50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 2200M - JUNIORKI MŁ./JUNIORZY MŁ. 2004 - 2005
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 2.2 km
Zgłoszonych : 29
Wystartowało : 20
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 20
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Juniorki mł. | Juniorzy mł.
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1kmCzas
netto
2.2km
Czas
brutto
2.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WESOŁOWSKI Miłosz 436KKL RODŁO KWIDZYNJuniorzy mł.1M 100:00:0100:03:0900:06:12.2000:06:13.25 2:4921,3
2HAWEŁKO Igor 409BKS BydgoszczJuniorzy mł.2M 200:00:0100:03:0900:06:28.4500:06:29.80+00:00:162:5620,4
3WOJTAŚ Jakub 437KKL RODŁO KWIDZYNJuniorzy mł.3M 300:00:0100:03:1700:06:45.1500:06:46.85+00:00:333:0419,6
4KIL Tymoteusz 439KKL RODŁO KWIDZYNJuniorzy mł.4M 400:00:0100:03:1800:07:07.8000:07:09.00+00:00:553:1418,5
5KUKAWKA Mateusz 476GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZJuniorzy mł.5M 500:00:0100:03:3300:07:12.6000:07:14.15+00:01:003:1618,3
6JARZEMBSKI Kacper 410I LO CHEŁMNOJuniorzy mł.6M 600:00:0100:03:3100:07:22.2500:07:24.05+00:01:103:2017,9
7SADOWCZYK Maciej 413KS WDA ŚWIECIEJuniorzy mł.7M 700:00:0200:03:3500:07:25.8500:07:27.85+00:01:143:2217,8
8WOJCIECHOWSKI Piotr 425ZSCKZ GRUBNOJuniorzy mł.8M 800:00:0200:03:4200:07:37.4500:07:39.55+00:01:263:2717,3
9STENKA Kamil 417MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOJuniorzy mł.9M 900:00:0100:03:3100:07:40.2500:07:41.65+00:01:283:2917,2
10DANKOWSKI Błażej 456LUKS START NAKŁOJuniorzy mł.10M 1000:00:0100:03:4500:07:48.8000:07:50.00+00:01:363:3216,9
11SKALSKI Krzysztof 411I LO CHEŁMNOJuniorzy mł.11M 1100:00:0100:03:4400:08:00.4500:08:02.40+00:01:493:3816,5
12SWOROWSKI Krzysztof 414KS WDA ŚWIECIEJuniorzy mł.12M 1200:00:0100:03:4200:08:06.6500:08:08.55+00:01:553:4016,3
13MIKOŁAJCZYK Paweł 418SP 1 CHEŁMNOJuniorzy mł.13M 1300:00:0100:03:5700:08:09.2500:08:10.90+00:01:573:4216,2
14BARSZCZ Alicja 423VECTRA WŁOCŁAWEKJuniorki mł.1K 100:00:0100:04:1300:08:09.8000:08:11.20+00:01:573:4216,2
15PŁATEK Weronika 426ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.2K 200:00:0100:04:1300:08:13.0000:08:14.10+00:02:003:4416,1
16FREJ Milena 438KKL RODŁO KWIDZYNJuniorki mł.3K 300:00:0100:04:1500:08:39.9500:08:41.35+00:02:283:5515,3
17SIERPNIEWSKI Igor 412KS WDA ŚWIECIEJuniorzy mł.14M 1400:00:0200:04:5300:09:39.1500:09:41.15+00:03:274:2313,7
18KRZESIMOWSKA Marika 429ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.4K 400:00:0100:04:5300:10:26.6000:10:27.95+00:04:144:4412,7
19WARDULIŃSKA Katarzyna 430ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.5K 500:00:0100:04:5300:10:58.8500:11:00.70+00:04:474:5912,0
20FORNEY Agata 416MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOJuniorki mł.6K 600:00:0200:05:3900:11:35.9000:11:38.15+00:05:245:1511,4
Znaleziono 20 wynik(ów)