BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 10 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Koszalin | Mielno | Słupsk | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
10.8km
Czas
brutto
10.8km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1CZAJKA Urszula 6KGHM METRACO RUDNARUMIAK60-691K 15050500000000150000000015015004:12:25.00 8:247,1
1FRANCZAK Małgorzata 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 115050500000000150000000015015004:07:02.00+00:00:008:147,3
1STACHOWICZ Joanna 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 15050500000000150000000015015004:07:39.00+00:00:008:157,3
1SZCZUDLIK Małgorzata 50KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-491K 15050500000000150000000015015003:54:47.00+00:00:007:497,7
1SZYMAŃSKI Stefan 51SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 115050500000000150000000015015004:07:16.00+00:00:008:147,3
6MARCZAK Tomasz 32KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 215046500000000146000000014614603:45:50.00+7:318,0
6POLKOWSKI Piotr 64NW CZŁAPSKI TEAMM30-391M 215050460000000146000000014614603:35:22.00+7:108,4
8CZŁAPSKI Krzysztof 8NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 45043500000000143000000014314303:45:37.00+7:318,0
9KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 54650460000000142000000014214203:35:47.00+7:118,3
9KREFT Barbara 28PARCHOWOK50-591K 54646500000000142000000014214204:10:58.00+8:217,2
11CHOJNACKI Paweł 3EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNM50-592M 64646460000000138000000013813803:46:19.00+7:328,0
11CHYRA Janusz 5LUBLINIECM40-491M 64646460000000138000000013813803:55:11.00+7:507,7
11MIŚKOWICZ Anna 34NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 64646460000000138000000013813804:20:59.00+8:416,9
14KUŚMIEREK Jan 29BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 84350430000000136000000013613603:42:40.00+7:258,1
14WIŚNIEWSKI Sławomir 58GDAŃSKM40-492M 84343500000000136000000013613603:56:29.00+7:527,6
16LUDWICZAK Andżelika 31EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-492K 74643460000000135000000013513504:04:42.00+8:097,4
16BROŻYNA Agata 104NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK30-392K 74346460000000135000000013513504:23:17.00+8:466,8
18KĘPA Andrzej 22FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+2M 104046460000000132000000013213204:13:05.00+8:267,1
18POSTEK Danuta 40MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 94343460000000132000000013213204:33:12.00+9:066,6
18KNITTER Monika 48POLANÓWK30-393K 94643430000000132000000013213204:25:24.00+8:506,8
21KUŁAKOWSKA Halina 28KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-493K 114046430000000129000000012912904:05:18.00+8:107,3
21STOLTMANN Helena 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 114343430000000129000000012912904:29:21.00+8:586,7
21FRĄCKOWIAK Mateusz 115EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 114343430000000129000000012912904:10:23.00+8:207,2
24MĄDRY Grzegorz 33KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-691M 124034500000000124000000012412404:01:44.00+8:037,4
25CHOLEWKA Jolanta 4MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 134040400000000120000000012012005:03:13.00+10:065,9
25FRANCZAK Anna 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 134037430000000120000000012012004:48:14.00+9:366,2
27DUSZA Anna 9SZCZECINK50-594K 153740400000000117000000011711704:55:21.00+9:506,1
28KLIMCZAK Adam 23GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 133737400000000114000000011411403:58:15.00+7:567,6
29JANKOWSKI Grzegorz 16STĘSZEW TEAMWITOBELM60-692M 143732430000000112000000011211204:18:01.00+8:367,0
30FRANCZAK Dariusz 12NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 153434370000000105000000010510504:19:10.00+8:386,9
30PALIWODA Kasia 37EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-494K 163437340000000105000000010510504:29:05.00+8:586,7
32CZEKRYSZEW Małgorzata 7SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-595K 173234370000000103000000010310305:29:13.00+10:585,5
33ŻAMOJCIN Marek 61NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM60-693M 163030400000000100000000010010004:27:54.00+8:556,7
34JÓŹWIAK Łukasz 18SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-596M 17303032000000009200000000929204:36:12.00+9:126,5
35BECHLER Zofia 2GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-495K 18283426000000008800000000888805:07:04.00+10:145,9
Niesklasyfikowani
KŁOS Maciej 155NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-390 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRIGER Roman 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-6934 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIECZORKOWSKA Dagmara 60WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK40-4943 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNASIAK Anna 17DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSTAREK30-39137 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
SERÓWKA Lidia 162DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-490 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAMOJCIN Małgorzata 60NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK60-690 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUCH Pawel 161AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-590 DNF0 DNF34 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITCZAK Aleksandra 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-490 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKOWSKA Marzena 48KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-490 DNF0 DNF30 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOCKA Bernadeta 62BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4930 DNF0 DNF28 DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRASIAK Renata 63KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK50-5950 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUREK Adam 20KGHM METRACO RUDNALUBINM60-69146 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAKONIECZNY Grzegorz 35EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-490 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
POŁUBIAK Paweł 39SIECINOM30-3946 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
HELWICH Stefan 15KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-690 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWAK Piotr 44KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-6943 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Andrzej 54WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PUSZKIEL Leszek 41GREEN TAEMZIELONA GÓRAM60-6950 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RADECKI Artur 42CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-5940 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Marcin 52WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4934 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUR Wiesława 17POZNAŃK40-490 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERESZKO Waldemar 2MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-6932 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUCH Paweł 38AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5932 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KNAP Edyta 24MIELNOK40-490 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDEREK Marcin 56NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-4950 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BENZA Ewa 1WARSZAWAK18-2946 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Eugeniusz 23SŁUPSKM70+246 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLKA Edyta 56CIDRY LOTAJOMTARNOWSKIE GÓRYK18-2943 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKI Paweł 14BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUREK Kamila 19DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBIAŁOŚLIWIEK30-3940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWACZYK Tomasz 36MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-4937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUR Wiesia 19POZNAŃK40-4937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIÓŁKOWSKA Ewa 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5934 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZUBA Adriana 21KOSZALINK40-4932 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 69 wynik(ów)