Organiser : | Gmina Miasta Gdańsk |
Date : | 2024-05-11 |
Place : | Gdańsk |
Distance : | 3 km |
Registered : | 97 |
Started : | 88 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 88 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Sztafeta MEN | Sztafeta MIX | Sztafeta WOMEN | Team WOMAN | Team MAN | Team MIX | Elita Junior K | Elita Junior M | K10-11 | M10-11 | K12-13 | M12-13 | K14-15 | M14-15 | K16-17 | M16-17 | Elita K | Elita M | K18-19 | M18-19 | K20-24 | M20-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Moment of start |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BĄK Daniel | 127 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | M25-29 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:07:02 | |
2 | SZULWACH Cezary | 157 | Biegun OCR Team | M18-19 | 13:00 | 3km |ELITA MEN | 2024-05-11 13:07:02 | ||
3 | JACIÓW Paweł | 118 | WATAHA | PRZEMYŚL | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:07:02 | |
4 | RUTKOWSKI Mariusz | 134 | WOLF TEAM | LUBOWIDZ | M45-49 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:07:02 | |
5 | PUZDROWSKI Jaroslaw | 126 | Biegun OCR Team | GDYNIA | M35-39 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:11:09 | |
6 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 133 | WOLF TEAM | ŁECZYN DOLNY | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:11:09 | |
7 | WUDKOWSKI Filip | 137 | xRunners | ELBLĄG | M20-24 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:11:09 | |
8 | ZALEJASZ Sylwester | 115 | XRunners | GDAŃSK | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:11:09 | |
9 | GAWLIK Jakub | 122 | XRunners | SOPOT | M25-29 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:15:19 | |
10 | BĄK Kuba | 125 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | M20-24 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:15:19 | |
11 | RĘKAWEK Szymon | 113 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:15:19 | |
12 | SIEKIERSKI Paweł | 129 | Dynamic Strong Gniezno | POZNAŃ | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:15:19 | |
13 | CZAPRAN Marek | 131 | XRunners | GDAŃSK | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:20:04 | |
14 | GRZEGORZYCA Damian | 128 | BANINO | M45-49 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:20:04 | ||
15 | SZUPRYCZYŃSKI Krzysztof | 104 | XRunners | GDAŃSK | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:20:04 | |
16 | WILK Kosma | 114 | XRunners | GDAŃSK | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:20:04 | |
17 | ZIELIŃSKI Łukasz | 159 | ACTIVE FLOW | GDYNIA | M30-34 | 13:20 | 3km | ELITA WOMAN | 2024-05-11 13:25:42 | |
18 | RYBCZYŃSKI Michał Rybczyński | 112 | ATLAS RUNNING TEAM | WAGANIEC | M35-39 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:25:42 | |
19 | ZWIERZYŃSKI Marek | 132 | TATA W BŁOTKU LATA | PRABUTY | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:25:42 | |
20 | SEWERYN Mirosław | 121 | BigYellowFoot Adventure Team | ORLE | M45-49 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:25:42 | |
21 | JASTRZĘBSKI Rafał | 103 | XRunners | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:29:55 | |
22 | NAWROCKI Michał | 101 | XRunners | GDAŃSK | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:29:56 | |
23 | KORDALSKI Jarek | 117 | XRunners | GDAŃSK | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:29:56 | |
24 | TAŃSKI Michał | 109 | XRunners | GDAŃSK | M45-49 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:29:56 | |
25 | DĘGA Robert | 107 | XRunners | GDAŃSK | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:34:56 | |
26 | SOLIWODA Jakub | 108 | XRunners | OLSZTYN | M20-24 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:34:56 | |
27 | MĄCZYŃSKI Daniel | 123 | XRunners | KĘTRZYN | M20-24 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:34:56 | |
28 | EPIMACH-SZYPILLO Tomasz | 116 | GDANSK | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:34:57 | ||
29 | DUKIEWICZ Dariusz | 119 | Dynamic Strong Gniezno | GWIAZDOWO | M25-29 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:39:45 | |
30 | ŁUŃSKI Maciej | 124 | WOLF TEAM | ZŁOTÓW | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:39:45 | |
31 | ZDRENKA Szymon | 130 | WOLF TEAM | ZAKRZEWO | M25-29 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:39:45 | |
32 | ZIELIŃSKI Bartosz | 120 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | M30-34 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:39:45 | |
33 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 105 | Active Flow | GDYNIA | M35-39 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:44:59 | |
34 | JASIŃSKI Piotr | 110 | Active Flow | GDYNIA | M40-44 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:44:59 | |
35 | KONDEJ Michał | 111 | Active Flow | GDAŃSK | M18-19 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:44:59 | |
36 | SZATKOWSKI Marcin | 139 | Active Flow | GDYNIA | M18-19 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:49:43 | |
37 | EHRLICH Przemysław | 136 | GDAŃSK | M25-29 | 13:00 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:49:43 | ||
38 | FORMELA Piotr | 154 | ACTIVE FLOW | BYDGOSZCZ | M35-39 | 13:45 | 3km | ELITA MAN | 2024-05-11 13:49:43 | |
39 | MIŁOŚ Tomasz | 155 | Active flow | M40-44 | 13:45| 3km | ELITE MAN | 2024-05-11 13:49:43 | ||
40 | SZULMOWICZ Maciej | 156 | Biegun OCR Team | M50+ | 13:45 | 3km | ELITA MEN | 2024-05-11 13:49:43 | ||
41 | BĄK Daniel | 68 | Biegun team 2 | Sztafeta MEN | 15:30 | 3km |SZTAFETA MEN | 2024-05-11 15:59:37 | ||
42 | DĄBROWSKI Michał | 67 | Spichlerz | ŁĘCZYCE | M30-34 | 15:30 | 3km |SZTAFETA MEN | 2024-05-11 15:59:37 | |
43 | POLAK Jarek | 70 | BigYellowFoot Adventure Team | KOŚCIERZYNA | M35-39 | 15:45 | 3km |SZTAFETA MIX | 2024-05-11 16:06:27 | |
44 | MIŁOŚ Tomasz | 73 | ACTIVE FLOW 1 | Sztafeta MIX | 15:45 | 3km |SZTAFETA MIX | 2024-05-11 16:09:01 |
Total 44 results.