Organizator : | Gmina Miasta Gdańsk |
Data : | 2023-05-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 69 |
Wystartowało : | 56 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUN Paulina | 202 | Open K | 00:00:00 | ||||
2 | DOBROWOLSKA Dorota | 7 | Active Flow | SOPOT | Elita K | 00:00:00 | ||
3 | DĄBROWSKA Angelika | 15 | WOLF TEAM | ŁĘCZYCE | Elita K | 00:00:00 | ||
4 | ŁOSIN Marta | 16 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elita K | 00:00:00 | ||
5 | STACHNIAK Kornelia | 17 | Warriors Łódź | SIEMIATYCZE | Elita K | 00:00:00 | ||
6 | SCHWEIZER Mirka | 1 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elita K | 00:00:00 | ||
7 | KOCHANEK Agata | 2 | Active Flow | DĘBOGÓRZE | Elita K | 00:00:00 | ||
8 | ŁAWNICZAK Justyna | 5 | WOLF TEAM | ZAKRZEWO | Elita K | 00:00:00 | ||
9 | MIŁOŚ Barbara | 6 | Active Flow | GDYNIA | Elita K | 00:00:00 | ||
10 | TOMCZUK Ewa | 19 | GDANSK | Elita K | 00:00:00 | |||
11 | OSIŃSKA Paula | 20 | GDAŃSK | Elita K | 00:00:00 | |||
12 | BUDZIŃSKA Magdalena | 21 | GDAŃSK | Elita K | 00:00:00 | |||
13 | WĄDOŁKOWSKA Paulina Wądołkowska | 22 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elita K | 00:00:00 | ||
14 | NAWROCKI Michał | 26 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 00:00:00 | ||
15 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 46 | Active Flow | GDYNIA | Elita M | 00:00:00 | ||
16 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 48 | WOLF TEAM | ŁĘCZYN DOLNY | Elita M | 00:00:00 | ||
17 | GRYSKO Jacek Grysko | 49 | Socios Silesia | NAKŁO ŚLĄSKIE | Elita M | 00:00:00 | ||
18 | ŁOBOCKI Andrzej | 56 | Positive Freaks Team | JEŻEWO | Elita M | 00:00:00 | ||
19 | WERYK Mateusz | 57 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elita M | 00:00:00 | ||
20 | JACIÓW Paweł | 60 | WATAHA | PRZEMYŚL | Elita M | 00:00:00 | ||
21 | KOWALSKI Józef | 62 | Positive Freaks Team | TURZNICE | Elita M | 00:00:00 | ||
22 | SYLWANOWICZ Tomasz | 59 | PASŁĘK | Elita M | 00:00:00 | |||
23 | SOLIWODA Jakub | 73 | OLSZTYN | Elita M | 00:00:00 | |||
24 | KUCHARSKI Łukasz | 77 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elita M | 00:00:00 | ||
25 | NAGY Laszlo | 83 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 00:00:00 | ||
26 | GÓRZYŃSKI Bartosz | 89 | GDAŃSK | Elita M | 00:00:00 | |||
27 | SZATKOWSKI Marcin | 90 | Active Flow | GDYNIA | Elita M | 00:00:00 | ||
28 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 154 | RKś | KMIECIN | Open K | 00:00:00 | ||
29 | SZUPRYCZYŃSKI Krzysztof | 161 | GDAŃSK | Open M | 00:00:00 | |||
30 | MARKOWSKI Piotr | 191 | GDAŃSK | Open M | 00:00:00 | |||
31 | SIENKIEWICZ Adam | 195 | GDAŃSK | Open M | 00:00:00 | |||
32 | KOWALCZYK Marek | 198 | ZIELONA GÓRA | Open M | 00:00:00 | |||
33 | GAŁUSZYŃSKA Nina | 302 | Active Flow | GDYNIA | Junior K - 13-14 | 00:00:00 | ||
34 | MIŁOŚ Iza | 303 | Active Flow | GDYNIA | Junior K - 13-14 | 00:00:00 | ||
35 | CZAPRAN Jan | 311 | Młodzi Ninja by Ninja Arena | GDAŃSK | Junior M - 13-14 | 00:00:00 | ||
36 | EPIMACH-SZYPILLO Michal | 312 | GDANSK | Junior M - 13-14 | 00:00:00 | |||
37 | TWARDY Jakub | 315 | GDAŃSK | Junior 15-17 | 00:00:00 | |||
38 | KRĘGIELSKI Filip | 319 | Junior M - 13-14 | 00:00:00 | ||||
39 | CIĘŻKOWSKI Dawid | 98 | Elita M | 00:00:00 | ||||
40 | CICHOCKA Basia | 96 | Elita K | 00:00:00 | ||||
41 | WAŁDOWSKI Dominik | 95 | Elita M | 00:00:00 | ||||
42 | MISTERKIEWICZ Marcin | 97 | Elita M | 00:00:00 | ||||
43 | KWAPISZ Antonina | 321 | Junior K - 13-14 | 00:00:00 | ||||
44 | DZIEMIŃSKA Agnieszka | 203 | Open K | 00:00:00 | ||||
45 | SMOŁOŃSKI Ignacy | 323 | Junior M - 13-14 | 00:00:00 | ||||
46 | ZIUZIAKOWSKI Milan | 185 | Solwit SA | GDAŃSK | Open M | 00:00:00 | ||
47 | PIECHOCIŃSKI Wojciech | 187 | GDAŃSK | Open M | 00:00:00 | |||
48 | DĄBROWSKA Michalina | 100 | Elita K | 00:00:00 | ||||
49 | SMOŁOŃSKI Marcel | 322 | Junior M - 13-14 | 00:00:00 | ||||
50 | STANKIEWICZ Witold | 179 | WOLF TEAM | GODĘTOWO | Open M | 00:00:00 | ||
51 | KUCHARSKI Łukasz POLAK Jarosław | 355 | Team | 00:00:00 | ||||
52 | JACIÓW Paweł PRUSKO Paulia | 353 | PP | PRZEMYŚL | Team | PP | 00:00:00 | |
53 | SITARZ Bartosz ŁUCZAK Zuzanna | 354 | FIT&FAT | PRZEMYŚL | Team | FIT&FAT | 00:00:00 | |
54 | JASIŃSKA Emilia POPIK Adam | 351 | RKŚ | KMIENIN | Team | RKŚ | 00:00:00 | |
55 | SZCZEPANIUK Oliwia SKOCZYLAS Łukasz | 352 | PARODIAŃCZYCY | GDAŃSK | Team | PARODIAŃCZYCY | 00:00:00 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
WARCHOŁ Adam | 189 | GDAŃSK | Open M | DNF |
Znaleziono 56 wynik(ów)