8 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA
Organizator : Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum"
Data : 2022-01-22
Miejsce : Słupsk
Dystans : 10.55 km
Zgłoszonych : 314
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-35 | M18-35 | K36-44 | M36-44 | K45+ | M45+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 1747 BOW/1 LBZSŁUPSKM36-441M 100:48:59.58 4:3812,9
2JEFIMCZYK Norbert 767 BOW/1 LBZLEBORKM18-351M 200:51:37.48+00:02:374:5312,3
3POŁEĆ Arkadiusz 185POLICJA.PLDARŻEWOM18-352M 300:52:29.16+00:03:294:5812,1
4WOJCIECHOWSKI Maciej 260POLICJA.PLSZCZYTNOM45+1M 400:52:40.12+00:03:404:5912,0
5BRZOSKA Piotr 1831 BATALION RADIOTECHNICZNYPIEKARY ŚLĄSKIEM18-353M 500:54:29.24+00:05:295:0911,6
6SZMIST Szymon 2253 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJZRĘCINM36-442M 600:54:30.50+00:05:305:0911,6
7NIEDZIÓŁKA Jakub 155AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGRABIANÓWM18-354M 700:55:43.17+00:06:435:1611,4
8TWOREK Bartłomiej 23810 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOPATÒWM18-355M 800:56:28.54+00:07:285:2111,2
9PYTLAK Michał 1897 BOW/1 LBZSIEMIANICEM18-356M 900:57:03.08+00:08:035:2411,1
10MAĆKOWIAK Łukasz 140OSP.BRONKÓWBRONKÓWM36-443M 1000:57:10.47+00:08:105:2511,1
11MARZEC Krzysztof 31816 BATALION SAPERÓWNISKOM45+2M 1100:58:39.81+00:09:405:3310,8
12GREGOR Błażej 581. BLWL INOWROCŁAWPIECHCINM36-444M 1200:58:40.46+00:09:405:3310,8
13TROSZCZYŃSKI Wojciech 236WAŁBRZYCHM45+3M 1300:58:45.51+00:09:455:3410,8
14KARWOWSKI Marcin 30420REL PRZASNYSZMŁAWAM18-357M 1400:58:51.47+00:09:515:3410,8
15WNUK Norbert 258AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSZKLARSKA PORĘBAM18-358M 1500:59:24.13+00:10:245:3710,7
16KREFT Łukasz 113KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAREDAM36-445M 1600:59:28.93+00:10:295:3810,6
17TYSZKA Kamil 240KOBYŁKAM18-359M 1700:59:32.62+00:10:335:3810,6
18SZOSTEK Jakub 227AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBARCINM18-3510M 1800:59:42.12+00:10:425:3910,6
19SAMBURSKI Tomasz 2027 BOW/1 LBZSKIERNIEWICEM18-3511M 1901:00:08.72+00:11:095:4110,5
20NIEDZIÓŁKA Wojciech 156POLICJA.PLLEGIONOWOM36-446M 2001:00:09.97+00:11:105:4210,5
21DURMAN Dawid 39AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHDARŁOWOM18-3512M 2101:00:13.72+00:11:145:4210,5
22MISZKE Patryk 150CRIWWRE GRÓJEC / 5 KRREL LĘBORKWEJHEROWOM36-447M 2201:00:21.86+00:11:225:4310,5
23SOCHAŃSKI Piotr 213AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHJELNIAM18-3513M 2301:00:58.81+00:11:595:4610,4
24MIECZNIKOWSKI Julian 147WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPŁOCKM18-3514M 2401:01:59.66+00:13:005:5210,2
25ROZCZYPAŁA Karol 193POLICJA.PLWARSZAWAM18-3515M 2501:02:09.19+00:13:095:5310,2
26SKUBISZEWSKI Damian 210RCI BYDGOSZCZMAŁE RUDYM18-3516M 2601:02:20.83+00:13:215:5410,2
27KAWALEC Dominik 94JW 2189NOWY DWÓR MAZOWIECKIM18-3517M 2701:02:41.98+00:13:425:5610,1
28ZAWALSKI Patryk 310JW 4724KRAKÓWM18-3518M 2801:02:50.40+00:13:505:5710,1
29SIEK Kazimierz 20810 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJZABRNIEM45+4M 2901:02:52.57+00:13:525:5710,1
30GAWIN Damian 51SFORAGDYNIAM18-3519M 3001:02:56.24+00:13:565:5710,1
31KOŁACZEK Hubert 100AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWIELUŃM18-3520M 3101:03:11.01+00:14:115:5910,0
32JABŁOŃSKI Maciej 3173 BATALION INŻYNIERYJNYNISKOM18-3521M 3201:03:31.23+00:14:316:0110,0
33GROCH Łukasz 593 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJNOWA DĘBAM36-448M 3301:03:36.08+00:14:366:0110,0
34POSADZKI Paweł 1863 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANOKM36-449M 3401:03:38.00+00:14:386:019,9
35LEWANDOWSKI Adrian 13118 BATALION DOWODZENIASIEDLCEM18-3522M 3501:03:47.03+00:14:476:029,9
36MURAWSKI Mariusz 282OSŻW MIŃSK MAZOWIECKICZĘSTOCHOWAM36-4410M 3601:03:47.61+00:14:486:029,9
37WŁODARCZYK Mateusz 257WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNABIAŁE BŁOTAM18-3523M 3701:04:00.04+00:15:006:039,9
38NOWAK Michał 1601 WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYSIEDLCEM36-4411M 3801:04:12.10+00:15:126:059,9
39WASYLKA Łukasz 2477 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJLUZINOM36-4412M 3901:04:25.92+00:15:266:069,8
40DOBROWOLSKI Mateusz 33HQ MNC NESZCZECINM18-3524M 4001:04:38.80+00:15:396:079,8
41WALASIK Damian 243AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSTRUGAM18-3525M 4101:04:43.41+00:15:436:089,8
42KOŚCIŃSKI Patryk 105AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-3526M 4201:05:18.56+00:16:186:119,7
43BARAŃCZUK Karol 320JW 5308KOSZALINM18-3527M 4301:05:23.88+00:16:246:119,7
44SIEMIEŃCZYK Michał 209WARSZAWAM18-3528M 4401:05:24.49+00:16:246:119,7
45JARZĘBIŃSKI Daniel 75AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJELBLĄGM18-3529M 4501:05:24.58+00:16:246:119,7
46SYGIET Wiktor 220AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBORÓWIECM18-3530M 4601:05:27.80+00:16:286:129,7
47SOBCZYK Paweł 21214ZBOTPYRZYCEM18-3531M 4701:05:31.71+00:16:326:129,7
48ZIOBER Andrzej 2749 BBKPANCBRANIEWOM36-4413M 4801:05:36.72+00:16:376:139,6
49ŻOŁNA Jakub 278AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJKRAKÓWM18-3532M 4901:05:46.92+00:16:476:149,6
50PALICKI Mateusz 167SIŁY POWIETRZNEPOZNAŃM18-3533M 5001:06:00.03+00:17:006:159,6
51HARTLEB Dawid 6610BKPANCŚWIETOSZÓWM18-3534M 5101:06:20.96+00:17:216:179,5
52BUBULA Krystian 201 BRZESKI PUŁK SAPERÓWWROCŁAWM18-3535M 5201:06:36.11+00:17:366:189,5
53PIWOWARSKI Kacper 18410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM18-3536M 5301:06:51.91+00:17:526:209,5
54KACZOROWSKI Damian 821 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOKLIMONTÓWM18-3537M 5401:07:03.70+00:18:046:219,4
55KUKUŁKA Daniel 118AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHDUSZNIKIM18-3538M 5501:07:06.33+00:18:066:219,4
56BARCIK Bartłomiej 6AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHOKRAJNIKM18-3539M 5601:07:10.54+00:18:106:219,4
57BAJUR Bartosz 3AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGOŚCISZEWOM18-3540M 5701:07:12.09+00:18:126:229,4
58NOWAK Jakub 158AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHZABRZEM18-3541M 5801:07:28.51+00:18:286:239,4
59MAĆKOWIAK Marek 141OSP.BRONKÓWBRONKÓWM36-4414M 5901:07:40.43+00:18:406:249,4
60BIAŁKOWSKI Patryk 9AWLWROCŁAWM18-3542M 6001:07:48.75+00:18:496:259,3
61RYGUŁA Anna 28413 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBRZEGK36-441K 101:07:54.56+00:18:546:269,3
62PACZKOWSKI Mateusz 2702 MAZURSKI PUŁK SAPERÓWLEGIONOWOM18-3543M 6101:07:58.31+00:18:586:269,3
63JESKA Tomasz 78SFORA BMKŁUKOWOM45+5M 6201:08:04.52+00:19:046:279,3
64ADACH Krzysztof 1SFORA BMKGDYNIAM18-3544M 6301:08:08.00+00:19:086:279,3
65RZECHOWSKI Filip 198BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM36-4415M 6401:08:20.05+00:19:206:289,3
66FIGURA Krzysztof 44HQ MNC NESZCZECINM18-3545M 6501:08:22.09+00:19:226:289,3
67KOWALSKA Agnieszka 109WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNATOMASZÓW MAZOWIECKIK18-351K 201:08:27.93+00:19:286:299,2
68DŁUGOKENCKI Mateusz 32ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W ELBLĄGUELBLĄGM18-3546M 6601:08:37.23+00:19:376:309,2
69NAJDYHOR Karol 153BIAŁA PODLASKAM18-3547M 6701:08:40.07+00:19:406:309,2
70PIETROSZEK-DOMORADZKA Agata 180AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHNAMYSŁÓWK18-352K 301:08:58.13+00:19:586:329,2
71JÓSZCZUK Jordan 79WARSZAWAM18-3548M 6801:09:06.69+00:20:076:329,2
72GŁOWACKI Andrzej 54DWOTLEGIONOWOM45+6M 6901:09:06.82+00:20:076:329,2
73KACZYKOWSKI Mariusz 83RCI GDYNIAWIERZCHUCINOM36-4416M 7001:09:15.77+00:20:166:339,1
74KUSIAK Wojciech 2869 ŁBOTKUTNOM45+7M 7101:09:18.54+00:20:186:349,1
75KACZMARCZYK Kamil 80COASRYNIAM18-3549M 7201:09:32.74+00:20:336:359,1
76KOTULA Dominik 106AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTYCZYNM18-3550M 7301:09:32.96+00:20:336:359,1
77WOJTAS Paweł 262GLIWICEM18-3551M 7401:09:33.58+00:20:336:359,1
78STASIŃSKI Paweł 30818 BATALION DOWODZENIASIEDLCEM36-4417M 7501:09:39.52+00:20:396:369,1
79WYCZÓŁKOWSKI Jakub 2687 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIM18-3552M 7601:09:56.63+00:20:576:379,1
80KRZYŻANOWSKI Kamil 114WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3553M 7701:10:03.45+00:21:036:389,0
81ŚWIĄTEK Bartłomiej 231WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3554M 7801:10:11.41+00:21:116:399,0
82KOWALSKA Natalia 1087 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDYNIAK18-353K 401:10:12.96+00:21:136:399,0
83OLESZEK Jerzy 295SP MWGRABNOM45+8M 7901:10:16.37+00:21:166:399,0
84MIERZANIEC Dawid 1481 PBOTBIAŁYSTOKM18-3555M 8001:10:18.96+00:21:196:399,0
85MALINOWSKI Karol 142DWOTLEGIONOWOM45+9M 8101:10:31.35+00:21:316:419,0
86SZYMAŃSKI Kamil 292GDYNIAM36-4418M 8201:10:43.49+00:21:436:429,0
87MOŻDŻYŃSKI-WÓJCIK Miłosz 151AWLWROCŁAWM18-3556M 8301:11:01.34+00:22:016:438,9
88HAŁACZKIEWICZ Michał 65WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINM18-3557M 8401:11:15.96+00:22:166:458,9
89WYSŁUCH Wojciech 269AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSKOCZÓWM18-3558M 8501:11:23.92+00:22:246:458,9
90WÓJCIK Magdalena 266AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKLESZCZÓWK18-354K 501:11:24.15+00:22:246:468,9
91BERNER Marcin 2859 ŁBOTBEŁCHATÓWM18-3559M 8601:11:38.56+00:22:386:478,8
92OPALSKI Kacper 164AWLŁOWICZM18-3560M 8701:11:44.24+00:22:446:478,8
93KUBICZ Arkadiusz 115AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTARNÓWM18-3561M 8801:11:49.25+00:22:496:488,8
94CHŁAP Ireneusz 2513 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPRUDNIKM36-4419M 8901:11:50.49+00:22:506:488,8
95CHODKIEWICZ Arkadiusz 2764 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKURUDNIKM18-3562M 9001:12:00.56+00:23:006:498,8
96WITKOWSKI Rafał 255SPWL POZNAŃRĄPINM45+10M 9101:12:03.58+00:23:046:498,8
97KASPRZYK Piotr 92WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPRZEMYŚLM18-3563M 9201:12:04.03+00:23:046:498,8
98BARAN Michał 5AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-3564M 9301:12:05.97+00:23:066:498,8
99ROMAN Krzysztof 314SFORA BMKBOLSZEWOM45+11M 9401:12:15.07+00:23:156:508,8
100ŁUSZCZAK Mirosław 137GRRSOPOTM36-4420M 9501:12:16.02+00:23:166:508,8
101WOJCIECHOWSKA Ines 259MŁODY VS STARY / SFORA BMKMICHAŁÓW-REGINÓWK45+1K 601:12:20.17+00:23:206:518,8
102KAMIŃSKI Daniel 87AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOLSZTYNM18-3565M 9601:12:31.31+00:23:316:528,7
103WAŚLICKI Mariusz 2481 BLTRWARSZAWAM36-4421M 9701:12:34.91+00:23:356:528,7
104DREWNIAK Tomasz 34JW3775SŁUPSKM45+12M 9801:12:44.00+00:23:446:538,7
105OKRÓJ Piotr 1617 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM18-3566M 9901:12:46.35+00:23:466:538,7
106PECIO Mariusz 173SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM45+13M 10001:12:47.83+00:23:486:538,7
107FIRMANTY Przemysław 45CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM36-4422M 10101:12:59.35+00:23:596:558,7
108KARCZEWSKI Michał 90WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3567M 10201:13:03.14+00:24:036:558,7
109SARUGA Damian 20410 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBORKIM18-3568M 10301:13:04.38+00:24:046:558,7
110KACZMARCZYK Sebastian 81AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBIELSKO-BIAŁAM18-3569M 10401:13:31.38+00:24:316:588,6
111BARYSZ Piotr 7ŻAGAŃM18-3570M 10501:13:31.61+00:24:326:588,6
112KARASEK Kacper 89AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGDAŃSKM18-3571M 10601:13:32.03+00:24:326:588,6
113SZCZYGIEŁ Marcin 223KRĘPA SŁUPSKAM36-4423M 10701:13:32.87+00:24:336:588,6
114WIETRZYŃSKI Maciej 252WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3572M 10801:13:56.21+00:24:567:008,6
115NIEMCZUK Daniel 157ŚWIĘTOSZÓWM36-4424M 10901:13:58.04+00:24:587:008,6
116GŁOWACKI Sławomir 53MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJWARSZAWAM36-4425M 11001:14:01.60+00:25:027:008,6
117JADESZKO Michał 69ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W ELBLĄGUEŁKM18-3573M 11101:14:07.67+00:25:087:018,5
118DUDEK Paweł 37WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAILKOWICEM18-3574M 11201:14:07.83+00:25:087:018,5
119ZAWADZKI Filip 271WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM36-4426M 11301:14:15.01+00:25:157:028,5
120MASŁOWSKI Mateusz 1436.WOG USTKAGŁOBINOM36-4427M 11401:14:15.96+00:25:167:028,5
121SZYPULEWSKI Paweł 149SUWAŁKIM18-3575M 11501:14:20.61+00:25:217:028,5
122RZYMSKI Oskar 199WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3576M 11601:14:21.71+00:25:227:028,5
123LECHOWSKA Agnieszka 127JW CSAIUŁUBIANKAK45+2K 701:14:35.39+00:25:357:048,5
124ŁUCZYŃSKI Adrian 136WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3577M 11701:14:48.93+00:25:497:058,5
125KWAPIS Wojciech 297SP MWSTRZELINOM36-4428M 11801:14:51.49+00:25:517:058,5
126CHODKIEWICZ Wojciech 26WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3578M 11901:14:52.60+00:25:537:058,5
127PAWLAK Mateusz 1717 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIM18-3579M 12001:14:54.08+00:25:547:058,5
128FELKNER Kamil 43AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBYDGOSZCZM18-3580M 12101:14:59.57+00:25:597:068,4
129KAFAR Mateusz 315PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-3581M 12201:15:05.55+00:26:057:078,4
130MACIEJEWSKI Bartłomiej 139MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJPRUSZKÓWM18-3582M 12301:15:11.64+00:26:127:078,4
131WALCZAK Adrian 244WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAGRODKÓWM18-3583M 12401:15:18.72+00:26:197:088,4
132RUMAK Piotr 194AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-3584M 12501:15:21.75+00:26:227:088,4
133WIERZBICKI Kamil 251AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-3585M 12601:15:22.10+00:26:227:088,4
134BOREK Michał 1310 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIM36-4429M 12701:15:45.45+00:26:457:108,4
135TENDERENDA Kamil 2321 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOCIECHANOWIECM36-4430M 12801:16:07.75+00:27:087:128,3
136WOLIŃSKI Karol 264SGO GDAŃSKLEGBĄDM36-4431M 12901:16:12.13+00:27:127:138,3
137ESSI-EZINH Aleksander 42SFORA BMKPIASECZNOM18-3586M 13001:16:23.98+00:27:247:148,3
138STRADOMSKA Julia 217AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHNOBLINYK18-355K 801:16:28.50+00:27:287:148,3
139SURMIAK Maciej 219CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM36-4432M 13101:16:28.83+00:27:297:148,3
140IZDEBSKI Marcin 283OSŻW MIŃSK MAZOWIECKISIEDLCEM18-3587M 13201:16:29.50+00:27:297:148,3
141KAJA Robert 84WIELUNM45+14M 13301:16:30.28+00:27:307:158,3
142TYMOSZ Piotr 239AWLZAMOŚĆM18-3588M 13401:16:38.30+00:27:387:158,3
143BIKOWSKI Karol 1015 BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-3589M 13501:16:41.27+00:27:417:168,3
144SZCZYPLIŃSKA Anna 224MŁODY VS STARY / SFORA BMKJABŁONNAK45+3K 901:16:46.63+00:27:477:168,2
145WENGER Jakub 249AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-3590M 13601:16:48.13+00:27:487:168,2
146FRASOŃSKI Michał 47WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3591M 13701:16:51.32+00:27:517:178,2
147WEILAND Adrian 288NIGHT WOLVESSŁUPSKM36-4433M 13801:16:52.30+00:27:527:178,2
148CHERUBIN Bartosz 24WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3592M 13901:17:08.20+00:28:087:188,2
149DUL Adrian 38WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3593M 14001:17:16.89+00:28:177:198,2
150MROCZKOWSKI Paweł 1521 PBOTBIAŁYSTOKM18-3594M 14101:17:28.15+00:28:287:208,2
151KUBISA Wojciech 117AWLWROCŁAWM18-3595M 14201:17:33.71+00:28:347:218,2
152MICHALIK Nikodem 145AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHJANOWICEM18-3596M 14301:17:35.03+00:28:357:218,2
153BONISŁAWSKI Łukasz 121 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOLEGIONOWOM18-3597M 14401:17:48.67+00:28:497:228,1
154SEKUŁA Bartłomiej 206AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM18-3598M 14501:17:49.74+00:28:507:228,1
155WOJDA Albert 261WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-3599M 14601:17:51.34+00:28:517:228,1
156JANKIEWICZ Marek 72CSŁII ZEGRZEWIELISZEWM36-4434M 14701:18:02.73+00:29:037:238,1
157BIAŁAS Paweł 8OPOCZNOM18-35100M 14801:18:03.77+00:29:047:238,1
158PAŁACHA Anna 16810 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANDOMIERZK36-442K 1001:18:04.10+00:29:047:238,1
159BARTNIK Michał 29115 BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-35101M 14901:18:04.13+00:29:047:238,1
160NOWAK Arkadiusz 159AWLSKOPANIEM18-35102M 15001:18:07.71+00:29:087:248,1
161PANASIUK Paweł 1691 PBOTDOBRZYNIEWO DUŻEM36-4435M 15101:18:18.91+00:29:197:258,1
162LEWANDOWSKI Mateusz 130AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHMIŃSK MAZOWIECKIM18-35103M 15201:18:31.18+00:29:317:268,1
163PIELA Daniel 177RUDA ŚLASKAM18-35104M 15301:18:38.12+00:29:387:278,1
164JAGODA Anna 70RUMIAK18-356K 1101:18:42.77+00:29:437:278,0
165MATEUSZ Głomb 144LĘGNISZEWOM18-35105M 15401:18:44.62+00:29:457:278,0
166KALETA Tomasz 85KRAKÓWM18-35106M 15501:18:48.55+00:29:487:288,0
167STASZAK Wojciech 215KMP KOSZALINDARŁOWOM18-35107M 15601:18:51.46+00:29:517:288,0
168ŚLIWIŃSKI Filip 2291 RBLOGDOLASZEWOM18-35108M 15701:18:52.24+00:29:527:288,0
169CISŁO Bartłomiej 28MIASTECZKO ŚLĄSKIEM18-35109M 15801:18:52.32+00:29:527:288,0
170KAMIŃSKI Michał 307AWL WROCŁAWMALBORKM18-35110M 15901:18:52.96+00:29:537:288,0
171BROCKI Artur 17AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHOPOLEM18-35111M 16001:18:54.96+00:29:557:288,0
172PASTERNAK Joanna 170AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWILKOWYJAK18-357K 1201:18:54.99+00:29:557:288,0
173LEWIŃSKA Monika 132AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWEJHEROWOK18-358K 1301:19:00.24+00:30:007:298,0
174STASZKIEWICZ Tomasz 216WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35112M 16101:19:03.17+00:30:037:298,0
175KISIELEWSKA Daria 98AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWK18-359K 1401:19:05.71+00:30:067:298,0
176GRABOWSKA Aleksandra 56LOTNICZA AKADEMIA WOJSKOWARZESZÓWK18-3510K 1501:19:44.19+00:30:447:337,9
177STAŃCZYK Szymon 214RCI GDYNIAREDAM18-35113M 16201:19:44.69+00:30:457:337,9
178TOMCZAK Dominik 235MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICESŁUPSKM45+15M 16301:19:45.53+00:30:457:337,9
179OLSZAR Grzegorz 163DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM36-4436M 16401:20:10.29+00:31:107:357,9
180CZAJCZYŃSKI Daniel 306SFORA BMKWRZEŚNIAM45+16M 16501:20:26.90+00:31:277:377,9
181ZIEMNICKI Michał 273WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASTARACHOWICEM18-35114M 16601:20:41.93+00:31:427:387,8
182BOŻYK Tomasz 14MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJKOLUSZKIM18-35115M 16701:20:46.05+00:31:467:397,8
183PIECZKO Jakub 1755 PUŁK CHEMICZNYBYTOMM18-35116M 16801:20:51.05+00:31:517:397,8
184CYGANEK Michał 301JW 4724KRAKÓWM18-35117M 16901:21:05.74+00:32:067:417,8
185OPIEKA Mariusz 1651BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGODĘBLINM36-4437M 17001:21:06.75+00:32:077:417,8
186KALINOWSKI Szymon 861 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHOSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-35118M 17101:21:12.66+00:32:137:417,8
187DUDA Maciej 3610 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM18-35119M 17201:21:16.88+00:32:177:427,8
188SIDOR Wojciech 207WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35120M 17301:21:31.18+00:32:317:437,8
189JANOWSKI Michał 748 KUJAWSKO-POMORSA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM18-35121M 17401:21:36.66+00:32:377:447,8
190URBANOWICZ Dawid 242WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNANIDZICAM18-35122M 17501:21:50.40+00:32:507:457,7
191GRUDZIŃSKI Michał 61WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNABARGŁYM18-35123M 17601:21:51.81+00:32:527:457,7
192WIŚNIEWSKI Patrycjusz 25423 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBANIOCHAM36-4438M 17701:21:52.23+00:32:527:457,7
193ŁUCZAK Justyna 135AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWARTAK18-3511K 1601:21:52.38+00:32:527:457,7
194GRZECHULSKI Piotr 63MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICENOWY DWÓR WEJHEROWSKIM45+17M 17801:21:56.27+00:32:567:457,7
195SYGNATOWICZ Grzegorz 221SFORA BMKGOLAM18-35124M 17901:22:02.03+00:33:027:467,7
196DZIUDZIEL Maciej 41SFORA BMKWRONKIM18-35125M 18001:22:03.00+00:33:037:467,7
197KASZUBOWSKI Marek 93WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35126M 18101:22:07.67+00:33:087:477,7
198WOJTYNA Wojciech 263AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-35127M 18201:22:17.30+00:33:177:477,7
199KWIATKOWSKI Dominik 126AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-35128M 18301:22:23.27+00:33:237:487,7
200KOCZWARA Agnieszka 28032 DROPWARSZAWAK36-443K 1701:22:30.08+00:33:307:497,7
201GRABOWSKI Zbigniew 57SFORA BMKŁOMIANKIM45+18M 18401:22:31.07+00:33:317:497,7
202PRZYBYŁA Karol 309WARSZAWAM36-4439M 18501:22:31.35+00:33:317:497,7
203PIEKUTOWSKI Michał 279AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-35129M 18601:22:33.23+00:33:337:497,7
204KAPELUSZ Piotr 88MDS BRODNICAZGNIŁOBŁOTYM45+19M 18701:22:48.49+00:33:487:507,6
205TULCZYŃSKI Marcin 237CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM45+20M 18801:22:56.72+00:33:577:517,6
206FURMAN Paweł 50SFORA BMKBYDGOSZCZM36-4440M 18901:23:04.82+00:34:057:527,6
207JERLECKI Jędrzej 77WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAKACZORYM18-35130M 19001:23:13.14+00:34:137:537,6
208WĘCŁAWIAK Jakub 250ORZECHOWOM18-35131M 19101:23:35.14+00:34:357:557,6
209RACZYŃSKA Anna 1907 BOW/1 LBZSŁUPSKK36-444K 1801:23:40.56+00:34:407:557,6
210KIDOŃ Przemysław 97WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35132M 19201:23:58.84+00:34:597:577,5
211NAWRAT Katarzyna 154AWLWROCŁAWK18-3512K 1901:24:04.54+00:35:047:587,5
212WRZOS Bartosz 300JW NILKRAKÓWM18-35133M 19301:24:05.44+00:35:057:587,5
213KOŁODZIEJ Jakub 101AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHMIŁACZEWEKM18-35134M 19401:24:12.14+00:35:127:587,5
214WOŁCZYK Marcin 265BYTOMM18-35135M 19501:24:14.57+00:35:147:597,5
215WIĘCZKOWSKI Wojciech 253WARSZAWAM45+21M 19601:24:17.90+00:35:187:597,5
216SADŁOWSKI Filip 201SŁUPSKM18-35136M 19701:24:59.80+00:36:008:037,4
217GIERAT Dawid 52SIEMIANICEM18-35137M 19801:25:00.00+00:36:008:037,4
218POSŁUSZNY Paweł 187AWF WROCŁAWWROCŁAWM36-4441M 19901:25:25.33+00:36:258:057,4
219RUTKOWSKI Damian 195WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35138M 20001:25:37.41+00:36:378:067,4
220TOŁŁOCZKO Oliwia 234AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAK18-3513K 2001:25:51.35+00:36:518:087,4
221JANOWICZ Patryk 73WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35139M 20101:26:10.71+00:37:118:107,3
222KULCZYCKI Kamil 120WARSZAWAM18-35140M 20201:26:34.18+00:37:348:127,3
223CHEBDA Krzysztof 23WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35141M 20301:26:35.44+00:37:358:127,3
224DRZYZGA Szymon 35WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNALĘDZINYM18-35142M 20401:26:37.35+00:37:378:127,3
225KWIATKOWSKI Jan 125WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35143M 20501:27:01.84+00:38:028:147,3
226LEWANDOWSKI Radosław 129WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35144M 20601:27:02.35+00:38:028:147,3
227KOSEWSKA Monika 104MŁODY VS STARY / SFORA BMKŁAJSKIK36-445K 2101:27:06.21+00:38:068:157,3
228LETKI Paweł 128HDK PCK SAPERWŁOSTOWA 80M36-4442M 20701:27:32.39+00:38:328:177,2
229HÖNBRECHTS Eryk 67AWLSOBINM18-35145M 20801:28:04.87+00:39:058:207,2
230WICIK Przemysław 2879 ŁBOTPRZEWBORAM36-4443M 20901:28:12.44+00:39:128:217,2
231ŁOŚ Małgorzata 134BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMMAREZAK18-3514K 2201:28:37.93+00:39:388:237,1
232KWAŚNIEWSKI Łukasz 124WARSZAWAM36-4444M 21001:28:38.06+00:39:388:247,1
233GRUBSKA Paula 60NOWY DWÓR MAZOWIECKIK18-3515K 2301:28:43.11+00:39:438:247,1
234JANISZEWSKI Andrzej 71CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM36-4445M 21101:28:50.84+00:39:518:257,1
235KLIMEK Marcin 99SŁAWNOM18-35146M 21201:28:57.62+00:39:588:257,1
236ZYGA Krystian 276WARSZAWAM18-35147M 21301:29:10.57+00:40:108:277,1
237KONWIŃSKI Michał 103MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICEINOWROCŁAWM18-35148M 21401:29:22.15+00:40:228:287,1
238BURSKI Paweł 21SFORA BMKPIERWOSZYNOM36-4446M 21501:29:58.07+00:40:588:317,0
239KULWICKI Jacek 121MDS BRODNICABRODNICAM36-4447M 21601:30:30.35+00:41:308:347,0
240BRALSKI Konrad 15CIECHANÓWM18-35149M 21701:31:01.41+00:42:018:377,0
241GRUSZCZYŃSKI Kamil 289JW 3390KOSCIELECM18-35150M 21801:31:08.98+00:42:098:386,9
242KULCZAK Paweł 119BRODOWOM36-4448M 21901:31:14.50+00:42:148:386,9
243PIELAK Tomasz 178AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOZNAŃM18-35151M 22001:31:46.66+00:42:478:416,9
244BOBIS Krzysztof 290JW 3390GLIWICEM18-35152M 22101:32:04.00+00:43:048:436,9
245RYBARCZYK Marek 196WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNATYCHYM18-35153M 22201:32:24.18+00:43:248:456,9
246LICKIEWICZ Izabela 281OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIKOTUŃK18-3516K 2401:32:39.07+00:43:398:466,8
247DĄBKOWSKI Mariusz 31GOWOROWOM45+22M 22301:34:14.39+00:45:148:556,7
248KRAWCZYK Adam 30520 RELPRZASNYSZM18-35154M 22401:34:15.63+00:45:168:566,7
249ANDRZEJEWSKI Mariusz 2ŁUKÓWM36-4449M 22501:34:30.17+00:45:308:576,7
250OSTASZ Łukasz 311JW 4724KRAKÓWM18-35155M 22601:34:35.31+00:45:358:576,7
251WALECKI Patryk 245MDS BRODNICAKIEŁPINYM36-4450M 22701:35:33.97+00:46:349:036,6
252BUBEL Sebastian 19JW 3390TWARDOWICEM36-4451M 22801:36:02.89+00:47:039:066,6
253RYPIŃSKA Kinga 197WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAK18-3517K 2501:37:19.02+00:48:199:136,5
254KOMOROWSKI Damian 102WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35156M 22901:37:19.79+00:48:209:136,5
255NOWAK Michał 293OLSZTYNM18-35157M 23001:37:36.69+00:48:379:156,5
256KEMPIŃSKI Łukasz 95USTKAM18-35158M 23101:37:37.73+00:48:389:156,5
257NOWAK Kamil 294KRAKÓWM36-4452M 23201:37:37.94+00:48:389:156,5
258FLESZER Natan 4612WBOT/151BLPKOSTRZYN NAD ODRĄM18-35159M 23301:37:44.29+00:48:449:156,5
259PSIUK Przemysław 3195 PCHEMCZĘSTOCHOWAM18-35160M 23401:38:24.08+00:49:249:196,4
260PIEKARSKI Paweł 176DWOTLEGIONOWOM45+23M 23501:38:36.07+00:49:369:206,4
261KOWALCZYK Bartłomiej 107RCI WARSZAWAWARSZAWAM18-35161M 23601:39:14.13+00:50:149:246,4
262ŻAŁOBA Paweł 277MONSKIERNIEWICEM36-4453M 23701:39:23.26+00:50:239:256,4
263KAROLEWSKI Albert 91WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35162M 23801:39:23.44+00:50:239:256,4
264PUŁAWSKI Kamil 188WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM18-35163M 23901:39:24.42+00:50:249:256,4
265ZNÓJ Tomasz 275SFORA BMKBORKI-PADUCHYM36-4454M 24001:41:28.27+00:52:289:376,2
266SADLEJ Konrad 200WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNATARNOGRÓDM18-35164M 24101:45:28.87+00:56:299:596,0
267SKROBEK Łukasz 312CZĘSTOCHOWAM36-4455M 24201:46:00.57+00:57:0010:026,0
268SKROBEK Łukasz 313ARESZT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM36-4456M 24301:46:02.49+00:57:0210:036,0
269KOZŁOWSKI Witold 110WARSZAWAM36-4457M 24401:47:06.46+00:58:0610:095,9
270OLCZYKOWSKI Bartosz 162DĄBKIM36-4458M 24501:49:31.94+01:00:3210:225,8
271SZABLEWSKI Marcin 222TRZEMESZNOM36-4459M 24601:53:30.10+01:04:3010:455,6
272SAWICZ Łukasz 205WITKOWOM18-35165M 24701:53:30.74+01:04:3110:455,6
273FUDALA Marta 49USTKAK18-3518K 2601:59:35.04+01:10:3511:205,3
Znaleziono 273 wynik(ów)