3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 7-8 LAT
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 0.4 km
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 36
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 36
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CHROŚCICKI Jan 216PROSINKO2 Fala1M 100:01:55.20 4:4712,5
2GORZELANNY Mikołaj 245OBŁOTNE1 Fala1M 200:01:58.60+00:00:034:5512,2
3GALIŃSKI Stanisław 393SZCZECINEK2 Fala2M 300:01:59.75+00:00:044:5712,1
4SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks 357USTRONIE MORSKIE1 Fala2M 400:02:09.65+00:00:145:2211,2
5KOZŁOWSKI Szymon 280BIAŁY BÓR1 Fala3M 500:02:10.30+00:00:155:2511,1
6MADAJCZYK Inez 293BIAŁOGARD2 Fala3K 100:02:11.15+00:00:155:2711,0
7WANKE Maciej 375BIAŁOGARD1 Fala4M 600:02:11.55+00:00:165:2711,0
8PILARCZYK Borys 324BIAŁOGARD1 Fala5M 700:02:14.65+00:00:195:3510,7
9ŚCIBOR Oliwier 367KOSZALIN1 Fala6M 800:02:17.40+00:00:225:4210,5
10ZACHAREK Oliwia 389BIAŁOGARD2 Fala4K 200:02:18.20+00:00:235:4510,4
11WITKOWSKI Fabian 384BIALOGARD2 Fala5M 900:02:18.60+00:00:235:4510,4
12JANISZ Zofia 254BIAŁOGARD2 Fala6K 300:02:19.30+00:00:245:4710,4
13ŚNIEŻKO Hanna 369KOSZALIN1 Fala7K 400:02:27.20+00:00:326:079,8
14WERS Lena 381KOŁOBRZEG DRZONOWO1 Fala8K 500:02:27.40+00:00:326:079,8
15PRZYDATEK Maksymilian 319KOSZALIN2 Fala7M 1000:02:27.60+00:00:326:079,8
16NICIŃSKA Sandra 309KOSZALIN2 Fala8K 600:02:29.00+00:00:336:129,7
17POŁOCZAŃSKA Lena 328KOSZALIN2 Fala9K 700:02:30.20+00:00:356:159,6
18MARCINKOWSKA Maja 297KARLINO1 Fala9K 800:02:30.65+00:00:356:159,6
19CZAJKOWSKA Julia 223KOSZALIN1 Fala10K 900:02:31.05+00:00:356:179,5
20ZIOMEK Liliana 398KOSZALIN2 Fala10K 1000:02:31.95+00:00:366:179,5
21BUJALSKA Agata 211GOŚCINO1 Fala11K 1100:02:32.60+00:00:376:209,5
22STRZELECKA Zuzanna 372KOSZALIN 2 Fala11K 1200:02:37.45+00:00:426:329,2
23NOWIK Kacper 314BIAŁOGARD2 Fala12M 1100:02:37.70+00:00:426:329,2
24KOŁODZIEJ Filip 274KARLINO1 Fala12M 1200:02:38.15+00:00:426:359,1
25MITAK Aleksander 307BIAŁOGARD2 Fala13M 1300:02:38.35+00:00:436:359,1
26KRZEPICKI Michał 284BIAŁOGARD1 Fala13M 1400:02:39.75+00:00:446:379,1
27KĘDZIERSKI Stanisław 267BIAŁOGARD1 Fala14M 1500:02:41.40+00:00:466:428,9
28NOGACZ Mikołaj 311BIAŁOGARD1 Fala15M 1600:02:42.00+00:00:466:458,9
29CIBOROWSKA Wiktoria 219USTRONIE MORSKIE2 Fala14K 1300:02:42.30+00:00:476:458,9
30PISKÓRZ Filip 326ROSNOWO2 Fala15M 1700:02:42.35+00:00:476:458,9
31KOŁODZIEJ Pola 273KARLINO1 Fala16K 1400:02:44.55+00:00:496:508,8
32WASILEWSKI Milosz 377BIAŁOGARD2 Fala16M 1800:02:52.00+00:00:567:108,4
33CHMIELAK Maja 213ŚWIDWIN1 Fala17K 1500:02:53.55+00:00:587:128,3
34ZALEWSKA Julia 391BIAŁOGARD2 Fala17K 1600:02:54.70+00:00:597:158,3
35KOWALCZYK Paweł 279KARLINO1 Fala18M 1900:02:57.50+00:01:027:228,1
36SALAWA Amelia 340GOŚCINO1 Fala19K 1700:03:25.05+00:01:298:327,0
Znaleziono 36 wynik(ów)