50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 750M - CHŁOPCY - 2010 - 2011
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.75 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 30
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 29
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.75km
Czas
brutto
0.75km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DZIEWIĄTKOWSKI Jakub 278SP 1 CHEŁMNOChłopcy1M 100:00:0200:02:13.3500:02:16.20 2:5720,3
2ZAWIEJA Dominik 245LUKS START NAKŁOChłopcy2M 200:00:0300:02:14.2500:02:17.70+00:00:012:5820,1
3JANKOWSKI Maksymilian 244LUKS START NAKŁOChłopcy3M 300:00:0200:02:16.0500:02:18.80+00:00:023:0119,9
4KMIEĆ Aleksander 291UKB SZUBINChłopcy4M 400:00:0200:02:19.7000:02:22.50+00:00:063:0519,4
5KORCZAK Ksawery 270SZKOŁA PODSTAWOWA IM. B. MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACHChłopcy5M 500:00:0400:02:19.0000:02:23.10+00:00:063:0519,4
6GRABOWSKI Leon 284SP 2 CHEŁMNOChłopcy6M 600:00:0300:02:21.0000:02:24.65+00:00:083:0819,1
7MAĆKOWSKI Łukasz 271SP 1 CHEŁMNOChłopcy7M 700:00:0000:02:28.5000:02:28.50+00:00:123:1718,2
8MĄCZYŃSKI Miłosz 263SP PAPOWO BISKUPIEChłopcy8M 800:00:0300:02:25.2500:02:28.90+00:00:123:1318,6
9MARKOWSKI Igor 273SP 1 CHEŁMNOChłopcy9M 900:00:0300:02:25.4000:02:29.05+00:00:123:1318,6
10MYDLIKOWSKI Tomasz 239KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIEChłopcy10M 1000:00:0300:02:25.8500:02:29.70+00:00:133:1318,6
11KRUSZYŃSKI Bartosz 248SP 4 CHEŁMNOChłopcy11M 1100:00:0300:02:27.1500:02:30.35+00:00:143:1618,4
12WIELGOS Aleks 288UKB SZUBINChłopcy12M 1200:00:0200:02:29.5000:02:32.25+00:00:163:1818,1
13PANKOWSKI Wojciech 281SP 1 CHEŁMNOChłopcy13M 1300:00:0300:02:29.4500:02:32.60+00:00:163:1818,1
14DRĄG Jędrzej 287SP 4 CHEŁMNOChłopcy14M 1400:00:0300:02:30.6500:02:34.00+00:00:173:2018,0
15PIOTROWSKI Aleksander 257SP GRZYBNOChłopcy15M 1500:00:0300:02:35.3500:02:38.55+00:00:223:2617,4
16BETHER Wiktor 268SP STOLNOChłopcy16M 1600:00:0300:02:35.7500:02:38.80+00:00:223:2617,4
17KORBAL Adrian 261SP GRZYBNOChłopcy17M 1700:00:0300:02:38.3000:02:41.80+00:00:253:3017,1
18GROSS Wojciech 265SP PAPOWO BISKUPIEChłopcy18M 1800:00:0400:02:37.6000:02:41.95+00:00:253:2917,2
19ZASOWSKI Jakub 290UKB SZUBINChłopcy19M 1900:00:0400:02:45.0500:02:49.40+00:00:333:4016,4
20ZASADOWSKI Dominik 274SP 1 CHEŁMNOChłopcy20M 2000:00:0400:02:45.2500:02:49.70+00:00:333:4016,4
21BEJMOWICZ Bartosz 289UKB SZUBINChłopcy21M 2100:00:0300:02:51.2500:02:54.60+00:00:383:4815,8
22WOLNIAK Kacper 292UKB SZUBINChłopcy22M 2200:00:0400:02:50.5500:02:54.70+00:00:383:4615,9
23SZYBURA Michał 272SP 1 CHEŁMNOChłopcy23M 2300:00:0200:02:57.0000:02:59.80+00:00:433:5615,3
24JANC Dawid 275SP 1 CHEŁMNOChłopcy24M 2400:00:0300:03:01.9500:03:05.60+00:00:494:0114,9
25MONDRZEJEWSKI Jakub 445SP PAPOWO BISKUPIEChłopcy25M 2500:00:0400:03:02.2500:03:07.00+00:00:504:0214,8
26KOSIŃSKI Mikołaj 262SP KOLNOChłopcy26M 2600:00:0400:03:09.6500:03:13.95+00:00:574:1214,3
27PATEK Jan 254SP GRZYBNOChłopcy27M 2700:00:0300:03:12.0000:03:15.75+00:00:594:1614,1
28JANKOWSKI Kacper 444SP PAPOWO BISKUPIEChłopcy28M 2800:00:0500:04:16.4000:04:22.20+00:02:065:4110,5
29MIKOŁAJCZYK Michał 282SP 1 CHEŁMNOChłopcy29M 2900:19:5600:04:39.3000:24:35.60+00:22:196:129,7
30DRĄŻKOWSKI Borys 279SP 1 CHEŁMNOChłopcy30M 3000:00:03   
Znaleziono 30 wynik(ów)