50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 900M - DZIEWCZĘTA 2008 - 2009
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2021-10-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.9 km
Zgłoszonych : 48
Wystartowało : 25
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 25
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Dziewczęta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.9km
Czas
brutto
0.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZIELIŃSKA Zuzanna 449KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta1K 100:00:0100:02:53.3500:02:55.05 3:1218,7
2ZŁOTOWSKA Jagoda 316SP STOLNODziewczęta2K 200:00:0100:03:04.2000:03:05.90+00:00:103:2417,6
3ŚWIĄDER Ewa 315SP STOLNODziewczęta3K 300:00:0100:03:08.2000:03:09.90+00:00:143:2817,2
4ZAPARUCHA Kinga 450KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta4K 400:00:0100:03:11.2500:03:13.15+00:00:183:3217,0
5PRZYŁUCKA Wiktoria 300SP 4 CHEŁMNODziewczęta5K 500:00:0100:03:14.7500:03:16.65+00:00:213:3516,7
6MAŃKOWSKA Olga 297LUKS START NAKŁODziewczęta6K 600:00:0100:03:16.0000:03:17.90+00:00:223:3716,5
7SZOSTEK Małgorzata 448KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta7K 700:00:0200:03:15.8000:03:18.75+00:00:233:3616,6
8JANUS Maja 336UKB SZUBINDziewczęta8K 800:00:0200:03:17.8000:03:19.80+00:00:243:3816,4
9WOLSKA Aleksandra 317SP STOLNODziewczęta9K 900:00:0100:03:29.4000:03:31.35+00:00:363:5215,5
10ORDON Agnieszka 307SP GRZYBNODziewczęta10K 1000:00:0200:03:29.5000:03:31.75+00:00:363:5215,5
11KRZYWDZIŃSKA Zofia 333UKB SZUBINDziewczęta11K 1100:00:0200:03:33.5000:03:35.70+00:00:403:5615,2
12KATLEWSKA Martyna 329SP 1 CHEŁMNODziewczęta12K 1200:00:0300:03:33.4000:03:36.50+00:00:413:5615,2
13WALKOWIAK Urszula 296LUKS START NAKŁODziewczęta13K 1300:00:0200:03:34.7500:03:37.60+00:00:423:5715,1
14TYMIŃSKA Lena 319SP STOLNODziewczęta14K 1400:00:0100:03:38.8000:03:40.75+00:00:454:0214,9
15SAWINA Katarzyna 308SP GRZYBNODziewczęta15K 1500:00:0200:03:39.9000:03:42.10+00:00:474:0314,8
16TORKOWSKA Aleksandra 318SP STOLNODziewczęta16K 1600:00:0200:03:40.2500:03:42.80+00:00:474:0414,7
17KENSIK Marta 320SP 2 CHEŁMNODziewczęta17K 1700:00:0200:03:42.5500:03:44.80+00:00:494:0614,6
18SZYPURA Martyna 337UKB SZUBINDziewczęta18K 1800:00:0200:03:44.9000:03:47.25+00:00:524:0814,5
19JAGODZIŃSKA Agata 327SP 2 CHEŁMNODziewczęta19K 1900:00:0200:03:50.3000:03:52.50+00:00:574:1514,1
20WIELGOS Laura 335UKB SZUBINDziewczęta20K 2000:00:0200:03:51.9500:03:54.20+00:00:594:1614,0
21WSZOŁEK Marta 299SP 4 CHEŁMNODziewczęta21K 2100:00:0100:03:58.4000:04:00.05+00:01:054:2413,6
22KURZEJA Julia 313SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta22K 2200:00:0200:03:59.7500:04:02.45+00:01:074:2513,6
23SZYBURA Weronika 331SP 1 CHEŁMNODziewczęta23K 2300:00:0200:04:01.9500:04:04.80+00:01:094:2713,4
24ABUBAKR Sousan 325SP 2 CHEŁMNODziewczęta24K 2400:00:0200:04:09.3500:04:11.70+00:01:164:3613,0
25KOPAŃSKA Dominika 330SP 1 CHEŁMNODziewczęta25K 2500:00:0200:04:16.9000:04:19.45+00:01:244:4412,7
Znaleziono 25 wynik(ów)