3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - KIDS - DZIECI 9-11 LAT
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 1.5 km
Zgłoszonych : 63
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ROMEJKO Wiktor 337BIAŁOGARD2 Fala1M 100:08:39.05 5:4610,4
2PARYŻ Nikodem 320BIAŁOGARD1 Fala1M 200:09:02.75+00:00:236:0110,0
3KEMPROWSKI Igor 266BIAŁOGARD2 Fala2M 300:09:08.80+00:00:296:059,9
4ZIELIŃSKI Michał 397BIAŁOGARD2 Fala3M 400:09:19.65+00:00:406:129,7
5MADAJCZYK Emilia 292BIAŁOGARD1 Fala2K 100:09:48.50+00:01:096:329,2
6DĘBCZAK Mateusz 229SZCZECINEK1 Fala3M 500:10:16.15+00:01:376:508,8
7JANISZ Zuzanna 253BIAŁOGARD3 Fala1K 200:10:35.50+00:01:567:038,5
8STERNIK Jakub 354BIAŁOGARD3 Fala2M 600:10:37.65+00:01:587:048,5
9FIR Kacper 235GOŚCINO2 Fala4M 700:10:39.20+00:02:007:068,5
10SIERADZKI Szymon 346BIAŁOGARD2 Fala5M 800:10:43.55+00:02:047:088,4
11IGNACZAK-JASIŃSKI Dorian 251BIAŁOGARD3 Fala3M 900:10:53.60+00:02:147:158,3
12STRUKIEL Wiktor 356KOSZALIN1 Fala4M 1000:10:53.95+00:02:147:158,3
13SENGSTOCK Aleksander 343BIAŁOGARD2 Fala6M 1100:11:02.80+00:02:237:218,2
14DERDOWSKA Wiktoria 228BIAŁOGARD1 Fala5K 300:11:09.55+00:02:307:268,1
15NICIŃSKI Hubert 310KOSZALIN1 Fala6M 1200:11:18.15+00:02:397:328,0
16MAZURKIEWICZ Dawid 298BIAŁOGARD2 Fala7M 1300:11:18.95+00:02:397:328,0
17CHWAŁA Gabriel 218BIAŁOGARD1 Fala7M 1400:11:29.40+00:02:507:397,8
18JĘDRZEJEWSKA Lena 260DĘBCZYNO1 Fala8K 400:11:34.90+00:02:557:427,8
19BORUTYNSKI Bartosz 206BIAŁOGARD1 Fala9M 1500:11:42.70+00:03:037:487,7
20NOWACZYK Karol 313SZCZECIN1 Fala10M 1600:11:55.90+00:03:167:567,6
21MIKOŁAJCZAK Nikola 302BIAŁOGARD2 Fala8K 500:12:13.30+00:03:348:087,4
22PROKOPOWICZ Zuzanna 330BIAŁOGARD2 Fala9K 600:12:19.70+00:03:408:127,3
23MACIEJEWSKI Marcel 291BIAŁOGARD2 Fala10M 1700:12:25.00+00:03:458:167,2
24ZALEWSKI Jakub 392BIAŁOGARD3 Fala4M 1800:12:32.85+00:03:538:217,2
25DONDERA Aleksander 230NOSÓWKO2 Fala11M 1900:12:35.50+00:03:568:237,2
26SZYMECKI Krzysztof 366DĘBCZYNO3 Fala5M 2000:12:43.00+00:04:038:287,1
27DARABASZ Laila 227USTRONIE MORSKIE2 Fala12K 700:12:48.80+00:04:098:327,0
28KONSEK Jakub 275KOSZALIN3 Fala6M 2100:12:48.85+00:04:098:327,0
29SZKLAR Wojciech 362ŚWIESZEWO3 Fala7M 2200:12:54.25+00:04:158:367,0
30PRZYDANEK Lena 332POMIANOWO3 Fala8K 800:13:01.95+00:04:228:406,9
31KAMYKOWSKI Antoni 265KOSZALIN3 Fala9M 2300:13:10.55+00:04:318:466,8
32KALETA Michalina 262GOŚCINO3 Fala10K 900:13:13.80+00:04:348:486,8
33OWCZARZ Marcel 317BIAŁOGARD2 Fala13M 2400:13:23.25+00:04:448:556,7
34BACHTIAK Borys 202BIAŁOGARD1 Fala11M 2500:13:42.30+00:05:039:086,6
35GORZKIEWICZ Antoni 246BIAŁOGARD2 Fala14M 2600:13:49.50+00:05:109:126,5
36JANACZYK Eliza 252KOSZALIN3 Fala11K 1000:14:23.40+00:05:449:356,3
37BOSZKO Jakub 207BIAŁOGARD1 Fala12M 2700:14:38.50+00:05:599:456,2
38REGIŃSKA Julia 334USTRONIE MORSKIE2 Fala15K 1100:14:46.10+00:06:079:506,1
39KALIŃSKA Magdalena 263USTRONIE MORSKIE2 Fala16K 1200:14:47.90+00:06:089:516,1
40SZCZEREK Szymon 361BIAŁOGARD2 Fala17M 2800:14:48.35+00:06:099:526,1
41SAMSONOWICZ Michalina 318KOSZALIN1 Fala13K 1300:15:38.85+00:06:5910:255,8
42HOŁTYN Michalina 250BUCZEK3 Fala12K 1400:15:41.85+00:07:0210:275,7
43STELMACH Gabriel 353BIAŁOGARD1 Fala14M 2900:15:46.25+00:07:0710:305,7
44WITTENBERG Olek 385BUCZEK1 Fala15M 3000:15:47.95+00:07:0810:315,7
45WIDERA Ewa 345BIAŁOGARD1 Fala16K 1500:15:52.30+00:07:1310:345,7
46CHOJNACKI Maciej 214BIAŁOGARD1 Fala17M 3100:15:53.55+00:07:1410:355,7
47WITKIEWICZ Antonina 383BIAŁOGARD3 Fala13K 1600:16:07.70+00:07:2810:445,6
48DUTKIEWICZ Bianka 233BIAŁOGARD3 Fala14K 1700:16:13.25+00:07:3410:485,5
49JACKIEWICZ Remigiusz 3471 Fala18M 3200:16:49.15+00:08:1011:125,4
50GALANT Michał 240BIAŁOGARD1 Fala19M 3300:16:57.70+00:08:1811:185,3
51GNIECIAK Hanna 244USTRONIE MORSKIE1 Fala20K 1800:17:03.10+00:08:2411:225,3
52NOWIK Jakub 315BIAŁOGARD2 Fala18M 3400:17:10.50+00:08:3111:265,2
53DUTKIEWICZ Inka 234BIAŁOGARD3 Fala15K 1900:20:14.85+00:11:3513:294,4
54FIR Mikołaj 236GOŚCINO2 Fala19M 3500:25:51.35+00:17:1217:143,5
Znaleziono 54 wynik(ów)