7. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2010-2009
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 56
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJDA Stanisław 765WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20091M 100:00:0000:03:28.1500:03:29.10 3:2817,3
2SOCHACKA Aleksandra 403WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20091K 100:00:0200:03:35.2500:03:37.85+00:00:073:3516,7
3SKLEPIŃSKI Franek 755WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20092M 200:00:0000:03:38.9000:03:38.90+00:00:103:3816,5
4WAŁKUSKI Mateusz 762WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20093M 300:00:0100:03:38.9500:03:40.20+00:00:103:3816,5
5LUKIC Marko 741DELTAWARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20094M 400:00:0100:03:40.0000:03:41.55+00:00:113:4016,4
6BATKO-BOCHEŃSKI Jerzy 702WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20095M 500:00:0100:03:42.1000:03:43.50+00:00:133:4216,2
6JAREK Zuzanna 718RACE FIGHTER JUNIORMIŃSK MAZOWIECKIKVII - Dziewczynki 2010-20092K 200:00:0100:03:42.1000:03:43.95+00:00:133:4216,2
8KOWALCZYK Natalia 733UKS JASIŃSKIWARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20093K 300:00:0000:03:44.4000:03:44.40+00:00:163:4416,1
9PROCENKO Victoria 748TEAM MB / SP257WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20094K 400:00:0200:03:45.6000:03:47.60+00:00:173:4516,0
10ŚCIUBA Dawid 761SKALARWARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20096M 600:00:0100:03:49.8000:03:50.80+00:00:213:4915,7
11DUDKOWSKI Tymoteusz 713RADO TRI TEAMWARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20097M 700:00:0100:03:51.9500:03:53.90+00:00:233:5115,6
12SZCZEPAŃCZYK Jan 760WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20098M 800:00:0100:03:54.2500:03:55.70+00:00:263:5415,4
13BORKOWSKI Szymon 707WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-20099M 900:00:0100:03:54.8000:03:56.50+00:00:263:5415,4
14ZDZIECH Bartosz 769SP112WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200910M 1000:00:0100:03:54.8500:03:56.00+00:00:263:5415,4
15PIEROŻAK Wiktor 746SP 355WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200911M 1100:00:0300:03:56.6000:03:59.85+00:00:283:5615,3
16KOWALSKI Piotr 734WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200912M 1200:00:0000:03:56.9000:03:57.85+00:00:283:5615,3
17WIERZBICKI Wiktor 764WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200913M 1300:00:0200:03:58.0500:04:00.30+00:00:293:5815,1
18KAŁUŻA Jan 724WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200914M 1400:00:0100:03:58.2000:03:59.25+00:00:303:5815,1
19KOSMALA Adam 731GRODZISK MAZOWIECKIKVII - Chłopcy 2010-200915M 1500:00:0200:04:04.2500:04:06.40+00:00:364:0414,8
20SWORCZUK Maciej 758WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200916M 1600:00:0100:04:06.7500:04:07.75+00:00:384:0614,6
21KNYCH Krzysztof 728SP 31WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200917M 1700:00:0100:04:10.2000:04:11.60+00:00:424:1014,4
22ORGANA Kaja 744WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20095K 500:00:0100:04:15.4500:04:17.30+00:00:474:1514,1
23ZAKRZEWSKA Paulina 343WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20096K 600:00:0200:04:18.6000:04:21.10+00:00:504:1814,0
24SAPAŁA Tadeusz 752WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200918M 1800:00:0200:04:20.3000:04:22.30+00:00:524:2013,8
25RUCIŃSKI Robert 405WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200919M 1900:00:0200:04:22.1500:04:25.05+00:00:544:2213,7
26JAKUBIAK Nikodem 717WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200920M 2000:00:0000:04:22.5000:04:22.50+00:00:544:2213,7
27LEWICKA Aleksandra 739WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20097K 700:00:0200:04:26.9000:04:29.05+00:00:584:2613,5
28BOGUCKI Adrian 705WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200921M 2100:00:0200:04:28.0000:04:30.15+00:00:594:2813,4
29GRAMATNIKOWSKI Tomasz 716KYOKO WARSZAWAWARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200922M 2200:00:0200:04:30.2000:04:33.00+00:01:024:3013,3
30DOS SANTOS ALVES Heitor 711WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200923M 2300:00:0100:04:33.5000:04:34.95+00:01:054:3313,2
31SZWARC Cezary 714KVII - Chłopcy 2010-200924M 2400:00:0100:04:35.5500:04:37.10+00:01:074:3513,1
32ZAJĄC Karolina 340WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20098K 800:00:0200:04:38.8000:04:41.75+00:01:104:3812,9
33KRAJEWSKA Nina 736SP 356WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-20099K 900:00:0100:04:39.2000:04:41.05+00:01:114:3912,9
34KAŁUŻA Anna 725WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200910K 1000:00:0200:04:44.0500:04:46.20+00:01:154:4412,7
35WOLNY Marcin 767WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200925M 2500:00:0000:04:44.7000:04:44.70+00:01:164:4412,7
36DRABIK Julia 712SP 368WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200911K 1100:00:0300:04:54.2000:04:57.30+00:01:264:5412,2
37JÓŹWIAK Damian 721SLOWJOGGINGWARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200926M 2600:00:0100:04:55.4000:04:56.85+00:01:274:5512,2
38BOGUSIEWICZ Damian 706WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200927M 2700:00:0300:04:56.4000:04:59.80+00:01:284:5612,2
39KINEL Wiktoria 826WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200912K 1200:00:0100:04:56.9000:04:58.45+00:01:284:5612,2
40SYGNOWSKI Konrad 759WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200928M 2800:00:0200:04:59.6000:05:02.10+00:01:314:5912,0
41KAMIŃSKI Paweł 727WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200929M 2900:00:0300:05:02.1000:05:05.40+00:01:335:0211,9
42MARCINKIEWICZ Zuzanna 743SP 110WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200913K 1300:00:0200:05:02.4500:05:04.95+00:01:345:0211,9
43BOROWSKA Oliwia 708WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200914K 1400:00:0200:05:03.7000:05:06.20+00:01:355:0311,9
44STERCZEWSKI Alex 756WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200930M 3000:00:0100:05:05.9000:05:07.45+00:01:375:0511,8
45PYZA Karina 749WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200915K 1500:00:0200:05:07.8500:05:10.35+00:01:395:0711,7
46LUCHOWSKA Antonina 740VARSOVIAWARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200916K 1600:00:0100:05:08.1500:05:09.40+00:01:405:0811,7
47JEZIERSKI Bartosz 720WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200931M 3100:00:0100:05:22.9000:05:24.55+00:01:545:2211,2
48KOŁODZIEJCZYK Alan 730WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200932M 3200:00:0000:05:48.2000:05:48.20+00:02:205:4810,3
49KAMIŃSKA Joanna 726WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200917K 1700:00:0200:05:52.3500:05:54.50+00:02:245:5210,2
50JAROCKA Alicja 719WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200918K 1800:00:0200:06:07.5000:06:09.75+00:02:396:079,8
51BUŚKO Krzysztof 709SP 298WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200933M 3300:00:0200:06:21.8000:06:24.40+00:02:536:219,4
52ANKIEWICZ Szymon 701WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200934M 3400:00:0200:06:24.0000:06:26.55+00:02:556:249,4
53KULIK Jakub 620WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200935M 3500:00:0300:06:25.4000:06:28.65+00:02:576:259,4
54GOCAŁEK Krystian 715WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200936M 3600:00:0100:06:25.8000:06:27.75+00:02:576:259,4
55KOCIK Zofia 729WARSZAWAKVII - Dziewczynki 2010-200919K 1900:00:0200:06:39.4000:06:42.30+00:03:116:399,0
56WOJDA Cyprian 766WARSZAWAKVII - Chłopcy 2010-200937M 3700:00:0100:06:39.9500:06:41.80+00:03:116:399,0
Znaleziono 56 wynik(ów)