50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 750M - DZIEWCZĘTA - 2010 - 2011
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.75 km
Zgłoszonych : 63
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 44
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.75km
Czas
brutto
0.75km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAWLIKOWSKA Aleksandra 217SP STOLNODziewczęta1K 100:00:0100:02:14.0500:02:15.65 2:5820,1
2KLESZCZYŃSKA Kalina 197SP 4 CHEŁMNODziewczęta2K 200:00:0100:02:23.8500:02:25.70+00:00:103:1018,9
3KWAPICH Karina 181LUKS START NAKŁODziewczęta3K 300:00:0200:02:26.3000:02:28.85+00:00:133:1418,5
4PUDŁOWSKA Natalia 235UKB SZUBINDziewczęta4K 400:00:0200:02:27.3000:02:29.55+00:00:133:1618,4
5BOŚ Michalina 209SP KOLNODziewczęta5K 500:00:0300:02:31.5000:02:34.55+00:00:183:2117,9
6HOMANN Agnieszka 213SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta6K 600:00:0000:02:40.0500:02:40.05+00:00:243:3316,9
7DOMACHOWSKA Agata 179LUKS SEROCKDziewczęta7K 700:00:0300:02:40.0000:02:43.85+00:00:283:3316,9
8WŁOCH Marta 180LUKS SEROCKDziewczęta8K 800:00:0400:02:40.4500:02:44.45+00:00:283:3316,9
9KENSIK Laura 178KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIEDziewczęta9K 900:00:0300:02:41.1000:02:44.55+00:00:283:3416,8
10STANISZEWSKA Maja 447SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta10K 1000:00:0200:02:44.2500:02:47.10+00:00:313:3816,5
11DONDALSKA Dominika 203SP GRZYBNODziewczęta11K 1100:00:0300:02:44.9000:02:48.15+00:00:323:3816,5
12KORECKA Łucja 215SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta12K 1200:00:0400:02:45.3500:02:50.15+00:00:343:4016,4
13TREPKOWSKA Amelia 219SP STOLNODziewczęta13K 1300:00:0400:02:47.1500:02:51.15+00:00:353:4216,2
14WOLSKA Patrycja 218SP STOLNODziewczęta14K 1400:00:0200:02:50.8500:02:52.95+00:00:373:4615,9
15KWIATKOWSKA Anastazja 234UKB SZUBINDziewczęta15K 1500:00:0200:02:51.1500:02:53.55+00:00:373:4815,8
16OSTROWSKA Maja 189LUKS START NAKŁODziewczęta16K 1600:00:0200:02:53.9500:02:56.40+00:00:403:5015,6
17KRAWCZYK Zofia 195SP 4 CHEŁMNODziewczęta17K 1700:00:0200:02:53.9500:02:56.70+00:00:413:5015,6
18ZAKRZEWSKA Milena 200SP GRZYBNODziewczęta18K 1800:00:0300:02:53.5000:02:56.75+00:00:413:5015,6
19KOWALSKA Aleksandra 199SP 4 CHEŁMNODziewczęta19K 1900:00:0200:02:54.5000:02:56.95+00:00:413:5215,5
20WRÓBLEWSKA Paulina 204SP GRZYBNODziewczęta20K 2000:00:0200:02:55.8000:02:58.55+00:00:423:5315,4
21KAJEWSKA Julia 225SP 1 CHEŁMNODziewczęta21K 2100:00:0200:02:56.5000:02:58.75+00:00:433:5415,3
22SKAŁA Zofia 237UKB SZUBINDziewczęta22K 2200:00:0300:02:59.5000:03:03.20+00:00:473:5815,1
23JASIŃSKA Klaudia 238UKB SZUBINDziewczęta23K 2300:00:0300:03:00.3500:03:03.45+00:00:474:0015,0
24LICA Martyna 210SP KOLNODziewczęta24K 2400:00:0200:03:02.4500:03:05.20+00:00:494:0214,8
25HOFMAN - KAMIŃSKA Maja 236UKB SZUBINDziewczęta25K 2500:00:0300:03:02.6000:03:06.05+00:00:504:0214,8
26WRÓBEL Marcelina 212SP KOLNODziewczęta26K 2600:00:0300:03:08.6000:03:12.00+00:00:564:1014,4
27MICHALSKA Amelia 231SP 2 CHEŁMNODziewczęta27K 2700:00:0300:03:19.7000:03:23.25+00:01:074:2513,6
28KOŚCIELNA Amelia 202SP GRZYBNODziewczęta28K 2800:00:0500:03:18.4500:03:23.55+00:01:074:2413,6
29ŚWIADEK Martyna 211SP KOLNODziewczęta29K 2900:00:0400:03:38.4000:03:42.70+00:01:274:5012,4
30WANATOWSKA Weronika 226SP 1 CHEŁMNODziewczęta30K 3000:00:0300:03:42.2000:03:45.60+00:01:294:5612,2
31MODRZYŃSKA Oliwia 446SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta31K 3100:00:0400:03:45.1500:03:49.95+00:01:345:0012,0
32BRZOZOWSKA Amelia 230SP 1 CHEŁMNODziewczęta32K 3200:00:0200:03:56.4500:03:58.70+00:01:435:1411,4
33RZEPA Angelika 206SP GRZYBNODziewczęta33K 3300:00:0400:04:07.9000:04:12.10+00:01:565:2910,9
34SZYMBORSKIA Klara 198SP 4 CHEŁMNODziewczęta34K 3400:10:5000:02:38.3000:13:29.25+00:11:133:3017,1
35SZYMCZAK Klaudia 191LUKS START NAKŁODziewczęta35K 3500:10:5100:02:41.6000:13:33.05+00:11:173:3416,8
36ZILLMANN Marcelina 223SP 1 CHEŁMNODziewczęta36K 3600:10:5000:02:47.4000:13:38.20+00:11:223:4216,2
37MICHALAK Amelia 188LUKS START NAKŁODziewczęta37K 3700:10:5100:02:47.8000:13:39.55+00:11:233:4216,2
38BAJERSKA Eliza 183LUKS START NAKŁODziewczęta38K 3800:10:5200:02:52.6500:13:45.15+00:11:293:4915,7
39KRASUCKA Natalia 224SP 1 CHEŁMNODziewczęta39K 3900:10:5100:03:18.8500:14:10.50+00:11:544:2413,6
40KRAVCHENKO Viktoria 229SP 1 CHEŁMNODziewczęta40K 4000:10:5100:03:27.6000:14:19.50+00:12:034:3613,0
41PACZEWSKA Daria 228SP 1 CHEŁMNODziewczęta41K 4100:10:5000:03:35.3500:14:26.30+00:12:104:4612,6
42WILCZARSKA Zuzanna 222SP 1 CHEŁMNODziewczęta42K 4200:10:5100:04:50.4000:15:42.05+00:13:266:269,3
43GOCLIK Julia 220SP 1 CHEŁMNODziewczęta43K 4300:10:5100:04:50.6500:15:42.10+00:13:266:269,3
44MIKOŁAJEWSKA Martyna 221SP 1 CHEŁMNODziewczęta44K 4400:10:5100:05:41.5000:16:32.60+00:14:167:347,9
45BACA Dominika 208SP GRZYBNODziewczęta45K 4500:00:04   
Znaleziono 45 wynik(ów)