0010,0
4MICHALAK Jan 300KARLINO1 Fala3M 200:02:24.20+00:00:016:0010,0
5STRZELECKI Stanisław 225KOSZALIN2 Fala2M 300:02:28.65+00:00:056:109,7
6WOŁK Natan 386MYŚLIBÓRZ1 Fala4M 400:02:28.80+00:00:066:109,7
7WERS Lidia 380KOŁOBRZEG DRZONOWO2 Fala3K 300:02:29.00+00:00:066:129,7
8GAJEC Filip 238BIAŁOGARD1 Fala5M 500:02:32.55+00:00:096:209,5
9KOLUS Maksymaln 272KOSZALIN2 Fala4M 600:02:41.85+00:00:196:428,9
10KUZNIK Jan 286KARLINO1 Fala6M 700:02:42.30+00:00:196:458,9
11JANISZ Julian 255BIAŁOGARD2 Fala5M 800:02:42.85+00:00:206:458,9
12GRZESIAK Liliana 248GOŚCINO1 Fala7K 400:02:45.10+00:00:226:528,7
13LIPIANIN Michał 289BIAŁOGARD2 Fala6M 900:02:46.20+00:00:236:558,7
14NOWACZYK Izabela 312SZCZECIN2 Fala7K 500:02:46.35+00:00:236:558,7
15CYRKLEWICZ Igor 221BIAŁOGARD2 Fala8M 1000:02:47.10+00:00:246:578,6
16PIĘKNIEWSKI Brajan 323BIAŁOGARD1 Fala8M 1100:02:51.05+00:00:287:078,4
17WEGNER Nikola 378KOSZALIN2 Fala9K 600:02:52.45+00:00:297:108,4
18BRZEZIŃSKI Piotr 208BIAŁOGARD2 Fala10M 1200:02:55.00+00:00:327:178,2
19BUJALSKA Natalia 210GOŚCINO1 Fala9K 700:02:55.30+00:00:327:178,2
20SMOLIŃSKI Wojciech 349SŁAWNO1 Fala10M 1300:02:56.55+00:00:337:208,2
21KOZŁOWSKI Patryk 281BIAŁY BÓR1 Fala11M 1400:03:02.40+00:00:397:357,9
22CHWAŁA Hanna 217BIAŁOGARD1 Fala12K 800:03:04.20+00:00:417:407,8
23KAMYKOWSKA Marta 264KOSZALIN1 Fala13K 900:03:09.30+00:00:467:527,6
24SENGSTOCK Gabriel 344BIAŁOGARD2 Fala11M 1500:03:10.30+00:00:477:557,6
25SALAWA Maria 341GOŚCINO1 Fala14K 1000:03:13.80+00:00:518:027,5
26ADAMOWICZ Nikodem 201KOSZALIN1 Fala15M 1600:03:16.90+00:00:548:107,3
27DUB Franciszek 232BIAŁOGARD2 Fala12M 1700:03:17.65+00:00:548:127,3
28KRASUCKA Michalina 283ŚWIDWIN1 Fala16K 1100:03:21.00+00:00:588:227,2
29KLEPUSZEWSKA Liliana 269NIEKŁONICE2 Fala13K 1200:03:26.35+00:01:038:357,0
30MAJCHRZAK Blanka 295BIALOGARD2 Fala14K 1300:03:37.30+00:01:149:026,6
31MEDZIŃSKI Brunon 299BIAŁOGARD2 Fala15M 1800:03:54.15+00:01:319:456,2
32BORKOWSKI Tymon 360BIAŁOGARD2 Fala16M 19   
Znaleziono 32 wynik(ów)