50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5200M - BIEG OTWARTY 2003 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 5.2 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.47km | 1.98km | 3.49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni | Chełmianin | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.47km
Start_All
1.98km
Start_All
3.49km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WIŚNIEWSKI Damian 4GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZOpen Mężczyźni1M 100:00:0300:04:1400:08:2100:12:2700:16:17.6000:16:21.30 3:1518,4
2ARENDT Kacper 3GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZOpen Mężczyźni2M 200:00:0300:04:1400:08:2200:12:2800:16:19.2500:16:22.65+00:00:013:1518,4
3OCZKOŚ Miłosz 13MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHEŁMNOOpen Mężczyźni3M 300:00:0300:04:1400:08:3800:13:0600:17:22.5000:17:25.80+00:01:043:2817,3
4OSSOWSKI Mateusz 11MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOGDYNIAM301M 400:00:0300:04:1500:08:3800:13:0700:17:43.6000:17:47.20+00:01:263:3216,9
5GLUGLA Mariusz 62ŚWIECIEM401M 500:00:0300:04:2600:08:5900:13:3300:17:51.9000:17:55.85+00:01:343:3416,8
6SCHIEDEL Arkadiusz 8MLKS NADWISLANIN CHEŁMNOCHELMNOOpen Mężczyźni4M 600:00:0400:04:3600:09:2000:14:0300:18:45.3500:18:49.35+00:02:273:4516,0
7LATAŃSKA Zuzanna 12MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOŻYGLĄDOpen Kobiety1K 100:00:0300:04:3900:09:2800:14:2000:18:54.3000:18:57.95+00:02:363:4615,9
8KRZYWDZIŃSKI Dominik 31UKB SZUBINSZUBINOpen Mężczyźni5M 700:00:0500:04:3600:09:1800:14:0500:19:00.4500:19:06.05+00:02:423:4815,8
9CUBER Wojciech 35#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM302M 800:00:0400:04:3800:09:2700:14:1900:19:05.9500:19:09.95+00:02:483:4915,7
10SŁAWIŃSKI Jarosław 51KOLONIA OSTROWICKAM402M 900:00:0500:04:5400:09:4700:14:4600:19:33.9000:19:39.30+00:03:163:5415,3
11HOŁDA Paweł 96STOLNOM303M 1000:00:0400:04:4700:09:4600:14:5300:20:01.9000:20:06.70+00:03:444:0015,0
12MOTOFA Marcin 23START TEAM WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM304M 1100:00:0600:04:5300:09:5500:15:0300:20:03.7500:20:10.10+00:03:464:0015,0
13KORZEC Bartosz 43CHEŁMNOM305M 1200:00:0400:05:0300:10:1300:15:2700:20:14.9000:20:19.40+00:03:574:0214,8
14LATAŃSKI Kajetan 36ZSCKZ GRUBNOCHEŁMNOOpen Mężczyźni6M 1300:00:0400:04:3800:09:3600:14:5700:20:25.4500:20:29.65+00:04:074:0514,7
15JEŻEWSKI Łukasz 70KOBYŁYM306M 1400:00:0700:04:5200:09:5900:15:1300:20:26.9500:20:34.50+00:04:094:0514,7
16KUC Bartosz 18SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZŚWIECIEM307M 1500:00:0700:05:0900:10:2000:15:3100:20:28.4500:20:35.60+00:04:104:0514,7
17PANASIUK Jarosław 78CHEŁMNOM501M 1600:00:0800:05:0400:10:1800:15:3100:20:33.1000:20:41.95+00:04:154:0614,6
18OLKOWSKI Jurek 99ŚWIECIEM601M 1700:00:0500:05:0500:10:2300:15:3400:20:40.2500:20:45.50+00:04:224:0814,5
19WINIARSKI Grzegorz 24THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM403M 1800:00:0600:05:1000:10:2200:15:3300:20:42.6500:20:49.00+00:04:254:0814,5
20WERNIK Roman 84ŚWIECIEM404M 1900:00:0400:04:5500:10:0900:15:3300:20:47.2000:20:51.45+00:04:294:0914,4
21CHUDECKI Robert 57GRÓDEKM405M 2000:00:0600:05:0400:10:2000:15:4200:20:55.8000:21:02.75+00:04:384:1114,3
22SZOSTEK Tomasz 5KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM406M 2100:00:0500:04:5800:10:2000:15:4100:20:57.5500:21:02.80+00:04:394:1114,3
23OCZKOŚ Robert 97CHEŁMNOM407M 2200:00:0400:04:5800:10:2100:15:4000:20:57.7500:21:01.75+00:04:404:1114,3
24SMOLIŃSKI Mateusz 32UKB SZUBINSZUBINOpen Mężczyźni7M 2300:00:0500:05:0600:10:2600:15:5500:21:04.4500:21:10.15+00:04:464:1214,2
25GRZENKOWITZ Dariusz 79CHEŁMNOM502M 2400:00:0700:05:0800:10:2900:15:5400:21:11.1500:21:18.50+00:04:534:1414,2
26SOBCZAK Robert 33UKB SZUBINSZUBINM408M 2500:00:0500:05:0200:10:2200:15:5500:21:16.8000:21:21.90+00:04:594:1514,1
27DYJACH Piotr 17SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZŚWIECIEM308M 2600:00:0700:05:0900:10:2800:15:5300:21:16.8500:21:23.85+00:04:594:1514,1
28IGLEWSKA Żaneta 7LUKS START NAKŁONAKŁOOpen Kobiety2K 200:00:0400:05:0600:10:2300:16:0900:21:24.6500:21:29.50+00:05:074:1614,0
29STRZELEWICZ Zuzanna 6LUKS START NAKŁONAKŁOOpen Kobiety3K 300:00:0500:05:0600:10:2800:16:0900:21:40.6500:21:46.05+00:05:234:2013,8
30BOJKE Mirosław 92CHEŁMNOM409M 2700:00:0400:04:5400:10:2300:16:1800:21:59.8000:22:04.65+00:05:424:2313,6
31KRZEŚNIAK Wojciech 58GRÓDEKM309M 2800:00:0600:05:1700:10:5500:16:4400:22:31.5500:22:38.30+00:06:134:3013,3
32OLLER Patrycja 14MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHEŁMNOOpen Kobiety4K 400:00:0500:05:2100:10:5700:16:4700:22:37.0000:22:42.45+00:06:194:3113,3
33MĄTEWSKI Kamil 53BRZOZOWOM3010M 2900:00:0400:05:0900:11:0000:17:1300:23:10.5500:23:15.05+00:06:524:3812,9
34SMYKOWSKI Łukasz 98JELENIECM4010M 3000:00:0500:05:2100:11:2200:17:3200:23:21.4500:23:26.45+00:07:034:4012,8
35JEZIORSKA Magdalena 10MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHEŁMNOOpen Kobiety5K 500:00:0400:05:2200:11:2000:17:3300:23:27.7000:23:31.90+00:07:104:4112,8
36DROŻDŻ Anna 21SKRA PATEREK SEKCJA BIEGOWANAKŁO NAD NOTECIĄK301K 600:00:0300:05:2900:11:3500:17:4100:23:46.5000:23:50.25+00:07:284:4512,6
37KUŹMA Anna 67ŚWIECIEK401K 700:00:0600:05:5500:11:5600:18:0300:24:02.6000:24:09.05+00:07:454:4812,5
38WALCZAK Anna 72GRUDZIĄDZK402K 800:00:0600:05:4800:11:5100:18:0100:24:03.2500:24:09.25+00:07:454:4812,5
39WAJDA Bartosz 1AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM4011M 3100:00:0700:05:2800:11:3400:17:4800:24:04.1500:24:11.20+00:07:464:4812,5
40PUKOWNIK Rafał 94SWIECIEM4012M 3200:00:0700:06:0200:12:3100:18:5300:24:51.8000:24:59.05+00:08:344:5812,1
41WALCZAK Jacek 73GRUDZIĄDZM4013M 3300:00:0700:05:4900:12:0700:18:3600:24:52.8500:24:59.85+00:08:354:5812,1
42KUBALA Adam 88CHEŁMNOOpen Mężczyźni8M 3400:00:0600:05:4700:12:0600:18:4100:25:09.8000:25:16.10+00:08:525:0111,9
43DOBEK Rafał 54STOLNOM3011M 3500:00:0800:06:0100:12:2900:19:0700:25:29.7000:25:37.70+00:09:125:0511,8
44CHMARA-BAKER Grażyna 89BRZEZINYK403K 900:00:0600:05:5700:12:2700:19:0600:25:36.1500:25:42.90+00:09:185:0711,7
45WRÓBLEWSKI Rafał 68KIJEWO SZLACHECKIE 44M4014M 3600:00:0900:06:1400:12:4200:19:1700:25:47.0500:25:56.45+00:09:295:0911,6
46KOWALCZYK Magdalena 50CHEŁMNOK404K 1000:00:0500:05:5900:12:2900:19:0900:25:50.6000:25:56.50+00:09:335:1011,6
47CIESIELSKA Agnieszka 19SKRA PATEREKNAKŁO NAD NOTECIĄK405K 1100:00:0400:06:1100:12:4600:19:2100:25:59.9500:26:04.65+00:09:425:1111,5
48CIESIELSKI Adrian 20SKRA PATEREKNAKŁO NAD NOTECIĄOpen Mężczyźni9M 3700:00:0500:06:1100:12:4500:19:2100:26:08.8500:26:14.10+00:09:515:1311,5
49GESING Joanna 59CHEŁMNOK302K 1200:00:0700:06:0400:12:5000:19:5900:27:16.2500:27:23.80+00:10:585:2711,0
50OLSZEWSKI Rafał 85GNIEWKOWOM4015M 3800:00:0900:06:3400:13:2600:20:3000:27:23.2500:27:32.35+00:11:055:2811,0
51OLSZEWSKA Ewa 86GNIEWKOWOK406K 1300:00:0800:06:3400:13:2600:20:3000:27:23.3000:27:32.15+00:11:055:2811,0
52ŚWIERCZEK Radosław 76CHEŁMNOM4016M 3900:00:1000:06:2200:13:2400:20:4900:27:35.8500:27:45.85+00:11:185:3110,9
53CHRZANOWSKI Paweł 95SZUBINM503M 4000:00:0600:06:1400:13:2400:20:3600:27:53.5000:27:59.55+00:11:355:3410,8
54MAŁEK Renata 90LNIANOK501K 1400:00:0600:06:2700:13:3300:20:4800:27:56.3000:28:03.25+00:11:385:3510,7
55CIESIELSKI Adam 100NAKŁO NAD NOTECIĄM3012M 4100:00:0600:06:2400:13:3300:20:5700:28:12.4000:28:18.70+00:11:545:3810,6
56MUSZYŃSKA Izabela 87BUKOWIECK502K 1500:00:0600:07:1500:14:3100:22:0200:29:33.6500:29:40.10+00:13:165:5410,2
57MARSZAŁEK Iga 69TORUŃK407K 1600:00:0700:07:0900:15:0400:23:1300:30:55.5000:31:02.75+00:14:376:119,7
58CHUDECKA Beata 56GRÓDEKK408K 1700:00:0800:07:3400:15:2900:23:2900:31:00.7000:31:08.75+00:14:436:129,7
59WITKOWSKI Łukasz 83GÓRSKM3013M 4200:00:0800:07:1800:15:2900:24:0800:32:30.2500:32:38.50+00:16:126:309,2
60PIŃCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata 66CHEŁMNOK409K 1800:00:0700:07:4700:16:1500:24:5300:33:04.6000:33:12.55+00:16:476:369,1
61LENC Janusz 25TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 4300:00:0800:07:4900:16:1700:24:4800:33:07.2500:33:16.10+00:16:496:379,1
62SIERPNIEWSKA Barbara 91NOWEK4010K 1900:00:0800:07:5300:16:2400:25:2000:33:49.6500:33:57.95+00:17:326:458,9
63PIETRUSZEWSKI Bogdan 77GRUDZIĄDZM701M 4400:00:0700:08:1100:16:5400:25:3400:34:00.5500:34:07.95+00:17:426:488,8
64ANGIEL Władysław 26TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM702M 4500:00:0400:08:1500:17:0600:25:4400:34:01.1000:34:05.60+00:17:436:488,8
65UCIŃSKI Edward 34UKB SZUBINSZUBINM703M 4600:00:0500:07:3000:16:3600:25:3300:34:17.1500:34:22.30+00:17:596:518,8
66CHRZANOWSKA Cecylia 38LISEWOK601K 2000:00:0400:08:1100:17:0300:25:4200:34:25.2500:34:29.90+00:18:076:538,7
Znaleziono 66 wynik(ów)