50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2012 I MŁODSI
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.47 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 33
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | CHŁOPCY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STARCZEWSKI Wojciech 139KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIECHŁOPCY1M 100:00:0300:01:24.8000:01:28.35 2:5820,1
2BAJERSKI Alex 141LUKS START NAKŁOCHŁOPCY2M 200:00:0300:01:27.9000:01:31.85+00:00:033:0519,4
3WÓJCIK Patryk 162SP 2 CHEŁMNOCHŁOPCY3M 300:00:0300:01:28.7000:01:32.35+00:00:043:0719,2
4WAJER Maciej 140LUKS START NAKŁOCHŁOPCY4M 400:00:0300:01:31.0000:01:34.95+00:00:063:1318,6
5URTNOWSKI Wojciech 148SP KOLNOCHŁOPCY5M 500:00:0400:01:32.4500:01:36.55+00:00:083:1518,4
6HABIGIER Dawid 157SP KOLNOCHŁOPCY6M 600:00:0400:01:37.8000:01:41.90+00:00:133:2617,4
7PIOTROWSKI Mikołaj 168SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY7M 700:00:0400:01:39.3500:01:43.75+00:00:153:3017,1
8TREIDER Michał 145SP GRZYBNOCHŁOPCY8M 800:00:0400:01:39.5000:01:43.95+00:00:153:3017,1
9TOMASZEWSKI Jaromir 172SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY9M 900:00:0400:01:46.6500:01:50.95+00:00:223:4516,0
10WDOWIAK Tymon 143LUKS START NAKŁOCHŁOPCY10M 1000:00:0400:01:47.7000:01:52.00+00:00:233:4715,8
11WIŚNIEWSKI Marcel 155SP KOLNOCHŁOPCY11M 1100:00:0500:01:47.3000:01:52.80+00:00:243:4715,8
12DOBEK Bogusław 176SP STOLNOCHŁOPCY12M 1200:00:0400:01:51.4000:01:55.80+00:00:273:5615,2
13DRĄŻKOWSKI Aleks 165SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY13M 1300:00:0500:01:53.2500:01:58.40+00:00:304:0015,0
14URTNOWSKI Paweł 152SP KOLNOCHŁOPCY14M 1400:00:0500:01:54.3500:02:00.10+00:00:314:0214,8
15LISEWSKI Waldemar 158SP KOLNOCHŁOPCY15M 1500:00:0500:01:54.8500:02:00.35+00:00:324:0214,8
16STOLAREWICZ Jakub 167SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY16M 1600:00:0400:01:56.7500:02:01.65+00:00:334:0614,6
17BŁASZYK Przemysław 163SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY17M 1700:00:0500:01:58.0500:02:03.05+00:00:344:1114,3
18KOWALSKI Natan 175SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY18M 1800:00:0400:01:59.1000:02:04.00+00:00:354:1314,2
19PORA Jerzy 164SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY19M 1900:00:0400:02:01.8000:02:06.70+00:00:384:1714,0
20POLIŃSKI Kacper 161STAROGRÓDCHŁOPCY20M 2000:00:0500:02:03.7000:02:09.00+00:00:404:2113,8
21GBURCZYK Fabian 453SP GRZYBNOGRZYBNOCHŁOPCY21M 2100:00:0400:02:06.5500:02:10.95+00:00:424:2813,4
22ŚWIADEK Mateusz 146SP KOLNOCHŁOPCY22M 2200:00:0500:02:06.4000:02:12.05+00:00:434:2813,4
23OSTROWSKI Alan 170SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY23M 2300:00:0400:02:09.4500:02:14.15+00:00:454:3413,1
24CZASTER Filip 150SP KOLNOCHŁOPCY24M 2400:00:0500:02:09.6000:02:15.20+00:00:464:3413,1
25SUMLIŃSKI Antoni 173SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY25M 2500:00:0400:02:11.5000:02:15.90+00:00:474:3812,9
26PAWELCZUK Bartłomiej 160SP KOLNOCHŁOPCY26M 2600:00:0600:02:11.6000:02:18.15+00:00:494:3812,9
27KRZEMIŃSKI Marcel 169SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY27M 2700:00:0300:02:15.2000:02:19.05+00:00:504:4712,5
28LICA Ludwik 147SP KOLNOCHŁOPCY28M 2800:00:0500:02:14.7000:02:20.10+00:00:514:4512,6
29RYGIELSKI Jakub 171SP 1 CHEŁMNOCHŁOPCY29M 2900:00:0600:02:18.6000:02:24.75+00:00:564:5312,3
30BRZOZEK Marcin 149SP KOLNOCHŁOPCY30M 3000:00:0500:02:25.9000:02:31.25+00:01:025:0811,7
31MILASZEWSKI Szymon 153SP KOLNOCHŁOPCY31M 3100:00:0500:02:35.7500:02:41.10+00:01:125:2910,9
32JANKOWSKI Mateusz 440SP PAPOWO BISKUPIECHŁOPCY32M 3200:00:0600:02:39.9000:02:46.25+00:01:175:3810,6
33WRÓBEL Ignacy 159SP KOLNOCHŁOPCY33M 3300:00:0800:03:02.1500:03:10.55+00:01:426:279,3
34PYRA Kacper 142LUKS START NAKŁOCHŁOPCY34M 3400:00:03   
Znaleziono 34 wynik(ów)