50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - CHŁOPCY 2008 - 2009
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.1 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 24
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 23
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | CHŁOPCY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SWOBODZIŃSKI Casper 360SP STOLNOCHŁOPCY1M 100:00:0200:03:37.8000:03:39.95 3:1718,2
2KLEIST Karol 359SP STOLNOCHŁOPCY2M 200:00:0200:03:39.3000:03:41.35+00:00:013:1918,1
3SAWINA Mateusz 352SP GRZYBNOCHŁOPCY3M 300:00:0200:03:39.8000:03:42.15+00:00:023:1918,1
4STAŃCZYK Hubert 343LUKS START NAKŁOCHŁOPCY4M 400:00:0200:03:42.0000:03:44.90+00:00:043:2117,8
5RZEPKA Krystian 353SP GRZYBNOCHŁOPCY5M 500:00:0200:03:52.1500:03:54.80+00:00:143:3017,1
6KASIOREK Aleksander 339LUKS SEROCKCHŁOPCY6M 600:00:0300:03:52.6000:03:56.00+00:00:163:3017,1
7KURZEJA Filip 357SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY7M 700:00:0200:03:55.1000:03:57.60+00:00:173:3316,9
8BETHER Daniel 358SP STOLNOCHŁOPCY8M 800:00:0200:04:00.5500:04:03.05+00:00:233:3816,5
9ŁÓJ Jan 351SP GRZYBNOCHŁOPCY9M 900:00:0200:04:00.7500:04:03.65+00:00:233:3816,5
10STEFANIAK Filip 368SP 4 CHEŁMNOCHŁOPCY10M 1000:00:0000:04:14.9500:04:14.95+00:00:353:5015,6
11BILSKI Wiktor 345SP 4 CHEŁMNOCHŁOPCY11M 1100:00:0200:04:18.7500:04:21.25+00:00:413:5415,3
12OCH Jakub 371UKB SZUBINCHŁOPCY12M 1200:00:0200:04:21.9500:04:24.45+00:00:443:5715,2
13CHOJNICKI Mikołaj 356SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY13M 1300:00:0200:04:22.4500:04:25.35+00:00:453:5815,1
14GRZEGOREK Michał 341LUKS START NAKŁOCHŁOPCY14M 1400:00:0300:04:42.2000:04:45.35+00:01:054:1614,0
15WISZOWATY Aleksander 344SP 4 CHEŁMNOCHŁOPCY15M 1500:00:0300:04:56.7500:05:00.00+00:01:204:2913,4
16PATEK Wojciech 348SP GRZYBNOCHŁOPCY16M 1600:00:0200:05:09.5500:05:12.20+00:01:324:4012,8
17KIJOWSKI Aleksander 362SP 2 CHEŁMNOCHŁOPCY17M 1700:00:0300:05:25.1000:05:29.00+00:01:494:5512,2
18DOBEK Bartłomiej 346SP 4 CHEŁMNOCHŁOPCY18M 1800:00:0300:05:38.6000:05:41.75+00:02:015:0711,7
19GÓRECKI Jakub 367SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY19M 1900:00:0200:05:39.8500:05:42.50+00:02:025:0811,7
20POLAKOWSKI Igor 366SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY20M 2000:00:0300:05:40.9000:05:44.60+00:02:045:0911,6
21JUREWICZ Jakub 361SP 2 CHEŁMNOCHŁOPCY21M 2100:00:0300:05:57.7000:06:01.10+00:02:215:2411,1
22MILASZEWSKI Marcin 354SP KOLNOCHŁOPCY22M 2200:00:0300:06:25.0500:06:28.75+00:02:485:5010,3
23MAGULSKI Oliwier 370SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY23M 2300:00:0300:06:44.0000:06:47.55+00:03:076:079,8
24MARCINKOWSKI Tomasz 350SP GRZYBNOCHŁOPCY24M 2400:00:03   
Znaleziono 24 wynik(ów)