ALPINA EVEREST RUN

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-09-23
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.848 km
Zgłoszonych:
139
Wystartowało:
115
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
115
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HERCOG Piotr 140Salomon Suunto TeamM36-491M 100:00:0300:35:59.7000:36:03.60 4:0414,7
2KITA Michał 53pędzący w miejscuM36-492M 200:00:0200:36:13.6000:36:16.25+00:00:124:0514,7
3BORZYSTOWSKI Patryk 129WIDZIALNI.PLM18-351M 300:00:0400:38:23.8000:38:28.30+00:02:244:2013,8
4SŁOBODZIAN Jerzy 109NYSA BIEGAM50+1M 400:00:0300:38:25.3500:38:28.90+00:02:254:2013,8
5SZCZEPANIAK Kamil 105M18-352M 500:00:0200:38:29.7500:38:32.25+00:02:284:2113,8
6WOWER Bartłomiej 5CSC Adventure AcademyM18-353M 600:00:0200:38:31.7000:38:34.55+00:02:304:2113,8
7WRÓBEL Mariusz 31SOBAS TEAMM36-493M 700:00:0200:38:47.5000:38:50.00+00:02:464:2313,7
8GARDENER Jacek 17JacekBiega Running TeamM50+2M 800:00:0300:39:11.8000:39:14.85+00:03:114:2513,5
9WĄCHAŁA Łukasz 136M18-354M 900:00:0400:39:11.5500:39:15.85+00:03:124:2513,5
10PĘKALA Krzysztof 124M36-494M 1000:00:0600:39:34.9500:39:41.35+00:03:374:2813,4
11KOWALIK Andrzej 41Bieg OpolskiM36-495M 1100:00:0200:39:57.7000:40:00.50+00:03:564:3113,3
12DERENCZ Michał 95M36-496M 1200:00:0400:39:56.6500:40:00.90+00:03:574:3013,3
13BONDARA Sylwia 70Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamK18-351K 100:00:0300:39:58.5000:40:01.65+00:03:584:3113,3
14TARNOWSKI Krzysztof 112KW OPOLEM18-355M 1300:00:0300:39:59.0500:40:02.45+00:03:584:3113,3
14TOMASIAK Natalia 121Salomon Suunto TeamK18-352K 200:00:0000:40:02.4500:40:02.45+00:03:584:3113,3
16CIEŚNIK Krzysztof 108M18-356M 1400:00:0400:41:04.2000:41:08.75+00:05:054:3812,9
17ŁABUZ Małgorzata 123#SOBASTEAMK18-353K 300:00:0300:41:29.9500:41:33.50+00:05:294:4112,8
18CZARNY Jarosław 122#SOBASTEAMM18-357M 1500:00:0400:41:36.9500:41:41.30+00:05:374:4212,8
19THIER Dominik 23KS KandaharM36-497M 1600:00:0500:41:55.0000:42:00.45+00:05:564:4412,7
20SZPINEK Marcin 62TUTU TeamM36-498M 1700:00:0500:41:57.5500:42:02.95+00:05:594:4412,7
21PIŁAT Michał 47M36-499M 1800:00:0500:41:59.6000:42:04.70+00:06:014:4412,6
22TOPOLSKI Marcin 42BKB Victoria BrzeskoM36-4910M 1900:00:0500:42:55.5500:43:01.15+00:06:574:5112,4
23GREŃ Wacław 22Husaria Race TeamM18-358M 2000:00:0500:43:55.5500:44:00.85+00:07:574:5712,1
24GROCHOWSKI Wojciech 19Klub Wysokogórski WarszawaM36-4911M 2100:00:0300:44:00.8000:44:04.35+00:08:004:5812,1
25PASTUCHA Marek 56Cross KrapkowiceM50+3M 2200:00:0700:44:03.9500:44:11.90+00:08:084:5812,0
26DZIUK Łukasz 138M18-359M 2300:00:0700:44:08.4000:44:15.85+00:08:124:5912,0
27MOŚCICKI Michał 92Opolski Festiwal Gór/Cito/PatoNorkiM18-3510M 2400:00:1000:44:20.0000:44:30.80+00:08:275:0012,0
28GĘDŁEK Łukasz 98M18-3511M 2500:00:0800:45:24.3000:45:32.30+00:09:285:0711,7
29BAŁYS Katarzyna 97Hercog Running TeamK18-354K 400:00:0400:45:30.2000:45:34.25+00:09:305:0811,7
30MIECH Szymon 21M36-4912M 2600:00:0500:45:34.6000:45:40.20+00:09:365:0911,6
31JAJOR Paweł 82M18-3512M 2700:00:0600:45:34.8500:45:41.15+00:09:375:0911,6
32PACHURA Kinga 139K36-491K 500:00:0400:45:59.7000:46:03.70+00:10:005:1111,5
33ZAKRZYŃSKI Tomasz 14M18-3513M 2800:00:0600:45:58.5500:46:05.25+00:10:015:1111,5
34SOBIERAJ Aleksander 40OLO TeamM36-4913M 2900:00:0900:46:21.7000:46:31.10+00:10:275:1411,4
35KOTYSZ Waldemar 59BBL OPOLEM50+4M 3000:00:1000:46:22.0000:46:32.35+00:10:285:1411,4
36URBAŃSKI Michał 128FLUNKYBALLTEAM LĄDEK-ZDRÓJM18-3514M 3100:00:1100:46:22.9500:46:34.35+00:10:305:1411,4
37TOMASZEWICZ Sylwester 60NABIEGOWKACH.PLM36-4914M 3200:00:0500:46:38.6000:46:44.50+00:10:405:1611,4
38DOMAGAŁA Jarosław 131BBLM50+5M 3300:00:0900:46:36.7000:46:46.20+00:10:425:1611,4
39PŁASKOCIŃSKI Robert 33Pro-Run WrocławM36-4915M 3400:00:1300:46:48.2000:47:01.65+00:10:585:1711,3
40JACEWICZ Karol 78MoloMoloM36-4916M 3500:00:0500:46:57.7000:47:02.70+00:10:595:1811,3
41KLARŻUK Mikołaj 79M18-3515M 3600:00:0000:47:22.3500:47:22.35+00:11:185:2111,2
42KANDZIORA Dominik 110M18-3516M 3700:00:1600:47:17.7000:47:34.20+00:11:305:2011,2
43SZACH Andrzej 93M36-4917M 3800:00:1200:48:02.7000:48:14.85+00:12:115:2511,1
44WOŁOSZYN Piotr 104OBIBOKIM36-4918M 3900:00:0600:48:21.9500:48:28.05+00:12:245:2711,0
45KLAR Marek 96M50+6M 4000:00:1300:48:39.4000:48:53.35+00:12:495:3010,9
46KWOLIK Daniel 115M36-4919M 4100:00:1200:48:40.9000:48:53.55+00:12:495:3010,9
47GORZOCH Justyna 32KW WarszawaK18-355K 600:00:0600:48:47.3000:48:53.95+00:12:505:3010,9
48CZERNIAK Henryk 101KB MARATOŃCZYKM50+7M 4200:00:0400:48:53.0000:48:57.85+00:12:545:3110,9
49JAZY Szymon 36Pomioty SzatanaM18-3517M 4300:00:0800:49:01.7000:49:09.95+00:13:065:3210,8
50PASTUCHA Katarzyna 57Cross KrapkowiceK18-356K 700:00:1800:49:07.0500:49:25.75+00:13:225:3310,8
51GODLEWSKI Tyberiusz 106M36-4920M 4400:00:1100:49:19.1000:49:30.70+00:13:275:3410,8
52NOWAKOWSKI Leszek 61M36-4921M 4500:00:1000:49:32.3000:49:42.65+00:13:395:3510,7
53HENEL Marcin 114M18-3518M 4600:00:0800:49:49.2500:49:58.15+00:13:545:3710,7
54CICHERSKI Bartłomiej 16Klub Biegacza RTVeuroAGDM18-3519M 4700:00:0500:50:01.0500:50:06.85+00:14:035:3910,6
55OSMOLAK Agnieszka 51PRO-RUN WROCŁAWK18-357K 800:00:0600:50:05.3000:50:11.35+00:14:075:3910,6
56JÓSKOWSKI Bogdan 38REKOWO BIEGAM36-4922M 4800:00:0700:50:20.3500:50:27.70+00:14:245:4110,5
57SMOLAN Marcin 94M36-4923M 4900:00:0700:50:21.5000:50:29.15+00:14:255:4110,5
58MARCINKOWSKI Piotr 11OSW TRI TEAMM36-4924M 5000:00:0900:50:28.2000:50:37.90+00:14:345:4210,5
59KLEPACZ Piotr 113M36-4925M 5100:00:1100:50:44.8000:50:56.30+00:14:525:4410,5
60KAPRAL Łukasz 7Biegam bo lubięM18-3520M 5200:00:1100:50:48.3500:50:59.35+00:14:555:4410,5
61RUSZKOWSKI Daniel 71IKSSM18-3521M 5300:00:1000:50:59.8000:51:09.80+00:15:065:4510,4
62LEWANDOWSKA Patrycja 135LKS Iskra JaszkowaK18-358K 900:00:1000:51:05.6000:51:15.80+00:15:125:4610,4
63WESOŁOWSKI Michał 111KW OPOLEM18-3522M 5400:00:0300:51:18.2000:51:21.30+00:15:175:4710,3
64SKACZKOWSKA Barbara 103OBIBOKIK36-492K 1000:00:0400:51:29.6000:51:34.20+00:15:305:4910,3
65RAWSKI Jarosław 73STOPA SłupskM50+8M 5500:00:1200:52:01.0000:52:13.55+00:16:095:5210,2
66PELPLIŃSKI Piotr 77Intel RunnersM18-3523M 5600:00:0500:52:12.8000:52:17.90+00:16:145:5310,2
67WITKOWSKA Ania 54Klub Królika StefanaK36-493K 1100:00:1100:53:10.3500:53:22.30+00:17:186:0010,0
68SIEKIERZYŃSKI Radosław 100M36-4926M 5700:00:0400:53:25.8000:53:30.30+00:17:266:029,9
69ZAWADZKI Łukasz 3M36-4927M 5800:00:0900:53:23.5000:53:32.75+00:17:296:029,9
70GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 116SKPT GDAŃSKK36-494K 1200:00:1400:53:19.0500:53:33.35+00:17:296:0110,0
71SOBCZAK Karolina 49K18-359K 1300:00:0800:53:30.5000:53:38.55+00:17:346:029,9
72DURSKI Adam 137M18-3524M 5900:00:1300:53:33.2000:53:46.55+00:17:426:039,9
73GAJEK Halina 26ATHLETICS NYSAK36-495K 1400:00:0400:54:01.3500:54:06.05+00:18:026:069,8
74WALKOWIAK Dominik 81M18-3525M 6000:00:0700:54:07.5500:54:15.10+00:18:116:079,8
75KOPACKA Eliza 125K18-3510K 1500:00:1000:54:19.3000:54:29.90+00:18:266:089,8
76KOPACKI Grzegorz 126M18-3526M 6100:00:1000:54:20.2000:54:30.50+00:18:266:089,8
77KIRKIEWICZ Ireneusz 66Kolega Maćka OławaM36-4928M 6200:00:1100:54:20.3000:54:32.00+00:18:286:089,8
78ZJAWIONA Katarzyna 133K18-3511K 1600:00:0600:54:48.8000:54:55.25+00:18:516:119,7
79PRASZELIK Łukasz 29M36-4929M 6300:00:0700:54:53.0000:55:00.35+00:18:566:129,7
80SADOWY Andrzej 65Sudecki KWM50+9M 6400:00:1300:54:50.6500:55:04.15+00:19:006:119,7
81KRZYSZTOFIAK Aleksandra 10Kowary BiegająK18-3512K 1700:00:0700:55:01.2000:55:08.75+00:19:056:139,6
82KANECKI Mirek 8Kowary BiegająM36-4930M 6500:00:0600:55:02.1500:55:09.00+00:19:056:139,6
83KANECKA Mariola 9Kowary BiegająK36-496K 1800:00:0600:55:02.3500:55:09.20+00:19:056:139,6
84GĄSIOROWSKI Michał 63M36-4931M 6600:00:0800:55:04.5000:55:12.65+00:19:096:139,6
85PASTUCHA Anna 58Cross KrapkowiceK50+1K 1900:00:1300:55:28.0500:55:41.25+00:19:376:169,6
86RAKOCZY Ireneusz 84M50+10M 6700:00:0500:56:16.3000:56:21.85+00:20:186:219,4
87JUCHA Urszula 117K36-497K 2000:00:1300:57:30.6000:57:43.95+00:21:406:299,2
88JUCHA Rafał 118M36-4932M 6800:00:1400:57:29.4500:57:44.35+00:21:406:299,2
89WITKOWSKA Monika 80niezrzeszonaK50+2K 2100:00:0300:58:21.0000:58:24.95+00:22:216:359,1
90SIERAKOWSKI Maciej 25M18-3527M 6900:00:0800:58:28.8500:58:37.75+00:22:346:369,1
91CZUKIEWSKI Łukasz 99M36-4933M 7000:00:0800:58:33.9500:58:42.75+00:22:396:379,1
92ŻÓRAWSKA Katarzyna 15K18-3513K 2200:00:1100:58:32.0500:58:43.90+00:22:406:369,1
93STACHOWICZ Marcin 765F TeamM18-3528M 7100:00:1300:58:59.1500:59:12.20+00:23:086:399,0
94PAWLIK Katarzyna 755F TeamK18-3514K 2300:00:1200:58:59.5000:59:12.30+00:23:086:409,0
95JÓSKOWSKA Beata 37REKOWO BIEGAK36-498K 2400:00:0700:59:05.3500:59:12.60+00:23:096:409,0
96POLAK Agnieszka 119Taternik KW KatowiceK36-499K 2500:00:1101:00:26.9001:00:38.50+00:24:346:498,8
97BALICZ Agnieszka 50VIP ClubK18-3515K 2600:00:1201:01:25.2001:01:37.70+00:25:346:568,6
98JASICKI Julian 102M50+11M 7200:00:1001:01:55.0501:02:05.80+00:26:026:598,6
99CHALCIŃSKA Izabela 13K36-4910K 2700:00:0901:02:00.0501:02:09.30+00:26:057:008,6
100MIKOŁAJCZYK Agata 18K36-4911K 2800:00:0301:02:19.5501:02:23.45+00:26:197:028,5
101HOFFMANN Filip 134M18-3529M 7300:00:0701:02:56.1001:03:03.85+00:27:007:068,4
102GRZELEWSKA Izabela 30BMC ŁódźK36-4912K 2900:00:0601:03:10.0001:03:16.20+00:27:127:088,4
103PRASZELIK Sylwia 28K36-4913K 3000:00:0801:03:09.5501:03:18.15+00:27:147:088,4
104ADAMCZYK Krzysztof 34M18-3530M 7400:00:0801:03:58.0001:04:06.65+00:28:037:138,3
105STEFANIAK Jacek 83KB LUPUS OLEŚNICAM36-4934M 7500:00:1301:04:23.7001:04:37.20+00:28:337:168,2
106SEŃKÓW Mirosław 27nie zrzeszonyM50+12M 7600:00:0501:05:41.3001:05:46.60+00:29:437:258,1
107KUCZAKOWSKA Joanna 45Biegowe MisieK18-3516K 3100:00:0901:06:16.4501:06:26.35+00:30:227:298,0
108KRUZEL Rafal 46Biegowe MisieM36-4935M 7700:00:0801:06:17.8001:06:26.65+00:30:237:298,0
109KOTYSZ Katarzyna 55BBL OpoleK50+3K 3200:00:1101:06:56.7501:07:08.05+00:31:047:347,9
110SZAŁAPSKI Marcin 35BMC ŁódźM36-4936M 7800:00:0601:07:16.0001:07:22.05+00:31:187:367,9
111SAWCZUK Karolina 132K36-4914K 3300:00:0401:07:38.6001:07:42.60+00:31:397:387,8
112BRONISZEWSKA Edyta 127K36-4915K 3400:00:1001:08:28.0501:08:38.10+00:32:347:447,8
113HRYŃKÓW Tomasz 44M36-4937M 7900:00:0001:08:41.5501:08:41.55+00:32:377:457,7
114ZIELIŃSKA Jadwiga 87K18-3517K 3500:00:0601:08:48.2501:08:55.20+00:32:517:467,7
115GŁOWACKI Piotr 120KW KatowiceM50+13M 8000:00:0901:13:13.1001:13:22.80+00:37:198:167,3
Znaleziono 115 wynik(ów)