7 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA
Organizator : Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum"
Data : 2021-10-02
Miejsce : Słupsk
Dystans : 10.55 km
Zgłoszonych : 148
Wystartowało : 125
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 125
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-35 | M18-35 | K36-44 | M36-44 | K45+ | M45+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1STRUK Adam 110RCI GDYNIASŁUCHOWOM18-351M 100:46:57.62 4:2713,5
2PELO Artur 837 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANYSŁUPSKM36-441M 200:48:15.29+00:01:174:3413,1
3PIOTRASCHKE Paweł 91POLICJA.PLM36-442M 300:50:21.07+00:03:234:4612,6
4PIEŚKIEWICZ Mateusz 876 BPDTUREKM18-352M 400:50:43.54+00:03:454:4812,5
5WOJCIECHOWSKI Maciej 132POLICJA.PLSZCZYTNOM45+1M 500:52:06.96+00:05:094:5612,1
6POŁEĆ Arkadiusz 93POLICJA.PLRUMIAM18-353M 600:53:51.38+00:06:535:0611,8
7PYTLAK Michał 977 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANYSIEMIANICEM18-354M 700:55:37.75+00:08:405:1611,4
8NOWICKI Artur 767 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANYMALCZYCEM36-443M 800:56:04.50+00:09:065:1811,3
9ZACHARCZUK Albin 1367 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANYSŁUPSKM18-355M 900:57:09.31+00:10:115:2511,1
10HERMAN Arkadiusz 26SŁUPSKM45+2M 1000:57:24.39+00:10:265:2611,0
11MISZKE Patryk 69CRIWWRE GRÓJEC / 5 KRREL LĘBORKWEJHEROWOM36-444M 1100:58:43.14+00:11:455:3310,8
12NIEDZIÓŁKA Jakub 73AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGRABIANÓWM18-356M 1200:59:17.55+00:12:195:3710,7
13ŚWIĄTEK Michał 11812 WBOTTRZEMESZNOM36-445M 1301:01:14.75+00:14:175:4810,3
14NOWINOWSKI Andrzej 77KP PSP TUREKTUREKM45+3M 1401:01:43.28+00:14:455:5010,3
15ANDRZEJEWSKI Maciej 1CSWLĄD-POZNANGNIEZNOM18-357M 1501:01:54.76+00:14:575:5210,2
16WARZOCHA Jan 127ŻARYM18-358M 1601:01:57.58+00:14:595:5210,2
17MAJOR Krzysztof 63AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWARSZAWAM18-359M 1701:02:58.30+00:16:005:5810,1
18SOCHAŃSKI Piotr 107AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHJELNIAM18-3510M 1801:02:58.38+00:16:005:5810,1
19DOBROWOLSKI Mateusz 15JW 4531SZCZECINM18-3511M 1901:04:56.82+00:17:596:099,7
20ŻYLICZ Paweł 140ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSKSŁUPSKM18-3512M 2001:05:46.44+00:18:486:149,6
21WALASIK Damian 124AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSTRUGAM18-3513M 2101:05:47.10+00:18:496:149,6
22KĘPIŃSKI Maksymilian 396 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWAM36-446M 2201:06:20.01+00:19:226:179,5
23PERIŻOK Jakub 849 BBKPANCOSTRÓDAM18-3514M 2301:06:22.17+00:19:246:179,5
24KLIM Łukasz 40MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJWARSZAWAM18-3515M 2401:06:23.73+00:19:266:179,5
25MIERZANIEC Dawid 671PBOTBIAŁYSTOKM18-3516M 2501:06:26.43+00:19:286:179,5
26NOWAK Michał 75URZĄD MIASTA SIEDLCESIEDLCEM18-3517M 2601:06:37.82+00:19:406:189,5
27KACZYKOWSKI Mariusz 33RCI GDYNIAWIERZCHUCINOM36-447M 2701:06:51.09+00:19:536:209,5
28DREWNIAK Tomasz 16JW 3775 CHOJNICESŁUPSKM45+4M 2801:07:08.03+00:20:106:219,4
29SUCHMIEL Daniel 1115 PUŁK CHEMICZNYSOSNOWIECM18-3518M 2901:07:41.32+00:20:436:249,4
30PIŁCZYŃSKI Zbigniew 90SŁUPSKM45+5M 3001:07:47.93+00:20:506:259,3
31REDZIŃSKI Paweł 144watahaM18-3519M 3101:07:59.53+00:21:016:269,3
32SIWEK Wojciech 1475 batalion strzelców podhalańskichPRZEMYŚLM18-3520M 3201:08:27.39+00:21:296:299,2
33ESSI-EZINH Aleksander 18SFORABMKPIASECZNOM18-3521M 3301:08:52.37+00:21:546:319,2
34PRACHNIO Maciej 95SFORA BMKDŁUGA SZLACHECKAM45+6M 3401:09:07.49+00:22:096:339,2
35OLESZEK Jerzy 80SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ USTKAGRABNOM45+7M 3501:09:21.31+00:22:236:349,1
36RZECHOWSKI Filip 102BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM36-448M 3601:09:45.59+00:22:476:369,1
37ŚLIWIŃSKI Filip 1171 RBLOG WAŁCZDOLASZEWOM18-3522M 3701:09:49.53+00:22:516:379,1
38WOJCIECHOWSKI Dariusz 133KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIE SFORA BMKSWORNEGACIEM45+8M 3801:10:14.55+00:23:166:399,0
39JEŻYNA Bartosz 30AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKARLINOM18-3523M 3901:10:15.20+00:23:176:399,0
40ROMAN Krzysztof 101SFORA BMKBOLSZEWOM36-449M 4001:10:17.72+00:23:206:399,0
41KOWALSKA Natalia 477 PBOTGDAŃSKK18-351K 101:10:25.02+00:23:276:409,0
42GRZECHULSKI Piotr 23MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWANOWY DWÓR WEJHEROWSKIM45+9M 4101:10:28.36+00:23:306:409,0
43OKRÓJ Piotr 797 PBOTSŁUPSKM18-3524M 4201:10:53.57+00:23:556:438,9
44GŁOWACKI Andrzej 20DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJLEGIONOWOM45+10M 4301:11:11.33+00:24:136:448,9
45BAJUR Bartosz 3AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGOŚCISZEWOM18-3525M 4401:11:25.94+00:24:286:468,9
46KAMIŃSKI Paweł 35CZELADŹM18-3526M 4501:11:31.68+00:24:346:468,9
47TWARDOWSKI Wojciech 1232. PUŁK ROZPOZNAWCZYHRUBIESZÓWM18-3527M 4601:11:32.28+00:24:346:468,8
48SZCZYPA Filip 1147. EDSPUŁAWYM18-3528M 4701:11:50.36+00:24:526:488,8
49KRYSZAK Przemysław 487. EDSPOWIDZM36-4410M 4801:11:50.77+00:24:536:488,8
50KASPRZYK Piotr 38WATWARSZAWAM18-3529M 4901:11:55.70+00:24:586:498,8
51ŁOJEK Konrad 5644 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3530M 5001:11:58.30+00:25:006:498,8
52MALINOWSKI Karol 64DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJLEGIONOWOM45+11M 5101:12:14.48+00:25:166:508,8
53WOJCIECHOWSKA Ines 131MŁODY VS STARYMICHAŁÓW - REGINÓWK45+1K 201:12:14.73+00:25:176:508,8
54OLSZAR Grzegorz 81DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWODARŁOWOM36-4411M 5201:12:41.65+00:25:446:538,7
55PŁOSKI Krzysztof 921RBLOG WAŁCZ/SKŁAD DARŁOWOBOBOLINM36-4412M 5301:12:41.67+00:25:446:538,7
56HABRAT Barbara 25AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKROSNOK18-352K 301:12:44.91+00:25:476:538,7
57NACZK Wiktoria 72KADET PCE LĘBORK¸ LKB IM. BRACI PETKLĘBORKK18-353K 401:12:50.27+00:25:526:548,7
58MAJCHRZAK Dariusz 62CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM45+12M 5401:13:00.20+00:26:026:558,7
59MAJCHRZAK Łukasz 617 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSŁUPSKM18-3531M 5501:13:00.82+00:26:036:558,7
60LEWANDOWSKI Maciej 54POLICJA.PLKOBYLNICAM18-3532M 5601:13:01.36+00:26:036:558,7
61MORAWIAK Łukasz 70NOWA KALETKAM36-4413M 5701:13:01.42+00:26:036:558,7
62CZAJCZYŃSKI Daniel 12SFORA BMKWRZEŚNIAM45+13M 5801:13:22.10+00:26:246:578,6
63JAGODA Anna 28BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMRUMIAK18-354K 501:13:47.99+00:26:506:598,6
64SZUBA Mariusz 116NO EXCUSES TEAMTRZEMESZNOM45+14M 5901:13:59.09+00:27:017:008,6
65BABIŃSKI Marcin 27 PBOTLĘBORKM18-3533M 6001:15:01.26+00:28:037:068,4
66GRABOWSKI Zbigniew 21SFORA BMKŁOMIANKIM45+15M 6101:15:01.39+00:28:037:068,4
67CICHAŁA Damian 11BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO/TDT SŁUPSKSŁUPSKM18-3534M 6201:15:17.55+00:28:197:088,4
68STASZAK Wojciech 109KMP KOSZALINDARŁOWOM18-3535M 6301:15:27.71+00:28:307:098,4
69JANKIEWICZ Marek 29MŁODY VS STARYWIELISZEWM36-4414M 6401:15:39.93+00:28:427:108,4
70KACZMARCZYK Kamil 32HERNIKTEAM/COASRYNIAM18-3536M 6501:15:54.64+00:28:577:118,3
71MROCZKOWSKI Paweł 711 PBOTCZERWONKIM18-3537M 6601:16:06.30+00:29:087:128,3
72WALOS Grzegorz 1268 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM36-4415M 6701:16:09.33+00:29:117:138,3
73LANG-KULA Monika 52OPOLEK18-355K 601:16:13.23+00:29:157:138,3
74KULA Dawid 50WIERZCHOWOM18-3538M 6801:16:15.08+00:29:177:138,3
75KONWIŃSKI Michał 44MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAINOWROCŁAWM18-3539M 6901:16:16.13+00:29:187:138,3
76TERLECKI Władysław 119MVSSLEGIONOWOM36-4416M 7001:16:23.17+00:29:257:148,3
77WOŁODKO Michał 135KOMENDA GŁÓWNA POLICJIRADZYŃ PODLASKIM18-3540M 7101:16:47.10+00:29:497:168,2
78KARCZEWSKI Michał 37WATBIAŁYSTOKM18-3541M 7201:17:28.17+00:30:307:208,2
79WEILAND Adrian 128NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM36-4417M 7301:17:36.47+00:30:387:218,2
80PIELICH Konrad 86SŁUPSKM36-4418M 7401:17:37.08+00:30:397:218,2
81KLINGBEIN Dawid 149BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKM18-3542M 7501:17:38.73+00:30:417:218,2
82KUBIAK Karolina 49WEJHEROWOK36-441K 701:17:54.21+00:30:567:238,1
83KAJA Robert 34WIELUŃ BIEGAWIELUŃM45+16M 7601:18:16.74+00:31:197:258,1
84JÓSKOWSKI Bogdan 31RCI GDYNIAREDAM45+17M 7701:18:30.72+00:31:337:268,1
85KOCISZ Kamil 4315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM36-4419M 7801:18:41.74+00:31:447:278,0
86WALCZAK Adrian 125WATGRODKÓWM18-3543M 7901:20:01.02+00:33:037:357,9
87WOLIŃSKI Karol 134SGO GDAŃSKLEGBĄDM36-4420M 8001:20:04.65+00:33:077:357,9
88TOMCZAK Dominik 121MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWASLUPSKM45+18M 8101:20:18.08+00:33:207:367,9
89LISZEWSKI Damian 55WKB META LUBLINIECWROCŁAWM36-4421M 8201:20:24.10+00:33:267:377,9
90STASIEWICZ Magdalena 1081 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBIAŁYSTOKK18-356K 801:20:36.81+00:33:397:387,9
91DANIELEWICZ Daria 13AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGNIEWKOWOK18-357K 901:21:00.66+00:34:037:407,8
92KMIECIK Aleksadra 42AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBARTOSZYCEK18-358K 1001:21:01.41+00:34:037:407,8
93SZEWCZYK Paweł 115NO EXCUSES TEAMKŁECKOM45+19M 8301:21:26.93+00:34:297:437,8
94RACZYŃSKA Anna 98BALTIC SEALS/AML SŁUPSK/7BOWSŁUPSKK36-442K 1101:22:05.66+00:35:087:467,7
95MAJCHERSKI Piotr 60MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAKRĘPA KASZUBSKAM36-4422M 8401:23:15.41+00:36:177:537,6
96MATUSZEWSKI Rafał 667 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY KWAKOWOM45+20M 8501:23:25.47+00:36:277:547,6
97MARKOWSKA Angelika 65BOLESŁAWIECK18-359K 1201:23:36.83+00:36:397:557,6
98DABKOWSKI Mariusz 150JW 5699PRZASNYSZM45+21M 8601:24:49.72+00:37:528:027,5
99PIETRZYCKI Dariusz 89SŁUPSKM45+22M 8701:25:05.04+00:38:078:037,4
100BUBEL Sebastian 75 PUŁK CHEMICZNYTWARDOWICEM36-4423M 8801:25:56.68+00:38:598:087,4
101KOSEWSKA Monika 46MŁODY VS STARYŁAJSKIK36-443K 1301:26:00.51+00:39:028:097,4
102GIERAT Dawid 19SŁUPSKM18-3544M 8901:26:22.81+00:39:258:117,3
103SADŁOWSKI Filip 104SŁUPSKM18-3545M 9001:26:23.32+00:39:258:117,3
104SŁYK Jakub 1066 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJCELESTYNÓM18-3546M 9101:26:23.77+00:39:268:117,3
105RAHOZA Szymon 99NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSIEMIANICEM36-4424M 9201:26:27.75+00:39:308:117,3
106CHOJNACKI Jarosław 106 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJWOLA GUTOWSKAM18-3547M 9301:27:29.76+00:40:328:177,2
107PIEKARSKI Paweł 85MŁODY VS STARYLEGIONOWOM45+23M 9401:29:42.74+00:42:458:307,1
108KULCZAK Paweł 51BRODOWOM36-4425M 9501:29:43.94+00:42:468:307,1
109PIETRZYCKI Andrzej 88NIEZRZESZONYSLUPSKM45+24M 9601:30:00.18+00:43:028:317,0
110BANASZCZYK Kacper 46 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJRADOMM18-3548M 9701:32:28.07+00:45:308:456,8
111SAWICZ Łukasz 105WITKOWOM18-3549M 9801:33:35.07+00:46:378:526,8
112SOLARZ Patryk 1485 batalion strzelców podhalańskichPRZEMYŚLM18-3550M 9901:35:00.74+00:48:039:006,7
113CZERWIŃSKA Anna 146NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK36-444K 1401:35:54.13+00:48:569:056,6
114BUGAJSKI Robert 86 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJRADOMM45+25M 10001:37:11.32+00:50:139:126,5
115WĘCŁAWIAK Jakub 129ORZECHOWOM18-3551M 10101:37:59.80+00:51:029:176,5
116KAMIŃSKI Tomasz 368 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM36-4426M 10201:38:05.81+00:51:089:176,5
117PUCHALSKA-KOCISZ Gabriela 96BBL GIŻYCKOGIŻYCKOK36-445K 1501:38:19.83+00:51:229:196,4
118ZNÓJ Tomasz 139SFORA BMKBORKI-PADUCHYM36-4427M 10301:38:30.02+00:51:329:206,4
119KEMPIŃSKI Łukasz 145CSMW UstkaUSTKAM18-3552M 10401:41:11.63+00:54:149:356,3
120HRYCIÓW Paweł 278 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYBIAŁOGARDM36-4428M 10501:41:16.96+00:54:199:356,3
121KWAPIS Wojciech 143SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ USTKASTRZELINOM36-4429M 10601:41:19.53+00:54:219:366,2
122GRALA Karolina 22AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSTARE MIASTOK18-3510K 1601:41:24.35+00:54:269:366,2
123SUCHTA Joanna 112GDAŃSKK18-3511K 1701:41:40.07+00:54:429:386,2
124SZCZYGIEŁ Marcin 113KRĘPA SŁUPSKAM36-4430M 10701:43:28.94+00:56:319:486,1
125KLIMEK Marcin 41SŁAWNOM18-3553M 10801:43:29.29+00:56:319:486,1
Znaleziono 125 wynik(ów)